Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נתקעתי בלי רכב (C4 בהזמנה)

yoni2sh
שימו לב! השרשור הזה בן 710 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כחודש קיבלתי החלטה למכור את ה C3 ולהשתדרג.

במשפחתינו יש רכב נוסף אשר משמש את אישתי (נכה 100%) ורצינו רכב נוסף יותר גדול.

התלבטנו בין C5 AIRCROSS ל C4 דיזל.

לפני חודש וחצי התקשרה אשת מכירות של לובינסקי והודיעה שיש C5 שהזמנתו בוטלה,עד שחשבנו זה לא היה אקטואלי.

לאחר כשבועיים שוב דיברנו עם נציגת המכירות,ולפי דבריה יש 2 רכבים C4 דיזל שהזמנתם בוטלה והם אמורים להגיע ב 17 ביולי.

לאחר מחשבה ארוכה החלטנו לרכוש את הרכב ,הגיע היום ומתברר שאין רכב ואין אוניה ,קרי נציגת המכירות הלכה לחפש איפה הרכב,והיא בעצמה ב "שוק" 

עכשיו מצב נתון : נתנו להם את ה C3 בטרייד אין,בצפיה שמקסימום נהיה חודש בלי רכב,ועכשיו אין צפיה לרכב ואנחנו תקועים עם רכב אחד (אישה נכה + 3 )

מה עושים במצב ביש שכזה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פתרון פלא לבעיה.

ביטול ההזמנה ורכישת רכב אחר שמצוי במלאי, שכירת רכב, להסתדר איכשהו עם רכב אחד, לנסות להיעזר בבני משפחה וחברים עם רכב שלא נמצא בשימוש רצוף וכמובן לנסות לקבל פיצוי על הטרחה אם יימצא רצון טוב או הסכם רכישה שקובע שיש בכך משום הפרת הסכם מצידם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתתם את ה- C3 בטרייד אין? חשבתי שאחד היתרונות הגדולים ביותר של הטרייד אין הוא מפתח מול מפתח - נותנים את הישן כשמקבלים את החדש. אם זה לא ככה, הםא הסוכנות לא יכולה לתת לכם פתרון כלשהו?

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתנו את ה c3 בטרייד רק בגלל שנתנו מילה שהרכב מגיע ביולי.

אם היו אומרים לי שאין צפי אז לא הייתי משחרר את הרכב.

הסוכנת בעצמה בטלפון אמרה היום שאין לה פתרון לתת לי,,,וואלה יופי.

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי,אמרו לי לפנות לסניף שממנו הזמנתי.

אני מרגיש כמו לקוח שבוי ואין מענה.

העיקר ללובינסקי יש פה יוזר,,

אני אומר לכם,אני מרגיש שעשו לי כיפה אדומה,פשוט מעשה נבלה.

אני עם אישה נכה ו 3 ילדים,והתשובה של נציגת המכירות היא שאין לה פתרון.

אני גם אישית לא מאמין שמחלקת השיווק לא יודעים איפה נמצא הרכב,

בנוסף ה C3 כבר עברה לבעלות סוחר,

עריכה אחרונה על ידי yoni2sh
  • מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שהשירות של יבואני הרכב נהיה די לקוני לאור העובדה שכמעט לאף יבואן אין דגמים למסירה מידית.

לדעתי אם לא היו קשיי אספקה, אז היו דואגים לו לרכב שכור, אבל שירות? אז תבטל את ההזמנה, אנשים בתור לפניך פשוט יקנו.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, itsik170 כתב:

אז תבטל את ההזמנה, אנשים בתור לפניך פשוט יקנו

ומה עם ה C3 שלי ? הרי ביצעתי טרייד אין,והרכב כבר לא רשום על שמי !

הם מחוייבים להחזיר לי את הסכום שזוכתי בו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי אתה אמור לקבל את הרכב לפי החוזה? האם ה17.7 נאמר לך בעל פה בלבד שזה רשום? 

במידה והרכב לא מגיע בזמן שהובטח לך, לא מכיר יבואן שלא ייתן לך רכב חלופי בזמן הזה.

מתאר לעצמי שאפשר להגיע עם היבואן להסדר כלשהו לקבל רכב חלופי כי נעשתה פה פאדיחה מהצד שלהם (לטענתך).

גיסי הזמין מאותו יבואן DS חשמלית לפני כחצי שנה, גם לו היה סיפור דומה והוא מסר את הרכב שלו בטענה שהרכב החדש יגיע לו תוך שבועיים מיום הטרייד.

בפועל - הרכב הגיע רק לאחר חודש, עם שריטה קטנטנה באחת הדלתות, הוא לא קיבל אותו והחליפו לו את הרכב (עוד חודש - סה״כ חודשיים).

לכל אורך התקופה נמסרה לו ב.מ.וו סדרה 3 עם דלקן כרכב חלופי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להכנס לסוכנות להודיע שאתם לא יוצאים משם עד שלא מקבלים רכב חלופי עד הגעת הרכב שהובטח.

פרוצדורה מאוד מקובלת 

אפשר גם לשכנע מתעניינים בסוכנות שלא כדאי להם לסגור עסקה שם כי הם לא מספקים את הסחורה

זה יגרום לסוכני המכירות שחיים מעמלות למצוא פתרונות מתחת לאדמה.

כמובן לא להפוך שולחנות.

אנחנו לא ברברים.

• אהבתי 5
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 710 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...