Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 929 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תעלה תמונות של הרכב באור ישיר, אולי יש לי עוד פתרון (זול) בשבילך ;)

היי מה קורה לא רואים הכי ברור אבל פלוס מינוס יש הרבה סירוולים adac4d64e7dfe2d3f4a88e3fa27e7ea3.jpg333dab8f30d2482512023d5dc7585d44.jpg331b8ac944f42287ac47220a2d5d5c1d.jpg8656d7342562abf9fa77dc6c585e2583.jpg

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פשוט, קודם כל פוליש טוב יטשטש חלק מהשיפשופים.

אבל אין מנוס לדעתי מתיקון TOUCH UP או צביעה.

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תנקה עם מגבונים זה יוצר יותר נזק מתועלת.

תקנה QD תרסס ותנגב עם מגבת מיקרופייבר עבה.

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

erezos123, למרות כמות הסווירלים אני כרגע לא ממליץ לך ללכת לעשות טיפול פוליש. מהסיבה הפשוטה שכרגע אין לך את הידע איך לשטוף נכון.. לכן גם אם תעשה פוליש הנזק יחזור.

כרגע כדי לטשטש את המצב הזה תרכוש מוצר שהוזכר פה רבות autoglym srp ותעבור עם אפליקטור על כל הרכב. החומר הזה יטשטש בצורה מאוד יפה את הסווירלים האלו.

רק מתי שתצבור יותר ידע וניסיון בתחום כדאי לך לעשות פוליש כדי שזה לא יחזור למצב זה במהרה. לאחר רכישת החומר לפי דעתי אתה תשכח מפוליש :)

אני אישית כל כך מרוצה מהחומר הזה עד שאני לא מעוניין לעשות ציפוי לרכב.. ותיכננתי לעשות.

איך אני ימחיש לכם את ההבדל שהחומר הזה עושה? נניח בר רפאלי vs בר רפאלי שמרוחה כולה בשמן. טוב זה דוגמא לא טובה, לא משנה :)

2016 Mini Cooper S - Pure Led

Maximum Go Kart Feel = 100% FUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

erezos123, למרות כמות הסווירלים אני כרגע לא ממליץ לך ללכת לעשות טיפול פוליש. מהסיבה הפשוטה שכרגע אין לך את הידע איך לשטוף נכון.. לכן גם אם תעשה פוליש הנזק יחזור.

כרגע כדי לטשטש את המצב הזה תרכוש מוצר שהוזכר פה רבות autoglym srp ותעבור עם אפליקטור על כל הרכב. החומר הזה יטשטש בצורה מאוד יפה את הסווירלים האלו.

רק מתי שתצבור יותר ידע וניסיון בתחום כדאי לך לעשות פוליש כדי שזה לא יחזור למצב זה במהרה. לאחר רכישת החומר לפי דעתי אתה תשכח מפוליש :)

אני אישית כל כך מרוצה מהחומר הזה עד שאני לא מעוניין לעשות ציפוי לרכב.. ותיכננתי לעשות.

איך אני ימחיש לכם את ההבדל שהחומר הזה עושה? נניח בר רפאלי vs בר רפאלי שמרוחה כולה בשמן. טוב זה דוגמא לא טובה, לא משנה :)

תאמת דיברתי אתמול עם בחור שמתעסק בדיטלינג בחור בשם אביעד אולי שמעתם עליו וקיבלתי עליו הרבה המלצות, אמרנו שאם וכאשר אני יחליט לעשות זה לא דחוף כי האוטו ממש חדש התרשמתי מבחור מאד מקצוען כמובן שאני גם אבדוק את מה שאתה אומר לגבי החומר ויקרא עליו יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה מה פוליש יעזור לך כרגע. ​כי המצב יחזור לקדמותו מהר מאוד. קודם תלמד תצבור ניסיון בתחום ואיך לשטוף נכון ואז אם תרצה תעשה פוליש. כרגע זה סתם בזבוז כסף בשבילך.

2016 Mini Cooper S - Pure Led

Maximum Go Kart Feel = 100% FUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה מה פוליש יעזור לך כרגע. ​כי המצב יחזור לקדמותו מהר מאוד. קודם תלמד תצבור ניסיון בתחום ואיך לשטוף נכון ואז אם תרצה תעשה פוליש. כרגע זה סתם בזבוז כסף בשבילך.

אין אפשרות לשלם למישהו מעולה בתחום שיעלים את הסוירלים לתמיד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאביעד יכול גם להראות לך איך שוטפים נכון את הרכב.

Sent from my A0001 using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אפשרות לשלם למישהו מעולה בתחום שיעלים את הסוירלים לתמיד?

פוליש מוריד סווירלים, החומר AUTOGLYM SRP ממלא את אותם סווירלים היטב עד כדי כמעט שהם אינם נראים (ביישום טוב לאחר שטיפה טובה מטליות איכותיות והכנה כמו לפוליש).

אבל סווירלים תמיד חוזרים, אבק וחול ומטליות לא טובות כגון הג'ילדה המוכרת לכולם, מטליות מיקרופייבר זולות שלא עושות דבר מלבד לגרור לכלוך, וסמרטוטי רצפה כי תמיד יש את האחד הזה במשפחה שמנקה עם זה את הרכב.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ATTACH=CONFIG]473936[/ATTACH]

אזור תל אביב/השרון, מישהו שיכול לעשות עובדה טובה ולהשכיח ממני את הדבר הזה.

קרה לי מקרה דומה בפגוש האחורי, פוליש ידני בבית הוריד 100% מהצבע הלבן ולמעט כמה נקודות קטנות שהשריטה בהן חדרה עמוק, הפגוש היה נראה כחדש. מקווה שאצלך זה לא חדר עמוק, אל תשכח לעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמת קצת התבלבלתי מכל התשובות. מה הכי מומלץ כדי להוריד את הסורוילים וכמה שריטות קטנות שנוצרו מהשטיפה? ותודה לכולם על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 929 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...