Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

רציתי לעדכן שיש קופונים פעילים חדשים שמוזילים. תקפים עד ל-24 שעות

קוד קופון: ADMITADB6 נותן 6$ הנחה בקניה מעל 50$
קוד קופון: EPNB6 נותן 6$ הנחה בקניה מעל 50$
קוד קופון: ADMITADS6 נותן 6$ הנחה בקניה מעל 50$ 
קוד קופון: ADMITADB11 נותן 11$ הנחה בקניה מעל 100$ 
קוד קופון: SBGAE11 נותן 11$ הנחה בקניה מעל 100$ 

למי שמחפש VFM מטורף יש את DDPai Mola N3, מבוססת על קבל חשמלי, רזולוציית צילום 2560x1600p, זווית צילום 140°, WIFI עם אפליקציה ואיכות צילום טובה מאוד.
תוסיפו כרטיס זיכרון 64GB בסל קנייה ותשמשו בקופון. יצא לכם 48$ למצלמה מעולה כולל כרטיס זיכרון.
https://s.click.aliexpress.com/e/_dUq7jQ9

מצלמות מומלצות נוספות:

VIOFO:

יש את VIOFO A129 Duo הרגילה 
https://s.click.aliexpress.com/e/_dYMLdFT

סדר גודל של $122

יש את VIOFO A129 Duo גרסת הPlus
https://s.click.aliexpress.com/e/_dWAn8Vx

המחיר יוצא $150

70mai:

למי שמחפש את 70mai 4k A800
https://s.click.aliexpress.com/e/_AmdoGK

DDPai:
יש את MINI 5
https://s.click.aliexpress.com/e/_d8otqED

• רעיון טוב! 1

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היי
יש לי Viofo A139 עם כרטיס זיכרון 128GB
הכל טוב ויפה אבל נשמרים לי סרטונים רק של יום אחד אחורה...
כמובן שזה הגיוני כי מדובר על מצלמת 2k ועוד 2 מצלמות HD...
מה דעתכם על להוריד איכות? כמה נורא זה יהיה? מה אתם הייתם עושים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש לך צורך מיוחד לשמור צילומים שלא קרה בהם משהו מעבר ליום?
אישית לא הייתי מוריד באיכות הצילום, הרי על זה בדיוק שילמת כשקנית את המצלמה.

אם מתרחש משהו בזמן נסיעה אז יש כפתור ייעודי (בצורת משולש אזהרה) שאתה יכול ללחוץ עליו ואז המצלמה שומרת את הסרטון מלהימחק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי את הA139 (קדמית ואחורית) ב233$ באלי אקספרס, כולל התאמה לצילום בחניה, כפתור אלחוטי לנעילת קובץ, ופילטר למניעת השתקפויות

שמחתי לגלות שהיא דוברת עברית 

עדיין לומד את מצב החניה ופרמטרים נוספים

הקבצים כבדים מאוד, אני משתמש בכרטיס 256G

שימוש די נוח באפליקציה עם עברית מלאה (אין למצלמה מסך)

אשתף בהזדמנות בקובץ דוגמא

תודה על המידע שלמדתי כאן

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Chamuelm כתב:

זה הגיוני כי מדובר על מצלמת 2k ועוד 2 מצלמות HD

מצלמת 2K + 2 מצלמות HD אמורים לתפוס יחד כ 450MB לדקת צילום.

מה שאומר שכרטיס של 128GB אמור לתת לך כ 4.5 שעות צילום.

אם אתה מבלה 4.5 שעות ביום על הכביש, אז כן - זה הגיוני. אם לא - תבדוק אם הכרטיס מוגדר כולו ככונן בודד, ולא מחולק לפרטישנים שונים, או לא מנוצל לגמרי.

אני לא ממליץ להוריד איכות. זה יכול להיות מבאס כשתנסה לזהות לוחית רישוי בתנאים לא אידאליים (גשם, שמשה מלוכלכת, מהירות גבוהה) ולא תצליח בגלל איכות נמוכה.

אני ממליץ (המלצה אישית שלי, תחליט לפי היכולת הכלכלית שלך) - השקעת בערך 1,000 על מצלמה - תשקיע עוד קצת בכרטיס זיכרון גדול (256 או אפילו 512) ויהיה לך שקט.

