Jump to content

eitanm

 • פרסום הודעות

  564
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

2 נייטרלי

אודות eitanm

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. היי תמיד חשבתי שלא, אבל הסרטון הזה מדבר ספציפית על ניקוי למטרה מאד מסויימת: שיחרור טבעות אטם. https://www.youtube.com/watch?v=v4JS7PybV2k&ab_channel=TheCarCareNut (בגדול הוא אומר להחליף שמן כל 7.5 אלף ק"מ / חצי שנה- כמו שחלק מאנשי הפורום ממליצים וגם מדבר על אופציית ניקוי עם תוסף במקרים מסויימים) האם יש המלצה על תוסף רציני שאני יכול לקנות כדי לבצע בעצמי ניקוי שיהיה אפקטיבי לטבעות אטם מסביב לבוכנה? לאחר מכן כמובן שאבצע החלפת שמן או שהמוסך יחליף בטיפול שאצמיד לניקוי שלי. תודה
 2. תודה רפי. אני בכל מקרה בדרך למוסך גבע לטיפול. תודה פסט.
 3. היי חברים. צריך המלצה על מקום לתקן מזגן רכב שהפסיק לקרר. פג'ו 107 אם זה משנה. חייב להיות בת"א- יפו (עדיף)/ ר"ג/ חולון/ גבעתיים. חייב להייות אמין וטוב. תבורכו ותודה.
 4. היי איפה קונים בת"א/ ר"ג/ בת ים שמן מנוע של total? או חנות שעושה משלוחים בחינם לת"א בקנייה מעל 200 ש"ח?
 5. שלום חברים, צריך לקנות שמן איכותי היום (יום שישי) בת"א-יפו מחפש 5w30 total quartz יכול להיות שמן איכותי אחרי שעומד בכל התקנים של פג'ו. יכול להיות גם 5w40 כל עוד זה סינטטי מלא ולא" טכנולגיות סינטטי "
 6. המערכת מחייבת סנסור על הגאנט / ונטיל? אם זה המצב, לדעתי בחברות השכרה לא מקפידים להחזיר את אותו גלגל תמיד לאותו רכב בטיפול אז לא בא להם להתעסק עם שאלות של לקוח.
 7. מה שחשוב (מבחינתך כלקוח/ מישהו שצובע לבד) זה לצבע בתא צבע, שכמו שאמר דניאל, הוא מבוקר מבחינת לחות וטמפרטורה ולכלוך. תנור לא מעניין מבחינת איכות הצבע. זרוז של curing הוא לא עניין של איכות אלא של תיעוש.המהירות חשובה רק לבעל המקצוע שרוצה לפנות מהר את החלק שצובעים ושלא ישכב אצלו בתוך התא. אני מכיר גם צבעים מעולים שלא צובעים בתא צבע ופשוט משקיעים אחרי הצביעה יותר בפוליש השכבה הסופית של מערכת הצבע ("הלכה"). זה לא תהליך תעשייתי, ופחות יעיל אבל אפשר להגיע לאותן תוצאות עם יותר עבודה. לגבי השאלה שלך ספציפית: לא מייבשים עם אויר ואל תעיז להזרים אויר (שיש בו לפעמים מזהמים ומים) ע"ג צבע שלא התייבש
 8. מכל מה שרשמת עד כה לא ברור כמה אתה מוסיף לכל X ק"מ תנסה לחשב במדוייק: כמה אתה נוסע בין הוספת השמן (מספר בק"מ) וכמה (ליטר) שמן אתה מוסיף. אני יכול רק לשער שמתי שאתה רושם "מדיד יורד לחצי מיכל" הכוונה היא שהסימון של השמן יורד לאמצע המרחק בין קו המקסימום של המדיד לקו המינימום של המדיד. אם זה המצב אז אולי אתה פשוט ממלא יותר מדי והשמן העודף נשרף/ נשפך. האפשרות השנייה שאתה באמת ממלא "חצי מיכל" (שזה בערך ליטר וחצי בפג'ו) ואז אם זה אכן קורה כל 1000 ק"מ יש בעיה. גש לגבע.
 9. האכיפה (לפחות בתקופה הזו)הוגברה נגד הכלים החשמליים, אבל אני לא מכיר תקנה ספציפית שאוסרת עליהם לנוע בנת"צ. הם כמו קטנוע. חוץ מזה, מאיפה הגעתם למסקנה שנותנים קנסות לרוכבי אופנים (לא חשמליים) באבן גבירול? ככל אני יודע הם יכולים לרכב גם על הכביש וגם על המדרכה.
 10. סיכסוך בין היבואן לפורד אירופה לפי השמועה. רשמו פה כבר שפורד לא מאד מוטרדים ולצערנו גם היבואן כי יש לו מותגים אחרים.
 11. אפשר להכניס לארץ ממכונית מחו"ל לתקופה מסויימת (חצי שנה?) לצורך טיול או לבדיקה. אז גם לא משלמים מיסים. ככל שהרכב יקר יש מוטבצייה לעשות איזו קומבינה כזו. מי שממילא נהנה להחליף מכוניות כל תקופה קצרה יכול לנצל את זה.
 12. מקווה שאתה מקפיד להיות בנתיב הימני. לשאלתך: קודם כל בהרבה כבישים מותר לנסוע במהירות 100 קמ"ש. אם אתה רואה אצלך בשעון "90 קמ"ש" אז אתה נוסע בפועל במהירות מעט נמוכה יותר ונראה לך שמכונית שעוקפת אותך על 100 (אמיתי) עוברת את המהירות המותרת אבל היא לא. יש גם מינימום מהירות בה מופעלת המצלמה: לא יודע מה הפסיקות בנושא אבל יש מרווח מסויים שהמשטרה שמה לעצמה-הם לא רוצים להיגרר לבית משפט על כל דו"ח של 1-2 קמ"ש מעל המותר. אני חושב שהם גם לא ישלחו דו"ח על צילום שיש בו מכונית נוספת קרובה למכונית שהפעילה את המצלמה. שוב , היו כבר פסיקות בנושא וגם אם המשטרה יודעת שתזכה בבית משפט היא לא רוצה להיגרר לכל
 13. אני רושם פה מה שאני זוכר משיחה בע"פ אז תבדוק בעצמך: בשלמה סיקסט ליסינג, על רכב כזה תשלם 9 אלף שח מקדמה ולהערכתי בערך 1400 ש"ח לחודש (כולל ביטוח). הרכב לא יהיה רשום על שמכם. אחרי 3 שנים יש אפשרויות לרכישה של הרכב אבל אפשר לחליף לרכב הבא או להיפרד כידידים. יש קנס של 3 חודשי ליסינג על יציאה לפני תום החוזה. זה יותר יקר מקנייה אבל זה נח בתשלומים וכמעט ללא סיכון. לא בטוח שזו עסקה טובה ואני לא ממליץ או לא ממליץ, רק מחזק את מה שנאמר מעלי: תעשה סיבוב מסודר בין חברות ליסינג שונות.
×
×
 • תוכן חדש...