Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קמצנות

netanel1014
שימו לב! השרשור הזה בן 1008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 24 דקות, SlowRide כתב:

בחצי מחיר?! אתה יודע אפשר למכור רהיטים משומשים של איקאה שהפסיקו לייצר במחיר כמו חדש אם הם המצב טוב? הופתעתי איזה ביקוש יש לשיט הזה. 

חצי מחיר אם אין לך כוח לחכות.

אם יש לך מזנון שהוא לא כולו לבן אלא יש טיפה עיצוב אז תקבל עליו גם יותר מחצי.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 564
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היתרון הגדול באיקאה לטעמי הוא בחווית הקניה.

הכי קל לחפש ולמצוא שם את מה שרוצים. הכל גלוי, המלאי ידוע ואין הפתעות. לעומת כל הפעמים שקניתי מחנויות ריהוט ישראליות ותמיד היו בעיות, פתאום הידיות שקיבלתי לא היו כמו שהזמנתי והייתי צריך לרדוף אחריהם שיחליפו, נגמר להם הצבע שרציתי אחרי שכבר שילמתי, זמן האספקה הוא לא מה שהם התחייבו אליו.

מאז אני קונה רק באיקאה, אין לי כוח להתעסק עם בעלי מקצוע ישראלים.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
בתאריך 15.7.2021 בשעה 12:53, Blaz00r כתב:

יש אגב עוד אדם ספציפי כאן בפורום שמאוד אוהב לעשות את זה (לא, לא ספריאל 🤯) ואם זה לקרוא את ההודעות הפסאודו-""מעודנות"" שלו מול אלו של טרנספורטר, מעדיף את טרנספורטר בהרבה

עכשיו אתה חייב לספר. 

איקאה זה אחלה.

ההיצע מתרענן תדיר, מוצרים פשוטים וחכמים, לרובם קו נקי ופשוט.

לא אקנה שם ספה או כל מוצר שעובר בדיקות עמידות איכותיות ע"י פעילי טרור קטנים, אבל מדפים/כוורת/עוד דברים לחדרים שלהם - למה לא.

• רעיון טוב! 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוקח תמיד ישירות ו-In your face מאשר ניסיונות מפותלים של humble brag.

יש אגב עוד אדם ספציפי כאן בפורום שמאוד אוהב לעשות את זה (לא, לא ספריאל 🤯) ואם זה לקרוא את ההודעות הפסאודו-""מעודנות"" שלו מול אלו של טרנספורטר, מעדיף את טרנספורטר בהרבה

זה אני?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לוקח תמיד ישירות ו-In your face מאשר ניסיונות מפותלים של humble brag.

מי זה נו?

• מצחיק 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה זה עם הביטקוין, לא?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, DareDevil כתב:

זה אני?

לא 😂 

תשכחו משם, אבל זה באמת לא כזה מסובך כשקולטים את הסאבטקסט שבהודעות

זה לא מישהו שהגיב בשרשור הזה (אבל הוא כן פעיל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Blaz00r כתב:

תשכחו משם, אבל זה באמת לא כזה מסובך כשקולטים את הסאבטקסט שבהודעות

זה לא מישהו שהגיב בשרשור הזה (אבל הוא כן פעיל)

פעיל מינית?:lol:

• מצחיק 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, SlowRide כתב:

בחצי מחיר?! אתה יודע אפשר למכור רהיטים משומשים של איקאה שהפסיקו לייצר במחיר כמו חדש אם הם המצב טוב? הופתעתי איזה ביקוש יש לשיט הזה. 

יש אנשים שמחפשים עד היום את המתקנים לדיסקים של איקאה שכבר לא נמכרים (BENNO), זה שווה זהב.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נחזור לרגע לרהיטים של אייס מול איקאה.. מעבר לאיכות שאפשר ליפול מדי פעם ולקבל מוצר מוצלח בפעמים אחרות. לפני כמה חודשים קניתי ארון פשוט למקלחת של דלת אחת. עכשיו זה ארון קטן, אבל יש לא מעט לוחות עץ ומחברים שונים ומשונים. וכל ההוראות היו בדף אחד מחולק ל-8 או 10 קוביות ללא מספור כלשהו. אני די טכני אבל היה מאתגר. והשבוע קניתי מדף אחסון שמפו/סבון למקלחת אלה שנדבקים עם ואקום למקלחון. ההוראות "להרכיב" את הדבר הזה היו יותר מפורטות מאשר הארון של אייס 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההוראות הרכבה לרהיטים של אייס לא באמת מיועדים לזה שתצליח להרכיב את זה, המטרה שלהם זה לגרום לך לסבול, ואם אפשר, להיפצע.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

שמעו, בתחילת דרכנו בלי גרוש על התחת, קנינו ארון 3 דלתות בהום סנטר באיזה 600 ש"ח. 

העברנו אותו 4-5 פעמים.

לא רק שהוא לא התפרק, הוא הלך והתיישר בכל הרכבה עד שעכשיו כשהוא עומד גלמוד בממ"ד, הוא ישר פלס והדלתות עם מרווח שווה ויפה ביניהן.

לדעתי מוזיאון הום סנטר חייב לקנות אותו ולהציג אותו בכניסה. 

• אהבתי 1
  • מצחיק 4
  • רעיון טוב! 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כנראה אז עוד השתמשו בחומרים נורמליים. היום הרהיטים הסינים שהם מוכרים זה 80% קרטון.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים יש הפתעות. 

גם אני, בתקופה של מחסור קשה בכסף, קניתי פעם ארון אמבטיה קטן מהחוברות שהיו מספימות את תיבת הדואר הפיזית באותם ימים. בדרך כלל זה נע המוצרים נעו בין זבל לבין זבל ירוד. הארונית הזו החזיקה 16 שנים וננטשה עם הדירה.

סה"כ יש לי לא מעט רהיטי איקיאה, ואין לי יותר מדי תלונות. תלונות מרות יש לי לספות של נאטוצי שעלו הון ונהרסות די מהר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...