וכמו ש FiS אמר - אפשר לנעול קבצים חשובים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, boy23 כתב:

הבעיה במצלמות האלה שהן לא נראה לי שורדות בשמש

היו לי שני A139 שפשוט לא שרדו

מה הכוונה ב"לא נראה לי שורדות בשמש"?
מה הייתה הבעיה איתן? היה לך דיבור עם החנות של VIOFO?

נשמע מוזר שיצא לך להחליף 2 מצלמות שהושקו בסה"כ לפני חצי שנה

(שואל ממקום של מתעניין)

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.6.2021 בשעה 07:30, Octavia-TSI11 כתב:

הזמנתי את גרסת ה-PLUS מהקישור 

(Standard HK3 CPL).

אחרי כחודש קיבלתי את המצלמה , מצאתי איש מקצוע שעשה עבודה טובה למדיי בהתקנה ואני מרוצה.

חשבתי שיש לי כרטיס זכרון עבור המצלמה אך טעיתי.

אשמח לקבל המלצה  לכרטיס מומלץ שיידע להתמודד עם הרבה מחיקות ושכתובים , הרי במצלמה הזו קיים "מצב חניה" מה שאומר שהמצלמה כל הזמן עובדת ומקליטה במקרה הצורך.

הדרישה היחידה מהמצלמה ומהכרטיס שיציגו את המידע הדרוש במקרה הצורך .

תודה רבה 

נ.ב 

אם תרצו אוכל להמליץ על איש מקצוע טוב שמצאתי בראשון לציון  - לפני שבוע התקין לי חיישני חניה קדמיים מקוריים של קוברה (בעלות 1200 ש"ח) ואתמול התקין את המצלמה ב-200 ש"ח. 

עריכה אחרונה על ידי Octavia-TSI11
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Octavia-TSI11 כתב:

אחרי כחודש קיבלתי את המצלמה , מצאתי איש מקצוע שעשה עבודה טובה למדיי בהתקנה ואני מרוצה.

חשבתי שיש לי כרטיס זכרון עבור המצלמה אך טעיתי.

אשמח לקבל המלצה  לכרטיס מומלץ שיידע להתמודד עם הרבה מחיקות ושכתובים , הרי במצלמה הזו קיים "מצב חניה" מה שאומר שהמצלמה כל הזמן עובדת ומקליטה במקרה הצורך.

הדרישה היחידה מהמצלמה ומהכרטיס שיציגו את המידע הדרוש במקרה הצורך .

תודה רבה 

נ.ב 

אם תרצו אוכל להמליץ על איש מקצוע טוב שמצאתי בראשון לציון  - לפני שבוע התקין לי חיישני חניה קדמיים מקוריים של קוברה (בעלות 1200 ש"ח) ואתמול התקין את המצלמה ב-200 ש"ח. 

תמליץ, למה לא? תכתוב כאן.

כרטיס זכרון שמתאים , אחריות לכל החיים, לפחות זה מה שכתוב ^^.

https://ksp.co.il/web/item/62241

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המתקין-

לבחור קוראים עידן , הוא הבעלים של  ISOUND (נמצא במתחם של אוטו רונית).

בדקתי במספר מקומות לגבי התקנת החיישנים הקדמיים . כשהגעתי לעידן הוא המליץ על חיישנים מקוריים .
התרשמתי מאוד מרמת המקצועיות שלו ושל צוות העובדים שלו .

התקנת החיישנים לקחה בערך 5 שעות בהן החיישנים הותקנו ונבדקו.

יצאתי  מאוד מרוצה והחלטתי לחזור למקום לשם התקנת המצלמה. בשני המקרים קיבלתי בדיוק מה שרציתי .

לאחר החוויה הטובה ,אני יכל להמליץ בלב על בחור מקצוען שלא מנסה "לעגל פינות"- שאפו !!!

העסק קטן ולא "מפונפן"- לדעתי זה בדיוק מסוג המקומות שלא מחפשים להתבלט ובזכות זאת ,הלקוחות נהנים מעבודה מקצועית וטובה.

לגבי כרטיס הזכרון -  המצלמה מקליטה 2K (60FPS) מקדימה

1080P (30FPS) מאחור .

