Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אתה, על מה אתה נוהג וכמה אתה משלם על אינטרנט?

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 3293 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני חודשיים בערך הייתי צריך לעדכן את המחיר בבזק

התקשרתי וביקשתי מחיר של לקוח חדש. הם לא היו מוכנים לרדת מה 70.

נתתי להם רציאונל והסברתי שאם אני אתנתק ואתחבר עם השם של חברה שלי בתור לקוח חדש, יצא לי יותר זול

ממה שהם מציעים ולהם זה ייצא יותר יקר, כי אז צריכים לשלוח טכנאי ולהביא לי מודם חדש וכו..

הם נשארו בשלהם ואני התנתקתי והתחברתי מחדש ועוד הוצאתי הטבה במחיר ההתקנה, ככה שיצא יותר משתלם ממה שציפיתי.

ניסיתי לחסוך להם, אבל אפילו למנהלים שם אין הגיון בריא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 629
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חדשות טובות-סוף סוף הגיעה תשתית NGN לאזור שלי.

מחירי חבילת 10MB שלי:

בזק: 59 ש"ח לחודש(כוויכול ללקוחות חדשים, בפועל פתוח לכל דורש).

בזק בינלאומי- 3 חודשים חינם והשאר 29.9 ש"ח( ממוצע חודשי קצת מעל 22 ש"ח) , מבצע מעודכן לשנה(הלך קשה לבסוף נכנעו).

קיבלתי הצעה טובה גם מנטוויז'ן:

חודש ראשון -חינם, לאחר מכן בעלות 32 ש"ח ושלושה חודשיים אחרוניים גם כן חינם(ממוצע חודשי קצת מעל 21 ש"ח).

מבחינת ספק -הוט מציעים את המחיר הכי אטרקטיבי-20 ש"ח לחודש, אבל מבחינתי הם מחוץ לתמונה, עקב השירות העלוב שלהם.

חברים שלא יסבנו אתכם, תפנו ישר לשימור לקוחות , תתעקשו ואל תוותרו!

נ.ב:

אל תשכחו מ-5 באפריל עלות החזקת 'קו עירום'(אינטר-נטו בעגת אנשי בזק) בסף 25 ש"ח נעלמת מהעולם.

"חייל שנלחם תמיד מקווה לימים טובים יותר. אבל אלה שלא נלחמים הם שקובעים איזה ימים יבואו"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספקיות הן באמת לא הבעיה פה , גם הוט לא כל כך בעיה במחיר , הבעיה שלהם זה מה שקורה אחרי שתצטרף , בזק היא הבעיה האמיתית פה הם מתבצרים בעמדה שלהם וקשה מאוד לרדת איתם עד המחיר הנקבע (70 שקלים במקרה הזה)

הבעיה היא שכל אד יכול לעשות מבצעים כאוות נפשו, והרגולטור יושב לבזק על הצוואר כדי למנוע ממנה מבצעים, כביכול כדי להגן על המתחרים ה"חלשים". זו הסיבה לכך שבזק כל כך נוקשה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שכל אד יכול לעשות מבצעים כאוות נפשו, והרגולטור יושב לבזק על הצוואר כדי למנוע ממנה מבצעים, כביכול כדי להגן על המתחרים ה"חלשים". זו הסיבה לכך שבזק כל כך נוקשה.

יכול להיות , אני אומר את זה בחצי פה כי לא בדקתי את בזק כמו שבדקתי את YES (ושם אני מאמין שניצחתי אחרי ששלחו לי הודעה שטכנאי מגיע בשעה X ביום Y ולאחר כמה ימים חזרה אליי נציגה\מנהלת שהביאה לי מה שרציתי ואף יותר) , אני חושב שפשוט אין מספיק תחרות בעניין התשתית , מבחינתי לפחות הוט היא בכלל לא רלוונטית ולא מתחרה , אין יותר מידי אופציות וגם בזק יודעים את זה שרוב הלקוחות שכן מבינים ישארו אצלם ולכן יש להם סף כלשהו שאותו לא יעברו , אפשר אבל לצ'פר אותך בדברים אחרים (שלא כל כך מעניינים אותי , דוגמת ארוחה זוגית או שובר קפה ומאפה ודברים כאלו , אותי מעניין יותר החסכון בכסף) , אני רק מחכה שתכנס כבר חברת החשמל , כמה שאני לא רוצה לתת לה עוד כסף לקופה אבל כנראה זה מה שישבור את בזק

