Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ ברכישת רכב מנהלים עד 26,000 ש"ח

matroox
שימו לב! השרשור הזה בן 4647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא הבנתי מה אתה בא להגיד פה?

פורד מונדיאו בורח מהטראומה של הפונטו הקסם שבמכוניות!!!

פורד פוקוס מנוע 2.0 אוטו מצויין חלום של אוטו!!!

אני החלטתי פורד זה הרכב שילוו אותי כל החיים!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 175
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לכל המגיבים ה"מנוסים" כאן מי ממכם באמת מחזיק רכב מסוג כזה?,

להחזיק רכב מנהלים ישן זה לא כזה סיפור,ויש שוק לרכבים הללו,אומנם לא כמו למאזדה 3 אבל בהחלט יש הרבה אנשים שצריכים רכב גדול(מהרבה סיבות) עם מנוע 2000 או יותר לשיוט נינוח.

בנוסף רכב מנהלים שטופל כיאה,יפגין אמינות טובה,צריכת הדלק במכוניות המודרניות הללו אינה קטסטרופלית,אני משאר שתוציא עוד 15-20% אחוז יותר על דלק מחברך במשפחטומטית 1600.

חלפים -מרמה של מעט יותר יקר מרכב פשוט ועד לשלם כפול במחיר.

ביטוח-אך ורק חובה.

לי (מקסימה 2003). אבל טרם הגבתי...

אני יכול לציין מהנסיון האישי (ניסאן מקסימה) שלי כמה נקודות:

1. אם זה מה שאתה רוצה - לך על זה.

2. רכב "מנהלים" ישן - אני חושב (לא בדקתי) שלניסאן יהיו פחות תקלות מאשר בסיטרואן C5.

3. לא יודע לגבי ה"שוק" שלהן. אתה קונה בזול ומוכר בזול.

4. אני מאמין שתוכל לרכוש ניסאן מקסימה מהשנים 2000 (צורה ישנה) או 2001 (צורה חדשה - זהה לחלוטין לרכב שיש לי מ 2003). מדובר במכונית אמינה, לפחות מהנסיון שלי. תעשה חיפוש.

5. אל תתפשר על רכב שלא טופל היטב.

6. תבדוק את האפשרות גם לוולוו 940 וליונדאי סונטה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גמני, ושתיים (בסמלון):?

אמינות: בשלי, כמעט מושלמת (התקלות היחידות היו מפסק נורת בלם וגומייה ב 3 שנים). אצל אישתי, ראש מנוע.

דלק: בשלי,1 ל 12 (70% בין עירוני עם צמיגי חתך נמוך). אצל אישתי,1 ל 10 (נהגת שודים).

טיפולים: קטן (10K או פעם בשנה) 400 עד 600 ש"ח (חלפים מקורים של מרצדס או תחליפיים של "מאן"), גדול (60K) כ 800 ש"ח (שמן/פילטר גיר). יש עוד מספר טיפולים יקרים אך הם מאוד נדירים (12 מצתים כל 120K, פילטר דלק כל 150K, מצבר 100 אמפר כל 5-7 שנים וכו')

חלפים: לא ממש זולים אך ברכב מתוחזק תיקוני תקלות והחלפת חלפים הם דיי נדירים, אך ברכב מוזנח תקלל את עצמך. בשלי, 200 ש"ח ב 3 שנים. אצל אישתי, 8K+:twisted:.

ביטוח: מקיף מלא עולה כמו למאזדה הישנה של אישתי (2200-2800 ש"ח, תלוי בדיל שסוכן הביטוח מוצא באותו רגע)

matroox, תאמין לי שלא כדאי לך ללכת על רכב כזה עם הסכום שיש לך ביד. בתור חוק אצבע, אתה יכול להרשות לעצמך לרכוש רכב פאר ישן/מיושן רק אם אתה יכול להרשות לעצמך רכישת משפחתית חדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשחיפשתי רכב הסתכלתי גם על הקסדוס. ראיתי שתיים שנראו ממש מוזנחות. גם ההיצע היה נמוך יחסית. דווקא במקסימה שגם היא לא להיט מכירות, היו הרבה יותר אקזמפלרים זמינים.

על פניו - אם מוצאים כזה רכב שמור וטוב - זה יכול להיות אחלה אוטו.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתם דיי ממליצים לי ללכת על הניסאן מקסימה הבנתי שיש שתי דגמים 2.0 ו 3.0 על מה ללכת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה עצה באמת שיכולה לתרום לך הכי הרבה ?.

תחפש לך הונדה אקורד בין השנתונים 95-97. אחת שמורה תעלה בסביבות 16K לשנת 95 ועד 20K לשנת 97. תשקיע אלפייה או שתיים ביישור קו על מנת שיהיה לך ראש שקט, ורק תיהנה מהרכב.