עריכה אחרונה על ידי Octavia-TSI11
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים, אני מחפש מצלמה עם התכונות הבאות ואני מקווה שלמישהו יש המלצה

• העברה קלה מרכב לרכב, אני נהג משאית ואני רוצה אחת שתיהיה גם לרכב שלי וגם על המשאית שאני נוהג עליה, צריך להעביר אותה פעמיים ביום (מהאוטו למשאית, מהמשאית לאוטו)
  • חיבור לשמשמה ישרה (של המשאית, בלי זווית)
  • איכות טובה (לא צריך 60fps, אבל איכות תמונה טובה שיהיה אפשר לקרוא לוחיות רישוי)
  • צילום טוב בלילה (אני עובד מ7 בערב עד 5 בבוקר אז זה חובה)
  • זווית צילום רחבה יחסית
  • חיבור לשקע מצת\USB וסוללה שיכולה להחזיק 12 שעות בלי
  • יהיה טוב גם דברים כמו GPS(מהירות ומיקום) ומד כוח G דו מימדי - אבל ממש לא חובה

כרגע אני משתמש בטלפון (עם אפליקציה של מצלמת רכב) אבל אני צריך אותו לדברים אחרים כמו ניווט וכל מיני דברים של העבודה (אני לא עושה אותם בנסיעה, אבל צריך את המצלמה גם שעומדים!), וזה גם כבר יותר מידי עומס על הטלפון (ניווט, מוזיקה, שימושים של עבודה וגם מצלמת דרך מלאה) והוא מתחמם יותר ממה שנוח לי איתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי ממליץ לך להשתמש באותה המצלמה ולהעביר אותה יום יום מהרכב למשאית ולהיפך.
בגדול רוב המצלמות הטובות כיום מגיעות עם תושבת דבק. לא פרקטי להעברה יום יומית.
אין להשיג תושבת וואקום לכל מצלמה, ובנוסף אם הייתה תושבת כזו הייתה נשחקת מהר מתדירות ההעברות.

הייתי ממליץ לך פשוט לרכוש 2 מצלמות נפרדות, אחת לרכב ואחת למשאית. 
כמובן שתלוי בתקציב שאתה מוכן להשקיע, אבל מצלמה קדמית טובה עם GPS והתכונות שתיארת תעלה סביב ה-90$.
הייתי ממליץ לך כרגע על DDPai Mola N3
מבוססת על קבל חשמלי, רזולוציית צילום מקס’: 2560x1600p, זווית צילום: 140°, תמיכה עד 128GB, אפשרות ל-GPS ו-WIFI עם אפליקציה
https://s.click.aliexpress.com/e/_dUq7jQ9
מדי פעם יש מבצעים שמוזילים אותה למחיר משתלם של 60$~

במידה ואתה רוצה להישאר ברעיון של מצלמה אחת, לך על VIOFO V3 עם תושבת וואקום (המצלמה היחידה בערך שיש לה אלטרנטיבה לתושבת וואקום).
https://s.click.aliexpress.com/e/_AMwDiq

מבוססת על קבל חשמלי, רזולוציית צילום מקס’: 2560x1600p, זווית צילום: 140°, תמיכה עד 256GB ואפשרות ל-GPS (שים לב שאין WIFI עם אפליקציה)

תושבת וואקום https://s.click.aliexpress.com/e/_9RIlSq

דבר נוסף בנוגע למצלמה עם סוללה שדרשת - לא הייתי ממליץ מכיוון שהן נחשבות לפחות אמינות. 
מצלמות עם קבל חשמלי עמידות הרבה יותר לאורך זמן.

בשביל שהמצלמה תוכל לצלם במצב חנייה תצטרך לחבר אותה לפיוזים (ז"א לקנות 2 קיטים של התקנה).

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, תודה על התגובה (אתה ממש עושה פה מעל ומעבר בשרשור הזה, גיבור אינטרנט אמיתי.)

אני נוהג על 2 משאיות (מתחלף, לפעמים על זאת ולפעמים על זאת), ויש גם אחת שלישית תלוי בעבודה שצריך לעשות.

מה שעוד שאני לא הנהג היחידי במשאיות האלו ואני לא רוצה להשאיר שם דברים יקרים.

פירוק והרכבה יומי זה חובה בשבילי, אבל אם המצלמה עונה על כל שאר הדרישות אני כבר אמצא פתרון לזה, אני טוב בלאלתר דברים.

