Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ ברכישת רכב מנהלים עד 26,000 ש"ח

matroox
שימו לב! השרשור הזה בן 4677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה אתה בה להגיד פה?

פורד מונדיאו בורח מהטראומה של הפונטו הקסם שבמכוניות!!!

פורד פוקוס מנוע 2.0 אוטו מצויין חלום של אוטו!!!

אני החלטתי פורד זה הרכב שילוו אותי כל החיים!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 175
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם מנועים גדולים לא מפחידים אותך (עובדה שאתה שוקל את האימפלה..), האם חשבת על וולוו s60/s80 מודל 1999-2001?

לדעתי גם זאת אופציה לא רעה, רכב זול ומאובזר היטב, וכמובן קלאסי.

לגבי ה-3 הרכבים שציינת, יש לי ניסיון אישי רק עם ההונדה (ועם זאת, רק על הדגם האמריקאי, לא הבריטי).

היה מתיחת פנים קלה לאקורד בשנת 2001, לדעתי אין כל כך הבדל במחירים אז אם אתה כבר חושב על זה, תחפש שנת 2001/2002... ואם אתה רוצה את כל התוספות, שוב תחפש רמת גימור EX בדגמים עם מנוע 2000 (150 כ"ס), או יש גם דגמים V6 מנוע 3000 (200 כ"ס) עם ריפודי עור מהחברה, הכול דיגיטלי, ג'אנטים מהחברה, סאנרוף מהחברה והכול. רק אזהרה אחת: באקורד 1998-2002, יש בעיה ידועה עם הגיר (הזדקנות מוקדמת), אז תבדוק את זה טוב טוב לפני קנייה. שיפוץ עולה 5000-6000 ש"ח.

דגמים עם מנוע 2000 עושים 1-11, 1-12 משולב. דגמי V6 עושים 1-10, 1-9.

טיפולים/חלקים לא יקרים במיוחד, זה לא רכב נדיר או משהו כזה. כמובן, לא יהיה זול כמו מזדה 323 או פיאט פונטו...

http://www.iherb.com?rcode=EGE170

$5-$10 הנחה על ההזמנה הראשונה. $4 עלות משלוח בלבד לישראל לחבילות עד 1.814 ק"ג!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי C5 118K דגם PK מנוע 2000 מטופלת ושמורה שנת 2003 ב26.000ש"ח

אני אישית לא אוהב C5 או צרפתיות בכלל בגלל הגירים האוטומטיים הבעיתיים מאוד אבל ביחס ליפניות\אירופאיות יש להם פלוס גדול של נוחות מירבית (אם זה מדבר אליך), לא יודע אם היא נוחה כמו האימפלה, (לדעתי לא וניסיתי, יש כאלה אומרים שכן, באימפלה אתה יושב על כורסה של American Comfort) אבל בוודאי בהשוואה ליפניות או לאירופאיות אחרות. היתרון הגדול השני ב C5 זה שאתה מקבל רכב חדש יותר באותו מחיר, ואם מצאת משהו שמור אולי כדאי לך לשקול אותו ברצינות.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז נישארו לי שתי אפשרויות הונדה אקורד או ניסן מקסימה מי יותר טוב ומפנק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה נסיעת מבחן ותחליט

יש מקסימה אחת למכירה ליד מסעדת הדגים 206 בסמוך לשכונת צהלה (חניית חו"ל יתכן ודרך סוחר אבל הבן אדם מתעסק ככל הנראה רק עם רכבים במצב טוב וקצב התחלופה של המכוניות שם מאוד גבוה).

רכב די נדיר בארץ, מסיבות כמו

מלאי חלפים מדולל, מוסכים של ניסן רנו שיצא להם שם רע כמה שנים אחורה - הייתי שוקל טוב טוב וכנראה שהייתי מעדיף ללכת על הונדה אקורד.

רכב שיש לא לא מעט חלפים בארץ, מוסכים טובים והמלצות נהדרות.

אבל המקסימה כרכב - יותר קורצת לי מאשר האקורד.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב די נדיר בארץ, מסיבות כמו מלאי חלפים מדולל, מוסכים של ניסן רנו שיצא להם שם רע כמה שנים אחורה

על סמך מה אתה כותב את זה? איזה מלאי חלפים מדולל? אם אתה המחסנאי הראשי של קרסו - סבבה. אם לא - זה קשקוש.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון של הניסן הוא מנועי V6 נהדרים.

החסרון הוא שלא נמכרו המון כאלה ולכן אין האפשרות להשיג בארץ חלקים תחליפים או מפירוק היא קטנה יחסית לאקורד שנמכרה במספרים הרבה יותר גדולים.

ולכן הסיכוי ליפול עם האקורד הוא קטן יותר.

הלב נוטה לניסן מקסימה, ההגיון נוטה לאקורד.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[/right]

על סמך מה אתה כותב את זה? איזה מלאי חלפים מדולל? אם אתה המחסנאי הראשי של קרסו - סבבה. אם לא - זה קשקוש.

תקרא התגובה של זה שמעליי :-D

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OK, הבנתי את הכוונה.

כשחיפשתי חלק מפירוק (פנס אחורי) מצאתי בקלות. מקווה שלא אצטרך עוד כמה פנסים...

במוסך (הילוך שישי ביפו) לא נתקלתי בכל בעיה או רמז לכזו.

