Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

״עדיף צמיג שישב שנה במחסן על צמיג חדש״ - מאיפה זה בא?

farkash7
שימו לב! השרשור הזה בן 884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 28 דקות, איילצבי כתב:

אגב , כל המכשירים הסלולריים מיוצרים בסין . כל מכשירי האודיו והמדיה מיוצרים בסין . לא שמעתי מישהו מתלונן על זה ? 95 אחוז משוק האופניים מקורו בסין ועדיין חושבים שסין זו מילת גנאי . גם טסלה מיוצרת בסין ותבדקו איזה ביקוש ושוק יש לה .

כאשר יקחו למבחני בלימה צמיגי Goodride וכדומה, ומרחק העצירה בהם יהיה זהה ל Goodyear, ושל Minerva או GT radial  זהה ל Michelin , אתחיל לקנות צמיגים סיניים. 

בנתיים זה אפילו לא קרוב.

https://www.tyrereviews.com/Article/2020-Tyre-Market-Overview-Braking-Test.htm

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעתיים, איילצבי כתב:

אגב , כל המכשירים הסלולריים מיוצרים בסין . כל מכשירי האודיו והמדיה מיוצרים בסין . לא שמעתי מישהו מתלונן על זה ? 95 אחוז משוק האופניים מקורו בסין ועדיין חושבים שסין זו מילת גנאי . גם טסלה מיוצרת בסין ותבדקו איזה ביקוש ושוק יש לה .

עם כל הכבוד, טלפון סלולרי או מוצר מדיה הם לא מה שמחזיק אותי על הכביש.

אין לי בכלל בעיה גורפת עם ייצור סיני, אבל לעניות ניסיוני, טרם נתקלתי במוצר מחברה סינית (שגם מתכננת את המוצר, לא רק מייצרת אותו) שהיה באיכות גבוהה ממוצר שתוכנן במדינה מערבית או שנחשבת ליצרנית טובה (כמו יפן למשל). יתרה מזאת, הרבה מותגים סינים הם סתם מותגי מדבקה, שזה סימן לאיכות ירודה בכל תחום. לכן, כשזה מגיע לבטיחות, אני אחכה שהמבחנים והניסיון של אחרים יראו שהמוצר הסיני איכותי לפחות כמו זה האירופי.

את הבדיקה הזו עשיתי על עצמי במגוון מוצרים. במרבית המקרים, יצאתי לפחות לא-מרוצה, לכן לא אקח את הסיכון הזה בבטיחות של הרכב (לפחות עד שניסיונם של אחרים יראה אחרת).

עריכה אחרונה על ידי daniel.asu
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, farkash7 כתב:

אהלן.

בחיפושי אחרי רביעיית צמיגים נתקלתי במשפט הזה בשתי צמיגיות שיכלו להשיג לי רק צמיג בן שנה.

עשיתי אחורה פנה והלכתי משם כמובן אבל תהיתי האם חוץ מהרצון הברור למכור האם עומדת איזה תאוריה מאחורי המשפט הזה? 

לא היה לי כוח וסבלנות להקשיב להסבר המלומד שלהם.

אם מדובר במידה לא כ"כ נפוצה / נדירה, ובמותג ידוע - לפעמים כדאי להתפשר.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הבנים שלי קיבל הנחה נאה (איני זוכר את המספר המדוייק, אבל משהו כמו 30%) כאשר רכש צמיגים בני 7-8 חודשים, בהשואה לצמיגים בני מספר שבועות. בחר בפחות טריים כיוון שממילא יש כוונה למכור את הרכב תוך שנה - שנתיים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי בצמיגייה מומלצת מאוד רביעיית צמיגים ממותג איכותי בכ-30% הנחה משום שהיו בני שנה וחצי. אוחסן אצל היבואן והוזמן בשבילי. היו שקופים ולא גילית בעצמי את המידע.

לעניות דעתי עשיתי עסקא טובה

• רעיון טוב! 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החלפת הצמיגים היא יזומה,לא רואה שום סיבה לחפש פיזית ובטלפון צמיגים. 

יושב בבית, מחפש באתרים ומשווה מחירים בנחת. מזמין, למחרת הולך ומרכיב. פשוט, נוח , ובדר"כ יותר זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה אותו אוכל מזון שישב שנה על המדף לעומת מזון טרי....מבלבלים בשכל.

מזכיר לי את זה: 

https://www.youtube.com/watch?v=9EaDSbgguSs

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, itamarg כתב:

ניראה אותו אוכל מזון שישב שנה על המדף לעומת מזון טרי....מבלבלים בשכל.

מזכיר לי את זה: 

https://www.youtube.com/watch?v=9EaDSbgguSs

איזה פיקסל בסרטון זה יצפאן?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות מניסיון שלי גלגלי המגן לא מסבנים בתאריך ייצור. כמו כן עובדים עד חצות עושים גם החלפות חירום (בלי איזון) . למשל נהגת שנכנסה לחנייה של הקניון נגד הכיוון בעשר בלילה כי החנות אוטוטו נסגרת. והצליחה לדקור 4 גלגלים. יש להם ניידת . את הבגדים הספיקה לקנות . זה מה שחשוב. 

