Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ ברכישת רכב מנהלים עד 26,000 ש"ח

matroox
שימו לב! השרשור הזה בן 4677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 175
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום לכולם.

אני בעלים גאה של אלפה 166 שנת 2000 מנוע 3000 .

הרכב מאוד כייפי לנהיגה. מאוד מפנק. חזק כשצריך. ומאוד מעוצב לדעתי.

אין ברכב פוזה מיותרת שזה היה חשוב לי ברכישה.

אני קניתי את הרכב לפני כמעט שנה וטפו טפו הכל תקין. למעט ישור קו קטן בהתחלה הרכב מעולה.

ההוצאות אינן בשמיים. קניתי רכב מאוד שמור!!!

37000קניה1700טסט 1200טיפול1200צמיגים קדמיים.650כוון פרונט וגומיה1050מזגן350טרמוסטט540התקנה ומילוי גז320תושבת עליונה למנוע6610הוצאות שוטפות

אני לא עושה מקיף אז הביטוח חובה נהג יחיד 1300 ש"ח

וצד ג עוד כ 700 ש"ח כולל גרר וחלונות.

אני לא מזניח דבר והרכב מתוחזק ברמה גבוהה מאוד.

יש חלון אחד שהפסיק לרדת (אחורי) עדיין לא טיפלתי בזה.

אני חושב שבתקציב הזה היום הייתי נוסע על יונדאי גטס מודל 2005 אולי. אני מעדיף מכונית מנהלים אם הסמל הנכון בחרטום.

מה גם המושבים המפנקים הסאונד המדהים של המנוע. הסאונד שבוקע מ 8 רמקולים איכותיים.השקט שבשיוט של 120 קמ"ש וצפונה. ונגישות למהירות של 250 קמ"ש.

הבעיה היחידה ברכב שהוא אוהב דלק. הממוצע אצלי עומד על 1 ל 8 משולב.אבל אני עומד כל בוקר בפקק הארוך של כביש החוף.ונסיעה בתל-אביב.

אני מאוד מאוד נהנה מהרכב שלי!!!!

וואו תודה!

וזה עוד מנוע נפח 3000 אני מדבר של 2 ליטר - תראה, לפי מה שאתה כותב הרכב לא נשמע אמין במיוחד (לא למה שאני רגיל... שזה אפס תקלות טפו טפו טפו) אבל מצד שני זה יישור קו אז אני מבין למה כל ההוצאות האלה התרחשו.

מה לדעתך תהיה צריכת דלק מצופה מנהיגה רגועה ב156?

וסליחה שאני מתעלק אבל לפותח השרשיר - אפשר למצוא בקלות היום אלפא 156 בתקציב כזה ויכול להיות שאחרי שתנהג על אחת אתה תחשוב אחרת... הצליל של המנוע פשוט ממכר והעיצוב הפנימי והחיצוני של הרכב - ממיס.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה אלפא בגלל שאין לאוטו שוק. נגיד ואני קונה אלפא ואחרי שנה שנתיים אני לא יכול למכור כי אף אחד היום כמעט ולא קונה אלפא

פורד מונדיאו בורח מהטראומה של הפונטו הקסם שבמכוניות!!!

פורד פוקוס מנוע 2.0 אוטו מצויין חלום של אוטו!!!

אני החלטתי פורד זה הרכב שילוו אותי כל החיים!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אומר שה159 JTS והמיטו רצות לא רע בכלל...

ויש להם מועדון ופורום שלמים כאן בארץ IAROC

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מפגין אמינות מצויינת.

166 הינו רכב פאר מפנק!!! עם גנים נכונים

התיקונים שהושקעו ברכב.

1200 ש"ח זוג צמיגים של קונטינטל (ישור קו)

650 ש"ח החלפת גומיה בצריה + איזון גלגלים (יש גם איזון אחורי ברכב הזה) תיקון כמו בכל רכב.

1000 ש"ח טרמוסטט + תושבת מנוע עליונה (ישור קו)

1300 ש"ח תיקון מזגן שכל הבעיה שלו הייתה גומיות יבשות שברח מהן הגז. ומחבר חשמלי שגם ממנו דלף הגז.

1200 ש"ח טיפול של שמנים ופילטרים הרכב אוהב שמן מיוחד 5\60 של AGIP .

כ 5700 ש"ח לישור קו כולל צמיגים לרכב מהסוג הזה זה משהוא שאני מוכן לחיות איתו.

