Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לקראת רכישת מכונת כביסה חדשה

roy007

פוסטים מומלצים

המכונות של בוש פתח עליון בשנים האחרונות הם מוצר שלא מיוצר בבוש,יש מכונה זהה לחלוטין של אינדיסט

אני זרקתי את המכונה לאחר 3 שנים

לפני 44 דקות, דניאל1983 כתב:

שמעתי מהרבה אנשים שמכונות כביסה עם פתח עליון הרבה פחות אמינות ממכונות עם פתח קדמי

זה נכון

לי יש מכונת בוש 7 קילו דגם WAE20207IL

5 שנים ללא תקלות

המכונה נירכשה בהמלצת חבר שהוא טכנאי של בוש,אמר לי לא לגעת במכונות עם מסכי טאצ',התיקונים יקרים מאוד

עריכה אחרונה על ידי levy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 210
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם אני זוכר נכון, פעם טכנאי הסביר לי שהבעיה העיקרית במכונות עם פתח עליון זה שהכרטיסים והצג הראשי קרובים לפתח של התוף, וזה גורם לחדירת מים לאלקטרוניקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזיק פתח עליון. הראשונה אלקטרולוקס תוצרת צרפת החזיקה 10 שנים. החדשה Indesit על האריזה היו מדבקות גם של Whirlpool בת שנתיים כמדומני תוצרת סלובקיה. עלתה 1500+199הארכת אחריות.

מכונה עובדת כ3פעמים בשבוע, סחיטה במהירות נמוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, levy כתב:

המכונות של בוש פתח עליון בשנים האחרונות הם מוצר שלא מיוצר בבוש,יש מכונה זהה לחלוטין של אינדיסט

אני זרקתי את המכונה לאחר 3 שנים

זה נכון

לי יש מכונת בוש 7 קילו דגם WAE20207IL

5 שנים ללא תקלות

המכונה נירכשה בהמלצת חבר שהוא טכנאי של בוש,אמר לי לא לגעת במכונות עם מסכי טאצ',התיקונים יקרים מאוד

לפני 7 דקות, FROGIE כתב:

מחזיק פתח עליון. הראשונה אלקטרולוקס תוצרת צרפת החזיקה 10 שנים. החדשה Indesit על האריזה היו מדבקות גם של Whirlpool בת שנתיים כמדומני תוצרת סלובקיה. עלתה 1500+199הארכת אחריות.

מכונה עובדת כ3פעמים בשבוע, סחיטה במהירות נמוכה.

המכונה פתח עליון של ווירלפול שמיוצרת עם מדבקות של בוש ואינדסיט לא מוצלחת, מי שמתעקש לקנות אותה שיקנה אינדסיט זה זול יותר ואותו זבל כמו הבוש

עריכה אחרונה על ידי levy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

מותג שכבר לא קיים, לפחות בארץ (גאלה, אני חושב שבריטי).

את הפרסומת, אין כנראה הרבה שזוכרים כאן..."גאלה, גאלה, גאלה.... מכונת כביסה שלי".

אגב, איזו מכונה היית קונה היום, עם פתח קדמי, ותכנית קצרה של גג שעה, שעה וקצת?

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שמכונת הכביסה שלי (מידאה) עשתה רעשים של מטוס ונשלחה לתיקון

נשלחתי עם סלי כביסה לחמותי, התפלאתי שאצלה מכונת כביסה LG בת כמעט עשור עובדת כמו חדשה

שאלתי מה הסוד?

למלא חצי מכונת כביסה כל פעם

ואולי גם המותג עצמו טוב יותר מהשאר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאל״ט ווירלפול, אינדסיט ועוד כמה שמות כולם מרלוני. ואכן, כשהתקלקל האטם העליון של הבוש האחרונה מכרו לאשתי אטם עם סמל ווירלפול, אבל כנראה שלא היה זהה לגמרי לבוש כי לקח לטכנאי יותר מ-3 שעות להלביש אותו.