עריכה אחרונה על ידי save
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, daniel.asu כתב:

אין לי בכלל בעיה גורפת עם ייצור סיני, אבל לעניות ניסיוני, טרם נתקלתי במוצר מחברה סינית (שגם מתכננת את המוצר, לא רק מייצרת אותו) שהיה באיכות גבוהה ממוצר שתוכנן במדינה מערבית או שנחשבת ליצרנית טובה (כמו יפן למשל).

שיאומי, וואווי, הייר ועוד הרבה.

אלו חברות סיניות למהדרין, ושעומדות ברף בינלאומי באיכות ייצור ובחדשנות.

לגבי צמיגים, לי לא יצא לפגוש בארץ צמיגים סיניים טובים. יתכן ויש טובים, אבל הם בטח לא יהיו זולים, והצמיגים הסינים שמגיעים לארץ נבחרים על ידי היבואנים בעיקר בגלל המחיר שלהם, ככה שהגיוני מאוד שניתקל רק בצמיגים גרועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון של השוק הסיני הוא שאתה יכול לקנות מה שאתה רוצה באיזה מחיר שאתה רוצה , כמובן על חשבון האיכות . יבואני צעצועים קונים משחקים בגרוש וחצי על מנת לגרוף רווחים גדולים  . כלי עבודה בזול שעשויים מחומרים פשוטים ומחלידים מהר ומוצרי חשמל כמו מאווררים ומזגנים בעלי אורך חיים קצר . מצד שני , אם אתה מוכן לשלם תקבל איכויות שלא נופלות ברמתן משום שוק מקביל . אני נמצא בשוק האופניים ורואה אופניים ברמות מטורפות שמיוצרות בסין . היבואנים בארץ קונים את המוצרים הכי זולים שמן הסתם בעלי איכויות ירודות כדי להגדיל את הרווח שלהם . הציבור מחפש לקנות בזול . אף אחד לא יקנה מברג בחמישים שקלים כאשר אפשר לקנותו בחמישה שקלים . 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, vladclar כתב:
לפני 19 שעות, איילצבי כתב:

כאשר יקחו למבחני בלימה צמיגי Goodride וכדומה, ומרחק העצירה בהם יהיה זהה ל Goodyear, ושל Minerva או GT radial  זהה ל Michelin , אתחיל לקנות צמיגים סיניים. 

בנתיים זה אפילו לא קרוב.

https://www.tyrereviews.com/Article/2020-Tyre-Market-Overview-Braking-Test.htm

בגלל האתר הזה אני על רביעיית Pilot sport 4 😁

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מספר חודשים, נכנסתי לפנצרית עמיאל. כרגיל טעות.

כולה מידה 195/65/15 סטנדרטי לגמרי.

אין שום משהו לא סיני במחיר נורמלי. סיני עולה 250 שח לצמיג. שחיטה.

אין קלבר אין פלקן. אין אפילו מישלן.

לא סיני הבא זה דאנלופ SPM800,  שלא היה כח לפענח ארץ ייצור, במחיר יקר מאוד.

אחרי זה כבר עובר בקלות את ה450 שח ומעלה.

שנה לפני זה קניתי רביעיית מישלן פירמסי4 בסביבות 1600... כמובן בבית עסק אחר.

היה לי פנצר אבל כולם כבר היו בני ארבע ויבשים במיוחד הצד שחוטף יותר שמש בחניה.

הציעו לי פירלי בן שנה וחצי או שנתיים ב650 או 700 חשבתי שמדובר על רביעיה. אמרתי כן. הסתבר שמדובר בזוג. לא זוכר איזה סוג, כנראה לא משהו ב650 לצמיג.

אמרתי להם להחזיר את הצמיג הישן ונסעתי בזהירות עם בורג בצמיג לבית עסק אחר שמכבד את לקוחותיו אחרי בדיקה טלפונית.

רביעיית קלבר ב900 או 1000 שח, כבר לא זוכר.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.10.2021 בשעה 12:53, vladclar כתב:

בתור מי שנוסע המון קילומטרים בשנה, לא הייתי פוסל צמיג בן שנה מתאריך הייצור. אבל עד שנה, לא יותר מזה.

הסיפור האחרון ששמעתי משיחת טלפון עם צמיגיה בזמן החיפוש ל I25 של חבר:

צמיגאי: " תיקח General המקורי, זה Continental"

אני : " זה לא קונטיננטל אלא חברת בת".

צמיגאי: " אתה לא מבין שום דבר, תפתח Google,  תקרא - General ו Continental זה אותו דבר."

זה כמו שנאמר לי ש-VIKING זה קונטי. לא חירטוט גמור, אבל לומר שזה אותו צמיג בשם אחר - הטעיה לשמה.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...