Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

כן, V3 זאת מסדרה A119.

לא סביר שתשים לב להבדלים ביניהן מכיוון שלשתיהן מפרט טכני זהה בדיוק - ז"א אותה איכות צילום. (פרט ל-WIFI שהזכרת שלא רלוונטי).
לV3 יש מעבד מדגם Novatek NT96670  וחיישן תמונה מדגם Sony STARVIS IMX335.
ל-A129 Plus יש מעבד מדגם Novatek NT96670 וחיישן תמונה מדגם Sony STARVIS IMX335.

לדעתי לך על ה-V3 כי יש לה כבר זרוע וואקום ייעודית.
https://s.click.aliexpress.com/e/_AMwDiq

תושבת https://s.click.aliexpress.com/e/_9RIlSq

• אהבתי 1

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הבנתי אותך, תודה רבה על ההמלצה והעזרה - נראה לי שאלך על ה119 והזרוע.

בהסתכלות שניה על עוד סרטונים אתה צודק, אין ממש הבדל בניהם.

נתן לזה לשבת קצת ואז נזמין.

יש לך במקרה גם קישור לכרטיס זיכרון טוב שילך עם זה או שהכרטיס 128 שלהם מצדיק את ה30 דולר? תכלס אני מעדיף 256 אם זה לא הבדל מחיר משוגע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Octavia-TSI11 כתב:

לגבי כרטיס הזכרון -  המצלמה מקליטה 2K (60FPS) מקדימה

1080P (30FPS) מאחור .

הכרטיס הזה מבחינת מהירות הוא OVERKILL לכל הצרכים של המצלמה, יש שיגידו שגם הגודל שלו זה OVERKILL.

1.thumb.png.f48d5cb3307ffc9d95d90a9510d3a5dc.png

מקור

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי מצלמה מעולה ולבסוף נבחרה המצלמה הנ"ל.
ז"א בשביל מוצר איכותי ראיתי לנכון ,להשקיע עוד קצת.
לגבי  הכרטיס אמשיך בקו מחשבה דומה - השאיפה לבחור כרטיס אמין ויציב שיחזיק מעמד בתנאי מזג האוויר הקשים בקיץ וכן, כרטיס הזיכרון חייב   להקליט באיכות טובה בכל זמן נתון ,אחרת אין טעם במצלמת הרכב כלל וכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלינו ברכב שנוסע בממוצע כשעה וחצי ביום מותקנת מצלמת A118C כבר 5 וחצי שנים עם אותו כרטיס 16GB (נפח קטן=הרבה מחזורי כתיבה), רק לאחרונה התחיל לזייף קצת עם הודעת "Memory error" שמופיעה כל כמה נסיעות אז הכרטיס הוחלף.

כרטיסי זכרון, גם הזולים, אמינים ויעבדו שנים. אז פשוט קנה של חברה מוכרת ואם אתה עדיין מודאג אז קנה high endurance שמיועד ליותר מחזורי כתיבה.

מבחינת עמידות לתנאי הסביבה אז הנה מה שSanDisk אומרים על הכרטיסים שלהם (כן גם הכי זולים): https://kb.sandisk.com/app/answers/detail/a_id/4687/~/sandisk-cards-environmental-tolerance-(waterproof%2C-temperature%2C-magnetic-and

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.7.2021 בשעה 23:41, FiS כתב:

האם יש לך צורך מיוחד לשמור צילומים שלא קרה בהם משהו מעבר ליום?
אישית לא הייתי מוריד באיכות הצילום, הרי על זה בדיוק שילמת כשקנית את המצלמה.

אם מתרחש משהו בזמן נסיעה אז יש כפתור ייעודי (בצורת משולש אזהרה) שאתה יכול ללחוץ עליו ואז המצלמה שומרת את הסרטון מלהימחק. 

קצת באיחור אבל תודה על התגובה.
רוב הזמן אשתי תנהג ברכב והיא לא תדע/תזכור ללחוץ על הכפתור ברגע האמת.
אני מפחד בעיקר שהמצלמה תיסתם מכל מני קבצים נעולים ואז 4 שעות הקלטה יהפכו ל-2 ואז ל-1 וכו'.. וברגע האמת סרטונים מעניינים בלי תאונה (למשל לפני/אחרי) לא יישמרו.

כנראה שאני אגדיל את הכרטיס זיכרון ואדאג לנקות באופן קבוע (ולהוריד את הרגישות של החיישן). יש הגדרות מומלצות שכדאי לשים לב אליהן?
איזה כרטיס זיכרון לחפש? אני מניח שהמהירות חשובה פה.
ראיתי שבאתר הרשמי רשום שהמצלמה תומכת בעד 256gb , מישהו ניסה יותר וזה עובד?