אני מדבר איתך מניסיון של 4 שנים עם אקורד שנת 94, שזאת אותה צורה.

הרכב הפגין אמינות מעולה. חוץ מתקלת מנוע שהייתה נטו באשמתי. חלקים במחירים סבירים. למרות כל הסטיגמות, הרכב במנוע 2200 סמ"ק לא יטחן אותך מבחינת דלק, במידה ואתה נוהג בצורה רגועה ומתונה, בלי האצות אגריסביות.

אני יכול להגיד בפה מלא שמנוע ה 2.2 ליטר יותר חיסכוני מה- 2.0 ליטר.

הדבר היחידי שיכול להוות חיסרון, זה השוק של הרכב. זה משהו שיכול לשחק לטובתך בעת הקנייה. תוכל להתמקח על המחיר ולסחוט עוד הנחה.

חפש לך אחת עם רמת גימור EX, שכוללת מגניזיום וגג נפתח, וסע לשלום .

שונא גזענים !.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה עצה באמת שיכולה לתרום לך הכי הרבה ?.

תחפש לך הונדה אקורד בין השנתונים 95-97. אחת שמורה תעלה בסביבות 16K לשנת 95 ועד 20K לשנת 97. תשקיע אלפייה או שתיים ביישור קו על מנת שיהיה לך ראש שקט, ורק תיהנה מהרכב.

אני מדבר איתך מניסיון של 4 שנים עם אקורד שנת 94, שזאת אותה צורה.

הרכב הפגין אמינות מעולה. חוץ מתקלת מנוע שהייתה נטו באשמתי. חלקים במחירים סבירים. למרות כל הסטיגמות, הרכב במנוע 2200 סמ"ק לא יטחן אותך מבחינת דלק, במידה ואתה נוהג בצורה רגועה ומתונה, בלי האצות אגריסביות.

אני יכול להגיד בפה מלא שמנוע ה 2.2 ליטר יותר חיסכוני מה- 2.0 ליטר.

הדבר היחידי שיכול להוות חיסרון, זה השוק של הרכב. זה משהו שיכול לשחק לטובתך בעת הקנייה. תוכל להתמקח על המחיר ולסחוט עוד הנחה.

חפש לך אחת עם רמת גימור EX, שכוללת מגניזיום וגג נפתח, וסע לשלום .

אני מצטרף להמצלה זו.

גם במשפחה שלי היה אקורד 94 חדש מהחברה והרכב פשוט עברה ידיים בתוך המשפחה עד 2007 כשהיד האחרונה מכרה אותה לטובת קניית מאזדה 3 חדשה.

אני אישי גם נסעתי באוטו הזה ומסכים שהוא בהחלט כיף ואמין! עשינו טיפולים כמו שצריך ולא זכור לי בעיות חריגות (מה שכן, מצב הצבע התחיל להתדרדר...).

בקיצור, תמצא אקורד 97 גימור EX כמו שsameer כתב :-)

http://www.iherb.com?rcode=EGE170

$5-$10 הנחה על ההזמנה הראשונה. $4 עלות משלוח בלבד לישראל לחבילות עד 1.814 ק"ג!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האימפלה ובמיוחד לגבי אמינות... לא אכנס כאן לויכוחים עם כל העולם. לי אין עדיין מספיק זמן (כמעט 8 חודשים) כדי להעיד על אמינות אבל אני מכיר אישית כמה וכמה אנשים שהחזיקו או שמחזיקים את הרכב הנ"ל ולא שמעתי אפילו מאחד מהם תלונות על האוטו, בוודאי שלא בעיות במכלולים רציניים כמו מנועים או גירים שהלכו... יש המון מטומטמים שלא יודעים לטפל באמריקאיות או שחושבים לחסוך כמה שקלים על מנועים אדירים וגירים של truck. האימפלות שימשו בדגמים שבארץ וגם בדגמים החדשים בארה"ב כניידות משטרה, באמת אתם חושבים שמשטרת ארה"ב מפגרת מספיק כדי לנסוע על גרוטאה שכל יומיים תראה מוסך? הצחקתם אותי... ודרך אגב ממה שאני יודע דגם ה 3400 נחשב לאמין יותר למרות שזה מוציא את ה"עוקץ" למי שכמו פותח השרשור רוצה להנות מריפודי עור וכו' שזה רק בדגם ה 3.8

דלק - שלי עושה (בדיוק! מדוד על הליטר והק"מ עם קובץ אקסל מסודר) 1/6.5 בעיר ו 1/12 מחוץ לעיר (ביעירוני ברוטו ז"א לא מחשב דרך אלא משאבה וגם בנסיעה מאוד עמוסה לאילת עם כל המשפחה, 6 נפשות מזגן כל הדרך, קיק-דאונים בלי חשבון כשרציתי לעקוף) רוב הזמן\פעמים על 110 אבל כשנסעתי על 120 ו 130 לא ראיתי הבדל גדול בצריכה אולי 0.5 קמ"ל (לא כמו המאזדה 3 שנת 2007 מושכרת שלפני שבועיים נסעתי עליה על 130 רק חצי דרך עם מזגן ועשתה לי 1/10...)

