Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אתה, על מה אתה נוהג וכמה אתה משלם על אינטרנט?

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 3266 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי כיום 50 מגה ספק +תשתית, כאשר בזק גובה 100 על תשתית והייתי צריך לשדרג בבזק בינלאומי גם ל100. המחיר שביה הכי זול זה ב 018 25ש"ח לספק של 100 מגה.

אמרתי להם שאני מעוניין במחיר הזה ולא מעניין אותי שבבזק זה הכי מהיר, אמרו לי המחיר הכי נמוך זה 40 ש"ח. אז התנתקתי מהם והתחברתי ל018. שבוע אחריי התקשרו אליי והציעו לי מחיר זול יותר מבזק בין לאומי, אז חזרתי אליהם.

אם אני לא טועה קיבלתי חודשיים חינם ולאחר מכן 25 ש"ח לחודש מה שיוצא מעט פחות מ25ש"ח לחודש.

בכל מקרה אני לקחתי 50 מגה כי סםציפית התשתיות אצלי מוגבלטת, אבל לפני חודש שדרגו ל100 מגה, אני יכול לשדרג בחברות ללא עלות נוספת.(30 מגה ומעלה אצלם זה אותו תשלום)

נ.ב

על תשתית אין מה להתווכח, מבחינתי הוט זו לו אופצייה בכלל...השיטת מצליח שלהם לא בבית ספרי.

2008 AUDI S3

Former: Toyota Yaris TS 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 629
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני לקראת חידוש הכל - אינטרנט, טלוויזיה וטלפון.

למעשה אני מתחיל הכל מחדש, בתור מנוי חדש.

האם ממליצים על הטריפל של הוט? כמה אתם משלים עליו ומה אתם מקבלים?

אשמח להצעות והמלצות/מידע.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטריפל אני משלם על טלויזיה עם 2 ממירי hd מקלטים, טלפון ללא הגבלה, ואינטרנט 30 מגה כולל ספקית,

330 ש״ח לפני מע״מ.

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי לדירה משלי ורציתי אינטרנט, לגיטימי.

בהתחלה חשבתי לקנות ראוטר סלולרי ולגלוש על חשבון חבילות הגלישה שיש לי בשני סימים של גולן (גם אני לא בטוח למה אני צריך שניים). אחר כך הבנתי שראוטר סלולרי בסיסי יעלה לי 350₪ אחרי הנחת ״נדב שלח אותי״ או 450₪ עם חשבונית על שמי.

בקיצור, התקשרתי לבזק ולקחתי תשתית 15 מגה ב-69₪ לחודש כולל מודם-ראוטר בחיוב זיכוי.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדירת השותפים ממנה יצאתי עבדתי עם 018 אקספון והייתי מרוצה. לדעתי אמשיך איתם.

לא הציעו לי לשדרג אבל הסאגה לא נגמרה כי כרגע יש תאריך להתקנה רק ב-10.10. הנציג הבטיח לנסות "לדחוף לי תאריך מוקדם יותר" ולחזור אלי מחר. נמתין...

בינתיים אני חורש על חבילת הגלישה של הסלולרי מהעבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
מקפיץ לטובת הכיס.

כמה אמורה לעלות לי חבילה של 5 מגה? ספק + תשתית.

לדעתי כבר לא מוכרים חבילות 5 מגה, רק 15.

מה זה באנדל?

חבילה משולבת שכוללת ספק תשתית+ספק אינטרנט בתשלום אחד קבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושים חבילות 5 מגה. לא מזמן ההורים שלי עשו בנדל דרך בזק של 5 מגה + חבילת לא יודע כמה דק' טלפון באיזה 120 שקל.

אני כרגע משלם 79 להוט (ימח שמם) על תשתית 30 מגה ועוד 20 להוטנט (ימח שמם). סה"כ 99 ש"ח. נראה לכם טוב\רע\סביר?

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משלם בבאנדל לבזק על תשתית VDSL 40 מגה עם קו טלפון 600 דק' 207 ש"ח. 140 אינטרנט ועוד 67 ש"ח טלפון.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

הגיע הזמן לחדש את האינטרנט (ספק + תשתית)

כיום אני משלם 96 ש"ח עבור תשתית 30 מגה בבזק

ו30 ש"ח עבור 30 מגה ספק בזק בינלאומי.

מישהו יודע אם המחירים עלו/ירדו לאחרונה לחבילה מסוג זה?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...