Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אתה, על מה אתה נוהג וכמה אתה משלם על אינטרנט?

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 3287 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

GaBi_88, ומתי מסתיים לך המבצע?

פורד מונדאו סטיישן 2011

פורד פוקוס 5 דלתות 1.6 2008

פורד פיאסטה 2000, כבר לא רכב כל כך פשוט...- נמכרה:cry: אבל עדיין עונה על שאלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 629
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כשהתקשרתי לבזק בינ"ל על מנת להתנתק (כי יש לי הוט נט חינם) וסיפרתי לה גם שאני משלם בבזק 50 ש"ח ל15 מגה, היא התלהבה בשבילי ואמרה לי לא לגעת במחיר כי אני לא אמצא עוד דיל כזה.

Fuck me, right?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק כמו שציינת, הרבה מזה תלוי באיכות התשתית באיזור מגורייך.

אתה יכול לשאול שכנים המחוברים ל"הוט" בדבר איכות השירות אותו הם מקבלים.

אצלי יש 2 נסיונות טובים בסך הכל עם "הוט". גם בישוב רחוק בגליל המערבי וגם בחיפה.

אני מדבר על הטריפל ב2 המקרים.

מעדכן:

הגיע טכנאי, חיבור מודם ו-2 חוטים (טלפון+כבלים). קו הטלפון נמצא בתהליך ניוד (יסתיים מחר) והאינטרנט עצמו עובד (speedtest מאשר שזה אכן 30 מגה...).

התלבטתי אם לקחת את ה HOTBOX שיש בו גם ראוטר (בתוספת של 10 שח לחודש) או לקנות נתב פשוט ב 100 שח (בגלל החייגן) ולחבר אליו. בסופו של דבר החלטתי ללכת על האופציה השניה. מחר ארכוש נתב פשוט, בינתיים עובד עם כבל RJ45. אני יודע שקיימת אופציה לבטל לחלוטין את החייגן דרך התמיכה של הספק, אך אינני יודע אם אבחר באופציה הזו.

נמתין כמה ימים לראות איך המערכת הזו עובדת...

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע הגיע לי חשבונית של 012 ובותכה הפתעה.

הם שידרגו לי את החבילה מ5M ל12M ללא כל עלות נוספות

אני משלם סה"כ לספק 22ש"ח

לא יודע עם זה "שווה" או לא אבל לי זה מתאים, הבעיה שבתשתית של הוט אני על 5M

לפני שאני יושב שעות על הקו איתם כמה לדעתכם הם יעלו לי את המחיר במעבר?

404

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן:

הגיע טכנאי, חיבור מודם ו-2 חוטים (טלפון+כבלים). קו הטלפון נמצא בתהליך ניוד (יסתיים מחר) והאינטרנט עצמו עובד (speedtest מאשר שזה אכן 30 מגה...).

התלבטתי אם לקחת את ה HOTBOX שיש בו גם ראוטר (בתוספת של 10 שח לחודש) או לקנות נתב פשוט ב 100 שח (בגלל החייגן) ולחבר אליו. בסופו של דבר החלטתי ללכת על האופציה השניה. מחר ארכוש נתב פשוט, בינתיים עובד עם כבל RJ45. אני יודע שקיימת אופציה לבטל לחלוטין את החייגן דרך התמיכה של הספק, אך אינני יודע אם אבחר באופציה הזו.

נמתין כמה ימים לראות איך המערכת הזו עובדת...

איציק

עדכון נוסף:

קניתי ראוטר שמסוגל לדבר גם עם מודם כבלים וגם עם מודם ADSL, של חברת TP-LINK מדגם WR741ND בעלות מצחיקה של 65 ש"ח ! (באייבורי. יש גם ב KSP ובכל מקום אחר).

חיברתי את הראוטר, הגדרתי את כל ההגדרות, אך הנבלה לא מאפשר לי Wireless עם אינטרנט. ז"א שחיבור wireless יש, האינטרנט עצמו מתחבר (יש IP, יש DNS-ים של הספק) אבל אין חיבור בינהם - אפילו לא עם כבל RJ45 לא הצלחתי לראות אינטרנט על המחשב.

עשיתי כל דבר אפשרי: "שיחקתי" עם כל הגדרה אפשרית (!!), ריסט-ים למכביר, firmware upgrade להכי חדש. כלום לא עזר.

בסופו של דבר, באופן לא ברור ודיי מפתיע, אחרי ש"חפרתי" את האתר של tp-link מכל כיוון, מצאתי בהנחיות (המפורטות, יש לציין) לעשות Restore factory defaults א-ח-ר-י ה- firmware upgrade. למה ? אין לי מושג. כנראה שישנן הגדרות שנישגבות מבינתנו, בני האנוש, ורק הראוטר רואה אותם.

אחרי ה- restore factory defaults, עדכנתי מחדש את כל ההגדרות (הכל כולל הכל, כמו שהיה קודם לכן) והפלא ופלא - יש אינטרנט גם ב wireless.

בינתיים אני יכול לדווח שעד כה, לא היתה לי בעיה בטלפון או בהורדות באינטרנט על קבצים של מאות מ"ב.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כנראה צודק, בזבתי איזה 4 שעות על החרX הזה, אבל בסוף זה עובד :lol:

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מישהו הצליח להשיג החודש מחיר נורמלי לאינטרנט?

קיבלתי הצעה ל 15mb מבזק ב99 ש"ח לחודש:shock:

ומבזק בינלאומי ב 49 ש"ח לחודש

נראה לי מאוד יקר.

פורד מונדאו סטיישן 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר נכתב כמה וכמה פעמים בשרשור ובפורום בכלל - מבב"ל קח כל מהירות ב30ש"ח,לא אגורה יותר,ושלא יעבדו עליך (תתעקש מעט,הם נרתעים מהר)

לגבי בזק - הסיפור יותר קשה כי הם יודעים שהוט הרבה יותר גרועים מהם,אז הם בעמדת בונקר ומצידם תתנתק ותתחבר מחדש כל יום,כמה פעמים.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה שלי היא בעצם על בזק

איך מורידים אותם?

גם למחירים שאיציק כתב לא הצלחתי להגיע

פורד מונדאו סטיישן 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהתקשרתי לבזק בינ"ל על מנת להתנתק (כי יש לי הוט נט חינם) וסיפרתי לה גם שאני משלם בבזק 50 ש"ח ל15 מגה, היא התלהבה בשבילי ואמרה לי לא לגעת במחיר כי אני לא אמצא עוד דיל כזה.

Fuck me, right?!

שמע משהו יותר יפה: אני עבדתי בהוט בשירות לקוחות טלפוני (טלפון, טלוויזיה, ואינטרנט). התקשרה לקוחה חמודה ואמרה לי שהיא משלמת לנטוויז'ן סכום מסוים על אינטרנט. אמרתי לה בתגובה, שאני גם כן בתור לקוח נטוויז'ן (בזמנו) קיבלתי מחיר שנמוך ב- 20 ש"ח ממה שהיא משלמת, ושכדאי לה להתקשר אליהם עכשיו להתמקח על המחיר! :lol: והעברתי אותה באופן מידיי לבקשתה לשירות הלקוחות שלהם.

וכל זה מוקלט. המנהלת צוות שלי רצתה להרוג אותי... הלקוחה עצמה הודתה על השירות המצוין שקיבלה ממני :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משלם על אינטרנט,

MOBILE HOTSPOT מחזיק לי את הלפטופ מעולה.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...