Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה פיקנטו בישראל

י.ל1
שימו לב! השרשור הזה בן 4775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 573
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ידנית בעסקת מימון. פשוט לא בלבלתי לסוכן במוח וזה כנראה היה שינוי כל כך מרענן בשבילו שהוא החליט לתת לי בונוס.

בתמונות של אוטו נראה כאילו הגרסה הידנית עם פנסי ערפל. זה נכון או שמדובר בתוארת יום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו. זאת ההחלטה הסופית?

אני בטוח שעוד כמה ימים נראה כי החלטת לשנות ל-I10, ויומיים אחרי זה תחליט לשוב ל-107...

למה להסיק לגביי מסקנה כזאת?

אתה טועה, את כל סגמנט המיני כבר סקרתי לפני ההזמנה של ה107. נכון לאותו רגע היא הייתה ההחלטה הנכונה.

עכשיו הגיעה הפיקנטו וגרמה לי לשנות את דעתי. i10/אלטו/ספארק/פנדה עדיין נשארות מחוץ לסקאלה שלי.

e-r-a-n, לרכב יש מידה אחת מאושרת ב13", אחת ב14" (שמגיעה עם הרכב) ועוד אחת ל15" (175/50, צמיג מאוד נדיר)

ChemGuy85, בחדרה, אצל שלומי 2000

guyst, ברמת גימור EX אתה מקבל שלט קפיצי עם כפתורי פתיחה-נעילה דלתות מקוריים. בLX יש מפתח אימובילייזר פשוט. ואתה מקבל שלט של פתיחה\נעילה נפרד. מה שנקרא "שלט נוחות" (ומערכת מרימי השמשות מתחברת אליו בעצם)

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידנית בעסקת מימון. פשוט לא בלבלתי לסוכן במוח וזה כנראה היה שינוי כל כך מרענן בשבילו שהוא החליט לתת לי בונוס.

בתמונות של אוטו נראה כאילו הגרסה הידנית עם פנסי ערפל. זה נכון או שמדובר בתוארת יום?

פנסי תאורת יום.

בגרסה היקרה יותר הפנס חצוי ל-2, חצי ערפל חצי תאורת יום

NINJMNKY, תודה על המידע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון. גם לנו בעיקר הפריע שיהיה שם עוד פלסטיק שחור..ברגע שהבנתי שיש שם פנס כלשהוא, אז זה כבר מצוין.

ניקלים לידיות בטח יופיעו בתקופה הקרובה באיביי..ובטח יצא גם למראות (כמובן שהיה עדיף לקנות למראה חיפוי בצבע של הרכב אבל זה מה יש..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, אני קורא שאנשים ביצעו נסיעות מבחן על הידנית ומתבאס. אני לא מצליח לקבוע אחת.

השארתי פרטים בשתי סוכנויות (חיפה ועכו), היום חזרו אליי מעכו ואמרו ש"ידנית זו בעיה, אולי עוד כמה שבועות תהיה את האוטומטית, בוא אני ארשום את הפרטים וניצור איתך קשר כשיהיה".

התלוננתי גם בפייסבוק שלהם, ולא נענתי עדיין.

אני לא רוצה לקנות רכב בלי לנסוע עליו ומצד שני לא רוצה לקרר את ההתלהבות ולחכות עד אוגוסט (שעד אז בטח השוק ישתנה). מה עושים?

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך ל http://www.telegraph.co.uk/motoring/car-manufacturers/kia/8516591/Kia-Picanto-review.html#disqus_thread

האם מישהו שנהג על הרכב שם לב אם ההגה מתיישר ביציאה מסיבוב ואם אכן צריך לדאוג ליישור ההגה במהלך הנסיעה.

כהערת אגב המחיר באנגליה בתרגום לשקלים 55K לדגם ידני (שנמכר בארץ ב 62K) ו 62K לדגם האוטמטי (שנמכר בארץ ב 74K).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, אני קורא שאנשים ביצעו נסיעות מבחן על הידנית ומתבאס. אני לא מצליח לקבוע אחת.

השארתי פרטים בשתי סוכנויות (חיפה ועכו), היום חזרו אליי מעכו ואמרו ש"ידנית זו בעיה, אולי עוד כמה שבועות תהיה את האוטומטית, בוא אני ארשום את הפרטים וניצור איתך קשר כשיהיה".

התלוננתי גם בפייסבוק שלהם, ולא נענתי עדיין.

אני לא רוצה לקנות רכב בלי לנסוע עליו ומצד שני לא רוצה לקרר את ההתלהבות ולחכות עד אוגוסט (שעד אז בטח השוק ישתנה). מה עושים?

אם שווה לך לנסוע עד סניף חדרה ואז לחכות בתור, בתחילת שבוע הבא אמורה להיות אחת. תתקשר למען יוסיפוך לרשימה

תקנו אותי אם אני תועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב

אני עושה נסיעת מבחן ביום חמישי בחולון (ואגב זה אני שפירסמתי שיש בחולון ואפשר לבוא כל יום מ9 עד 5 בערב בלי לקבוע מראש) ויש לי כמה שאלות:

האם במידה ואני מזמין את הרכב בצבע שחור אז גם המראות והידיות מגיעות בצבע שחור? אם כן אז אפשר להגיד שזה פותר לי את הבעיה שהמראות והידיעות לא בצבע הרכב.

ודבר שני - מישהו יודע איזה תוכניות מימון מציעים? והאם זה דרך בנק כלשהו או פשוט פורסים את הלוואה לתשלומים?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה, פשוט ציינתי שהמערכת שלטי נוחות איננה כוללת את החיישני רוורס.

הם נמכרים בנפרד ב1000שקל בערך.

1000 ש"ח?? לא שמעתי על מחיר כזה לחיישני רוורס. האם על הצג מופיעה חשפנית שאומרת את המרחק? DVD מובנה אולי? הזוי.

הערכות הפשוטות נמכרות בזאפ ב 200 ש"ח.

אפשר לשאול היכן קנית? היית צריך להתחנחן או נתנו ישר

תקנו אותי אם אני תועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...