Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קמצנות

netanel1014
שימו לב! השרשור הזה בן 1002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 564
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הכרתי מישהו שהיה מושך כל פעם 100 ש"ח מהכספומט של שב"א בבית החולים, כנראה שעשה זאת כל כמה ימים. כלל לא היה מודע לעמלה של 5 ש"ח שהיתה באותם ימים לכל פעולה, לקח לי קצת זמן להסביר לו.

לפני ימי הקורונה פרחו כאן שרשורים על רכישת מט"ח לנסיעות לחו"ל. אנשים נסעו לצ'יינג'ים במרכז העיר ושילמו דךק בפקקים ועשרות ש"ח לחניה בגלל הפרש שער של 0.1% על כמה מאות דולרים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, zvigolden כתב:

חסר אחד שמוצאו פרסי

הזכרת לי.

היה לנו במילואים פרסי אחד (אורגינל עם המבטא ותסרוקת פארוק רק בלי התריס) שכל פעם היה עובר באוהלים עם כוס ריקה ביד. באוהל אחד היה מבקש סוכר, אוהל אחר קפה ובאוהל השלישי מים חמים.

כשהייתצי במזרח בטיול אחרי צבא פגשנו ישראלי שהיה באוסטרליה כדי לעבוד ועקב טעות של הבנקאי הכניסו לו לחשבון כמה עשרות אלפי דולרים. הוא משך הכל ועזב חזרה למזרח באותו היום אבל זה לא הפריע לו לנסוע מבנגקור לציאנג מאי (בסביבות 11 שעות נסיעה עם הכבישים של אז) באוטובוס מקומי לא ממוזג על שני טורים של 3 מושבים בכל צד. באתו הזמן אוטובוס תיירים ממוזג (שזה מה שכל התרמילאים לקחו והיו בו כסאות נשכבים לגמרי, שתיה ושירותים באוטובוס עלה פחות מ 10 דולר).

• מצחיק 2

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר עובד בחברת הייטק, אישה עורכת דין והם מרוויחים ממש יפה

וילה במושב וכו'

עדיין אם יש רכישה של מוצר אלקטרוני במעל 1000 שקל - נסיעה לאילת עם הרכב חברה כי שם זה יותר זול

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, zvigolden כתב:

פלוגה משתחררת מאימון בצאלים . כולם על האוטובוס ומחכים להשתחרר ולברוח.

חסר אחד שמוצאו פרסי .

איפה הוא ? החליט לנצל את הצבא למקלחת אחרונה ולא הפריע לו שכולם מתעכבים בגללו.

זוג חברים של גיסי וגיסתי הזמין אותם לארוחה בשבת .

במוצאי שבת פותח מחשבון ומגיש להם חשבון בכמה עליהם להשתתף

הייתי קופץ מהחלון מרוב בושה. זה כבר ליגה אחרת לגמרי של קמצנות.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Night Driver כתב:

אבל זה לא הפריע לו לנסוע מבנגקור לציאנג מאי (בסביבות 11 שעות נסיעה עם הכבישים של אז) באוטובוס מקומי לא ממוזג על שני טורים של 3 מושבים בכל צד.

מזכיר לי רגע אישי של קמצנות בטיול.

שתי אפשרויות:

1. טיסה של שעה וחצי במטוס דו מנועי פלופלור אל היעד -250 שקל או יותר לא זוכר (היחס היה פי 5 או פי 10)

2. אוטובוס של 18 שעות בדרך לא מסוכנת - 40 שקל.

כמובן שבטיול ארוך הזמן לא שווה כסף ובמדינה המדוברת אפשר להסתדר המון זמן עם 250 שקל אז בוחרים באוטובוס כי 18 שעות זה ממש בקטנה.

זה הסתיים בנסיעה של 50 שעות בג׳ונגל, חום אימים ובחלק מהזמן בכביש צר עם צוק לצידו.

הדבר הראשון שעשיתי כשהגעתי הוא לקנות כרטיס טיסה לחזור.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • מצחיק 2
  • רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה של אמא שלי שהיה לו הון של מאות מליוני שקלים היתה מתעקשת שאמא שלי תשלם על חניה בכל מקום שהן חנו (אמא שלי היתה ללא רכב ועם משכורת צנועה של משרד החינוך).            

