Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קמצנות

netanel1014
שימו לב! השרשור הזה בן 1001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דוקא בשלב הילדים הקטנים עדיף חלק מהריהוט לקנות בזול, 

אני אישית מעדיף שהם ישמידו את לי רהיטי איקאה ולא רהיטים מעוצבים שעולים אלפי שקלים. (הרבה אלפים). 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 564
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

באיקאה תמצא את העיצובים הכי טובים שיש. למה? בגלל שזה זיקוק שמוריד כל מה שמיותר, בשלבים, דורות על גבי דורות, כשהמקור הוא לרוב מוצלח - באזור של danish modern, כל מיני קלאסיקות של המאה ה-20.

איכות זה סיפור אחר, מאוד תלוי במוצר הספציפי, ויש משרעת גדולה מדי לצערי.

• אהבתי 3

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קטע כזה לישראלים לרדת על מי שקונה באיקאה כי זה ג'אנק

מנסיוני האישי בלבד

זה VFM גבוה מאוד, הנדסת אנוש לעילא ולעילא, עיצוב לא רע, וחומרים סבירים מינוס אבל בהחלט שווים את הכסף 

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 54 דקות, vadim6385 כתב:

איקאה בנתניה ביום שישי כשיש סייל זה hard mode

מוצאי שבת כשיש סייל זה nightmare mode

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Night Driver כתב:

נסה פעם להיכנס לשם עם האישה.

אחת החוויות הכי מתישות שיש.

אני מתחבא לפני שתדע שאני אוהב לקנות באיקאה, נשוי עם ילדה, ושאצלנו בבית אשתי היא קצרת הרוח בקניות באיקאה 🤣

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, SlowRide כתב:

מוצאי שבת כשיש סייל זה nightmare mode

איקאה סגורים מוצ"ש.

לפני 32 דקות, avargel כתב:

זה ממש לא ג'אנק,

רהיטים שימושיים,יחסית זולים וקלים והרכבה.

אבל העיצוב של חיבור אוסף קווים לבנים/שחורים אחד לשני פחות מושך.

לפני כשעה, David32 כתב:

איזו שטות.

נו זה היה בציניות,למה אתה לוקח ללב.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

היתה תקופה שכן פתחו. הם כנראה ראו מה הולך שם במוצאי שבת אז החליטו לא לפתוח יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Dimo כתב:

פשוט תגיע מוכן אחרי שישבתם ובחרתם מה שצריך באתר ורשמתם מיקום במחסן, חצי שעה ואתה בחוץ ובלי עוד 30 שטויות כי זה רק 15,22,60,5 שקל.

אני כבר מיומן. שולח אותה עם הבנות שיבחרו מה שהן רוצות ויצלמו את התוית עם המקום במחסן, למחרת אני בודק מלאי באתר ונוסע לבד להביא את הכל. ככה זה 11 שעות שלהן ועוד 20 דקות שלי.

לפני 8 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מתחבא לפני שתדע שאני אוהב לקנות באיקאה, נשוי עם ילדה, ושאצלנו בבית אשתי היא קצרת הרוח בקניות באיקאה 🤣

מתחבר לצד הנשי שלך 😁

• מצחיק 2
  • רעיון טוב! 2

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, avargel כתב:

כל ה"רהיטים" של אייס/הום סנטר זה ג׳אנק הרבה יותר גרוע.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Dimo כתב:

פשוט תגיע מוכן אחרי שישבתם ובחרתם מה שצריך באתר ורשמתם מיקום במחסן, חצי שעה ואתה בחוץ ובלי עוד 30 שטויות כי זה רק 15,22,60,5 שקל.

השיא שלי זה פחות מעשר דק' באיקיה ראשון..
אבל כן צריך לדעת מה מקבלים, ואם קונים שם שולחן עבודה זול.. צריך לדעת שאיכות זולה ולתאם ציפיות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, train כתב:

דוקא בשלב הילדים הקטנים עדיף חלק מהריהוט לקנות בזול, 

אני אישית מעדיף שהם ישמידו את לי רהיטי איקאה ולא רהיטים מעוצבים שעולים אלפי שקלים. (הרבה אלפים). 

