Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קמצנות

netanel1014
שימו לב! השרשור הזה בן 1008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 9 שעות, Potato כתב:

לתקן מוצרים ישנים,זו קמצנות או חסכנות? איפה עובר הגבול?

התשובה, בין היתר, תלויית גאוגרפיה. בישראל ובאירופה אם תיקנת מוצר ולא קנית חדש - חסכת. בארה"ב - בגדת במולדת וגרמת לאובדן מקומות עבודה של כל האנשים המעורבים במכירתו. מחילה חלקית אפשר לקבל אם שילמת למישהו שיתקן לך, אבל אם עשית את זה לבד... אתה הולך ישר לגיהנום.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 564
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 6 דקות, Derish כתב:

בארה"ב - בגדת במולדת וגרמת לאובדן מקומות עבודה של כל האנשים המעורבים במכירתו. מחילה חלקית אפשר לקבל אם שילמת למישהו שיתקן לך, אבל אם עשית את זה לבד... אתה הולך ישר לגיהנום.

לא לדעתו של ביידן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Derish כתב:

בארה"ב - בגדת במולדת וגרמת לאובדן מקומות עבודה של כל האנשים המעורבים במכירתו. מחילה חלקית אפשר לקבל אם שילמת למישהו שיתקן לך, אבל אם עשית את זה לבד... אתה הולך ישר לגיהנום.

בשביל חלק מהאנשים שם אתה בוגד במולדת גם כשאתה נוהג על טויוטה ולא שברולט, שותה קורונה ולא באדוייזר, לא מסתובב עם אקדח בכל מקום, או מעיז לדרוש ביטוח רפואי חובה חינם, השכלה גבוהה מסובסדת ותנאים סוציאליים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

דווקא התרשמתי שבארהב תחום הDIY מפותח מאד.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, SlowRide כתב:

דווקא התרשמתי שבארהב תחום הDIY מפותח מאד.

בארה"ב החומרים עצמם מאוד זולים, אבל המחיר של העבודה מאוד יקר, בגלל זה הרבה עושים DIY.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה יותר מפותח מפה.

כמה שהם מקטרים על זה, אבל יש להם גישה פי לא יודע כמה יותר טובה לדברים האלה, שלא לדבר על זה שהם יכולים לקבל מוצרים מאמזון ושות' תוך יום-יומיים.

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, vadim6385 כתב:

בשביל חלק מהאנשים שם אתה בוגד במולדת גם כשאתה נוהג על טויוטה ולא שברולט, שותה קורונה ולא באדוייזר, לא מסתובב עם אקדח בכל מקום, או מעיז לדרוש ביטוח רפואי חובה חינם, השכלה גבוהה מסובסדת ותנאים סוציאליים.

או לא לבן או יהודי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, yotams4 כתב:

^כמה נכון! אנשים עם דירה שקיבלו בירושה מסבתא, משכירים חורבות רציניות. כאילו, אף פעם לא הבנתי את זה, למה לא לשפץ את הנכס הסופר מניב שלך ולכוון לקהל יותר טוב?

בלי להיכנס לאידאולוגיה אם זה בסדר להשכיר לאנשים דירות במצב גרוע או לא, 

מבחינת חישוב מספרי טהור - 

אם תיקח את הסכום הכספי של השיפוץ לעומת ההפרש בשכר הדירה בין המצב לפני למצב אחרי השיפוץ זה פשוט לא יוצא כלכלי. 

לדוגמא, השקעה בשיפוץ - 100 אלף ש"ח. וזה לא במקרה שצריך שיפוץ יסודי כמו ברוב הדירות העתיקות, שאז זה כבר הרבה יותר יקר. 

לאחר השיפוץ - נוכל לקבל 700 ש"ח יותר כל חודש כתוצאה מהשיפור במצב הדירה. 

זה אומר שייקח לנו 12 שנה להחזיר את ההשקעה בשיפוץ. 

עריכה אחרונה על ידי train
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה לא הסכומים שאני מדבר עליהם בדירות האלה. אני קניתי אחרי צבא דירה סופר ענתיקה וקטנה ועלה לי רק 30-40 אלף להחליף "הכל" 
ריצוף, צנרת, ייסוד, דוד, מטבח, מקלחת, כי הדירה קטנה ומיועדת לרווק מקסימום מקסימום זוג
ולא גרתי בה אפילו יום אחד. בקבוצה ה"נל מדובר על דירות רווקים ולא מה שאתה חושב עליו. 

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה לא רק 700 שקל בחודש, זה גם שוכרים איכותיים יותר וקלות במציאת שוכרים. צריך גם להעריך כמה יעלה לתקן לדיירים בעיות שיצוצו מדי פעם בדירה הגרועה ואת כל כאב הראש הנלווה. 

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, yotams4 כתב:

אלה לא הסכומים שאני מדבר עליהם בדירות האלה. אני קניתי אחרי צבא דירה סופר ענתיקה וקטנה ועלה לי רק 30-40 אלף להחליף "הכל" 
ריצוף, צנרת, ייסוד, דוד, מטבח, מקלחת, כי הדירה קטנה ומיועדת לרווק מקסימום מקסימום זוג
ולא גרתי בה אפילו יום אחד. בקבוצה ה"נל מדובר על דירות רווקים ולא מה שאתה חושב עליו. 

אז אתה מדבר על 30,000 שתוך 5 שנים תצטרך לרענן בעוד 15,000. השאלה מה ההפרש בשכירות לעומת הפחת של השיפוץ.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה שתצטרך לרענן?

גרים לך בדירה אנשים או סוסים?

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא הבנתי. הרי הדברים שהחלפתי היו בני 50 והכל תפקד אבל פשוט היה ישן

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון שלי שהצטרכתי לרענן.

בדירה ברמת גן שהשכרתי למשפחה נורמטיבית חעיסלו את האמבטיה עם חומרי ניקוי אגרסיביים תוך 5 שנים.

בבית נוסף בתל אביב (בית קרקע קטן של 2 חדרים בצפון תל אביב) חיסלו את המטבח אבל לא היה אכפת לי כי הוא לא היה משופץ והושכר רק עד למכירה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...