Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש חברים עם רכבים בהם מותקנות מערכות סטריאו/אודיו SQ ( צליל איכותי ) וSPL - עוצמת שמע - 31/7/2021

Dani Cohen
שימו לב! השרשור הזה בן 993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 10 דקות, kalmangar כתב:

אולי בלבלו בתפקידים

ככה נולדות אגדות אורבניות.

נ.ב

במפגש ב-2004 היה שופט iasca שהוא ‏אבא הדרקונים ומלך האנדלים, ראשון הקומפוננטים ושבע הממלכות, משחרר הקרוסאוברים ושליט הטויטרים.

עריכה אחרונה על ידי BEEKER
  • מעניין 1

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי מישהו הטעה אותי לכן בודק, סמיון טוען שהוא מכיר כי הם חברה רוסים והוא מכיר אותם כנראה.

מבחינתי גם כתבת caraudio זה מבורך…

עריכה אחרונה על ידי kalmangar
  • אהבתי 1

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

פקידה ולא מעבר, 

אבל כתבת מקצועית.

לו אין שום קשר ל emma , כך נראה, 

כנראה אחת ההגזמות של חברינו המשוטף,

שהיה בטוח שהם באו לשבח אותו, 

אבל…

הבחור ממש לא בורג פשוט בענף!

עם השיגים מאוד מרשימים בקריירה שלו,

עד למקומות ראשונים מספר פעמים ברצף!

כל דובר רוסית מכור לקאראודיו שעקב אחר מה שקורה ברוסיה באותה התקופה מכיר אותו,

אני ישר קלטתי על מי מדובר כשאריק פרסם את התמונה של הרכב שלו וישר מחק, עם התקנה משנות ה2000, הרכב נבנה על רכיבי DLS (עם הרכב הזה זכה בהמון תחרויות), ואז הוסב לkikx לא זוכר בדיוק את המותג, שווה ערך לvega שלנו, כנראה למטרות פרסום, ואז פשוט נעלם מן האופק. ולא היה פעיל שנים רבות.

גם בבדיקה קטנה ברוסיה,

(Stp שהם עובדים מאוד צמוד עם emma)

אף אחד לא הצליח להיזכר בו, כנראה שכל זה היה מזמן…

אבל לאשתו נשארו הרבה קשרים עם הדינוזאורים של קאראודיו ברוסיה, לכן הכתבה תוך ימים פורסמה באתר של המגזין הנחשב שם.

עם כל זה, אני בדעה שהביקורת הוגנת,

ובטוח שכל מה שהם יעשו כאן, אם בכלל,  יביא לטובה, בידיוק כמו הכתבה שלהם.

אולי נתעורר מהתרדמה ונתחיל לראות רכבים גמורים לפחות בחלק האסטתי,

• אהבתי 4

משווק רשמי בישראל של המותגים:

Brax, Helix, Match, Eton,

STP - Standartplast, MBQ,

Monster Cable, Tchernov Cable.

נציג רשמי של קהילת EMMA בישראל.

חנות און-ליין: www.CarAudio.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בעלה לא שופט אלה מתחרה? 

טוב לפחות עכשיו יותר ברור לנו המצב בהנחה שאתה שמה שאתה אומר מדויק.

עריכה אחרונה על ידי kalmangar

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, esimpex כתב:

עם כל זה, אני בדעה שהביקורת הוגנת,

ובטוח שכל מה שהם יעשו כאן, אם בכלל,  יביא לטובה, בידיוק כמו הכתבה שלהם.

אולי נתעורר מהתרדמה ונתחיל לראות רכבים גמורים לפחות בחלק האסטתי,

קודם כל תודה רבה על המידע! 

לגבי הכתבה - עושה רושם שיש לה צד אחד אפל מלא באינטרסים שנועדו לשרת מטרה אישית - זה הרושם שמתקבל מהסיפור שנוצר סביב הכתבה. 

מצד שני יש לכתבה הזו צד ביקורתי שעד כמה שהוא קודר - הוא לצערי מאוד מאוד נכון ומאוד מאוד כואב. 

גם הנושא של הצמדות למותגי בוטיק ומותגי על כהכרח לקבלת תוצאות טובות - שהוא לחלוטין מוטעה מהייסוד ואני מסכים איתה. 

גם הנושא שכל ההתקנות בארץ הן בדיוק על אותו ה"שטנץ" - מגברים גדולים בתא המטען (היתה לה שם תלונה על חוסר איוורור נאות והיא מאוד צודקת) ביחד עם הDSP

רמקולים בקורות און אקסיס ופחות או יותר שכולם מכוונים בצורה מאוד דומה (הרוב מכוונים אצל אותו האדם בקבוצה שהגיע למפגש - הוא עושה עבודה נהדרת!) - וזה גם נכון עד כדי כאב. 

וזה ממשיך לזה שלא רואים טכנולוגיות חדשות כמעט בכלל ועד לעצם כך שאף אחת מההתקנות לא עוקבת אחרי חוקי התקנה של לו אחד מארגוני הסאונד הרישמיים - כאן לצערי גם היה כדאי מאוד לציין את הפרופורציות בכתבה והמציאות היא שאין ולו ארגון אחד מהם אשר הינו פעיל כאן בארץ - אז מדוע שנטרח להתקין לפי החוקים של אחד מהם? 