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל לשירות הטלפון של בזק. לדעתי אין מגבלה על בזק להציע מבצעים בתשתית האינטרנט.

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה אנשים עצלנים ;)

http://www.hometheater.co.il/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=86654&start=2115

שם אנשים מוציאים לבזק את המיץ :p

אני ממליץ לכם להסתכל שם, השרשור הזה מתעדכן כמעט על בסיס יום יומי עם המחירים (כנראה) הכי נמוכים שניתן להוציא מהחברות האלה.

מהשרשור הזה ראיתי שניתן לקבל 3 חודשים ראשונים חינם+75 שקלים על 9 חודשים נוספים ל30מגה- ההטבה הזאת נגמרה, כיום לא ניתן להשיג חודשי חינם, אולי חודש אחד.

בנוסף, שימור הלקוחות מכירים את כל המחירים, ולכן אם אתם יודעים על מישהו שקיבל מחיר והשימור טוענים שלא, פשוט תגידו שאתם מכירים אנשים שקיבלו את המבצע הזה ולכן אתם מבקשים שיעדכנו גם לך את החבילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד עכשיו הייתי ב2.5 מגה בהוט+בזק בינלאומי אחרי שירדתי מ12 מגה.

יש בעיה טכנית שאיני יכול לקבל מהירות של אינטרנט 12 מגה-בעיית תשתית/ספק כלשהי, ונציגי הוט ובזק היו בוועידה אתי והודו שיש בעיה כלשהי שהם לא מצליחים לפתור ולכן לא חייבו אותי על החבילה בכלל.כל זה קרה לפני שנה בערך.

בהוט אינטרנט 2.5 מגה עלה 59 ש"ח.

עכשיו העליתי את האינטרנט ל5 מגה ב64 ש"ח ל18 חודשים.

בבזק בינלאומי הייתי משלם על 2.5 מגה 30 ש"ח.

עכשיו העליתי ל5 מגה במחיר 39 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבזק בינלאומי אני משלם 35 לחודש על 10 מגה, ובבזק תשתית 70 נדמה לי גם כן ל-10 מגה.

לא היה צריך להתוכח הרבה עם הספק, רק אמרתי שיש תחלופות אחרות כמו 018 במחיר הזה ואו שאני מקבל מחיר זהה או שאני עובר.

עם התשתית היה קצת יותר קשה בגלל שאני משלם על הראוטר המעפן שלהם ומקבל זיכוי.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לקוח של הוט + נטוויז'ן. מהירות של 2.5 מגה מספיקה לי.

תקופת ה"מבצע" של שתי החברות מסתיימת בשבוע הבא והחלטתי לריב איתן קצת על המחיר (59 שקלים להוט ו-49 שקלים לקו טלפון + 16.90 לנטוויז'ן).

הצעות של נציגי מכירות "רגילים":

הוט - עלות אינטרנט תרד -54 שקלים.

נטוויז'ן - העות עלתה ל-24.9 ואין מה לעשות.

לאחר איומים בניתוק בשתי החברות המחירים ירדו פלאות (המהירות נשארה 2.5 מגה):

הוט - 49 שקלים לחודש, עלות קו הטלפון ירדה ל-39 שקלים + 3 חודשים ראשונים ב-9.90.

נטוויז'ן - 14.90 לחודש.

