Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אתה, על מה אתה נוהג וכמה אתה משלם על אינטרנט?

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 3280 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוט הפכו לברזל, 69 ש"ח עבור תשתית 12 מגה ולא שקל פחות.

הייתי מעביר את התשתית לבזק העניין שאין לי כוח להתעסק בלהעביר עוד פעם חיווט בתוך הבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 629
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני הולך להתחבר לבזק במבצע "צעירים" שלהם (לקוח חדש). 78 ש"ח לשנה הראשונה למהירות 30 מגה, תשתית בלבד.

אני יודע שהוטנט כספקית נותנים 30 מגה ב20 ש"ח, העניין שאני לא כוכלך רוצה להתחבר אליהים.

מי שמחבור ל30 מגה כמה אתם משלמים על ספק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קישור למבצע הזה? נשמע מעניין :)

לגבי ספק - יש מבצע בבב"ל (כמובן שהם יכחישו אבל אם תתעקש,תקבל) של 29.90 לכל המהירויות.

תבדוק טוב טוב את החיבור ואם יש בעיות,תתמקח איתם על גיימר (תעדוף,או בלשון העם - פרוטקשן מצידם)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאל"ט ב018 כל המהירויות באותו מחיר - 35ש"ח (אאל"ט #2 בגללם ובגלל הוטנט,בב"ל "הזדרזו" להוריד את המחיר ל29.90 לכל המהירות גם כן,אבל כל נציג מכירות שתעלה מולו כמובן יכחיש עד שתצא נשמתו).

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקר שלי נכון להיום

נראה שהחברות השוו מחירים בינהם ואפילו כשעברתי ניתוק שבוע שעבר (מחירים דרך שימור לקוחות) לא הציעו לי מחירים נמוכים מזה:

5 מגה = 74-79 שח, מתוכם 55 שח הולכים לתשתית בזק

10 מגה = 95-99 של, מתוכם 68 שח הולכים לתשתית בזק

אצל כולם הצלחתי להוציא את התקנת התשתית ללא העלות של 100 שח

האם מחירים של 75 ל 5 מגה כולל תשתית, או 95 ל 10 מגה הם טובים ?

התנתקתי (בדיעבד זו טעות כי אני לא מצליח לחיות רק על האינטרנט דרך הסלולרי) ומתחבר שוב :roll:

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

95 ש"ח לתשתית+ISP ב-10 מס"ש נשמע סביר. אני משלם 110 ש"ח 070 לבזק ו-40 לבב"ל) במהירות 15 מס"ש, עסקה מסבבות מרס השנה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקר שלי נכון להיום

נראה שהחברות השוו מחירים בינהם ואפילו כשעברתי ניתוק שבוע שעבר (מחירים דרך שימור לקוחות) לא הציעו לי מחירים נמוכים מזה:

5 מגה = 74-79 שח, מתוכם 55 שח הולכים לתשתית בזק

10 מגה = 95-99 של, מתוכם 68 שח הולכים לתשתית בזק

אצל כולם הצלחתי להוציא את התקנת התשתית ללא העלות של 100 שח

האם מחירים של 75 ל 5 מגה כולל תשתית, או 95 ל 10 מגה הם טובים ?

התנתקתי (בדיעבד זו טעות כי אני לא מצליח לחיות רק על האינטרנט דרך הסלולרי) ומתחבר שוב :roll:

נראה לי שכן.

לגבי 5 מ"ב תשתית בזק, אפשר לקבל חודש חינם אם מסבירים להם שאחרת מתנתקים מהטלפון הקוי של בזק.

לגבי ספק- אומרים להם שטריפל סי לוקחים פחות מ 20 ש"ח עבור 5 מ"ב , ומקבלים זאת.

בהצלחה

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום,

כמה את משלמים על חבילת גלישה במהירות של 5 מגה ?

הסכומים שאני משלם:

ספק התשתית - הוט - 59 שקלים ללא התחייבות.

ספק אינטרנט - נטוויז'ין - 69 שקלים ללא התחייבות.

סה"כ = 128 שקלים.

אשמח לקבל תגובות והמלצות לספק+תשתית זולים יותר.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה משלם 69ש"ח על 5 מגה לספק? זה יותר ממה שעולה 20M אצל חלק מספקים ועם קצת מיקוח גם בנטויז'ין.

הנה קישור שיכול לעניין אותך: http://www.tashveli.co.il/c/1-7-%D7%A1%D7%A4%D7%A7

תתקשר לספק, תגיד: "שלום, אני רוצה להתנתק. תעבירו אותי לשימור הלקוחות." אל תדבר בכלל עם הנציג הראשון שעונה לטלפון.

אם הם מתעקשים, אז תתנתק ותעבור ל5M מחיר של 35ש"ח לחודש.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחוב ב015 מס"ש

תשתית - בזק, 70 ש"ח לחודש.

ספק - בב"ל, 40 ש"ח לחודש.

העסקה מלפני כחצי שנה, כאשר לא הייתי במיטבי ואני מניח שבקצת מיקוח טוב אפשר לצמצם לפחות בעוד 10-20 ש"ח לחודש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...