• מבאס 1

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפורים קשים יש פה... הבעיה היחידה שיש לי עם חברים שלי זה שיש ריב כל פעם על מי ישלם את החשבון (בקטע טוב.. כולם רוצים לשלם את הכל ולא מוכנים להתחלק) 😆

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, lior2321 כתב:

חבר עובד בחברת הייטק, אישה עורכת דין והם מרוויחים ממש יפה

וילה במושב וכו'

עדיין אם יש רכישה של מוצר אלקטרוני במעל 1000 שקל - נסיעה לאילת עם הרכב חברה כי שם זה יותר זול

ממה שאני מבין ובכלל ממה שכתבו פה,ככל שהבני זוג מרוויחים יותר,ככה יותר קמצנים? ממש דפוס התנהגות למופת.

אולי כשמכניסים את היד לכיס לשלם יש בפנים קוצים או משהו

לפני 12 שעות, המהיר הזהיר כתב:

מבחינתי הדבר הכי חזק זה אלו שקונים בסופר באיזה 2,000 ש"ח  אבל בחיים לא ישלמו על שקיות...   "זה ענין של עקרון" 

תראה אותם יוצאים מהסופר עם 300 מוצרים על הידיים...

לא שמים כלום על הידיים,זורקים הכל לעגלה,ואז מתעכבים שעה בחניה כי האוטו ייראה כמו מחסן (שלא לדבר שהכל ירקוד בדרך הביתה,והתענוג,לפרוק הכל לתוך הבית)

לפני 6 שעות, ברווז כתב:

יש לי יותר מדיי לתרום לשירשור הזה לצערי. הרוב המוחלט של הדוגמאות ממקום העבודה הקודם שלי. חלקם כבר סיפרתי פה. 

כן אוסיף: הדירה השכורה האחרונה שלי, התחילה להתפרק. טוב, ישנה מאד והכל, אבל עדיין- הטיח מהתקרה נפל עליי פעמיים (החצי הראשון נפל, הביאו מישהו שיסדר "את כל התקרה" בסוף סגרה איתו על רק חצי), לא תוקן אפילו בפעם השנייה. רטיבות באחד הקירות. אזור המקלחת היה ריק- לא מקלחון ולא כלום, אפילו לא שפה מוגבהת. בקיצור לא להיט. 

השוס הגיע בסיום החוזה- דרשה שאשלם לה עבור השיפוצים של הדירה (באיזור גובה צ'ק הביטחון).

הדירה אפילו לא בדיוק שלה. קומבינה עם מישהי מהמשפחה.

בדיוק כמו עם בעלת הבית הלפני האחרון לפני שעזבנו את המרכז

אישה מבוגרת,שגם אמא שלה גרה בבנין,פנסיונרת של בנק הבועלים אז כמובן שיושבת טוב.

כשנכנסנו לדירה היו נזילות קטנות באמבטיה (דירה מהישנות שהדוד בתוך הבית ביחידה פנימית כזו בתוך האמבטיה)

כמה שלא התרענו לה לא הקשיבה,מוצ"ש אחד חזרנו מהצפון וכל הבית 20ס"מ מים.

הביאה שיפוצניק שעקץ אותה ב4000ש"ח,עשתה לנו פרצוף שאולי נשתתף - זיבי,למזלנו לא ניזוק שום דבר שלנו.

לפני 3 שעות, eladns כתב:

הבוס בעבודה הקודמת היה שולח אותי ברגל חצי שעה לכיוון {אני שמחתי לעשות את הטיולים האלו} בכדי למשוך לו מעט כסף מהכספומט. הכספומט הקרוב היה של פועלים - היה 6 שקל עמלה והרחוק של מזרחי טפחות היה 1.2 שקל עמלת משיכת מזומן. שעת עבודה שלי -40 שקל.

אין מצב,בכל הכספומטים שאני משתמש יש תעריף אחיד של 1.5שקלים,לא משנה כמה משכת (פועלים\דיסקונט\לאומי וכו'

6שקל זה עמלה של כספומט פרטי רזה,כמו שיש בתחנות דלק\פיצוצייות וכו',ראיתי כאלה גם של 7 ו8 שקלים עמלה,חמור מי שמוציא שם (אלא אם כן באמת שאין ברירה..)