אלפה קונים מהלב ולא מהארנק.

שוק !!! שוק זה מה שרק אנחנו הישראלים יכולים לחשוב עליו.

אתה קונה רכב מטורף שעלה כ 400000 ש"ח כחדש ב 30 אלף ועדיין חושב בכמה תמכור:idea:

קנה מאזדה 3 חדשה מהיבואן תסע איתה 3 שנים תפסיד את האלפה רק בירידת ערך.(30-40 אלף ש"ח ירידת ערך)

נו מה זה פה שוק!!!

תקנה תהנה

היה לי מספר אופנועים כבדים ושם מחירי הטיפולים \צמיגים הרבה יותר גבוהים

1300 ש"ח צמיג אחורי. שנגמר כל 5000 ק"מ בערך

1000 ש"ח גלגלי שיניים ושרשרת. כל 15000 ק"מ

1500 ש"ח טיפולי שמנים ופלאגים.

וזה לא כולל רפידות שיניויים ופינוקים

וכדובדבן מקבלים את הביטוח כ 8 אלף מקיף.

http://www.esnips.com/doc/9b97654d-3f1a-40f8-ad1a-f33839159c98/IMG00003-20110311-0723

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה אלפא בגלל שאין לאוטו שוק. נגיד ואני קונה אלפא ואחרי שנה שנתיים אני לא יכול למכור כי אף אחד היום כמעט ולא קונה אלפא

אתה רוצה לאחוז בחבל משני קצותיו. מצד אחד אתה רוצה רכב מנהלים זול ומפנק במחיר מגוחך, ומצד שני אתה מחפש רכב עם שוק. הבעיה היא שרכב מנהלים בן עשור ומטה לא היה נוחת לאזור של 26K ש"ח לו היה לו שוק.

האמת היא שאין כמעט רכב מנהלים בן עשור שיש לו שוק (זה רע למי שרכש את הרכב כחדש אך מצויין לאחד כמוך שעומד לרכוש רכב משומש שכבר ספג את הבעיטה). רוב האנשים שאין להם תקציב גבוה מעוניינים למזער סיכונים ולרכוש רכב סטנדרטי.

אתה רוצה שוק? לך תרכוש קורולה בת 10 ב-40K ש"ח.

הרשה לי להציע לך הסתכלות מפוכחת יותר: נניח שאתה רוכש רכב ב-26K ש"ח ולאחר שנתיים מוכר ב-15K ש"ח. "הפסדת" רק 11K על שנתיים. זה כלום. לי יש רכב משפחתי סטנדרטי (עם שוק לא רע) שיורד יותר מזה בשנה אחת על הכביש. ברמות של 26K ההבדל בירידת ערך בין רכב עם שוק (אם יש דבר כזה) לבין רכב ללא שוק הוא כמה אלפים בודדים.

אגב, גם הביואיק לה-סייבר מתחילת העשור הקודם נכנסת לך לתקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה"שוק" - אין שוק למכוניות האלה, במובן של שוק עירני למסחר. קונים בזול ומוכרים בזול, וכפי שכתבו לפני - כמה שלא תפסיד בירידת ערך זה ירידת ערך של רכב חדש בשנה בקושי.

לגבי ה 166 - ראיתי את רשימת התיקונים - על פניו זה לא נראה הרבה - 1. באיזה טווח זמן מדובר? 2. בכמה פעמים? (כלומר כמה פעמים היה צריך להיכנס למוסך ולהתעסק עם הרכב?) אני מבין מבין השורות שהבחור שמתעניין לא רוצה "להתעסק" עם הרכב.

אלפא 156 - היא ללא ספק סוג של חלום. רק שההתעסקות איתו מוציאה את החשק.

בין האלפא להונדה/ניסאן - הלב אומר אלפא בכלל בלי לחשוב פעמיים. השכל משאיר את האלפא על הנייר ורוכש יפנומטית מגודלת.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל אין קונים לרכב כמעט ואף אחד לא קונה אלפא זה לקנות ולהישאר איתו לנצח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כזה דבר "להישאר איתו לנצח".

קנית ב 26.0 - ב 10.0 תוכל למכור? כנראה שכן. כנראה שב 10.0 יבוא מישהו ויגיד "וולא מציאה" וישים את העשירייה. הנה קבענו גבול להפסד התיאורטי שלך - 16,000 שקלים. וב - 12.0 לא יבוא קונה? ב 14.0? אתה מבין את העיקרון. אין דבר כזה "להישאר איתו לנצח". יש רף עליון להפסד, והוא נמוך יותר ממה שמאבדת מאזדה 3 משנת 2005 - בשנה אחת (במחירי שוק).

