Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאומת לקורונה וקצת מבולבל.

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 828 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, פריג'י כתב:

PCR לוקח המון זמן לתשובה והכי נכון להכניס עצמך לבידוד יזום. בעצם היה עדיף מרגע הופעת התסמינים.

I support this message

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, כבר בבידוד יזום מההתחלה של הסיפור (ישירות לבדיקה והבייתה).

מה הלאה במידה והתוצאה חיובית?

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה קופה אתה חבר?

עקרונית יוצרים אתך קשר, שואליםמעל תסמינים, מסווגיםמאותךתלסיכון. אחרי שבוע יוצריםמקשר שוב, מודאים שאתה אסימפטומטי 3 ימים ואז,SMS משחרר.

היום בחלק מהקופות התהליך דיגיטלי, ללא מגע ידבאדם (חוץ מההקלדה). 

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, sperial כתב:

עקרונית יוצרים אתך קשר, שואליםמעל תסמינים, מסווגיםמאותךתלסיכון. אחרי שבוע יוצריםמקשר שוב, מודאים שאתה אסימפטומטי 3 ימים ואז,SMS משחרר.

היום בחלק מהקופות התהליך דיגיטלי, ללא מגע ידבאדם (חוץ מההקלדה). 

ספריאל, נראה שהתגובה שלך הוקלדה ללא מגע יד אדם...

לעניין, מניסיון אישי של קרבה ראשונה, אף אחד מהקופה או משרד הבריאות לא התקשר, לא התעניין ולא בדק.

@ברווז לפי הנוהל החדש במתווה למחוסן מאומת - משתחרר 7 ימים אחרי התוצאה, בכפוף לאישור רופא:

spacer.png

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, ברווז כתב:

תודה, כבר בבידוד יזום מההתחלה של הסיפור (ישירות לבדיקה והבייתה).

מה הלאה במידה והתוצאה חיובית?

בריאות שלמה

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה במגע במסך הטלפון. 

יש לי מנהגי הקלדה מגונים עוד מימי ה

Olivetti Lettera 32.

לעצם העניין - אחד הבנים שלי קיבל הבוקר הודעה שהוא מאומת, ההודעה מהקופה הגיעה תוך שעה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לפני שעה גיליתי שאני מאומת.

וההנחיות משתנות מחר.

לפי ההנחיות הישנות, בידוד עד ליום ראשון. לפי החדשות, רק עד מחר (?), עם או בלי ביצוע בדיקה עצמית. אולי ישלחו לי מכתב למילוי לגבי תסמינים.

יצאתי יותר מבולבל ממה שהייתי לפני ששאלתי את המוקד... וגם המוקדן עצמו היה קצת מבולבל. לא מאשים אותו. ההנחיות שלו משתנות כל יומיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@ברווז תויגת לפי המתווה שמתחיל מחר. 

לדעתי, תעשה PCR במידה ולא ביצעת ולך לפי PCR. בידוד לפי המחמיר יותר.

בכל אופן, הייתי מתייעץ עם הרופא המשפחה ותחליטו ביחד. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, DareDevil כתב:

בכל אופן, הייתי מתייעץ עם הרופא המשפחה ותחליטו ביחד. 

הכי הגיוני עד כה.

It's Always Sunny: 10 Pepe Silvia Memes That Will Make You Cry-Laugh

(בתמונה: אני מנסה להבין את הוראות משרד הבריאות, אילוסטרציה. למצולם אין קשר לכתבה. ט.ל.ח. )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, ברווז כתב:

הכי הגיוני עד כה.

It's Always Sunny: 10 Pepe Silvia Memes That Will Make You Cry-Laugh

(בתמונה: אני מנסה להבין את הוראות משרד הבריאות, אילוסטרציה. למצולם אין קשר לכתבה. ט.ל.ח. )

אני חוויתי עכשיו את האנטיגן הראשון שלי ויש לי הערות. בכל אופן אלייך. נראה לי שאם אני יוצא חיובי באנטיגן הביתי, אני עושה אנטיגן מוסדי ולאחר מכן PCR. 

אלא אם תגלו לי שאפשר לעשות PCR במד"א או בפקע"ר בלי התנאים המקדימים (60 ומעלה או בעלי בעיות בריאותיות).

אם אני חיובי באנטיגן מוסדי, נכנס לבידוד וסוגר את העניין בכך שתהיה תוצאה כלשהיא רק בעוד שבוע. או שבועיים

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, DareDevil כתב:

אפשר לעשות PCR בפקע"ר בלי התנאים המקדימים

מניח שזה תלוי תחנה ועומס נקודתי. איפה שלא עמוס כאן בצפון קיבלו סימפטומטית לא בתנאים המקדימים בלי בעיה.

יש לך תסמינים?

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לבצע PCR בלי תנאים מקדימים. פשוט, בני 60 ומעלה מתועדפים. אשתי ביצעה אתמול, הקפיצו אותה בתור מעבר לאיזה 40 ממתינים.

ודרך אגב, נראה שהפקק בדיווח הבדיקות השתחרר.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, פריג'י כתב:

יש לך תסמינים?

כרגע יש בגרון משהו וצינון קל. תוצאה שלילית באנטיגן

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, DareDevil כתב:

אני חוויתי עכשיו את האנטיגן הראשון שלי ויש לי הערות. בכל אופן אלייך. נראה לי שאם אני יוצא חיובי באנטיגן הביתי, אני עושה אנטיגן מוסדי ולאחר מכן PCR. 

אלא אם תגלו לי שאפשר לעשות PCR במד"א או בפקע"ר בלי התנאים המקדימים (60 ומעלה או בעלי בעיות בריאותיות).

אם אני חיובי באנטיגן מוסדי, נכנס לבידוד וסוגר את העניין בכך שתהיה תוצאה כלשהיא רק בעוד שבוע. או שבועיים

כשגיליתי שהייתי ליד מאומת, המנהל שלי אמר לי "לך תעשה PCR באצטדיון נשר". זה מתחם בדיקות בתוך הרכב. שאלתי לגבי הגיל, אמר לי שהם לא מתווכחים- תנסה. מקסימום יגידו לך לא.

כשהגעתי, הפקק היה מטורף. לא היה אפשר להתקרב למתחם. 

יצאתי משם לתחנת בדיקה רגלית של קופת החולים שלי.

קצת תור, אבל תוך שעה כבר הייתי בחוץ אחרי הבדיקה. לא שאלו גיל ולא כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני דקה הגיעה הודעה בטלגרם של משהב"ר על סגירת בדיקות ה-PCR בקופות לבני פחות מ-60 שאינם בקבוצות הסיכון. לא צויין לגבי מתחמי פקע"ר.

חייב לומר שהבן שלי לא היה מאומת אילו הסתמך על בדיקות האנטיגן - הוא ביצע 2 או 3 שהיו שליליות. אבל היו לו תסמינים קלים והוא ידע שבמפעל בו הוא עובד היו הרבה מאומתים, אז הוא עמד בתור, ביצע PCR וקיבל את האבחנה. מצד שני, כמה בני משפחה של אשתי ניו ליוביים בבדיקות האנטיגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...