Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

2 הרוגים היום בפתח תקוה, שניהם רוכבי קורקינט חשמלי

tinoki
שימו לב! השרשור הזה בן 657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 118
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 4 דקות, Ido12 כתב:

תעשה הלוך חזור מנס ציונה/רחובות ישרש/נען/צומת בילו הלוך חזור כל היום מ12 בבוקר עד 12 בלילה. 

אני מבין שכרגע אתה גם מקליד הודעות בפורום תוך כדי נהיגה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאתה עובד בעיקר בשלחיות אוכל בעיקר בקיבוצים אתה מחכה 5 דק שיצאו לקחת מימך את האוכל בשער. 

וויכוח מיותר לגמרי,נהגי המכוניות שקועים בתוך עצמם בנהיגה. 

לא מבין מה נתפסתם,סהכ אומר מה שרואים מתוך רכב ממש לא דומה למה שרואים מתוך דו גלגלי. 

לצאת בפול גז מרמזור/לחתוך זה יותר בטוח בשבלך כרוכב. 

כי שאתה בשטח מת ליד רכב,אתה תמות. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, אליה כתב:

הפיתרון כבר צוין פה.

ללחוץ על הכפתור של הולכי הרגל.

לא בכל צומת לכל כיוון יש מעבר חציה, יכול להיות שהפתרון הזה לא רלוונטי לגביו.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Ido12 כתב:

רק פותח עניים לדבר אחד,אני עובר כל יום לפחות ב2 רמזורים אדומים עם האופנוע. 

למה?כי אם לא אני אחכה ברמזור יותר משעה. 

בא מכיוון שפשוט לא עוברים בו רכבים,ומ2 צדדים מקבילים יש עומס תמיד וזה רמזורים ״חכמים״,שפשוט החיישן משקל לא מרגיש את האופנוע. 

זה צומת ברחובות שאני רואה כל יום שליחים/אופנועים עוברים באדום פשוט כי אין ברירה. 

עניין של זמן עד שיהיה הרוג שם.

זה שרואים אופנוע עובר באדום,זה לא תמיד באשמתו. 

מילאת כבר את הסקר של משרד התחבורה? חייב לדווח על השטות הזו. קצת מוגזם שאין בכלל התייחסות לדבר הזה..

לפני כשעה, אליה כתב:

הפיתרון כבר צוין פה.

ללחוץ על הכפתור של הולכי הרגל.

זה לא פתרון בכלל.. הוא לא צריך להתאמץ בשביל לעבור רמזור. 

אבל כן פתרון למצב העקום שיש עכשיו

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Ido12 כתב:

פתרון אחר זה לבוא מאוד מהר לצומת ולבלום בהמון כח עם הבלם קידמי לפעמים זה עוזר....אבל צריך לבוא מאוד מהר ולבלום בנחישות,לפעמים זה מעביר מספיק משקל לחיישן.

ולקוות שתספיק לעצור ליפני הקו ולא באמצע הצומת

תיקון קטן: חיישן משקל? אגדה אורבנית מלפני 50 שנה.

מדובר בלולאת חישה לשינוי שדה מגנטי, לאופנוע אין חתימה מספקת אלא במיקום מאד מסויים המדמה רכב.

לפיכך, לבוא מאד מהר ולבלום בנחישות זה אחלה אבל לא למטרה המדוברת

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 3
   לפני המון זמן,  avargel כתב:

חברים, הבא שעונה לו חוטף כאפה. אני לא צוחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנושא בעית הרמזור,

תעשה סיבוב של עוד 2 דקות מרחוב עוקף,

ותשמור על החיים שלך ושל כולנו,

עדיף להפסיד 2 דקות בחיים, מאשר להפסיד את החיים עצמם,

בטוח שיש לך סיבוב עוקף,

בהצלחה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, waterman כתב:

תיקון קטן: חיישן משקל? אגדה אורבנית מלפני 50 שנה.

מדובר בלולאת חישה לשינוי שדה מגנטי, לאופנוע אין חתימה מספקת אלא במיקום מאד מסויים המדמה רכב.

לפיכך, לבוא מאד מהר ולבלום בנחישות זה אחלה אבל לא למטרה המדוברת

ולהשים מגנט חזק (rare earth magnet), יעשה משהו?? 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, DareDevil כתב:

ולהשים מגנט חזק (rare earth magnet), יעשה משהו?? 

לא אבל כיבוי והתנעת הרכב כן יעזרו. 

הסטארטר מייצר שדה מגנטי חזק. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Ido12

משיטוט קצר בגוגל מצאתי שמישהו (מתל אביב) פיתח פתרון לבעיה שלך אני אניח את זה כאן

http://www.ebay.com/itm/333705725307 

דעתי האישית שכל אחד יעשה את החישובים וניהול הסיכונים שלו בעצמו אך ורק במרחב הפרטי שלו. למרות התיסכול מרמזורים או מהולכי רגל ושאר דברים.

למצב השני שכל אחד יחליט על דעת עצמו באופן שזה משפיע גם על שאר משתמשי הדרך יש השלכות גרועות מאד.

עריכה אחרונה על ידי Akiva.Ro
  • אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, EliC25 כתב:

אולי התכוונת שבועי

נהגי מונית לא עושים 500 קמ יומי

שליח על דו גלגלי באיזור עירוני עושה כ 200 קילומטר ב 8 שעות קל, מאמין שבגוש דן 300 זה סטנדרט. 500 אכן נשמע הרבה.

