Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כרטיס אשראי עמלת מטח נמוכה ו CASHBACK, מה מומלץ?

arik100
שימו לב! השרשור הזה בן 233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

אשמח לשמוע על המלצות על כרטיסי אשראי שנותנים CASHBACK

כיום יש לי CASHBACK לקופון שלא הכי יעיל מבחינתי וגם ההחזר הוא רק על קניות במטח...

אני יודע שיש כרטיסים למשל CASHCAL PRO שנותן החזר על כל ההוצאות ושוקל להוציא אותו או שיש כרטיסים אחרים יותר מומלצים.

בעיקר מה שחשוב לי .

1. עמלות מטח 1% ואף 0

2. CASHBACK על כל ההוצאות - כולל הוצאות ממשלתיות של מס הכנסה ומעמ עוסקים.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמלות המרת מט"ח אפס? כנראה ליודעי ח"ן בלבד. אם זה קיים זה או איזה מועדון אקקלוסיבי או שאתה משלם את העמלה בדרך אחרת (למשל ואן-זירו).

כרטיס עם עמלה של 1% שאני מכיר הוא "רעות תקני לי". לי יש מקס UNIQ בוגרי טכניון עם עמלת המרה 1.2%, קיים גם לבוגרי את"א ועוד כמה גופים.

השאלה מבחינתך היא האם ההפרשים האלה של שברירי אחוז בעמלת המרה מצדיקים את ההתעסקות, מבחינת היקף הרכישות שלך במט"ח, הקובעות את הסכומים האבסולוטיים.

מבחינת קאשבק - לא יודע. תמיד נראה לי משהו שבסוף לא אנצל. אבל כן מנצל את המעין קאשבק של כרטיס מועדון תעופה (יש כמה כאלה בארץ), וגם של שופרסל.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הפסקתי עם הקניות במטח דרך כרטיסים שמבטיחים לי 5 אחוזים בחזרה כי עמלת המרת מטח הייתה מקזזת את הקאשבאק. כמו כן, כל קניה עם הכריס הזאת הייתה מופיעה לי בנפרד בחשבון בנק אז הבנק גם חייב אותי עמלות שורה.

עכשיו אני משתמש בדיינרס שלי לקניות אונליין במטח ואני משלם 1.5 אחוז עמלת המרה.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכרטיסים שלי ושל אשתי (וגם של הבנים, אנחנו משפחה מרובת כרטיסים) מחייבים חיובי חו"ל פעם בחודש. הכרטיס של מקס שהזכרתי אפילו דוחה חלק מהחיובים בחודש נוסף לא עמלה, עדיין לא הבנתי את ההיגיון לפיו הוא פועל.

• מעניין 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכרטיס שלי שנותן לי קאשבאק מחייב אותי באותו יום או למחרת על כל הקנייה. מלבד העובדה שהכסף יורד לך במקום כמו מזומן כל קנייה מופיעה לי בפירוט בחשבון. ואז יש לך ים התרעות בדף החשבון שמן הסתם אתה מחוייב בעמלת שורה. לכן הבנתי שעדיף לי לשלם בכרטיס שלא נותן לי כסף בחזרה, גובה ממני עמלה של 1.5 אחוז על המרת מט"ח ומחייב אותי פעם בחודש. אני מעדיף את זה על פני כסף בחזרה.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ממליץ להחזיק 2 כרטיסים.

1. טוטאל קשבק של מקס. אפשר לנצל את ההחזר הכספי במגוון צורות, כולל פקדון כספי שאפשר למשוך אותו ככסף מזומן.

2. כרטיס עם מועדון שמקנה הטבה בעמלות מט"ח,למשל מועדוני מקומות עבודה, אוניברסיטאות וכד'.

את העסקאות הרגילות לעשות בכרטיס 1, עסקאות מט"ח בכרטיס 2.

עריכה אחרונה על ידי דור--
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...