Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אתה, על מה אתה נוהג וכמה אתה משלם על אינטרנט?

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 3227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 629
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כן. אצלי זה יוצא בארון התקשורת החבוט שליד מיכלי האשפה, ובכל פעם שמשאית האשפה מגיעה הכבל "מתארך" בעוד כמה עשרות ס"מ. עד שבזק יגיעו לשלב ההתקנה הם יצטרכו לסלול מחדש.

בינתיים אני תקוע עם 15 מס"ש שהיו כמה חודשים שגם הם לא היו יציבים. בשבועות האחרונים שוב חל שיפור.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק המודם לא מצליח להתחבר ל018

כל ניסיון להשיג תמיכה מהם מיום שישי עלה בתוהו (כ 5 ימים)

מזל שהראוטר שלי הוא dual wan ואני מחובר עם 2 מודמים ל2ספקיות שונות ב auto-rollover/round robin [emoji41]

עריכה אחרונה על ידי gsi16v

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חששתי מזה, אבל אני שנה עם אקספון במבצע אחר, וכל השיחות שלי נענו במהירות יחסית, גם לשירות לקוחות וגם למוקד טכני.

נחכה ונראה מה יהיה עם המעבר מבזק ואיך זה יעבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמועה רצה בפורום המקביל שבזק משנמכים בכמה אחוזים את המהירות שלך,במידה ואתה מחובר אליהם סיטונאית (יעני חברה אחרת)

האם החיבור שהיה לך והחיבור שיהיה לך אותו מהירות?

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי באקספון לאחרונה יש קצת גמגום. בגדול אני מצליח להגיע בspeedtest למהירות של 12-15, אבל לאחרונה, כל פעם שאני רוצה לגלוש אחרי זמן ארוך שלא גלשתי (כמה שעות) צריך לעשות ריסטרט לראוטר, אחרת הוא זוחל.

לא התעסקתי עם זה, אני מקווה שאחרי שאני אעבור מסלול ואחליף מודם/ראוטר זה יסתדר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
מחזק את קוף הנינג'ה, רק שאני שלחתי מייל ל[email protected] עם הכותרת "ביטול CGN" והתוכן "כותרת, תודה" -- סודר תוך שעתיים.

האם תוכל לומר לי דוגמא לכתובת אופיינית חיצונית של 018 ? (תבדוק אצלך מה יש אחרי שבוטל המיסוך)

אני כרגע רואה 100.65.40.235 ורוצה לדעת האם מדובר בכתובת פנימית או חיצונית .

תודה.

עריכה אחרונה על ידי אייל

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר דיברו על הנושא הזה בפורום המקביל

זוהי כתובת פנימית שאקספון נותנים לך (אתה עומד מאחורי NAT אאל"ט)

בשביל שתקבל כתובת רגילה,צור קשר עם התמיכה שלהם.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חשבתי להצטרף לבאנדל במסגרת רפורמת השוק הסיטונאי ואפילו קיבלתי הצעה שמוזילה לי את החבילה ב-25% אך לאחר שקראתי את הכתבה הבאה, ירדתי מזה משלל הסיבות שמפורטות שם.

http://www.telecomnews.co.il/%D7%9B%D7%9C-%D7%9E%D7%94-%D7%A9%D7%9C%D7%90-%D7%9E%D7%A1%D7%A4%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%9B%D7%9D-%D7%91%D7%AA%D7%97%D7%95%D7%9D-%D7%94%D7%A9%D7%95%D7%A7-%D7%94%D7%A1%D7%99%D7%98%D7%95%D7%A0%D7%90%D7%99-%D7%A4%D7%A8%D7%A7-%D7%92-%D7%94%D7%94%D7%A4%D7%A1%D7%93-%D7%94%D7%A6%D7%A8%D7%9B%D7%A0%D7%99.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שהסיפור נכון.

לפני מספר ימים עברתי משירות נפרד של בזק ובבל לבאנדל של בב"ל.

יש לי ירידה חדה במהירות ההורדה (3-4 מס"ש במקום 15 שהם במציאות 10-12), בהעלאה ה-0.7 שאליו אני רגיל מימים ימימה.

פניתי אתמול לבב"ל - יחד עם הנציגה ביצעתי את הבדירות הרגילות (חיבור המחשב ישירות למודם ובדיקת מהירות מול 1@). אותה תוצאה, הנציגה העבירה אותי לשירות הלקוחות של בזק, להתפעתי לא ביקשו לחזור על הבדיקה אלא בדקו משהו לאחר הוצאת המיקרופלטרים ותאמו לי טכנאי.

מבחינת המודם - לא ביקשו להחזירו, במפורשות הושאר אצלי המודם המושאל.

עכשיו אני ממתין לטכנאי של בזק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...