בלי קשר להנ"ל אחלה שרשור,אפשר לפתוח על האישה? :)

עריכה אחרונה על ידי ezuf
  • אהבתי 2

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחור שחצי משכונת תלפיות שלו. {בעלים של כמה מוסכים ומעל 30 דירות להשכרה יש לו- אני יודע בוודאות כי הוא ביקש ממני עזרה עם המחשב שנתקע לו וביקש עזרה עם החשבון בנק - ראיתי הכל} 

-מבריח אלכוהול בבקבוק שטוח בגרב לפאבים שיוצא

- מתלבש כמו עני -קרוע בלוי

-כל המוצרים במקרר שלו פג תוקף ממזמן - פחיות בלו\קולה\שוקולדים

-נוסע על קטנוע מעפן

בטוח ב100% שיקבר בסרקופג מזהב. לא מבין שבישראל קוברים בלי גרביים את האנשים.

אני ממש סולד ממנו.

• מעניין 2

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, ezuf כתב:

ממה שאני מבין ובכלל ממה שכתבו פה,ככל שהבני זוג מרוויחים יותר,ככה יותר קמצנים? ממש דפוס התנהגות למופת.

לא, אבל כנראה כשאין לך סיבה להיות קמצן, שמים לב לזה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, eladns כתב:

בחור שחצי משכונת תלפיות שלו. {בעלים של כמה מוסכים ומעל 30 דירות להשכרה יש לו- אני יודע בוודאות כי הוא ביקש ממני עזרה עם המחשב שנתקע לו וביקש עזרה עם החשבון בנק - ראיתי הכל} 

-מבריח אלכוהול בבקבוק שטוח בגרב לפאבים שיוצא

- מתלבש כמו עני -קרוע בלוי

-כל המוצרים במקרר שלו פג תוקף ממזמן - פחיות בלו\קולה\שוקולדים

-נוסע על קטנוע מעפן

בטוח ב100% שיקבר בסרקופג מזהב. לא מבין שבישראל קוברים בלי גרביים את האנשים.

אני ממש סולד ממנו.

למה? כל עוד הוא לא מפריע לך, מה אכפת לך?

הביג ביג בוס שלי, שמרוויח איזה 50 אלף אם לא יותר, וגר בבית ענק, מגיע לעבודה עם מזדה לנטיס מקרטעת, ולא מזמן ביקש ממני שאמליץ לו על טלוויזיה סינית עד 1500 ש"ח.

האם אני סולד ממנו? ממש לא. סך הכל בן אדם שם את העדיפויות שלו במקומות אחרים.

יש קמצן ויש חסכן.

• אהבתי 2
  • מבאס 2
  • רעיון טוב! 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור וועד בבנין עם דירות מושכרות,

פעם אחת ניסיתי להודיע לאחת מבעלי הדירות שהדוד של הדירה שלה מטפטף, התחילה לשלוח לי הודעות למה עליתי בגלל לגג, מה יש לי לחפש שם.

שאספתי כסף לזיפות, היא היחידה שהתלוננה שהמחיר יקר,  בלי שהיא יודעת מה הגודל של הגג. היא הציעה לי בעל מקצוע, אבל לא רצתה לתת לי טלפון שלו עד שהיא תדבר איתו.

בסוף מצאתי את הטלפון שלו דרך מדרג, דווקא היה מקצועי ולא יקר אז הזמנתי אותו, והיא שילמה חודשיים אחרי הזיפות, אחרי שכולם מזמן שילמו.

וכל פעם ששלחתי לה הודעה תזכורת, היא כותבת "תזכיר לי כמה זה עלה". כאילו שאין לה את השרשור שלי בווטסאפ.

השכנים שגרים אצלה בדירה, היה להם סדק בצינור ביוב של השירותים ברצפה והכל עלה בקירות, וגם נזל החוצה לגינה (קומה ראשונה על עמודים) והיא לא סידרה, אז הם אמרו לה שהם לא יחדשו את השכירות, והיא נאלצה להביא אינסטלטור.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...