Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אתה, על מה אתה נוהג וכמה אתה משלם על אינטרנט?

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 3248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום אני משלם 89 לבזק ו 46 לנטויז'ן על 15 מגה מסכנים כי בשכונה שלנו התשתית לא מסוגלת לתת יותר

46 ש"ח ל-15 מגה לנטוויזן?

עושקים אותך.

אני משלם לאותה מהירות 20 ש"ח.

ושוב אני אחזור למען הדורות הבאים: ​לא משלמים יותר מ-20 ש"ח לספק לכל המהירויות עד 100 מגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 629
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כמו שזה מסתמן כרגע הרפורמה הזו לא מביאה בשורה צרכנית גדולה מדי. למרבית הלקוחות החסכון הכספי עומד על כמה עשרות שקלים בחודש, 20-30 שקלים ולא יותר (בהשוואה למהפכה הסלולר שקיצצה מאות שקלים מהחשבון החודשי).

אני חושב שכרגע יהיה נכון לשבת על הגדר ולתת לאחרים לבחון את כדאיות המעבר, בעיקר בכל הנושא של הניוד, היציאה מהתוכניות וכל ענייני הציוד. אני רוצה להאמין שכמו שמחירי החברות הסלולריות צנחו לאחר תחילת הרפורמה (מ 80-100 שקלים ל 30-40 כיום) כך גם יהיה עם הרפורמה הנוכחית. כרגע התמריץ עדיין לא משתלם בתוספת הרבה חוסר ודאות באופק.

חלקה השני של הרפורמה אגב גם אמור לספק שרותי טלפון, וזה כבר יכול להשתלם הרבה יותר.

איתמר

דווקא בשורה צרכנית נהדרת.

קודם כל יש סוג של אלטנרנטיבה - לא צריך להתקשר לבזק להתחנן. אתה יכול לקבל את שירותי בזק דרך ספקי משנה שיתחרו ביניהם.

דבר שני - חשבונות הסלולר אכן ירדו בצורה דרסטית הרבה יותר, אבל בכל זאת 30% הנחה זה לא רע.

באשר לעלות הציוד - ראוטר ומודם יעלו חד פעמית עלות שבין 300-500₪.

זה אומר תוך פחות משנה החזרתם את עלות המודם ״חינם״

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אומרת הפרסומת, "זה טוב, אבל לא מצויין".

אין ספק שיש כאן בשורה חיובית לאזרח הקטן, אבל עדיין התחושה היא שאפשר לסחוט עוד את הלימון. ימים יגידו.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, מקור מוסמך בבזק מוסר "חכו". בזק כרגע בוחנת את כניסת השחקניות החזקות ובעוד כשבוע תגיב, כנראה עם מחירים מופחתים בעצמה. תגובה שלבטח תגרור הורדה נוספת מצד הספקיות ה"וירטואליות".

אז למה לחכות ולא מקסימום "לשנמך" את המחיר אחר כך? כי ברוב הספקיות החדשות תקבלו מחיר שונה אם אתם לקוחות חדשים או לקוחות קיימים.

אני נותן לסיפור הזה חודשיים-שלושה לפחות להתייצב ואז מחליט.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר אני חושב שזה מתחלק לשני חלקים, הלקוחות הנבונים, שגולשים בודקים משווים וסוחטים את החברות עד כמה שניתן, כמוני,כמוך, ועוד רבים

ולקוחות שלא מודעים ולא יודעים מי נגד מי וכמה רחוק אפשר ללכת, הבשורה הגדולה לדעתי זה קודם כל הצבת הסטנדרט, בדיוק כמו שהיה בזמנו עם הטלפונים, ומכאן אנחנו רק נרד למטה, זה גם מהלך שמחייב את בזק להגיב, אתה יכול לתאר לעצמך כמה עומס יהיה במוקדים מחר בבוקר.

יש הרבה לקוחות שזה יחסוך להם המון, אבל בשורה התחתונה זה עדיין לא אפוי מספיק, כדי שאני או אתה נשתמש בזה, אבל כן יש כאן התחלה של שינוי, אני מחכה לתגובה של בזק.

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמריי.

היום נקבע מחיר רף עליון מקסימלי לקו + ספק של 100 ש"ח ל 100 מגה-בייט. מכאן אפשר רק לרדת.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, גם אני הצטרפתי לחבילת 15 מגה דרך אקספון 018.

חבר'ה, מקור מוסמך בבזק מוסר "חכו". בזק כרגע בוחנת את כניסת השחקניות החזקות ובעוד כשבוע תגיב, כנראה עם מחירים מופחתים בעצמה. תגובה שלבטח תגרור הורדה נוספת מצד הספקיות ה"וירטואליות".

אז למה לחכות ולא מקסימום "לשנמך" את המחיר אחר כך? כי ברוב הספקיות החדשות תקבלו מחיר שונה אם אתם לקוחות חדשים או לקוחות קיימים.

אני נותן לסיפור הזה חודשיים-שלושה לפחות להתייצב ואז מחליט.

גם אם בזק היו משווים את המחיר ואפילו מוכנים להיות זולים יותר, לא הייתי נשאר לקוח שלהם.

חברה שמנצלת את היותה מונופול ובאופן שיטתי מעלה את התעריפים כל שנה (למרות שאין שום עלייה בעלויות עבורה) - לא ראוי שיהיו לה לקוחות בכלל. מקווה שיקרה להם מה שקרה ל 3 הנצלניות מהסלולר.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע כמה זה ישפיע, אבל תהיו מודעים לכך שבזק עצמה לא מעלה את התעריפים כל שנה סתם כי היא מונופול. הממונה על ההגבלים יחד עם משרד התקשורת הם אלה שכופים את זה עליה, כדי לתת "צ'אנס" להוט וכדי לשחוק את נתח השוק של בזק. סתם חבל שהרושם שמתקבל מחברה שסך הכל רוצה לדרוס את כל המתחרות שלה ולגרום להן לפשוט רגל כמו שנהוג בשוק קפיטליסטי טוב, לא יכולה לתת ללקוחות שלה מחירים טובים מספיק (למרות שהיא הייתה יכולה אלמלא ההגבלות) ומקבלת יח"צ רע בגלל מה שמשרדי ממשלה מכריחים אותה לעשות.

*אני לא עובד של בזק, אבל מכיר שם כמה אנשים בתפקידי מפתח.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון מהיום:

בזק יצאה מבצע באנדל עם בזק בינלאומי, מהירות 100MB ב 134.9 למשך שנה.

זה כולל גם מצטרפים חדשים וגם משדרגים

*אם בזק לא מכירים את המבצע תתקשרו דרך בזק בינלאומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה מבצע, אחד המבצעים :roll:

איתמר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...