Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה לא מגנט, זה התקן שמיוצר במדוייק לפי הדשבורד של כל רכב. לכל רכב הם מוצאים מקום שונה שעליו אפשר לחבר את הקליפס בצורה של לחץ בתוספת חתיכה קטנה של דבק דו"צ רק כדי שלא יחליק (לרוב הוא לא הכרחי בכלל). הנה דוגמה להתקנה :

לדעתי,

פיתרון גרוע. זה חוסם פתח שלם של מזגן לטובת סלולרי. מה ההיגיון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה תלוי ברכב הספציפי, בכל רכב הם מחפשים מקומות שאפשר להלביש את ההתקן עליהם בלחץ בלבד. יש רכבים שזה לא על המזגן.

אצלי באוקטביה (ובפוקוס לפניה), זה אכן היה על הפתח של המזגן, אבל זה ממש לא מורגש, ושווה את הנוחות.

pasat04 - המתקן ל-CD מאיביי שהזמנת הוא מעולה. יש לי כזה כגיבוי (למקרה שאני לא נוהג ברכב שלי) ולכמה חברים שהזמנתי להם - עושה את העבודה מצויין בתנאי שהמיקום של החריץ נוח ולא מפריע, ושלא משתמשים בCD יותר מדי - אפשר להשתמש בו כשיש דיסק במערכת, אבל להחליף זה מציק.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי ברכב הספציפי, בכל רכב הם מחפשים מקומות שאפשר להלביש את ההתקן עליהם בלחץ בלבד. יש רכבים שזה לא על המזגן.

אצלי באוקטביה (ובפוקוס לפניה), זה אכן היה על הפתח של המזגן, אבל זה ממש לא מורגש, ושווה את הנוחות.

pasat04 - המתקן ל-CD מאיביי שהזמנת הוא מעולה. יש לי כזה כגיבוי (למקרה שאני לא נוהג ברכב שלי) ולכמה חברים שהזמנתי להם - עושה את העבודה מצויין בתנאי שהמיקום של החריץ נוח ולא מפריע, ושלא משתמשים בCD יותר מדי - אפשר להשתמש בו כשיש דיסק במערכת, אבל להחליף זה מציק.

יש לך את המתקן של pasat04 מדילר הזה באיביי, או משהו דומה?

הוא עולה באיביי 90₪, והאקסומאונט עולה 150₪. במחיר הזה לא כדאי כבר להזמין את המתקן היותר יקר שאולי יחזיק יותר זמן?

אם כבר מזמינים משהו זול, לא עדיף ללכת זול עד הסוף ולנסות את המזל בדיל אקסטרים ששם יש מתקנים ב 30-40₪ כולל משלוח? כמו המתקן הזה:

http://www.dx.com/p/360-rotation-car-cd-port-holder-stand-bracket-for-cell-phone-gps-black-337024#.VE-NojT8JAg

אני ירדתי ממתקן שיושב על פתח המזגן, גם בגלל שהוא חוסם את זרימת האוויר (אבל בצד החיובי מקרר את הטלפון) וגם בגלל שהוא מפעיל משקל גדול על התריסים של פתח האוורור ויכול לשבור אותם.

החסרון של מתקן שיושב על פתח ה cd שסביר להניח שהוא כמעט בטוח יחסום איזה כפתור.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיקר שם זה המשלוח, יש כאלה עם משלוח חינם. זה מה שאני הזמנתי (30 ש"ח) :

http://www.ebay.com/itm/Universal-Smart-Phone-Car-Mount-Auto-CD-Dash-Cell-Cradle-Holder-For-Samsung-/171272325371?pt=US_Mounts_Holders&hash=item27e0a048fb

$_12.JPG

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם הזה כנראה מתאים רק לסמסונג. אני חיפשתי משהו שאוכל להושיב בו את מכשיר ה-gps היעודי שלי, בעיקר בחו"ל. הוא רחב יותר מסמארטפון.

בנוסף, העדפתי דגם עם בורג שמהדק את האחיזה בשפתיים של ה-CD.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק החלק של החיבור לרכב, על זה מרכיבים עריסה שמתחברת עם ברגים למשטח של הקליפס. יש כל מיני עריסות עם או בלי שקע טעינה, אוניברסלי או ייעודי למכשיר מסויים. תראה באתר שלהם.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת זרועות איכותיות למזגן (לא תחליפים זולים מדיל אקסטרים, איביי וכו..), חוץ מה exomount air, יש גם את Kenu Airfame שעולה 24$+10$ משלוח לארץ שמציעה עיצוב מינימלי ופשוט. יש את הדגם הרגיל למכשירים עד לגודל 5 אינטש ודגם פלוס מכשירים עד ל 6 אינטש'. ויש גם את החיקוי הסיני לקינו מדיל אסטרים שעולה 14 ש"ח.

אני בדעה שאם כבר מזמינים משהו כדאי להשקיע פעם אחת עוד 100 ש"ח בשביל לקבל מוצר איכותי שיחזיק הרבה שנים ויהיה יציב וחזק.

expandable-grip-open-r0-c.jpgairframe-safely-in-view-r0.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הזמנתי bundle לגלאקסי S3 של Tetrax. מוצר חדש שלהם, יש אופציה לחבר גם לפתח איוורור וגם לדשבורד. מגיע גם עם case עם מגניט מובנה. יש למישהו מהעבודה את הגרסה הישנה שלהם כבר כמה שנים - הוא מרוצה מאוד. מהאתר שלהם אין משלוח לארץ, הזמנתי מאיביי, יחד עם המשלוח יצא 176 ש"ח. כשקניתי את הטלפון הציעו לי איזה case מעפן ב-100 ש"ח, כך שנראה דיל משתלם ביותר.

http://eshop.tetrax.com/eng/special-deals/samsung-bundles/bundle-smart-xcase-galaxy-s3-white.html

אעדכן איך הוא כאשר יגיע, לפי איביי אמור להגיע שבוע הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכל משתתפי השרשור האימתני הזה.

לאחרונה רכשתי רכב שהיה מותקן בו טלפון קבוע (עם סים, כזה של פלאפון).

פירקתי אותו בעת הרכישה, אולם נשארתי עם פלאך מתכת זויתי, מלא חורים, (מימין לידית ההילוכית, ליד מושב הנוסע הקדמי) שבסיסו אי-שם בתוך כל הפלסטיקים שסביב ידית ההילוכים.

לפרק את זה בעצמי קצת גדול עלי אבל חשבתי שאולי אוכל להשתמש בו כבסיס לאיזו זרוע, במקום להצמיד משהו לדשבורד או לחלון.

מישהו מכיר משהו שיכול להתאים?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעולה שיש לך הכנה כזאת, תבדוק כאן, יש כל מיני אופציות, תלוי כמה אתה רוצה להשקיע. דבר עם דודי (היבואן), הוא ימליץ לך על פתרון אידאלי בתקציב שלך.

http://handsfree.co.il/items~34.htm

http://handsfree.co.il/items~42.htm

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...