Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעידות בזמן עמידה, יונדאי i25 2014

זבובון

פוסטים מומלצים

שלום וברכה. יש ברשותי יונדאי I25 שנת 2014 שכשאני עומד עם הרכב אני מרגיש רעידות קצרות, בהתחלה הם היו לא כל כך מפריעות אלא שזה ממש ממש יתחזק, ובזמן רעידה הטורים יורדים וחוזרים.

אני הלכתי למוסך כמה פעמים והוא עשה לי ניקוי ציריה והבעיה הלכה לזמן קצר וחזרה ליותר חזק.

אציין גם שהחלפתי פלאגים וכוהלים וזה לא עזר.

זה משגע אותי מאוד אני לא יכול להישאר עומד עם מנוע דולק אפילו לא דקה, ואם אני מדליק מזגן זה ממש מגביר את זה, רק אם אני מעביר לניוטרל זה מעדן את זה, אבל ממש קצת.

אציין שיש לי בוצה במנוע ואמרו לי שזה יכול להיות קשור, וכשהתחלתי לברר בעניין שמעתי שלא כדאי לפתוח מנוע זה גורם להרבה בעיות אלא עדיף לעשות ניקוי פלאשינג אלא שגם על זה שמעתי דברים לא טובים.

אני מתוסכל משני הדברים יחד ואולי באמת זה קשור אחד לשני?

אשמח מאוד לתשובה מקצועית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, זבובון כתב:

אציין גם שהחלפתי פלאגים וכוהלים וזה לא עזר.

אתה החלפת בעצמך, או שמוסך החליף לך ?

יש לך מוסך קבוע?

כמה זמן הרכב ברשותך?

ניקוי ציריה?

אתה בטוח?

רוצה לתקן את ההודעה?

רשמת יותר מידי דברים בבת אחת. זה יוצר אצלך בילבול מחשבתי. (ולפי מה שהעדת על עצמך גם תיסכול).

כדאי לגשת דבר דבר, לפי הכלל: "מן הקל אל הכבד".

גש למוסך שמכיר את הדגם.

מוסך שלא מנסה לתקן בשיטת ניסוי וטעיה. (והשחלת הלקוח על הדרך).

בהצלחה.

עריכה אחרונה על ידי IsraCar
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, זבובון כתב:

ניקוי ציריה

לפני 8 דקות, IsraCar כתב:

ניקוי ציריה?

אתה בטוח?

רוצה לתקן את ההודעה?

כנראה הוא התכוון ניקוי מצערת

ספוילר

אם באמת ניקו לו את הצירייה זה באמת הזמן לנקות מצערת....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז באמת בוא נעשה סדר, זה באמת ניקוי מצערת התבלבלתי.

פלאגים וכוהלים החלפתי בעצמי כמובן אחרי שראיתי הדרכה מהבעל המוסך שלי

הרכב ברשותי 9 חודשים ואני יודע שהוא היה קודם בליסינג וכנראה לא השקיעו בטיפולים טובים ובזמן.

הסיפור של התקלה נמשך כבר כחצי שנה כשאני משגע את בעל המוסך שגם הוא לא יודע כבר מה לעשות.

דיברתי עם הילוך שישי יונדאי והם אמרו לי שאם יש בוצה אז מאוד יכול להיות שזה הבעיה שיוצרת את זה.

ודיברתי עם בעל המוסך שלי והוא אמר לי שלא כדאי לפתוח את המנוע והחלקים וכו' כי זה יכול ליצור בעיות במנוע אלא לעשות ניקוי פלאשינג וכשקצת ביררתי ראיתי שזה גורם גם לבעיות ולכן אני ממש מתוסכל.

אולי מישהו מכיר מוסך כזה שמתמצא ברכב הזה כי המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה אבל אני יודע שהוא באמת בעל מוסך טוב.

תודה רבה על העזרה.

לפני 48 דקות, IsraCar כתב:

אתה החלפת בעצמך, או שמוסך החליף לך ?

יש לך מוסך קבוע?

כמה זמן הרכב ברשותך?

ניקוי ציריה?