כן - ביקורת מאוד נכונה, מאוד כואבת. 

לא מבין איך פספסתי אותה באותו המפגש כי הרכב שהגעתי איתו - סותר בצורה מהותית כמעט את כל מה שהיא כתבה! 

ההגברה והDSP אצלי הם טכנולוגיה חדשה יחסית - FULLDA וגם אינטגרציה 

ממוקמים מתחת למושב הנוסע ומאווררים היטב 

הרמקולים לא באון אקסיס בכלל והתקנה רהוטה - אך לא לפי חוקי ארגון תחרותי זה בוודאי - אין לי אינטרס בכך. 

תכנון ההתקנה והכוונים הם שלי בלבד וההתקנה בוצעה ע"י מתקין מורשה בהתאם לתכנון שלי. 

קצת חבל - מצד שני - כמו שציינתי מראש לכתבה הזו יש צד שנראה ורחוק מלהיות חף מאינטרסים אישיים. 

• אהבתי 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יתקיים עוד מפגש פיספסתי את המפגש הזה (לא ידעתי עליו 😅) ואני פעם ראשונה שומע על דבר כזה בישראל אז אשמח לדעת אם יתקיים בקרוב עוד מפגש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן ולאחר החגים יהיה עוד מפגש - במידה ויהיה הפעם יועלה גם שרשור מסודר לטובת הנושא כאן בפורום אודיו. 

• אהבתי 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, lanosforce כתב:

לגבי הכתבה - עושה רושם שיש לה צד אחד אפל מלא באינטרסים שנועדו לשרת מטרה אישית - זה הרושם שמתקבל מהסיפור שנוצר סביב הכתבה

אני התרשמתי שהכתבת בעלת ידע רב ונגעה בהרבה נקודות נכונות.

סורי, אבל לא ראיתי "צד אפל מלא באינטרסים" (או שפספסתי משהו כי קראתי תרגום גוגל לאנגלית?),

נראה שהיא העבירה ביקורת קשוחה מאוד על ההתקנות ואפילו על התמחור שלהן.

אז לגבי ההתקנות יכול להיות שיש צדק בדבריה,

לגבי תמחור של בניות?

זה עניין של הלקוח ומבצע העבודה.

מי שמעוניין לחסוך יכול לבנות לבד, 

מי שפונה למתקין, צריך לשלם עבור העבודה כפי שסוכם ביניהם.

• אהבתי 1

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, BEEKER כתב:

אני התרשמתי שהכתבת בעלת ידע רב ונגעה בהרבה נקודות נכונות.

סורי, אבל לא ראיתי "צד אפל מלא באינטרסים" (או שפספסתי משהו כי קראתי תרגום גוגל לאנגלית?),

נראה שהיא העבירה ביקורת קשוחה מאוד על ההתקנות ואפילו על התמחור שלהן.

אז לגבי ההתקנות יכול להיות שיש צדק בדבריה,

לגבי תמחור של בניות?

זה עניין של הלקוח ומבצע העבודה.

מי שמעוניין לחסוך יכול לבנות לבד, 

מי שפונה למתקין, צריך לשלם עבור העבודה כפי שסוכם ביניהם.

BEEKER חבר יקר, היא אכן כתבה על מחירים/תמחור ההתקנות בארץ בהשוואה לרוסיה.  אלא שלדעתי לא ניתן לעשות זאת לאור הפער הגדול בין השכר הממוצע בישראל לבין השכר הממוצע, שהוא הבדל של פי שלוש. גם הוצאות השכירות, ארנונה, חשמל וחומרי גלם הרבה יותר יקרים בישראל לאומת רוסיה או יתר המדינות שהיו בעבר חלק מברית המועצות הסוביטי. 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.8.2021 בשעה 15:41, lanosforce כתב:

יתכן ולאחר החגים יהיה עוד מפגש - במידה ויהיה הפעם יועלה גם שרשור מסודר לטובת הנושא כאן בפורום אודיו. 

סוף סוף מפגש בחסות הפורום ואני אוכל לנפוש ? :)

• אהבתי 1

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מפגשים בחסות הפורום בתחום האודיו, נראה שגם לא יהיו אלא אם כן הספונסרים יבקשו להקים לקיים אירוע.

לא, נושא הכתבה שפורסמה לא מתמקד במתקינים או תמחור כנושא ראשי אלא כתמונה עגומה כללית של התחום כפי שנתפס בעיני הכתבת, שלא קיבלה שיקוף מלא, נכון או הוגן. אבל הצליחה גם להבין גם בהרבה דברים נכונים.

יש שם אינטרסים אישיים וניסיון למנף גורם אחד על חשבון אחרים. כרגע,אין לי כוונה להוסיף מידע.

תהיו זהירים לגבי הסקת מסקנות, יתכן והנושא הזה גם ישתנה בעתיד.

אני לא רוצה שהנושא הזה ילבה אש מיותרת, נושא השרשור הינו המפגש שהיה. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...