Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משרד הרישוי,קורס ריענון נהיגה!

ג'ובני
שימו לב! השרשור הזה בן 5011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכולם ושנה טובה.

אוקי אז זוהי כותרת המכתב שקיבלתי,שאומרת לי במילים בצבע אדמדמם שאני נדרש תוך חצי שנה לעשות את הקורס הזה.ושמשרד התחבורה רשאי לא לחדש לי רישיון,ואף זכאי לבצע את המבחן הזה כל חמש שנים.

אציין שעברי בנהיגה הוא ללא דופי בלי העין הרע גם אין דוח חנייה.

האם זה בסדר? או שנפלתי לעוד מס "עוונטה" של הממשל הנאור שלנו.

מה גם שהדבר הזה לא בחינם וכלל לא מצויין במכתב.אלא,בשיחת טלפון עם נציגת שירות של"החברה הלאומית למניעת תאונות" או חרטה בסגנון,גבתה ממני טלפונית 158 שקלים,שהרווחתי ביושר,וטענה כי זה שומר לי מקום בכיתה.כוויכול קניתי בזה,שלושה ימים של שלוש שעות לכל יום,שבהם אקבל השתלמות בנהיגה,תאוריה וכיוצא בזה.

אגב אם כבר משהו מתוק מהסיפור הזה,אני מגדיל את רישיון האופנוע ל A1 מה שמצריך תאוריה,האם זה יעזור אפילו בקצת? מי מכם התנסה בקורס הזה,ונדרש להתפקד?

המשך ערב מהנה

ג'ובני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמוך, גם אני קיבלתי מכתב זהה שדורש ביצוע קורס תוך חצי שנה.

בשונה ממך אני שדרגתי בנוסף לרישיון B לרישיון A1 לפני כחודשיים.

למיטב הבנתי כל מי מלאו 5 שנים לרשיונו מחוייב בהשתלמות הזאת.

תראה את זה כעוד דרך לעשוק ממך כסף במסווה של השתלמות שללא ביצועה אתה מסכן את העוברים ושבים ואת החיים שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מ- 2004 על הכביש בלי דו"ח אחד (בלי דו"ח אחד, גם לא חניה ולא שום דבר אחר) ואפילו לא עשיתי שום תאונה או אפילו שריטה קטנטנה לכל המכוניות עליהם נהגתי (טפו טפו טפו), ועדיין שלחו לי את המכתב על הקורס המטופש.

מה עשיתי? לא הלכתי - עליי לא ירוויחו מס. אם לא יחדשו את הרישיון ב- 2015 נראה מה עושים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע,אני כמוך כעסתי כרגיל,אבל אין לי כוח למלחמת סרק,וטחינת מים.אתה יודע מה? עוד דבר,אני מנסה להתחיל דרך חדשה בחיים ולנצל כל דבר "כמקפצה"לשלב הבא שלי.ואם הקורס הזה בא,אז הוא בא בזמן.הבנתי שהתאוריה החדשה היא לא מה שהיתה מלפני 6 שנים,ואם ברצוני לעבור מדרגת רישוי של קטנועים,לזו של אופנועים עד ל33 כוחות סוס,אז אני נדרש לתאוריה.מה שחיוני מאד כן? למה כשאני עובר לכלי גדול יותר,תמרור העצור לפתע לא ברור,ומשונה,ואתה מרגיש צורך לרדת לתת לו כיף במקום לציית ולעצור.אבל מה תעשה? זה מה שנדרש וככה חיים כאן בארץ.אולי אם היינו יותר מגובשים אז היה זז משהו.מה עוד שכבר שילמתי טלפונית כדי לשמור מקום.שחס וחלילה לא יגמרו המושבים שם

ג'ובני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מ- 2004 על הכביש בלי דו"ח אחד (בלי דו"ח אחד, גם לא חניה ולא שום דבר אחר) ואפילו לא עשיתי שום תאונה או אפילו שריטה קטנטנה לכל המכוניות עליהם נהגתי (טפו טפו טפו), ועדיין שלחו לי את המכתב על הקורס המטופש.

מה עשיתי? לא הלכתי - עליי לא ירוויחו מס. אם לא יחדשו את הרישיון ב- 2015 נראה מה עושים...

כשאז תהיה בלי רשיון נראה באמת מה תעשה. ואולי בטעות תשכח שלא חידשו לך ויתפסו אותך נוהג בלי רשיון

אז תרוץ כמו עכבר...

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, קודם כל יש עוד 5 שנים... מעבר לזה אני לא שוכח כלום, אני מאוד אחראי.

פשוט יש נהגים שמשרד התחבורה חידש להם את הרישיון למרות שלא עברו את הקורס, אולי ישכחו גם אותי... :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא לרגע נניח שהגולם לא שוכח אותך ואתה בעוד 5 שנים לא מקבל רשיון.

חיש קל אתה שם פעמיך למשרד הרישוי לברר. עומד, תור , ומספרים לך את האמת המרה . לא עשית קורס אין חידוש רשיון.

טוב אני רוצה לעשות, אהה' אין מקום רק בעוד חצי שנה , נו טוב אז תני זמני, כי שלי נגמר בעוד שבוע . לא !!!

מה עכשיו בחור אחראי , אתה מסודר רק במובן השלילי של המילה.

שווה??

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mm_yeah::mm_yeah::mm_yeah::mm_yeah::mm_yeah:

אני מחכה להקפצת השרשור בעוד 5 שנים :wink:

אחד לכל שנה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עדיף לשלם 158 ש"ח ולקנות שקט נפשי.

המדינה תיקח לך אותם במילא על משהו אחר גם אם לא תלך לקורס הזה...

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא לרגע נניח שהגולם לא שוכח אותך ואתה בעוד 5 שנים לא מקבל רשיון.

חיש קל אתה שם פעמיך למשרד הרישוי לברר. עומד, תור , ומספרים לך את האמת המרה . לא עשית קורס אין חידוש רשיון.

טוב אני רוצה לעשות, אהה' אין מקום רק בעוד חצי שנה , נו טוב אז תני זמני, כי שלי נגמר בעוד שבוע . לא !!!

מה עכשיו בחור אחראי , אתה מסודר רק במובן השלילי של המילה.

שווה??

ישה, בוא נקווה ביחד שתוך 5 שנים מישהו יבין שעושקים אותנו. יבוא איזה ח"כ או יושב ראש של מפלגה כלשהי ויגיש הצעת חוק לביטול השטות הזו כדי לקדם את עצמו ומפלגתו, ומי יידע אולי ההצעה תעבור בכנסת ובוועדות הכלכליות.

5 שנים זה פחות או יותר הזמן שדרוש ל"נבחרי העם", היושבים שם בכנסת ו"עמלים קשות", כדי להעביר את החוק הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, בוא נקווה ביחד שתוך 5 שנים מישהו יבין שעושקים אותנו. .

ראשית הם לא מבינים בדברים יותר חמורים מזה

שנית לא מדובר בשטות.

שלישית היו צריכים לחייב כל נהג לעבור השתלמות כזאת פעם בכמה שנים. חוקים משתנים תמרורים משתנים , למה לא להתעדכן למען הבטיחות של כולנו

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...