Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קמצנות

netanel1014
שימו לב! השרשור הזה בן 1009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

אני אפילו לא טרחתי לצבוע הכל, רק איפה שהרהיטים השאירו סימן. כשהתפוצץ האינטרפוץ בתוך הקיר של המקלחת הוא הביא את השיפוצניק הכי זול שקיים, שהחליף אריח לצבע אחר ממה שהיה שם, השאיר לנו את כל הלכלוך על הרצפה וגם לא יכל להגיע בשעות הנוחות לנו מבחינת עבודה. אז מה זה כבר כמה צורות בגוון טיפה שונה על הקיר.

• מצחיק 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 564
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 53 דקות, Ranis7 כתב:

הוא טען שהוא צריך לתקן רק את הנזק ומבחינתו הוא היה צריך לצבוע רק כ 20-30 ס"מ מעל לפאנלים ולא את כל הקירות שמעל למקום הנזק.

אבל בגדול העמדה שלו מופיעה פה בכותרת השרשור. איש ***.

ואז זה כבר מגורים לא ראויים או משהו בסגנון.

היית גם אומר שלא ביקשת מהבן שלו לצבוע את כל הקיר אז שילך לדרוש תשלום ממנו.

באמת, ההתקפלות הזאת רק מאכילה את המפלצת, שיגיש תביעה בבית משפט שתעלה לו 70 + ש"ח והוא היה מתקפל רק מהמחשבה על זה.

זה מזכיר לי סיפור מהצבא (שנת 2008) , חייל סדיר השתמש במירס של האיש קבע שלו (מקרה חירום אמיתי לא היה קו טלפון פעיל או משהו כזה).

האיש קבע בדק כמה עלתה השיחה , קצת פחות משקל ודרש ממנו תשלום, בהתחלה חשבנו שזה בצחוק אבל די מהר הבנו שהבחור רציני.

הסיפור הסתיים בכך שהחייל הביא לו צ'ק על הסכום המבוקש , בזמנו הפקדה של צ'ק עלתה 5+ ש"ח וכמובן שהקמצן הזה לא הפקיד אותו.

עריכה אחרונה על ידי Dimo
  • מצחיק 5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, Ranis7 כתב:

אכן היה סעיף כזה. בא נאמר כשכשעזבתי את הדירה צבעתי אותה לבד, דירת שלושה חדרים תוך שעתיים. וזו היתה הפעם הראשונה בחיי שהחזקתי מברשת. משאיר לך לנחש את התוצאה. (היו עוד הרבה אנקדוטות במהלך השנים שגרמו לי לעשות את המינימום ההכרחי בדיוק כמו שהו נהג לעשות)

עשו את זה פעם להורים שלי

קיבלו דירה צבועה קומפלט ע"י איש מקצוע והחזירו דירה שצבעו בעצמם ועשו חרא עבודה. בסוף יצא שהם גם בזבזו זמן על הצביעה עצמה וגם בזבזו כסף על איש מקצוע שצבע את הדירה כמו שצריך אחריהם. קמצנות אמרנו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשעשיתי את זה בשיטת ה DIY זה לא היה ע"מ לחסוך, זה היה בשביל פעם אחת להחזיר באותו מטבע (ומאוד נהניתי בשעתיים האלו). אם הייתי נדרש הייתי משלם למישהו שיעשה את זה. הוא בא לראות את הדירה כשכבר היה חושך בחוץ (את גופי התאורה שלי פירקתי והחזרתי את הנורות עם הוואט וחצי כמו שקיבלתי) ואישר את הצביעה. באור יום כבר ראו עבודה באופרה אחרת לגמרי. אבל לא שמעתי ממנו מאז.

עריכה אחרונה על ידי Ranis7
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזכות ההודעה האחרונה נזכרתי בסיפור הבית שלי.