בדיוק מה שבאתי לכתוב. כל הבית שלנו (כמעט) מאיקאה, עוד מהימים שאשתי ואני היינו טרום ילדים רצינו משהו ש"עובד" ולא יקר, בלי יותר מדי ערך עיצובי. עכשיו מסתבר שזה גם שימושי מול ילדים בני 5 ו-2 (לא שהם פרועים גדולים אבל לא מעניין אותי אם הם שורטים את השידה בסלון).

ולעניין השרשור, סיפור מלפני עשרות שנים;

1985, אני בן 14 וסבא שלי, שבדרך כלל היה אדם נרגן (טוב, הוא היה נשוי לסבתא שלי), קורא לי לבוא למלא איתו מספרים בלוטו- מסתבר שיש "פרס גדול". לא הבנתי בזה כלום אז (ולעומת זאת גם היום לא), אבל סבא הסביר, ומילאתי. סבא כנראה התמלא בפרץ רגשות עז, כי הכריז שאם נזכה בפרס כלשהו, יחלוק איתי את כספי הזכייה.

טוב, אחרי כשבוע סבא מודיע לי: "זכיתי!" (ביחיד, כן? לא ברבים).

- בכמה?

- "280 ש"ח!".

- יופי, אז כמה אני מקבל? (הייתי גרוע בחשבון, עד היום)

סבא מסתכל אלי, בפרצוף משתומם: "מה זאת אומרת? אתה לא מקבל כלום, אני זכיתי".

- אבל רגע, אמרת שנחלוק את מה שנזכה בו.

- "כן, אבל אני שילמתי על הכרטיס, לא אתה".

אולי הייתי צריך להיעלב, אבל אני זוכר בבירור שזה הצחיק אותי. אולי בגלל שה"פרס" היה קטן, אולי כי כבר הייתי גדול מספיק, אולי כי כבר ידעתי מי סבא שלי ולא הייתי מופתע במיוחד. הלכתי הביתה וסיפרתי לאמא שלי. מסתבר שזה עצבן אותה אז היא כתבה מכתב לסבא. היה לה קטע כזה- במקום לדבר אל ההורים שלה ישירות, היא היתה כותבת להם מכתבים.

כמה ימים אחרי, כשקפצתי אל הסבים שוב (הם גרו חצר ליד), נכנסתי פנימה ואני רואה את סבא וסבתא שלי, אמרתי לסבא שלי בחיוך: "נו, קיבלת את הכסף?" הוא מלמל משהו, נרגן כהרגלו (כנראה קיבל את המכתב מאמא), ויצא. סבתא שלי שאלה איזה כסף- סיפרתי לה, ואז סבא נכנס לחדר.

- "חיים, תרשום לילד שיק!"

ובזה נגמר העניין. לא אשכח את הסכום, 142 ש"ח פלוס עוד כמה אגורות, סבא חילק את סכום הזכיה בדיוק באמצע. טוב, מבחינתו הוא היה מופסד 😄 .

כמה שנים אח"כ הוא הפשיר לגמרי, והיחסים שלנו נהיו מצוינים. אני הייתי היחידי אי פעם שהוא נתן לו לנהוג בסובארו 1983 1.3 DL שלו, אפילו לבדי כנהג חדש אי שם ב-1990. אמא טוענת שהוא נהיה נחמד כי היא שלחה עוד מכתב...

• אהבתי 4
  • מצחיק 13
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, yohai71 כתב:

היה לה קטע כזה- במקום לדבר אל ההורים שלה ישירות, היא היתה כותבת להם מכתבים.

"תגיד לי שאתה אשכנזי בלי להגיד לי שאתה אשכנזי"

• מצחיק 7
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 33 דקות, vadim6385 כתב:

כל ה"רהיטים" של אייס/הום סנטר זה ג׳אנק הרבה יותר גרוע.

זה חיקוי של איקאה והמחיר דומה.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיקוי מאוד גרוע של איקאה.

נסה להרכיב רהיט של הום סנטר, ותבין איך זה להשתמש במשהו שיצרו אנשים ששונאים אותך.

• מצחיק 3
  • מבאס 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...