וכן, כלים שעבדתי איתם היו עושים בערך 5500 קילומטר בחודש. פסיכי.

עריכה אחרונה על ידי Ooga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחזור שוב לנושא, והתמקדות בילד שנהרג.
כששמעתי על המיקרה מאד התרגזתי והרגשתי תסכול עמוק.
המיקרה המזעזע הזה בעצם ממצה את התרבות שפשתה לאחרונה בקירבנו. המיקרה הנוראי הזה שם לנו מראה מול הפנים.
למה הכוונה?
ברור שהילד לא אחראי, אלא ההורים שלו.
כל עוד אדם שהוא מתחת לגיל 18, מי שאמור לשלוט בו ולהשפיע עליו הם ההורים. הרי ברור שילד לא אמור לעלות על הכביש, לא עם קורקינט ולא עם מרצדס, מסיבה הפשוטה שאין לו מושג מה קורה בכביש, מה אומרים התמרורים וכו' וכו'. מוחו לא בשל מספיק להבין בכלל את הדינמיקה שם בחוץ.
הבעיה היא בהורים כיום (אני מכליל כמובן, לא לקפוץ עליי) שלא יודעים להגיד מילה מאד פשוטה: לא.
לילדים כיום אין דחיית סיפוקים, לא מלמדים אותם להתמודד עם כשלונות ובאופן כללי ההורים מפחדים מהם. זהו תהליך שראיתי שהתחיל לפני כעשרים שנים וכעת אנחנו רואים את ההשלכות שלו, וזה כמובן יימשך. מה עבר להורים שלו בראש, כשאישרו לו (או כפי שזה בדרך כלל - טמנו ת'ראש בחול ועשו עצמם לא יודעים) לנסוע על ציר התנועה הכי עמוס בארץ עם קורקינט לעיר שכנה? מה עכשיו צריך לעשות? להגיד להם - "מגיע לכם"? הרי ברור שלא, את העונש הם כבר קיבלו. מה עוד צריך לקרות?
ונגיד שמשרד התחבורה ירשום כל כלי, ונגיד שהמשרד ידרוש רישוי לכל כלי, ונגיד ונגיד ונגיד, מה כל זה עוזר אם ההורים מפחדים שהילד שלהם ישמע את המילה לא? ועוד משהו - מה כל זה יעזור אם אין פיקוח? אם אין משטרה?
אתמול כשחזרתי בערב הביתה, ראיתי משהו מדהים: ניידת משטרה עומדת בצידי הכביש. לא האמנתי למראה עיניי: כבר מזמן לא ראיתי את המשטרה בדרכים והינה סוף סוף היא מבצעת את העבודה, כלומר יש משטרה בדרכים. לא סיימתי להתפעל, וחלפו על פניה 2 קורקינטים עמוסים בילדים, כל כלי 2 ילדים, ברור שהכלים עברו את מגבלת המהירות המותרת ועל ביגוד מגן אין מה לדבר בכלל. אתם יודעים מה המשטרה עשתה?
נכון.
כלום.

• אהבתי 6
  • מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Ido12 כתב:

מודע לזה,שמה שעושים במקרה כזה,עוברים במעבר חצייה בירוק כן? 

הלוואי לנהגים בישראל 20% מהראיית כביש שלי,ותאונות בכביש כבר לא היו. 

בוא תחכה שעה ברמזור,כל יום,אשכרה שעה על השעון.(כי זה מה שעשיתי בהתחלה)

אין לזה פיתרון,והתשובה שקיבלתי מהמשטרה פשוט מוגחכת  או שהתכוונו תעבור באדום ומודעים למצב. 

אנשים״טיפשים״ כמוני בורחים מתאונות כל יום בגלל נהגי קופסאות. 

ואללה עד היום,לא היה לי ״אופס״בכביש ואני עושה 500 קמ יומי על דו גלגלי.

יפה שאתה יודע איך אני נוהג,סביר להניח שאני יעשה עוד 100 אלף קמ בלי בלימת ״הפתעה״אחת. 

וידע מה הנהג לידי עושה בכביש,ליפני שהוא יודע מה הוא רצה לעשות. 

אתם כל כך לא בכיוון,אם זה היה פורום אופנועים זה היה מובן לגמרי כי אין לזה פיתרון נקודה. 

כשיום אחד מסכן עם "קופסא" יסיים את חייך שלא באשמתו (אלא אשמתך) ויתנהל משפט, אני מקווה שיצליחו להגיע לשרשור הזה ולהוכיח שהסיבה לתאונה היתה שאתה עבריין יהיר שהביא למותו בטיפשות ושזה רק היה שאלה של זמן. מרחם על אותו נהג ומה שהוא יצטרך לעבור בגללך.

עריכה אחרונה על ידי tepic
  • אהבתי 5
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון צריך להיות מנהלי - החרמה והשמדה של הכלי. אם מדובר בכלי מושכר תתכבד חברת ההשכרה ותתבע את בעל כרטיס האשראי שדילם תמורת  השירות. בינינו, זה עשוי להרחיק את משכירי הכלים המסוכנים מהשוק, ובא לציון גואל.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...