Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתה יודע שאתה זקן כש...

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 1513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם כבר בפלה מי זקן מספיק כדי לזכור את הבפלה המצופה של צד (המלבני הגדול שהיה עטוף בנייר כסף ובניר כחול)?

זוכר, זוכר, אבא שלי היה מביא מהשק"ם ..

מה זוכר? מי זוכר? על מה אתם מדברים?

לכו לרמי לוי, יש בשפע ועם טעם בדיוק כמו לפני 40 שנה.

זה היה היום בבוקר...אצלנו בשכונה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי משום מה זכור "מצופה" מאורך בעטיפה בהירה - זו שקדמה למה שתאר נהג הלילה. אבל אולי בגלל הזקנה זכרוני נחלש.

באיקרה - אלה שהיה להם רקו חול וחול "אצלנו בשכונה, היום בבוקר" לא דיברו יידיש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי משום מה זכור "מצופה" מאורך בעטיפה בהירה - זו שקדמה למה שתאר נהג הלילה. אבל אולי בגלל הזקנה זכרוני נחלש.

באיקרה - אלה שהיה להם רקו חול וחול "אצלנו בשכונה, היום בבוקר" לא דיברו יידיש.

הם היו במקביל (זה בעטיפה בצבע כסף היה של עלית אם אני לא טועה).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העטיפה הכחולה (עם ציור אדום/לבן) הייתה באמת של צֶ דֶ , מפעל שוקולד ששכן בנצרת עילית במשך שנים, עד ש"עלית" החליטה לקנות אותו (כמו את שאר המפעלים המתחרים בארץ, למעט "ורד הגליל"). עוד מוצר בולט שלהם היה ה"טורטית" (הנאה מתוקה של צ ד).

אגב - קנטינה - ברוב המדינות הדוברות שפות שהתפתחו מלטינית, בצורה כזו או אחרת, זה הכינוי הנפוץ למעין חנות מכולת/קיוסק (שזו מילה תורכית, אגב) גדול.

בארץ זה השתרש מהCANTEEN האנגלית (בבסיסי הצבא הבריטי), יחד עם הבוטק'ה המפורסמת (BOOTH).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צד היה ברמת גן (מודיעין פינת ז'בוטינסקי) איפה שעומד כבר הרבה שנים שלד בטון מכוער. סבא שלי היה שומר שם והיה מביא לנו את הבפלות האלה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ortsel7.jpg

אתה יודע שאתה זקן כשאתה הוגה שמות את האותיות לפי ההגיה הגרמנית

CD = צה-דה

ומי זוכר את חוטי הרקמה מתוצרת DMC = דה-אמ-צה

ומכוניות DKW=דה- קא- וה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צד היה ברמת גן (מודיעין פינת ז'בוטינסקי)

נכתב כבר (אבל בתל אביב. גם לרמת גן מגיע): כשאתה ממשיך לקרוא לרחוב בן גוריון- רחוב מודיעין :lol:

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכתב כבר (אבל בתל אביב. גם לרמת גן מגיע): כשאתה ממשיך לקרוא לרחוב בן גוריון- רחוב מודיעין :lol:

כמו אלה שעדיין קוראים לכיכר רבין: כיכר מלכי ישראל :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם משהו שמראה כמה אני זקן - לשדרות הציונות בחיפה אני קורא שדרות או"ם (השם שונה ב-1974, אחרי החלטת האום המשווה ציונות לגזענות), לשדרות בן גוריון במושב הגרמנית אני קורא שדרות הכרמל, אבל משום מה דרך דליה נשתכחה ואפילו בשבילי היא דרך אבא חושי.

חוטי קרמה של DMC - מבריקים כאלה, אני זוכר אצל אמא שלי.

יצרן הקפה הנמס שהתחרה ב"עלית" היה "ליבר", ואילו בנצרת עלית חברת "אפיפית" ייצרה ופלים. עלית ייצרה את הקפה בצפת, וקוריוז - כאשר אבא שלי למד באנגליה בתחילת שנות ה-60 הקפה המשובח ביותר שניתן היה להשיג היה זה של "עלית".

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

כשאתה רוצה לומר "כאשר" במקום כש.

כאשר אתה הולך לרופא ומקווה שהוא יוכל לתת לך מזור.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר אתה משתתף בכנס מחזור מהתיכון, ורואה את שערם האפור של בני המחזור. קרה לי בשבוע שעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן של מכר שלא ראית מזמן מתגייס. אתה בטוח שזה הגדול אבל לא, זה הקטן. הגדול כבר השתחרר מזמן, ואתה אומר איך זה יכול להיות, אתה זוכר אותו כשהוא היה כזה קטן וזה לא היה כל כך מזמן.

It's life, Jim, but not as we know it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...