Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אדם אני לא בטוח במה שאמרת, HIHIZ אתה יכול לגרד את השחור עם הציפורן?! במידה וכן מישהו השאיר לך שליחט של הצבע שלו אצלך על הרכב, היה לי גם משהו כזה על המאזדה שלי(גם לבנה) ניקוי עם פלסטלינה ופוליש עדין הורידו הכל לחלוטין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היי כולם, אני חדשה כאן וניסיתי לחפש תשובה לשאלה אך לא מצאתי לצערי.

נשמה טובה החליטה לצאת מהחניה ב״זהירות רבה״ ושרטה לי את הרכב החדש שלי.

מה עושים במצב כזה? שמעתי שיש טוש (אנבוקסינג משהו כזה) שמעלים שריטות.

מישו ניסה אותו? או יודע על אופציה אחרת שהיא לא יקרה?

תודה רבה חברים :)

IMG_0629.jpg

IMG_0631.jpg

IMG_0630.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחילים בפוליש ורואים האם התוצאה מספקת. במידה ולא, אפשר לקנות צבע על פי קוד הצבע של הרכב, בעזרת מכחול למלא את השריטה ואז ליישר עם פוליש. צבע עולה טופ קולור בת"א באזור ה 70 ש"ח עד כמה שזכור לי והוא יספיק לך להרבה יישומים (שכנראה תצטרכי עם כמות הנשמות הטובות בארץ).

לגבי התהליך עצמו, כנראה שתצטרכי עזרה...

זה התהליך:

1. ליטוש איזור השריטה עם נייר מים 2500-3000, ללטש גם בתוך השריטה עצמה

2. ניקוי האזור עם IPA

3. מילוי השריטה בעזרת מכחול, אפשר לערבב את הצבע עם הלכה כדי לא לעשות שכבת לכה בסוף. כמו שאמרתי, לא "לצבוע" את השריטה, צריך לשים צבע על המכחול ולגעת בתוך השריטה, לתת לצבע מהמכחול לנזול ולמלא את השריטה

4. המתנה לייבוש

5. ליטוש בעזרת נייר מים עד שהצבע ממילוי השריטה באותו קו עם צבע הרכב, כשעוברים עם היד אין הפרשי גובה

6. לחזור על סעיפים 3 עד 5 במידה ויש הפרשי גובה

7. פוליש נקודתי

** צבע ולכה אפשר לקנות בטופקולור בת"א, מכחול דק אפשר לקנות בחנות לחומרי ציור, נקרא גם מכחול 000 או משהו דומה, יש כמה עוביים.** לגבי ערבוב הצבע, מה שאני עושה זה לקחת כוס פלסטיק, משפריץ לתוכה 3-4 השפרצות של הצבע שמגיע במיכל לחץ, עוד 2 השפרצות של לקה ממיכל הלחץ ומערבב את התכולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה ששילוב של מעט שלייף עם נייר מים ועבודה עם קומפאונד (למשל מנזרנה 300\400) בשילוב עם פד נכון יעשו פלאים, הכל תלוי בעומק השריטות.

לא בטוח שהייתי מנסה למלא את השריטה במכחול זה דורש מעט מיומנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים, היום לצערי גיליתי כמה שריטות או סוג של שפשופים ברכב, אין לי מושג איך זה קרה, יש למישהו רעיון?

אתם חושבים שזה משהו שפוליש יכול לסדר או שלא?

במידה ולא, האם ללכת לבעל מקצוע לצביעה במכחול זה פתרון טוב? רואים שזה יהיה צבוע במכחול? או שזה נראה כמו מקשה אחת.

תודה.[ATTACH=CONFIG]479962[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]479963[/ATTACH]

פוליש לא יעזור כי השפשוף כבר מזמן עבר את שכבת הצבע.

עבודה נכונה עם מכחול תשפר את המצב כי לפחות לא יראו גוון שחור של הפלסטיקה אבל אל תצפה שהתיקון יראה ב100% כמו המצב המקורי.

הדגש הוא על עבודה נכונה, אל תתן לחאפרים לגעת לך ברכב עם טאץ' אפ כי אחרת ככה זה גם יראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי 2 מכות חנייה קטנות מעל בית הגלגל מצד ימין, הדבר לא כ"כ הפריע לי אבל עכשיו שאני מעוניין למכור את הרכב הנושא בטח יצוץ. מדובר ברכב חדש 2016 עם צבע מטאלי.

יש 2 שריטות ארוכות שנראות לא כ"כ רציניות, וקילוף צבע שנראה קצת יותר בעייתי. שתי המכות נמצאות אחת ליד השנייה אבל אני לא יודע אם מדובר באותו רכב שנתן מכה או ב2 מקרים שונים. כמובן ששמתי לב רק בדיעבד.

ועכשיו, מניסיונכם, כמה (בערך) יעלה תיקון של דבר כזה עם צבע כמו שלי? לא נראה שיש נזק לפח אלא לצבע בלבד.

ואם אני מחליט למכור את הרכב מבלי לתקן, כמה כדאי להוריד מהמחיר. ובכללי האם עדיף להוריד במכירה או לתקן ואז למכור.

תודה.

20170124_1014528.jpg20170124_1041541.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אני מחליט למכור את הרכב מבלי לתקן, כמה כדאי להוריד מהמחיר.

תודה.

בתור מוכר עדיף לך למכור בלי להוריד במחיר.

זה תלוי כמובן באיזה רכב מדובר וכמה הוא מבוקש. לא ציינת.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מוכר עדיף לך למכור בלי להוריד במחיר.

זה תלוי כמובן באיזה רכב מדובר וכמה הוא מבוקש. לא ציינת.

פיג'ו 108 2016. הביקוש? נמוך עד לא קיים

כמובן שאני מעדיף למכור בלי להוריד במחיר, אבל השאלה היא אם הקונה ממש יתעקש, אני רוצה לדעת מה הסדר גודל של נזק כזה כדי לא להוריד יותר מדי

נ.ב תודה למי שהעביר את ההודעה למקום המתאים.

עריכה אחרונה על ידי iSystem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אתה מוכר במחיר יקר אולי בגלל זה אין ביקוש,היום ב60 אלף ניתן לקנות חדשה כזאת.

בכול מקרה אתה יכול לשלוח הודעה עם תמונה לאלעד הם נותנים הצעת מחיר:

http://eladcarservice.co.il/%D7%94%D7%A6%D7%A2%D7%AA-%D7%9E%D7%97%D7%99%D7%A8-%D7%91%D7%A7%D7%9C%D7%99%D7%A7/

עריכה אחרונה על ידי yulianx

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום! היום בבוקר קמתי, יצאתי עם הכלבה וגיליתי שמישהו פשוט עבר עם המפתח שלו (נראה כווונה) ועשה לי שתי שריטות מכובדות וגדולות על הדלתות בצד. צירפתי שתי תמונות שתראו. השאלה שלי האם אפשר לסדר את השריטות, לעשות משהו שלא יראו אותן ?

יש לי מרצדס a180 אם זה חשוב.

WhatsApp Image 2017-01-27 at 14.53.56.jpegWhatsApp Image 2017-01-27 at 14.53.57.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...