Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אתה, על מה אתה נוהג וכמה אתה משלם על אינטרנט?

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 3227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום שדרגתי ב"חינם" את האינטרנט ל 40 מגה. סה"כ 133 שקלים לחודש (99 שקל בזק, 34 שקל 012). ממש עיסקת המילניום :roll:

אני מצפה בכליון עיניים לחודש מאי, שאז תתחיל הרפורמה האמיתית ואפשר יהיה לשלוח את בזק והוט לחבריהם אורנג' פלאפון וסלקום בקיבינימט.

על מה אני מדבר? על זה: http://www.themarker.com/technation/1.2589260

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 629
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מכיר את המחירים החדשים של 012 ו 018.

עם זאת בינתיים אני עוד לא שומע שהעסק הזה רץ כמו שצריך, ובמקום לעבור ולהיות מטורטר אני ממתין שיושלם החצי השני של הרפורמה, במאי, זה שגם יאפשר לקבל חבילת שיחות ללא הגבלה בתשתית בזק. על קו הבזק בבית אי אפשר לוותר ובזמן הזה אני מעדיף לשלם עוד כמה שקלים מאשר לנדוד ולהיתקל בבעיות אפשריות.

העסקה שגולן תציע (ובתקווה חברות נוספות) קורצת לי מאוד ותוכל להוריד מאות שקלים בחודש מהחשבונות השוטפים.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר מעל שבועיים מחכה לטלפון מ-018. נראים יותר גרוע מגולן בהתחלה.

היה להם איזה עניין עם מיילים יוצאים

גם אני נרשמתי לפני שבועיים ולא קיבלתי התייחסות

פניתי למייל שירות ושלחו לי היום הכל..

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז"ש, עדיין לא ענו, לאחר 2 פניות נוספות.

הרמתי טלפון - לא עובדים עם תשתית של הוט.

יש באנדלים חדשים עם תשתית כבלים (אין לי בזק בבית)?

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

יש מישהו ב012/אקספון/CCC שיכול להביא קצת מידע על האם כדאי לעבור כרגע?

כיום אני משלם 120 שקל על 15 מגה(בזק+בזק בבינלאומי) אבל במאי נגמרת לי החבילה של השנה(איך אני שונא את הדברים האלה) ואני אתחיל לשלם 150 שקל. אז חשבתי שאם כבר, זאת הזדמנות טובה לעבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שני קווים באקספון, אחד 100 מגה והשני 15.

בשניהם יש בעיות גלישה מדי פעם שלעולם לא חוויתי בבזק בינלאומי.

(אתרים מדי פעם לא נטענים, request timeout וכדומה)

עברתי לשם ממש יומיים לפני שCCC הציעו את החבילה שלהם, אם הייתי יודע - הייתי מחכה לCCC.

(אחותי אצלם ואין שום בעיה, הכל עובד טפו טפו טפו)

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מישהו ב012/אקספון/CCC שיכול להביא קצת מידע על האם כדאי לעבור כרגע?

כיום אני משלם 120 שקל על 15 מגה(בזק+בזק בבינלאומי) אבל במאי נגמרת לי החבילה של השנה(איך אני שונא את הדברים האלה) ואני אתחיל לשלם 150 שקל. אז חשבתי שאם כבר, זאת הזדמנות טובה לעבור.

מהירות 15 מגה

012 - 20 ש"ח

בזק - 139 ש"ח, כולל 60 דקות שיחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני ב100MB/018

עם השירות לא יצא לי להתעסק, הזמנתי לבד באתר

ראוטר VDSL שי לי של בזק ששילמתי עליו לפני מלאנתלפים זמן

אינטרנט פחות יציב ממה שהיה לי בבזק בינלאומי, בעיקר בגלל שזה עובד מאחורי NAT (כלומר אין לי IP אישי, יש IP פנימי)

שוקל מעבר ל014 כשיביאו חבילה דומה משלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם למי שמתעניין...

אני כבר בערך שבוע וחצי בחבילה המושלבת תשתית + ספק של טריפל C. המחיר הוא 75 שקל ל-15 מגה.

כרגע עובד די סבבה, לדעתי ברוב המקרים יותר טוב מאשר בזק בינלאומי שהיה לי לפני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

110 ש"ח תשתית בזק + ספק 100 מגה + גיימר ב012

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם למי שמתעניין...

אני כבר בערך שבוע וחצי בחבילה המושלבת תשתית + ספק של טריפל C. המחיר הוא 75 שקל ל-15 מגה.

כרגע עובד די סבבה, לדעתי ברוב המקרים יותר טוב מאשר בזק בינלאומי שהיה לי לפני.

אני ניסיתי לעבור אליהם אך נתקלתי בבעיה באתר ואף אחד לא ענה ועזר לי בזה.

בסוף עברתי ל 018 ב 79 שח.

לא רע ביחס לבזק בינלאומי הקודם!

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...