Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

יש מספר מקומות במכסה מנוע שהצבע נפגע מאבנים קטנות שקפצו בדרך...

אני מעוניין לנסות "לתקן" לבד, ראיתי שני מוצרים שנראים שאולי יעשו את העבודה :

www.chipex.co.uk

www.drcolorchip.com

אשמח לקבל המלצות על המוצרים אם משהו השתמש ומכיר.

תודה

IMG_20161024_154916.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אהלן שלום,

לפני שבועיים בערך חזרתי לרכב וגיליתי פיצוצים בצבע, כנראה 'נשיקה' מרכב גבוה כלשהו.

התמונות אחרי שטיפה, הכל שלם והנזק היחיד הוא בצבע.

עצות?

יש דרך לתקן, או שחייב לצבוע את כל החלק? :(

WP_20161016_14_57_49_Pro%201.jpg?psid=1

WP_20161016_14_58_00_Pro.jpg?psid=1

רק עכשיו שמתי לב שאפשר לראות את התמונות רק מהיוזר שלי. מעלה שוב.

qp0zfb.jpg

n4eibp.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

יש ברשותי רכב מאזדה 3 דגם קומפורט בצבע שחור, שנת 2011.

לאחרונה התחלתי להתעניין מעט בדיטיילינג ואני מעוניינת להתייעץ אתכם.

הרכב מבחינה חיצונית ניזוק מעט בין אם ממזג האוויר ובין אם משריטות ושפשופים שנוצרו.

אני מצרפת לכאן מספר תמונות על מנת לקבל חוות דעת מקצועית ובהתאם לדעת מה עליי לעשות מבין כל האפשרויות הרבות שעומדות לפני, ואיך כדאי בצורה הטובה ביותר לתקן את הרכב.

תודה מראש.[ATTACH=CONFIG]474412[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]474413[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]474414[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]474415[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]474416[/ATTACH]

הי,

מקווה שלא מאוחר מידי -

חלק מהשפשופים כנראה שאפשר יהייה להוריד עם פוליש אבל לא הכול.

את הפגיעות בקצה של הדלת צריך לתקן עם צבע לפי איך שזה נראה. אפשרי, לא יודע אם קלין קאר ידעו לעשות (לא מכיר אותם)

את הצריבה במכסה מנוע בעייתי להוציא. זה מצב שפוליש פשוט לא יעזור וצריך לעשות שיוף מים... וגם אז אי אפשר להבטיח תוצאה מושלמת כי יכול להיות שהחומצה חדרה צבע עצמו ואכלה קצת ממנו מתחת ללכה- במקרה כזה רק צביעה מחדש או טשטוש רק בפוליש (עדיף לא להכנס לצביעה מחדש, יותר מידי)

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך עזרה מאיפה להזמין צבע לרכב קוד 202 black של טויוטה שיהיה בבקבוק כולל לקה .

טופ קולור וקאר פיקס אין לי זמן להגיע אליהם אני מאיזור הצפון תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם סימנים של פתיחת דלתות ושל המרווח בין הדלת ניתן להעלמה ע"י מכחול? לא יהיו הבדלים בצבע? IMG_20161030_142452.jpg

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש טאצ'אפ בגוון הרכב ונעשת עבודה ברמה גבוהה(הכנה+שלייף,מכחול,שלייף\מכחול,שלייף וכך הלאה עד שמגיעים לרמה אחידה ובסוף פוליש שני דרגות), אז כן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש טאצ'אפ בגוון הרכב ונעשת עבודה ברמה גבוהה(הכנה+שלייף,מכחול,שלייף\מכחול,שלייף וכך הלאה עד שמגיעים לרמה אחידה ובסוף פוליש שני דרגות), אז כן

האוטו עבר פוליש וקס לפני כמה חודשים, זה לא בעייתי?

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי כמה סרטונים ביוטיוב של דייטלרים שמסבירים איך לתקן שריטות עמוקות , עכשיו הם משתמשים בחומר בשם filler putty בצבע אדום הבנתי שזה חומר מילוי ואז מנקים שאריות עם paint leveler מישהו יכול לכוון אותי לחומרים כאלה שנמכרים בארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול זה סיגנון שפחטל פחחים..

אתה יכול לגשת למוסך פחחות ולשאול, כמובן אתה יכול להריץ חיפוש באיביי\אמזון ולהזמין פחית הכי קטנה שתמצא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי תודה ומה לגבי הpaint leveler הנוזלי, יש מצב שזה טינר?

אני בעקרון מעדיף לקנות מהארץ הכל

עריכה אחרונה על ידי Yaki Cohen
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

uploadfromtaptalk1478859080120.jpguploadfromtaptalk1478859086544.jpg

בטיול האחרון השתפשף לי מעט. הכנפיים מפלסטיק. חשבתי לשייף לבד. ניירות ליטוש? נייר זכוכית מים? טיפים?. תודה רבה

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהי מטרתך? הרי מליטוש אתה רק תחמיר את המצב ותוריד עוד צבע.

אם מטרתך בסה"כ להחליק קצת את האזור שיהיה נעים יותר למגע, אני ממליץ על נייר לטש מאוד מאוד עדין על מנת לא לפגוע בצבע, עדין כ-2500 לפחות(מומלץ יותר 3000), ולאחר מכן עוד לעבור עם 5000. כמובן לסיום תהיה חייב ליישם פוליש על מנת להחזיר את הברק ורצוי גם ווקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חבר,

אני מטייל הרבה, ומאמין שזה יכול לקרות שוב בקלות. לפני מכירה אעשה פעם אחת מקצועי אצל פחח אבל כרגע המכירה רחוקה מאוד ואני לא רוצה שזה ישאר ככה.

נייר לטש זה נייר זכוכית?

אחרי השיוף לתחום את האיזור, לצבוע עם ספריי, ללטש שוב, פוליש ווקס?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...