בקשר לקטע עם הסוללה אפשרי לגמרי לוותר עליה אז, אני פשוט אחזיק מטען נייד איתי למקרה שאין חשמל.

אפליקציות ווויפי לא חשוב לי בכלל(בעיקר אם יש מסך במצלמה)

שמעתי רק דברים טובים על הviofo, אתה יכול אולי להאיר לי קצת אור על המגוון דגמים שלהם?

אה ועוד דבר, לא בא בחשבון חיבור ישיר עם כבל, בחיים לי יסכימו לי להתעסק עם המשאיות ככה וגם אם כן זה יקח יותר מידי זמן כל יום.

הרכב תמיד מונע שצריך מצלמה (בקשר למה שאמרת על המצב חנייה), הסוללה הייתה למקרה ואני על משאית ללא אפשרות לחבר שקע מצת (אבל כמו שאמרתי, פשוט נחזיק מטען נייד)

עריכה אחרונה על ידי Sparrow420
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-VIOFO יש כמה סדרות של מצלמות, בגדול ההבדלים הם באיכות הצילום ובאפשרות לחבר מצלמה אחורית נוספת (שמתחברת לקדמית).
יש את V2/V3 שהן מצלמות בודדות לצילום קדמי, V2 ישנה יותר, V3 חדישה יותר עם איכות צילום מעולה.
יש את סדרה A129 שמכילה כמה מצלמות דו כיווניות (שניתן לרכוש רק את הקדמית) באיכויות צילום שונות.
ויש את גרסת A139 שיכולה לצלם 3 זוויות בו זמנית (קדימה אחורה ותא נוסעים).

בתכלס מה שמתאים לך מבין כל האופציות זה ה-V3, רק לה יש תושבת וואקום ייעודית שמתאימה למצלמה.
לכל השאר לא תמצא תושבת וואקום אלא רק הדבקה.
התושבת איכותית מניסיון. 

בנוסף לאפשרות הכיוון של התושבת וואקום יש לך אפשרות לשחק גם בזווית הצילום של המצלמה, ככה שלא תהיה בעיה לחבר אותה לשמשה של משאית.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, FiS כתב:

ל-VIOFO יש כמה סדרות של מצלמות, בגדול ההבדלים הם באיכות הצילום ובאפשרות לחבר מצלמה אחורית נוספת (שמתחברת לקדמית).
יש את V2/V3 שהן מצלמות בודדות לצילום קדמי, V2 ישנה יותר, V3 חדישה יותר עם איכות צילום מעולה.
יש את סדרה A129 שמכילה כמה מצלמות דו כיווניות (שניתן לרכוש רק את הקדמית) באיכויות צילום שונות.
ויש את גרסת A139 שיכולה לצלם 3 זוויות בו זמנית (קדימה אחורה ותא נוסעים).

בתכלס מה שמתאים לך מבין כל האופציות זה ה-V3, רק לה יש תושבת וואקום ייעודית שמתאימה למצלמה.
לכל השאר לא תמצא תושבת וואקום אלא רק הדבקה.
התושבת איכותית מניסיון. 

בנוסף לאפשרות הכיוון של התושבת וואקום יש לך אפשרות לשחק גם בזווית הצילום של המצלמה, ככה שלא תהיה בעיה לחבר אותה לשמשה של משאית.

הV3 זה ה119? כי על ה129 אני לא רואה לא V3 ולא זרוע יניקה.

הסתכלתי קצת על הצילומים של שניהם ואני בהחלט מעדיף את ה129 גם אז זה אומר להוסיף עוד מאה שקל.

מאוד חשוב לי ראיית לילה.

אני חושב ללכת על ה129 וכבר למצוא פתרון להזזה היומית שלה (אולי נעלה קורבן מחזיק טלפון, נראה כבר)

מה אתה אומר על זה:https://www.aliexpress.com/item/1005001382173702.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.4950753eUzkMln&algo_pvid=4da8d5fc-44a0-4a1e-ba0e-d128695180ea&algo_exp_id=4da8d5fc-44a0-4a1e-ba0e-d128695180ea-5

חבילה C (רק המצלמה והCPL, המיקום תכלס לא חשוב לי) מסין בלי מטען, יוצא 149 דולר (רשום לי שם כמה קופוני הנחה ראשונה, אז בטח יצא 140-145 דולר)

מה אתה אומר, ללכת על זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...