Jump to content

Farar

 • הודעות

  177
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי Farar

 1. יימכר ב-1350 ש"ח. שימו לב שהמחיר הזול ביותר שניתן למצוא בארץ למכשיר חדש, למיטב ידעתי, עומד על 1929 ש"ח.
 2. שלום. ברשותי Apple Watch Nike+ מסדרה 2 (החדשה ביותר כרגע). המכשיר נקנה בגרמניה, היה בשימוש (שלי) של כמה שעות וחזר לקופסא. נמכר עם האריזה וכל החלקים המקוריים במצב חדש לחלוטין. מחיר: 1450 ש"ח. מדובר על דגם ה38mm הספציפי הזה.
 3. מצטרף ל-hwgeek. אין היום שום הגיון בללכת על i5 כשיש לך באותו המחיר אופציה של מעבד מתקדם עם 6 ליבות / 12 נימים. אישית לי יש את הלח הזה בגרסא הלבנה, אבל הלח ש-hwgeek הביא למעלה יעשה את העבודה כמו שצריך. קח בחשבון שזאת פלטפורמה חדשה לחלוטין, כך שסביר להניח שאתה תתקל בבעיות מוזרות. בכל אופן, לא משהו שאתה צריך להבהל ממנו. לסיכום, לך על ה-Ryzen 1600.
 4. סלקום עצמה לא מסוגלת לתת הצעה דומה.
 5. למה אתה חושב כך? איך נהוג לשלוח את פרטי העסקה, במייל?
 6. למה הם צריכים תצלום ת.ז?
 7. היי. היום התקשרו אליי מחברת ״יש לי תקשורת״, הציעו לי הצעה להצטרף לחברת סלקום. ההצעה הייתה טובה מאוד - טובה יותר ממה שסלקום עצמה יכולה להציע. מחיפוש בגוגל עולה מידע מועט, זה מה שמצאתי : https://m.facebook.com/profile.php?id=1407073199530483 האם זוהי רמאות או שמדובר בחברה אמיתית? יש איזושהי דרך לדעת בוודאות? מה שגרם לי לחשוד יותר מהכל היה כשביקשו ממני לאחר מסירת פרטיי לצרף להם גם ת.ז. וכמובן שסירבתי.
 8. יש לי את החבילה של ה20GB בדור רביעי אבל זה חסר משמעות כי אין קליטה של דור רביעי באיזורים בהם אני נמצא באופן קבוע. 5 ש״ח לג׳יגה אצל סלקום נשמע לי הוגן.
 9. אני צריך יותר מ-6GB גלישה וגולן טלקום לא מציעים דבר כזה, מה שאומר שאני צריך לעבור לסלקום לצערי. מה המחיר הנמוך ביותר בסלקום עבור החבילה עם ה-6GB? (כל ג'יגה נוסף - 5 שקלים). באתר שלהם מופיע 69 אבל זה נראה לי קצת יקר.
 10. אף אחד פה לא יכול לתת פידבק על החבילה שלי? (2 תגובות למעלה)
 11. אני משלם כרגע המון ל-HOT לדעתי. טלוויזיה - 3 ממירי HD רגילים, 2 ממירי MAGIC HD. כולל חבילת צ'רלטון וכמובן VOD. מחיר : 327 ש"ח. תשתית - 100 מגה, 109 ש"ח. טלפון - 39 ש"ח, ללא הגבלה. סה"כ יוצא לי 475 ש"ח כל חודש. המחיר הגיוני או שאני משלם יותר מדי? איפה אפשר לחתוך?
 12. אני מתלבט האם לשדרג אייפון 5 ל8.1.2. כרגע אני עם 7.1.2 שעובדת מעולה, מה קורה בגרסא החדשה? יש מישהו שיכול לספר מנסיון?
 13. אם הייתי יודע בוודאות שזה יטפל בבעיה - הייתי מעדכן. אין טעם לעדכן ואז לגלות שזה לא פתר כלום.