אני מרוצה :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עפ"י המחירים שאתם רושמים פה ומה שרשום בלינק שהיה פה ל hometheater אני מגיע למסקנה שמה שאני קיבלתי זה מעפן.

125 ש"ח לבאנדל ספק+תשתית 12mb (הוט ובזק בינלאומי)

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבזק בינלאומי אני משלם 35 לחודש על 10 מגה, ובבזק תשתית 70 נדמה לי גם כן ל-10 מגה.

לא היה צריך להתוכח הרבה עם הספק, רק אמרתי שיש תחלופות אחרות כמו 018 במחיר הזה ואו שאני מקבל מחיר זהה או שאני עובר.

שים לב , רשמתי כמה הודעות אחורה שבכל הספקיות היום המחיר לכל המהירויות הוא 30 שקלים , ובבזק אני משלם על 20 מגה 70 שקלים , מה שאומר שאתה יכול לשדרג ב10 מגה (מהירות הורדה של 2.3 מגה לשניה ! ) ולא רק לא לשלם יותר , אלא לחסוך 5 שקלים

ודרך אגב המחיר הכי נמוך ל10 מגה הוא 60 שקלים.

ממליץ לך כמו שאני ממליץ לכל החברים שלי.

(הקאץ' היחידי הוא ראוטר חדש מבזק שאומר התחייבות לשנתיים אבל אם אתה כמוני ומתרחק מהוט כמו מאש אז זה לא אמור לשנות , או אם יש לך ראוטר VDSL פרטי שלך)

מיכאל , אצל הספק תעדכן קודם כל ל30 שקלים לחודש , אח"כ תתקשר להוט אני בטוח שתוציא מחיר יפה אחרי כמה איומים.

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תעלעל בשרשור תווכח שהחבילה עולה לך ביוקר, עם קצת מאמץ ניתן להשיג הרבה יותר.

לצורך הדוגמא :לאחר דין ודברים עם בזק על חודשי חינם , היום אישרו לי "באופן חריג " חודש אחד חינם(תנאי החבילה שלי רשומים בדף זה למעלה).נוכחתי לדעת, שאם יש לך ידע מוקדם על מחירי חבילה מסוימת, בסופו של דבר תקבל את המחיר שתדרוש, גם אם זה יעלה לך מבחינתך במאמץ וזמן(רק לידעתך בזק קשוחים מאוד, אבל גם הם מרימים דגל לבן בסופו של דבר).

אל תוותרו חברים, גם כך החברות הללו עושקות אותנו לאור היום.

"חייל שנלחם תמיד מקווה לימים טובים יותר. אבל אלה שלא נלחמים הם שקובעים איזה ימים יבואו"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החבילה שלי בת כמה חודש ככה שהמחירים שלי לא מעודכנים להיום, רק הצגתי אותה לזה שמעלי כי הוא משלם על 5 מגה 39 שקלים.

הבעיה שלי עם בזק תשתית זה הראוטר שיש לי מהם. יש לי אצלם ראוטר רגיל שהוא בהתחייבות עד לחודש מאי, אם כיום אני עובר למהירות גבוה יותר שמצריכה ראוטר חדש, הם לוקחים לי את הישן ומביאים לי את החדש, כאשר בעוד חודשיים הראטור הישן הופך להיות שלי ונשאר אצלי בנוסף לחדש שאקבל מהם.

העניין הוא שלהגיד להם שלחבר פורום יש חבילה X במחיר Y, זה בדיחה! מבחינתם אני עוד לקוח שממציא חבילה במחיר מסויים וטוען שיש אותה לחבר שלו. צריך לבוא אליהם עם בשר או במילים אחרות שם משתמש להוכחה שהחבילה קיימת וניתנה ללקוח שלהם.

מישהו הצליח אצל בזק בינלאומי להוציא 10 מגה במחיר נמוך מ-35 שקלים לחודש? הם לא מוכנים להוריד כי הם יודעים שבשאר החברות זה המחיר ואתה לא תעבור בשביל מחיר זהה.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...