Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתה יודע שאתה זקן כש...

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 1535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דווקא אני קמתי כמו זקן מעוצבן היום כי כל המושב מריח כמו פורמייקה ופלסטיק שרוף במדורה.

צריך לעשות הדרכה לפני החגים האלו כדי שהילדים לא ישרפו דברים שהם לא צריכים לשרוף.

אי אפשר לנשום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קמתי ממורמר אך מסיבה הפוכה,

בזמן שאני קמתי כמו זרג בשעה ארורה וראיתי את החבר'ה הצעירים מתחילים להתקפל חזרה הביתה

מסריחים ועם האנג אובר ..פעם הייתי אחד מהם.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מתלבט אם ללכת גם לפט שופ בויס VIP, אפילו שכבר השקעת לא מעט בדפש מוד...

הייתי לפני שנתיים, היה מעולה ואני הולך גם הפעם, תלך!

וכולכם פה טועים, זה לא "שה, יש חדשות", זה "שה, נותנים חדשות" (לדעתי תרגום ישיר מגרמנית, כמו שסבתא שלי כל השנים שאלה "אתה עוד משחק קראטה?")

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאף אחד לא היה דרגון?

דרגון 32 היה כבר הרבה יותר חדש (מהדור של הספקטרום/אטארי /VIC20/400 וחבריהם). אני אז עברתי לספקטרום ואחר כך ל QL, קומודור אמיגה ומשם למשפחת ה PC.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי לפני שנתיים, היה מעולה ואני הולך גם הפעם, תלך!

וכולכם פה טועים, זה לא "שה, יש חדשות", זה "שה, נותנים חדשות" (לדעתי תרגום ישיר מגרמנית, כמו שסבתא שלי כל השנים שאלה "אתה עוד משחק קראטה?")

מה היתה המילה המקורים בגרמנית שתרגמו אותה ל"שה"?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפסיק להפריע ילד. לי היה ZX81.

לי היה ברוסיה כזה - המחשב הסובייטי:

images?q=tbn:ANd9GcSF8p5ZzChPK2kTa4sYOZl79ksDwQ-rRWnWj3s8o5-YF8aDVQBG

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...