אתה בטוח?

רוצה לתקן את ההודעה?

רשמת יותר מידי דברים בבת אחת. זה יוצר אצלך בילבול מחשבתי. (ולפי מה שהעדת על עצמך גם תיסכול).

כדאי לגשת דבר דבר, לפי הכלל: "מן הקל אל הכבד".

גש למוסך שמכיר את הדגם.

מוסך שלא מנסה לתקן בשיטת ניסוי וטעיה. (והשחלת הלקוח על הדרך).

ואציין גם שיש לי נזילת שמן ממש ממש קטנה אולי זה יכול להיות קשור למשהו?

דרך אגב גם בזה המוסכניק אמר לי לא כדאי לטפל כי זה בעיה של אטם וכשזה לא נזילה רצינית לא נוגעים בזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטורים עדיין לא יציבים אחרי כל התיקונים?

לא היה שיפור כלשהו אחרי אחד מהם?

אם הרכב היה הליסינג, הייתי מתחיל בהיסטוריה שלו: היסטוריית טיפולים ותאונות אם יש.

עריכה אחרונה על ידי Lior_Django
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי תושבת מנוע?

• רעיון טוב! 1

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קוד תקלה? נורת מנוע דלוקה בלוח שעונים? קרה לך גם שהרכב נכבה בעמידה ברמזור?

לפני 4 שעות, om2 כתב:

יכול להיות חיישן קראנק

מניסיוני במקרה של חיישן קראנק תקול ירשם קוד תקלה במחשב מנוע וסיכוי גבוה שגם תדלק נורת מנוע בלוח שעונים, ותופעה נוספת שהרכב יכבה לעיתים בעמידה במקום/רמזור, להערכתי אם כל מה שציינתי כאן אינו מתקיים סיכוי נמוך שהתקלה היא בחיישן קראנק.

עריכה אחרונה על ידי Camaro 92
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם לא תושבות מנוע.

תושבות מנוע בלויות וקרועות יעבירו ויברציה לגוף הרכב אבל לא יגרמו למשחקי סל"ד

כאן המנוע עצמו לא עובד יציב.

אם ניקוי מצערת שיפר את זה אולי כדאי לעשות שוב ניקוי יותר יסודי עם פירוק בית מצערת.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Buki כתב:

אם ניקוי מצערת שיפר את זה אולי כדאי לעשות שוב ניקוי יותר יסודי עם פירוק בית מצערת

מחזק ושם דגש גם על ניקוי יסודי של מנוע הצעדים/IAC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Buki כתב:

אם ניקוי מצערת שיפר את זה אולי כדאי לעשות שוב ניקוי יותר יסודי עם פירוק בית מצערת

כך בחשבון שלאחר פירוק וניקוי המצערת תצטרך לעשות כיול/לימוד למצערת בעזרת מחשב/סקאנר יעודי.הייתי בודק גם שאין איזה צינור וואקום סדוק/קרוע/מנותק במנוע שמושך אוויר ומשגע את הסל״ד.כמו כן בודק גם בריחת וואקום/משיכת אוויר מאטם סעפת היניקה .

עריכה אחרונה על ידי Camaro 92
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רכב זהה ובעיה דומה, אצלי בעמידה מדי פעם יש רעידה לרגע הסל״ד יורד ועולה חזרה או לפעמים באמצע נסיעה עולה משום מקום קצת ומתאזן חזרה למה שהיה.

כשמדליקים מזגן (AC) הסלד עולה יורד רועד ונכבה המנוע.

הוחלף חיישן קראנק, פלאגים וכוהלים גם וגם ניקוי מצערת (ופירוק) לא עזר, תקלה שאיתי כבר תקופה ואף אחד לא מצא פתרון עדיין..

חבר העלה רעיון שאולי מנוע צעדים גורם לבעיה אבל לא נבדק עדיין ולא בטוח שקיים בדגם הזה מנוע צעדים.

יכול להיות שמקור הבעיה אצלנו הוא אותו הדבר ואם תמצא פתרון אשמח לעדכון.

עריכה אחרונה על ידי eliran255
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...