הבעיה לטעמי היא ההתעסקות. אישית, אחרי למעלה מעשר שנם עם רכבים שחייבו התעסקות בלתי פוסקת - נמאס לי לראות מוסכים, ולדמם כסף כל חודש, ולכן בחרתי בניסאן. על פי הלב - אין ספק - אלפא.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמשך הטבעי לשרשור ההזוי הזה הוא "אני מחפש מכונית על בתקציב של עד 5000 ש"ח"

חלאס עם השטויות :cry:

חלפו עוד איזה חמישים הודעות והשרשור הופך הזוי יותר ויותר.

אחלה שרשור - אני צוחק בלי סוף :lol:

Way to go!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
כן אבל אין קונים לרכב כמעט ואף אחד לא קונה אלפא זה לקנות ולהישאר איתו לנצח

סטיגמה מטומטמת שקיימת גם על אופל ועוד כמה מותגים בארץ.

תראה לי מישהו שמכר מאזדה 3 שמורה פרטית במחירון מהר, עם כל הליסינג מחירים ברצפה שיש היום.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלקוח הישראלי היום קונה רכב עם המחשבה איך הוא ימכור אותו ולא כמה הוא יהנה איתו...

אני לא יודע אם זה הדבר החכם לעשות.

דוגמא אישית הפוכה:

לפני שנתיים רכשתי C5 יד 1 פרטי, רכב שמור יפה ומטופל.

כל מי שייעץ לי הזהיר אותי: "אין לה שוק", "מלא תקלות", "לא תצליח למכור" , "ישלמו לך חצי מחיר" , "כל היום תהיה במוסכים".

בפועל, נהניתי מאוד מהרכב, ולא הייתי כל היום במוסכים... סה"כ טיפול שגרתי ועוד 3 פעמים על תקלות שונות שנראה לי נורמלי לרכב לא חדש (בולמים, מצוף דלק וקליפרים שנתפסו).

אבל מה קורה עכשיו כשאתה רוצה למכור, בקושי יש טלפון 1 כן כן 1... לשבוע וגם זה בקושי, וגם אותו טלפון שואל כמה אתה מוריד?!?!

לצורך ההמחשה הרכב הוא (כפי שמישהו פה ציטט מ-יד 2)

סיטרואן C5, יד 2 פרטי, עם 118,000 ק"מ חבילת PK. ועוד דרשתי 1700 ש"ח פחות מהמחירון (שזה יוצא 26,000).

אני בטוח שקורולה 2003 עם 160,000 ק"מ ב40 אלף ש"ח הייתה נמכרת הרבה יותר מהר...

אז מצד אחד אני מבין את השיקול הישראלי של לקנות לפי השוק של הרכב, מצד שני לא הייתי מחליף את ההנאה שלי מהרכב בעובדה שהייתי מוכר קצת יותר מהר, במקרה הכי גרוע נשארים עם הרכב עוד קצת עד שיבוא "המכסה של הסיר".

אז לפותח השרשור, לך עם הלב.

בברכה,

אסף בן עטיה

Owner @ Giggsi Cinema Sport's Bar

Alfa Romeo 159 1.9 Manual 2007

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

קורולה זה משפחתית וC5 זה מנהלים. יש יותר ביקוש למשפחתיות.

לפותח הדיון, חוץ מאקורד ומקסימה, לקחת בחשבון אופל ווקטרה? מיצובישי גלאנט?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוק היום הוא מאוד קשה גם לרכבים "מבוקשים".

חבר לעבודה אצלי התקשה למכור אקורד 2008 יד ראשונה עם ק"מ נמוך. הוא חתך בבשר החי כדי להיפטר מהרכב.

חבר אחר לעבודה מנסה למכור גולף 2007 בפחות מהמחירון וההיענות אינה גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי בנתונים של הרכב מה הוא נותן ברכב יכול להיות גמור ואז בטוח שאף אחד לא יקנה וחוץ מזה הונדה שומרת על שוק חזק מאוד זה אוטו אמין איכותי יש לו הרבה חלקים בארץ ויודעים לטפל בו זה כמו שתגיד לי שאני יקח אוטו נגיד אלפא ותגיד לי שיודעים לטפל בו בארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...