Jump to content

romer-

 • פרסום הודעות

  1,449
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי romer-

 1. בלת"ק גר באיזור י-ם, נוסע בכל יום את העליות (והירידות) לקסטל. הייתה לי קורולה 2016 במשך 3 שנים ומיד לאחר מכן עברתי לאוקטביה סטיישן 2019 1.0ל'. יכול לומר בלב שלם שאין חשש מבחינת כוח, אני מאלו שעוקפים את האחרים בעליות. הרכב לא מרגיש מתאמץ ואני לא נדרש ל'קיק' במשך העליה כדי להרגיש שהאוטו נוסע. מסייג שלא נהגתי ב-1.5ל' - אם אין הבדלים משמעותיים מבחינתם איבזור והעלות הכספית גבוהה יותר הייתי בוחר ב-1.0ל' כיוון שהוא לחלוטין מספק את הסחורה.
 2. שלום, ברכישת קקטוס יד2 (1.2 בנזין-טורבו, ידני), מה צריך לבדוק בנוגע לרצועה? האם יש רכיבים שעלולים היו לעבור בלאי, מעבר למה שהוחלף במסגרת הריקול? האם צריך לבדוק זאת עבור כל קקטוס עד סוף 2017? תודה
 3. וואו, כבוד הוא לי, כפותח השרשור הזה בזמנו.. רק מעדכן שאני משתמש במחזיק שעולה דולר וחצי ונצמד לתריס המזגן, אז כמו שאומרים, הסתדרתי ואפשר לנעול
 4. ערב טוב, מקפיץ את השאלה, לקראת טיפול קרוב.
 5. שלום, האם יש אפשרות וצורך לעדכן את מערכת הבולרו בסקודה 2019? אם כן, מה העדכון נותן? האם אפשר לבד? תודה.
 6. שלום, מחפש מתקין אמין ומומלץ למכירה והתקנת מערכת מולטימדיה למזדה2 2014. צורך עיקרי - וויז. איזור התקנה - כפר סבא והסביבה. תודה.
 7. התקנתי android auto והטלפון משוקף במערכת. אוקטביה סטיישן אמבישן, יולי 2019.
 8. שלום, מחפש מכון בדיקה אמין באיזור כפר סבא. תודה רבה.
 9. האם כל התקלות הללו רלוונטיות גם לדגם טיטניום 2ל' מאותן שנים?
 10. תודה לכולכם. המסקנה שלי היא שלמרות שעל פניו זה הרכב הכי value for money בשנתונים הללו (בטיחות, אבזור, גודל), זה סיכון לא קטן.. אמנם אצלנו זה יהיה רק רכב שני עם נסוע של פחות מ-10Kק"מ בשנה, אבל אם התקלות היו מסתכמות בהתנהגות מעצבנת בלבד של הגיר זה משהו שאפשר לחיות איתו. להסתכן בזה שאשתי תתקע עם הרכב על כביש 1 בכניסה לי-ם זו כבר בעייה.. כנראה שארד מזה לצערי. תודה רבה שוב.
 11. תודה רבה, עוד שאלה חשובה (הכי חשובה - שכחתי לשאול) - האם עניין הגיר הוא מתבטא בעיקר בתגובות מעצבנות או שזה עלול לבוא לידי ביטוי גם בתקלה של ממש אשר תשבית את הרכב (גם אם זמנית)? כמו כן, האם אכן העדכון הקיים במוסכים היום פותר את הבעייה הזו? תודה.
 12. מקפיץ אני מתלבט לגבי רכישת פוקוס 2014, 1.6ל' ויש לי מס' שאלות למומחים: 1. האם כל הטיפולים/תיקונים הרלוונטים לגיר הם אכן בחינם? 2. מהם הדברים שיש לשים לב אליהם בבדיקות של הרכב? 3. מה ההבדל בין גרסאות טרנד לספורט? עד כה שמתי לב למושבים וג'נטים (ואולי יותר רייטינג לספורט במכירה, כיוון שלא היו בליסינג). תודה רבה.
 13. פוקוס 2013 אמורה להכנס לך לתקציב, גם 2014 יכולה להכנס עם מתיחה קלה מעלה.
 14. ניתן להוריד את הקובץ מהקישור הבא. אגב, האם יש אפשרות להעלות את הקובץ לשרת של הפורום? הקישור שנתתי ימחק לאחר זמן מה.
 15. שלום, החלפתי רדיו והרעשים עדיין קיימים. מזכיר מעט רעשים של חוסר קליטה אבל זה פונקציה של כמות הבס. האם זה אומר שהרמקולים דפוקים?
 16. שלום, עבור פג'ו 206 - אני מחפש פתרון לדיבורית לטלפון ובחרתי ברדיו BT. אין רדיו מקורי לרכב בכל מקרה. מעוניין ביצרן מוכר ואמין. אני לא אודיופיל, לא צריך מערכות מפוצצות ולא מתכוון להחליף רמקולים מקוריים של הרכב. מתלבט בין 3 האופציות הבאות: 1. Nakamichi NA205 2. Kenwood KMM-BT203 3. Pioneer MVH-295B כולן סביב ה-400ש"ח. אשמח לשמוע חוות דעת על המכשירים - האם מתאימים לצרכיי, מי המשתלם ביותר ומדוע ואם יש אופציות סבירות סביב המחיר הזה. תודה רבה!
 17. איזור י-ם. המוסך הםנה אותי לש.ע.מ. בכניסה לי-ם.
 18. הם הוציאו את הגז והחזירו. דניאל, הכפתור תקין - מוציא אוויר. לפעמים גם האוויר יוצא קר.. יש בנפרד לחצן של המדחס. בעיקרון הם מצהירים שהם פחות מתמחים במזגנים, אבל טוענים שעל פניו הם לא רואים בעייה.
 19. בשיקת גז התבצעה במוסך. מסנן מזגן - הכוונה למסנן שבקופסא מתחת לגריל שמצד ימין (צד נוסע) במנוע? לא פילטר אוויר של מנוע.
 20. שלום, יש ברשותי פג'ו 206, ידנית, מנוע 1.4 שנת 2008. יש בעייה מסויימת במזגן: במהירויות 3,4 הוא מקרר מצויין. במהירויות 1,2 יש אוויר, אבל לא של מזגן (כאילו המדחס לא נכנס לפעולה). לעיתים אם אעבור ממהירות 3 ל-2 אז האוויר ישאר מקורר, אבל זה גם יכול להיפסק. כמו כן, לוקח לו יחסית הרבה זמן לקרר (אבל יכול להיות שזה בגלל שהרפרנס שלי הוא קורולה חדשה). ביצעתי בדיקת גז - הכל תקין, אין בריחה. בורר עוצמת אוויר מכני, כנ"ל בורר כניסת אוויר (מחוץ לרכב או ממוחזר). מה עוד ניתן לבדוק? תודה.
 21. האם יש דרך אמינה לרכוש ביטקוינס בלי לתת פרטים כמו ת"ז+צילום?
 22. עוד בעייה (מבחינתי לפחות) - כדי להתחיל לרכוש למשל באתר bit2c, חובה עליך להעבי להם צילום ת"ז+ספח. הם טוענים שזה עקב דרישות רגולציה כלשהן. מבחינתי בעייתי להעביר פרטים כאלו (למיטב ידעתי גם ת"ז יחד עם תאריך הוצאה מהווה זיהוי כלשהו).
 23. תודה. איך מוודאים שהג'נטים תקינים?
×
×
 • תוכן חדש...