Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 929 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אין היווצרות של חלודה? אתה יכול לצבוע ישר על השריטות . (יש לי תיקונים מלפני 5 שנים צבע בלבד ולא ראיתי שם שום שינוי) זה בסה"כ מילוי שריטות.

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תעבור עם הציפורן על השריטה, נתקע ממש פוליש רק מעט יטשטש ויש לעשות עבודת מכחול(פחח לא כדאי זה אתה תשלם המון)

אם לא נתקע או ממש בקטנה סביר להניח כי מעט שלייף סבון ופוליש יגרמו לזה להיות כמעט בלתי נראה(ממש מקרוב עם מקור תאורה ישיר אולי רק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבעים שמורכבים מכמה שכבות(בדומה לצבע פנינה שיש בסיס לבן,עליו יש את הפנינה-מטאלי,עליו יש לכה) אכן בעיה להתאים צבע, אני סובל מאותה בעיה(צבע פנינה K34)

בגדול במידה ותעשה הכנה נורמלית לשטח הפרשי צבע יהיה ממש מזערי(בעיקר אם תצליח להשיג צבע מקרי, או פחח שיכין בהתאם לרכב בהתחשבות לקוד צבע).

מקומות מומלצים שמכינים לפי קוד זה טופ קולור/קאר פיקס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

כשחזרתי מארוחת החג למקום בו החנתי את הרכב (פיז'ו 208 מודל 2015), ראיתי שקיבלתי מתנת חג נהדרת, מספר פגיעות די רציניות:

א. על מכסה המנוע, נראה כמו פגיעת סלע - בנקודת הפגיעה מספר שריטות של אובדן צבע מלא, ובנוסף לכך הסלע גרם שם לקמט גדול בכל האזור...

ב. על הגג שתי פגיעות: מוקד שריטות אחד (אובדן צבע מלא) שנמצא בתוך שקע. בנוסף, מוקד שריטות אחר, שם לא נגרם שקע, והשריטות שטחיות יותר.

חשבתי לתקן את כל השקעים עם PDR, ואת השריטות עם מכחול (לא אני, לתת לבעל מקצוע). השאלה היא, לגבי מכסה המנוע, האם הקמט (שקע) הגדול שנוצר שם, יכול להיות מתוקן בכלל ע"י PDR, או שזה יותר מדי רציני?

תודה לעונים!

גג.jpg

מכסה מנוע2.jpg

מכסה מנוע1.jpg

עריכה אחרונה על ידי noam23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום וברכה.

לפני מספר חודשים קניתי רכב חדש בצבע שחור.

על הרכב היו לא מעט שריטות ואף יותר גרוע מכך- סימנים של לשלשת ציפורים שאכלו את הלקה. :roll:

בוצע פוליש ווקס, המצב השתפר אך הבעיה לא נפתרה.

ברוב המקומות לא ניתן להבחין בשכבת הבסיס אלא רק בנקודות לבנות\סימני תלת מימד של לשלשת ציפורים בצבע שחור.

האם יש דרך לטפל באופן נקודתי בכל פגם ופגם?

חשוב לי לציין, הרכב שנת 2007,הצבע השחור מטאלי מבריק בצורה יוצאת דופן ונראה מדהים מרחוק ומאוד חבל לי לצבוע את כל הרכב(גם מהפחד של איבוד ערך) אך כמעט ואין חלק ברכב שאין בו מזכרת קטנה או שריטות כאלו ואחרות.

אשמח לתגובות ולעזרה לפני שאני רץ לקנות טוש של לקה או צבע הרכב ואולי הורס עוד יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאתה מתאר יש דברים שתצטרך ללכת לדיטיילר מקצועי, לבד גם עם ציוד וחומרים איכותיים קשה להגיע לתוצאה של דיטיילר מקצועי לאותן מצבים שתיארת.

מנסיון!!

ממליץ לך על שלומי אדרת

http://www.detailing.co.il

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאתה מתאר יש דברים שתצטרך ללכת לדיטיילר מקצועי, לבד גם עם ציוד וחומרים איכותיים קשה להגיע לתוצאה של דיטיילר מקצועי לאותן מצבים שתיארת.

מנסיון!!

ממליץ לך על שלומי אדרת

http://www.detailing.co.il

קודם כל תודה על התגובה.

אין לי בעיה ללכת לבעל מקצוע על מנת לקבל חוות דעת אך אני לא מעוניין להשקיע כסף רב מאחר ואני לא מתכנן להשאר לאורך זמן על הרכב, סה"כ רוצה שלשפר את המצב כמה שניתן.

אני מאזור חיפה-קריות, אם תוכל להפנות אותי למישהו באזור אני אשמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באזורך יש את אורן בחור תותח.

חפש בפייסבוק: "doctor wash auto detailing"

דיטיילינג מקצועי ונכון לא זול כמו "פוליש ווקס" בתחנות הדלק ופי 5 ברמת האיכות.

מציע לך לקפוץ אליו שיבחן את הרכב.

Sent from my Nexus 6P

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה באזור קריות,אז תבדוק גם אצל Detailing NanoWash

Shlomo Ben Yosef 11‎‏

‏קריית אתא‏

052-755-4440‏

https://www.facebook.com/DetailingNanoWash/

בהצלחה

יעקב אלטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים שטפתי את הרכב שלי בצבע שחור בבאר שבע שטיפה ידנית ושרטו לי את כול האוטו. כול האוטו סימנים של שריטות מהמטאטא והמטלית. דיברתי עם הבחור בהתחלה הוא ניסה להתנער אבל אחרי שהתיעצנו עם עוד מקום שטיפה אחר הוא הודה ואמר שיעשה לי מחר פוליש ויעלים את כול השריטות השאלה אם לסמוך עליו אחרי ששרט לי את כול האוטו והאם מומלץ לעשות?בחור אחר המליץ פוליש פלוס שכבת טפלון. איזה באסה נשבע לכם אין מזל.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן פוליש צריך להוריד את הסווירלים שהמטאטא גורם להם.

פעם הבאה אל תשטוף עם מטאטא.

Sent from my A0001 using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 929 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...