Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאמר: פיאט 500e - הממתק החשמלי של פיאט

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 588 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, falou כתב:

אוקי...

על אילו רכבים מדובר?

אני מכיר מישהי שקנתה את הגירסה עם הגג הנפתח כשרק הגיעה לארץ ואוכלת קש מול המוסך בגלל כל מיני שטויות, כמו מצלמה אחורית לא עובדת וכו'. אני אברר פרטים ואחזור לדווח.

אצלנו לא היתה שום בעיה עם המצלמה האחורית, פשוט אין כזו בגירסה שרכשנו, ו"...ניתן להזמין מודול ואולי אפשר להתקין".

ויתרתי לכרגע.

אתה מסובב את הראש אחורה והחלון האחורי יותר קרוב אליך מהחלון הקדמי. 

יש מעט מאוד מכוניות בהן מצלמה אחורית כל-כך מיותרת. 

לגבי מתחרות - יש את ה 208 / קורסה החשמליות הנפלאות באמת, אבל עולות כ 150.0 אש"ח, ויש את הרנו זואי והדאצ'יה ספרינג. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, borsood כתב:

החסכון במגיני השמש זו גם רמיזת רטרו לפיאט משנות החמישים שנמכרה בלעדיהם.

מהמם.

שמישהו יספר לפיאט שאנחנו כבר לא בשנות ה50.

• אהבתי 2
  • מצחיק 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש

לבת שלי יש 500 בנזין 

רכב שמיועד לדעתי רק לנשים קטנות\ ממוצעות

אני בקושי נכנס לשם

קלסטרופוביה אמיתית

עריכה אחרונה על ידי nit_zan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.7.2022 בשעה 16:03, discoTD5 כתב:

אין חניה פרטית. יש עמדת טעינה פרטית בבית

תתחדש,
לא הבנתי את המשפט הזה. אתה מושך כבל מהבית?

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 7.7.2022 בשעה 11:20, ldti כתב:

Zoe 50, Peugeot e208 אני מניח..

עד כמה שאני יודע, ה- ZE50 מעולם לא נמכרה כאן (אלא אם כן מישהו הביא בייבוא אישי/מקביל).
הייצור של ה-ZE40 בכלל הופסק לפני שנתיים וחצי, אבל היבואן ניצל הקלה של תקופת הקורונה ומכר רכבים בני שנתיים כחדשים, ואח״כ את הבודדים שנשארו כ-״0 ק״מ יד ראשונה״.
אגב, הזואי הזו קיבלה ציון ממש רע ב-Euro NCAP שנה שעברה -- אפס כוכבים. גם בגלל מיעוט מע׳ ADAS, אבל גם בגלל הגנה בסיסית גרועה על הנוסעים.
https://www.euroncap.com/en/results/renault/zoe/44206

מאד מפתיע שרנו לא שיפרו את העניין; בכלל, זה דגם שנותן באירופה תמורה לא טובה עבור הכסף מול ה- e-208 / Corsa-e; יותר יקר ב-15%, טווח כמעט זהה, ויעילות אנרגטית פחותה. היתרון היחיד שלו הוא היכולת לטעון ב- 22kW תלת-פאזי, דבר שרוב עמדות הטעינה הציבוריות הרגילות תומכות בו (גם בארץ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
בתאריך 6.7.2022 בשעה 07:06, discoTD5 כתב:

על סאגת הרכישה, הקבלה ומה שאח"כ - יהיה פוסט נפרד.

הי יואב

כבר יש את זה?

לא מצאתי בחיפוש

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, avargel כתב:

הי יואב

כבר יש את זה?

לא מצאתי בחיפוש

אין

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 588 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...