@pasat04 יש לך זיכרון טוב. יש לך התווים? 😃

אני לא קונה מכונות עם פתח קדמי כי בדירות הקודמות שלי לא היה להן מקום, ובנוכחית חדר כביסה של איזה 10 מ״ר, אבל דלת צרה ואני נמנע מלפרק את הדלת, כי אחרי כמה מכונות אני אצטרך להחליף גם אותה.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, om2 כתב:

אחרי שמכונת הכביסה שלי (מידאה) עשתה רעשים של מטוס ונשלחה לתיקון

נשלחתי עם סלי כביסה לחמותי, התפלאתי שאצלה מכונת כביסה LG בת כמעט עשור עובדת כמו חדשה

שאלתי מה הסוד?

למלא חצי מכונת כביסה כל פעם

ואולי גם המותג עצמו טוב יותר מהשאר

בשירשור מכונות הכביסה לפני שנתיים בדיוק, @אליהו שבת הזכיר את LG ואמר שהן ליגה אחרת מבחינת אמינות (לטובה כמובן). לזכרוני הוא מתעסק בתחום.
גם אנחנו נפרדנו לפני שנתיים מ LG בת 10~ בלי שום תקלה (ועבדה קשה !).

פחות מאמין בלמלא מכונה חצי - כי במכונות עם הקיבולת הגדולה שמתי לב שזה מקשה על האיזון שלה לפני סחיטה. עדיף למלא כמו שצריך (לא לדחוס) וזה עובד טוב.

• אהבתי 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו גם משפחה של 2+2 המכונה 8 ק"ג מספקת. לא זכור לי הרבה מקרים שלא היה מספיק מקום לבגדים. השתמשנו בה שהיינו רק זוג 

מהירות סחיטה לא משתמשים ביותר מ 800 (יש לה אפשרות ל 1200). לא יודע מה הסיבה אבל זה מה שאישתי אומרת.

המכונה היא פתח קדמי. יש לזה יתרון ענק שאפשר לשים אותה מתחת למדים מה שנותן חיסכון במקום. פתח עליון די סוגרת לך את האופציה הזאת 

ומזל טוב

עריכה אחרונה על ידי עדי-אל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזיק מכונת כביסה של פוג'יקום 9 ק"ג. לפניה הייתה 8 ק"ג שהחזיקה 4 שנים.

המכונות הנ"ל עלו כל אחת 1,100-1,300 שח כולל משלוח.

הייתה לי בעיה של נזילת מים מתחת למכונה שכנראה מקורה היה מהמיכל סבון. הבעיה נפתרה עצם המעבר מאבקה לג'ל כביסה.

אבל עדיין אני חושב שהמכונה "קצת יותר" רועשת ופחות איכותית ממכונות אחרות.

בוא נאמר שבפעם הבאה שכבר אחליף אותה אני אקנה משהו קצת יותר איכותי אולי סביב 2,000 שח

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה עצות בקשר למכונות כביסה שיבטיחו אמינות לטווח ארוך, תקנו אותי אם אני טועה.

במקום מרכך להשתמש בחצי כוס חומץ.

פעם בחצי שנה לעשות ניקוי לתוף, השיטה שעובדת הכי טוב, זה להוציא את המגירה של הג'ל ולשפוך פנימה חומר ניקוי נוזלי למכונות כביסה. ולתת לו לעבוד רבע שעה, ככה יתנקה החלק התחתון של התוף החיצוני.

אחרי זה לשפוך 2 ליטר מים לתוף, כדי שהחומר יופיע בתחתית התוף. לחכות רבע שעה, אחרי זה לסובב את התוף רבע סיבוב ולחכות עוד רבע שעה. זה ינקה את התוף הפנימי בחלק החיצוני שלו.

ובסוף להדליק את המכונה על תוכנית כותנה 90מעלות.

המכונה תהיה נוצצת כמו חדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@דניאל1983השתמשתי בעבר בניקוי התוף עם חומץ, ניקוי עם חומר ייעודי של יעקבי (כל מיני חומרים עם מי חמצן + חומצה כלשהי לניקוי אבנית.

אולי זה רק אני אבל לא עפתי על התוצאות של החומץ. 

מאז אני עושה מחזור ניקוי עם מסיר אבנית  ולאחר מכן מחזור חיטוי נוסף באמצעות כוס או שתיים של אקונומיקה, ב60 מעלות.

עריכה אחרונה על ידי shimta
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...