 14. המכשיר שלי נקנה בשוויץ, וכן - הוא תומך בוודאות. יש דרך לפתור את זה בלי "עדכון מפעילה"? במקום שצריך להופיע "ENABLE LTE" מופיע לי "ENABLE 3G". אולי כי אני עדיין עם IOS 7?
 15. תגידו, יש כבר אפשרות להתחבר עם אייפון (5) לרשת ה-LTE שלהם? לפי מה שהבנתי צריך לחכות ל"עדכון מאפל", אבל הנושא לא ברור לי. כרגע אין לי אפשרות להפעיל בכלל LTE. מישהו מבין מה קורה פה?
 16. למה החברים האלה לא רשומים פה בפורום?
 17. אני רק שאלה לא קשורה - יש פה מישהו עם צלקת בראש (שיער) שאפשר ממש לראות אותה כשהוא עם שיער קצוץ (או לא קצוץ)? יש לציין כי אני רציני לגמרי וכי למעשה זה באמת חשוב. תודה.
 18. השאלה היא גם במחיר, אני לא יודע בכמה יתמחרו אותו פה. מה קורה מבחינת אחריות?
 19. אני מתכוון לקנות את הנקסוס 9 החדש. אתם חושבים שכדאי להביא מאמזון דרך BUY2USA או שעדיף לחכות שיביאו לארץ? התלבטות קשה.
 20. ההזמנה בוצעה בטלפון (לא על ידיי). אתה באמת חושב שהמזמין התבלבל וביקש על הפקס חבילה ללא הגבלה ועל הטלפון הרגיל תשלום לפי דקות?
 21. לפני כשנה התחברנו למסלול שאמור לתת לנו חבילה אשר מאפשרת לנו לדבר בטלפון הנייח כמה שרוצים ללא הגבלה במחיר קבוע נמוך. בנוסף, ביקשנו גם קו לפקס - קו שישומש לעיתים נדירות מאוד, והוא גם קו חינמי במסגרת העסקה, אשר במסגרתו משלמים רק לפי השימוש בו. החברה עשתה מה שעשתה וחשבנו שהכל בסדר. התשלום והקו אינו על שמי ואיני קשור לכך, אלא קרובת משפחה שלי. אתמול חשבתי על החיובים ורציתי לראות אם אפשר להוזיל אותם בצורה כלשהי, לכן ביקשתי מקרובת המשפחה חשובנית עם פירוט. כאשר הסתכלתי על חשבונית הטלפון, ראיתי חיוב של 513 ש"ח. בהתחלה לא הבנתי מה פשר הדבר, אבל לאחר שהתעמקתי - הבנתי שאת החבילה של השיחות ללא הגבלה הם שמו על החשבון של הפקס, בו לא נעשה כל שימוש (אולי אחת ל-3 חודשים), ואת החבילה של "משלמים לפי מה שמדברים" הם שמו על הקו טלפון. בהנחה שמדובר על כמה חודשים אחורה, הרי שההפרש עומד על כבערך 5,000 ש"ח. אל תשאלו אותי איך לא שמו לב לדבר הזה לפני כן, כי אני לא יודע. זה לא אני. האם אתם חושבים שיש מה לעשות כדי להחזיר את הכסף או שאין טעם לנסות בכלל? (לא אגיד את שם החברה אבל אתם יכולים לנחש די בקלות...)
 22. צריך מיני מקרר חדש. תקציב באיזור ה-450 ש״ח. צריך חנות באיזור השרון. המלצות?
 23. ה-Magic HD היה זוועתי. הוציאו עדכון תוכנה לפני מספר חודשים, וכל הבעיות נפתרו. לאחר העדכון הכל חלק, ללא בעיות וללא איפוסים שאכן היו קיימים בגרסא הישנה. ממליץ.
 24. תודה על העזרה הרבה שאתה נותן. לא אפשרי לדחוף 2 בבגאז' ועוד 2 בתוך הרכב במקום כלשהו? מה עם המושב האמצעי? סה"כ מדובר על פי מה שאתה אומר, ב10 שעות (במקרה הגרוע) נסיעה ב-9 ימים בהם נסבול.
×
×
 • תוכן חדש...