אני שוכר בית בזכרון יעקב. לפני, הייתה דיירת שבדיוק התגרשה. בעלי הדירה התחשבו בה והורידו לה (!!!) 10% משכר הדירה. הרשיתי לה להשאיר דברים בקרטונים ארוזים בבית ובחצר והזונה ניצלה את זה והתעכבה שבוע מהמועד שהייתה אמורה לפנות את הבית (כשצ'ק שלי כבר הופקד).

למרות שהיתה אמורה לצבוע לא צבעה. כדי לא להתעכב יותר אמרתי לה להביא לי את הצבע ואני אצבע לבד (הייתי פעם שיפוצניק). כשסוף סוף פינתה את הבית גיליתי שהיא הורידה את כל המנורות ובתי המנורה בבית. "ככה קיבלתי את הבית"...

התקשרתי לבעלי הדירה ואחרי שעה הגיע מי שהוריד את המנורות והרכיב הכל חזרה.

מה שגרם לי עונג גדול: כשהביאה לי את הצבע (אחרי ויכוחים על כמה פחי צבע צריך) היא הגיעה כולה בעצבים ונכנסה לחניה ב"חרקה" -אחד מפחי הצבע שישב על הכסא האחורי התהפך ונשפך על המושב...

וכמובן שבעלי הבית לקחו מצ'ק הבטחון שלה והחזירו לי את החלק היחסי של שבוע השכירות שבו לא יכולתי לגור בבית.

• אהבתי 4

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, fanman כתב:

אני שוכר בית בזכרון יעקב. לפני, הייתה דיירת שבדיוק התגרשה. בעלי הדירה התחשבו בה והורידו לה (!!!) 10% משכר הדירה. הרשיתי לה להשאיר דברים בקרטונים ארוזים בבית ובחצר והזונה ניצלה את זה והתעכבה שבוע מהמועד שהייתה אמורה לפנות את הבית (כשצ'ק שלי כבר הופקד).

למרות שהיתה אמורה לצבוע לא צבעה. כדי לא להתעכב יותר אמרתי לה להביא לי את הצבע ואני אצבע לבד (הייתי פעם שיפוצניק). כשסוף סוף פינתה את הבית גיליתי שהיא הורידה את כל המנורות ובתי המנורה בבית. "ככה קיבלתי את הבית"...

מה שגרם לי עונג גדול: כשהביאה לי את הצבע (אחרי ויכוחים על כמה פחי צבע צריך) היא הגיעה כולה בעצבים ונכנסה לחניה ב"חרקה" -אחד מפחי הצבע שישב על הכסא האחורי התהפך ונשפך על המושב...

וכמובן שבעלי הבית לקחו מצ'ק הבטחון שלה והחזירו לי את החלק היחסי של שבוע השכירות שבו לא יכולתי לגור בבית.

הבנת למה התגרשה??.

• אהבתי 1
  • מצחיק 9
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח הוצאת לי את המילים מהמקלדת.

סוף טוב מלאכתם של צדיקים נעשית בידי אחרים.מקווה שקמצנות כעס ופשוט לא ימשיכו להיות נר לרגליה אחרי שהבינה בדרך הקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.7.2021 בשעה 12:19, fanman כתב:

אח הנקמה המתוקה...... 

מזכיר לי סיפור שבזמנו פוטרתי  ממקום עבודתי בצורה גסה ומחפירה והייתי אמור להעביר את רכב הליסינג שברשותי לבחור שהחליף אותי וסילק אותי למעשה ממקום העבודה שלי כי היה מקורב למנהל.

באותה תקופה הייתי מעשן , כך שבמשך שבועיים בהן הרכב עדיין נמצא ברשותי הייתי מעשן באוטו כשכל החלונות סגורים והמזגן פועל. לאחר שבועיים שעשיתי זאת בצורה אינטנססיבית העברתי לו את הרכב שהסריח מעישון בצורה מחרידה וכמובן שהוא לא יכל לשבת בפנים יותר ממספר שניות...

עריכה אחרונה על ידי traka64
  • אהבתי 1
  • רעיון גרוע 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...