ודרך אגב- בגלל שאני יודע שזה חשוב לך (לפי הדיון...) זה רכב עם הרבה נוכחות ו"פוזה" אם תרצה לקרוא לזה ככה - בעיקר בגלל הגודל.

אם אתה רוצה אני מכיר מישהו מב"ש (לא חבר סתם מישהו שדיברתי איתו על הרכב) שמוכר אימפלה 3.4 שנת 2000 שנוסעת על גז ולפני כמה חודשים הוא רצה עליה 22K, פעם אחרונה שעברתי ליד הבית שלו לפני שבועיים בערך ראיתי שהיא עדיין עומדת שם באותו מקום ואני מניח שהוא אפילו יירד במחיר לאור העובדה שהיא לא נמכרה. רק קח בחשבון שזה הדגם הפשוט יותר (כמו שלי) עם 6 מקומות, לא ריפודי עור, לא ג'אנטים, לא סאן-רוף ואפילו לא שעון טורים חחח... אבל איזו ישיבה ואיזו נסיעה... פתאום כל רכב אחר מרגיש כמו גרוטאה מצועצעת. ואני לך אומר את זה בצחוק או בהתנשאות... בדיוק בגלל זה אנשים שמתחילים עם אמריקאיות לא יורדים מהן בדיוק כמו וולוו או גרמניות יוקרה.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

yonisi אתה אומר דבר נכון לגבי האמרקאיות אתה אומר דברים נכונים אני מתנדנד בין לקחת רכב עם שוק או רכב בלי שוק מפואר לא מפואר אתה מבין?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת... כמו שרבים המליצו לך... במקומך לא הייתי נכנס לזה. לי יש "הצדקה" להחזיק את הרכב הזה כי יש לי 4 ילדים - ועלות אחזקה של מיני-ואן דומה מאוד ואולי אפילו יקרה יותר כשאין בכלל מה להשוות במחיר הקנייה (אני שילמתי לפני 8 חודשים 45K על שלי, השכרה לשעבר עם 102K על השעון...) - אני לא עשיר בכלל וגם לא מבוסס מידי (טוב, אני בן 32 ועדיין בשלב ההתפתחות בחיים...) אבל אני ריאלי מספיק כדי לקנות משהו שגם אם נראה מוזר עליי (אני לא ה type שאמור לנהוג על אימפלה), זה לא אכפת לי בכלל כי זה יוצא לי בסוף משתלם (ולא אשקר שאני גם מרשה לעצמי קצת, אם הייתי רוצה היית יכול לקנות פיאט מולטיפלה או משהו דומה... ובסה"כ אם האימפלה הייתה כבדה לי מידי כבר הייתי נפטר ממנה...)

לבחור נורמלי שרק רוצה קצת להרגיש פינוק של רכב, לא יודע אם מחירי הדלק המאמירים באופן אקספוננציאלי יצדיקו בהמשך אחזקה של רכב ששותה הרבה יחסית, רק בשביל להרגיש טוב (או "פוזה" שוב אם תרצה לקרוא לזה ככה...) בד"כ אנשים שמחזיקים רכבים ששותים דלק, עושים זאת בגלל צורך של מספר נפשות (מיני-ואנים) או פשוט אנשים שמרשים לעצמם להתפנק ולהתפזר מבלי לעשות חשבון לאחזקה (מחזיקי וולוו, מרצדסים, אודי גדולות, וכמובן ג'יפים למיניהם...)

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בן 49 לילדים שלי כבר יש רכבים משלהם אני פשוט רוצה אוטו מפנק שאני יוכל לנסוע עם אישתי והבן הקטן שלי לאילת או לטייל בארץ זה אוטו לאישתי היא אוהבת רכב גדול שיושב על הכביש מפנק ועוד אפליקציות שיש באוטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בן 49 לילדים שלי כבר יש רכבים משלהם אני פשוט רוצה אוטו מפנק שאני יוכל לנסוע עם אישתי והבן הקטן שלי לאילת או לטייל בארץ זה אוטו לאישתי היא אוהבת רכב גדול שיושב על הכביש מפנק ועוד אפליקציות שיש באוטו

אווהה... הייתי בטוח שאתה צעיר שמחפש רכב פוזה בזול. לך על זה! :)

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אני מתלבט בין הונדה אקורד שנת 2000 , שברולט אימפלה שנת 2001 , וניסן מקסימה שנת 2000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...