עוד חודש וקצת אוכל להכריז על שנה עם הניסאן ואעלה לכאן סיכום ביניים, כי נראה לי שאחזיק אותה עוד זמן רב.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לבדוק בנסיעת מבחן, איזה חלפים מתבלים במכוניות האלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכל נסיעת מבחן אמורה לתת לך - תחושה ראשונית של הרכב.

את הרכב עצמו אתה תבדוק בבדיקת קניה ולאחר מכן במוסך בו אתה תטפל בו - את רוב הליקויים יגלו לך כבר שם.

בנסיעת המבחן אתה אמור לקבל את ההרגשה של אם אתה מתחבר לרכב או בכלל לא

אני יכול לאמר לך שעשיתי נסיעות מבחן בכמה וכמה רכבים והיו כאלה שרק מלראות אותם, כמו פורד מונדאו למשל, רציתי כבר לרכוש אותם ואז, אחרי הנגיעה הראשונה בדוושת הגז הסתובבתי חזרה והחזרתי את הרכב למקום שלו ואמרתי תודה שלום.

היו רכבים כמו PT קרוזר שבארה"ב פשוט עפתי על אחד (השכרה מהעבודה) ואיש השירות הביט במבט של WTF ויום אחרי החזרתי את הרכב, לקחתי טויוטה יאריס והרכב פשוט לא ספר את הPT קרוזר...

-----

בנסיעת מבחן אחד הדברים הראשונים שאתה תרגיש זה אם הרכב סוחב לכוון אחד או אחר (כוון פרונט), עם ההיגוי מספיק מדויק בשבילך או לא (תקשור הגה), אתה תרגיש אם יש רעידות מנוע מיותרות (תושבות מנוע, מצערת יניקה וכו'), אתה תרגיש אם הרכב מכויל כמו שאתה אוהב או שאולי אפילו תרגיש שיש בעיה באחד הבולמים (נקישות או מכות יבשות), אתה תרגיש אם המושבים מספיק נוחים לך או לא ואם האבזור של הרכב עונה לדרישות שלך או לא.

אתה תדע אם עישנו ברכב או לא...

ובגדול אתה תקבל תחושה אם יש לך קליק לרכב הזה... או לא...

אני למשל מאוד מתחבר לרכבים רגועים ונוחים, מהירות זה לא הקטע שלי - בשניה שנכנסתי לאימפרזה - אמרתי או קיי נחמד אבל זה לא אני, נכנסתי ליונדאי סונטה (כן כן תאמין) וממש אהבתי את הרכב ואת התחושה שקיבלתי ממנו, אחרי זה נכנסתי לאוונסיס ופשוט ידעתי... זה שלי.

אני פוחד להכנס לאלפא :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח "אני פוחד להכנס לאלפא":-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן כי אני רוצה להחליף לאשה את הרכב מתישהו במהלך 2012 וההתלבטות שלי היא בין רכב קטן וקל לנהיגה וניווט בשבילה שגם יהיה חסכוני בדלק כמו קיה ריו 2007 למשל לבין להביא לה רכב ספורטיבי או לפחות מהנה לנהיגה משנתון יותר נמוך ובכך לפצות לאיזה שנה שנתיים על ההפרשים בתצרוכת הדלק.

והמחשבה שלי היא על אלפא 156 2 ליטר... ואני יודע... שאם אני רק אכנס לאחת - אני כנראה אקנה אותה :-D

והכי גרוע - אם זה יקרה, אני פשוט יודע שבסופי שבוע האלפא תיקח את המקום הראשי :?

אז... אני מפחד להכנס לאלפא :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

אני בעלים גאה של אלפה 166 שנת 2000 מנוע 3000 .

הרכב מאוד כייפי לנהיגה. מאוד מפנק. חזק כשצריך. ומאוד מעוצב לדעתי.

אין ברכב פוזה מיותרת שזה היה חשוב לי ברכישה.

אני קניתי את הרכב לפני כמעט שנה וטפו טפו הכל תקין. למעט ישור קו קטן בהתחלה הרכב מעולה.

ההוצאות אינן בשמיים. קניתי רכב מאוד שמור!!!

37000קניה1700טסט 1200טיפול1200צמיגים קדמיים.650כוון פרונט וגומיה1050מזגן350טרמוסטט540התקנה ומילוי גז320תושבת עליונה למנוע6610הוצאות שוטפות

אני לא עושה מקיף אז הביטוח חובה נהג יחיד 1300 ש"ח

וצד ג עוד כ 700 ש"ח כולל גרר וחלונות.

אני לא מזניח דבר והרכב מתוחזק ברמה גבוהה מאוד.

יש חלון אחד שהפסיק לרדת (אחורי) עדיין לא טיפלתי בזה.

אני חושב שבתקציב הזה היום הייתי נוסע על יונדאי גטס מודל 2005 אולי. אני מעדיף מכונית מנהלים אם הסמל הנכון בחרטום.

מה גם המושבים המפנקים הסאונד המדהים של המנוע. הסאונד שבוקע מ 8 רמקולים איכותיים.השקט שבשיוט של 120 קמ"ש וצפונה. ונגישות למהירות של 250 קמ"ש.

הבעיה היחידה ברכב שהוא אוהב דלק. הממוצע אצלי עומד על 1 ל 8 משולב.אבל אני עומד כל בוקר בפקק הארוך של כביש החוף.ונסיעה בתל-אביב.

אני מאוד מאוד נהנה מהרכב שלי!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...