Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אתה, על מה אתה נוהג וכמה אתה משלם על אינטרנט?

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 3256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איך באמת עוד יש לך חיבור 2mbit? הוט לא בצעו מהלך שדרוג ממהירויות נמוכות בעבר?

rnb - בדוק עם 166 אם קיימת אופצית שדרוג מהירות תשתית אצלך (לפעמים הם יודעים יותר מ199,ולפעמים ההפך..חוסר תיאום שכזה שורר שם)

ב0שקלים כמובן,ואם צלח בידך להשתדרג,כמובן שאל תוותר ותנסה להוריד אי-אילו שקלים לנזק :)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 629
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ezuf למרות שבזק מצהירים שבאזור מגוריי ישנה תמיכת תשתית עד 100 מגה בפועל אני לא מקבל יותר מ30.

רק אני תקוע בהוט במהירות של 2.5? אין לי כוח להתקשר אליהם ולחכות שעתיים בהמתנה עד שיענו.

אפשר לשאול כמה משלמים היום עבור 2.5 מגה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

סבב חדש, צריך לחדש DSL ובזק ב-ו-נ-ק-ר על המחיר, 79 ל 5 מגה ו 109 ל 40 מגה

עד היום אני משלם 99 שקל ל 100 מגה

מישהו הצליח לקבל 40 בפחות מ 109 לאחרונה? (בחידוש ולא כמצטרף חדש)

יש לציין כי בזק מוכנה למכור 40 מגה ב 85 שקלים למצטרפים חדשים + 99 שח התקנה, אבל אני לקוח משומש אז לא נראה שאכפת להם.

אם רק היה כבר unlimited בבניין הייתי מראה לבזק אצבע משולשת.

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק אותו סיפור, שנמכתי השבוע מ-40 ל-15 בגלל שרצו להעלות את המחיר בתום שנת "המבצע". 89 ש"ח ל-15 מגה (אחרי הזיכוי על הנתב) זה יקר מאוד !

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין באמת בפורום איזה מישו מב"ש\רעננה\טירת הכרמל שכבר מחובר ל100 סימטרי? :)

דרור,בזק ברזל מאז ומתמיד,אבל לפעמים אפשרי לשבור אותם קלות (נדיר,אבל קורה)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרור,בזק ברזל ... אבל לפעמים אפשרי לשבור אותם ... (נדיר,אבל קורה)

אני די מומחה בלהתמקח ומעולם לא סימתי עם בזק במחיר בו הם התחילו - עד היום, היום הם קשים כיהלום.

ולא ביקשתי הרבה, אני מוכן להמשיך לשלם 99 ולקבל רק 40, אבל הם גם רוצים להוריד לי מהירות וגם לקחת יותר כסף?

לינק מעולה!

תודה

באנדל דרך ספק נראה לי יפתור הכל במחיר טוב (אליבא-דה-כתבה)

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בוקר נפלא חברים, בייוחד מכיוון ש012 ואקספון משיקות היום סוף סוף את המבצעים שלהן ברפורמת האינטרנט

100 מגה (עד 100 מגה, תלוי באיכות החיבור באזור מגוריכם) ב100 שקל - ספק + תשתית! נגמר הבית ז**** של בזק,

אציין רק למי שמתעצל לקרוא שהתשתית שאתם מקבלים היא של בזק !

בדיוק גם נגמר לי המבצע TOP 100 של בזק, וכיום אני משלם 130, שוקל לעבור ל012 כרגע

http://www.geektime.co.il/100-mb-for-100-nis-by-012/

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי, נחמד.

שימו לב גם שזה מחיר שתקף לשנה (לפחות אצל 012).

שימו לב גם שלא מקבלים ציוד קצה (לפי הבנתי 012 נותנת ציוד בחינם אך לאחר שנה לוקחת על זה כסף, ו 018 לא נותנים ציוד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר השארתי את הפרטים ב 018. הם כרגע הספק שלי ובזק התשתית.

השירות שלהם טוב לדעתי.

לפחות על פי מה שרשום אצלם באתר, במקום לשלם היום 89 + 20 על 15 מגה, אני אוכל לשלם 79 ש"ח.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום אני משלם 89 לבזק ו 46 לנטויז'ן על 15 מגה מסכנים כי בשכונה שלנו התשתית לא מסוגלת לתת יותר,

אז השארתי עכשיו את הפרטים שלי באתר של אקספון, יש למישהו השגות נגדם?

איך זה עובד? תשתית בזק? אני נשאר עם הציוד בזק שיש לי היום או שצריך להזדכות על המודם ולקחת מאקספון ציוד חדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשתית היא של בזק (עדיין לא הכריחו את הוט למכור את התשתית שלהם לספקיות), אם המודם שלך הוא מושכר אז תצטרך להחזיר אותו לבזק, את המודם החדש תצטרך לקנות מאקספון (הם לא משכירים אותו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר נפלא חברים, בייוחד מכיוון ש012 ואקספון משיקות היום סוף סוף את המבצעים שלהן ברפורמת האינטרנט

100 מגה (עד 100 מגה, תלוי באיכות החיבור באזור מגוריכם) ב100 שקל - ספק + תשתית! נגמר הבית ז**** של בזק,

אציין רק למי שמתעצל לקרוא שהתשתית שאתם מקבלים היא של בזק !

בדיוק גם נגמר לי המבצע TOP 100 של בזק, וכיום אני משלם 130, שוקל לעבור ל012 כרגע

http://www.geektime.co.il/100-mb-for-100-nis-by-012/

כמו שזה מסתמן כרגע הרפורמה הזו לא מביאה בשורה צרכנית גדולה מדי. למרבית הלקוחות החסכון הכספי עומד על כמה עשרות שקלים בחודש, 20-30 שקלים ולא יותר (בהשוואה למהפכה הסלולר שקיצצה מאות שקלים מהחשבון החודשי).

אני חושב שכרגע יהיה נכון לשבת על הגדר ולתת לאחרים לבחון את כדאיות המעבר, בעיקר בכל הנושא של הניוד, היציאה מהתוכניות וכל ענייני הציוד. אני רוצה להאמין שכמו שמחירי החברות הסלולריות צנחו לאחר תחילת הרפורמה (מ 80-100 שקלים ל 30-40 כיום) כך גם יהיה עם הרפורמה הנוכחית. כרגע התמריץ עדיין לא משתלם בתוספת הרבה חוסר ודאות באופק.

חלקה השני של הרפורמה אגב גם אמור לספק שרותי טלפון, וזה כבר יכול להשתלם הרבה יותר.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני יכול לחסוך היום 40-50 שח מהחשבון החודשי אני לוקח את זה בשתי ידיים.

הדבר שבאמת יוריד מחירים יהיה הכניסה של חברת החשמל למשחק, מישהו יודע מה קורה עם זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...