ועוד שאלה קטנה - מישהו ניסה לצפות בסרטונים דרך האפליקציה? זה פשוט לא עובד, כל הזמן נתקע על טעינה. גם כשהעברתי ל5Ghz...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם כפתור פיזי חיצוני שמתחבר למצלמה 
https://s.click.aliexpress.com/e/_AU1dTY
אבל הפתרון הזה עולה 20$ 

להגדיל את נפח הכרטיס זאת האופציה הכי טובה, רשום שאפשר עד 256GB אבל לא יודע אם יתקבל נפח גבוה מזה. אתה צריך לחפש כרטיס  Class 10 או UHS U1 ומעלה

לי אישית יש ניסיון טוב עם כרטיסים של Lexar 633x 
http://s.click.aliexpress.com/e/jPXJ4IM

לגבי הצפייה בסרטונים דרך האפליקציה - נסה לכבות את האינטרנט הסלולרי במכשיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Dark Crystal כתב:

בת ים

אין מילים

2021_07_18_222412_1(0).mov

אולי התכוונת לפרסם בפורום הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ל FiS ולכל חכמי הפורום.

לפני כשנתיים הסתייעתי בכם ברכישת מצלמה. רכשתי ddpai mini 2 2k. די מרוצה, חוץ מזה שלא ממש הסתדרתי עם צפייה בהקלטות וכן המצלמה מידי פעם מכריזה SD card error למרות שהחלפתי פעמיים כרטיסים, אולי בגלל החום?

כעת מכרתי את הרכב ואמור לקבל בעזרת השם בעוד מס' שבועות את הרכב החדש: פולקסוואגן קראוול 6.1 ומעוניין לרכוש מצלמה חדשה.

העדפות בסדר יורד:

- איכותי ועמיד בשמש. חונה שעות רבות בשמש. חיווט וחיבורים איכותיים ללא תקלות.

- קדמי אחורי ופנימי.

- כרטיס זיכרון בנפח גדול במיוחד.

- תפריט ברור/אפליקציה. רצוי בעברית.

- לחצן הקלטה בקרות אירוע בנסיעה.

- חיישן הקלטה במקרה של מכה בחנייה.

- לעניין ההקלטה בתוך הרכב וציון מהירות הנסיעה אני מתלבט. יש מצלמה שניתן לאחר ההקלטה למחוק את ההקלטה הפנימית או את המהירות (מסיבות משפטיות)? אם כן אעדיף אחת כזו.

- אין צורך במסך פנימי.

- עדיף לא משהו גדול ונוכח (לא קריטי).

- תקציב פתוח לגמרי.

תודה מראש!

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי VIOFO A139 תפורה לדרישות שלך. הנה התייחסות לדרישות:

היא מבוססת על קבל חשמלי ולא על סוללה, מה שיתרום לעמידות שלה לאורך זמן בשמש.
יש לה מעבד מסוג Novatek NT96687 (מתקדם משאר המצלמות),
חיישן תמונה IMX335 בקדמית (זהה לזה שבגרסת A129 Plus/A129 Pro) עם רזולוציית צילום 2560×1440p איכות Quad HD.
חיישן IMX307 באחורית ולדעתי גם במצלמה הפנימית חיישן זהה ורזולוציית צילום 1920x1080p FHD בשתי המצלמות האחרות. למצלמה הפנימית יש נורות IR לצילום לילה בתוך תא נוסעים חשוך.
סה"כ איכות הצילום טובה מאוד ביום ובלילה.

תומכת עד 256GB

יש למצלמה GPS מובנה וכמובן אפליקציה לסמארטפון.

יש על המצלמה כפתור ייעודי שנועד לזה 
39273080_VIOFOA139.png.41d1e55a3755a1b6bfb83211433b80a7.png

יש אפשרות לרכוש כפתור פיזי חיצוני שתוכל להניח אותו במקום שיהיה לך נוח.

יש Parking mode למצלמה, נדרש בשביל זה מתח קבוע למצלמה (במידה והשקע מצת מספק זאת גם כשהרכב כבוי). במידה ולא נדרש לחבר אותה ע"י קיט לפיוזים בשביל שתקבל מתח כשהרכב כבוי.
מופיע כ-Package B בלינק של המוצר.

- לעניין ההקלטה בתוך הרכב וציון מהירות הנסיעה אני מתלבט. יש מצלמה שניתן לאחר ההקלטה למחוק את ההקלטה הפנימית או את המהירות (מסיבות משפטיות)? אם כן אעדיף אחת כזו.

בטוח שאפשר, דרך האפליקציה אתה בוחר עם לצרף נתוני נסיעה או לא ומאיזו מצלמה לשלוף סרטון.

בגדול הכי זול זה דרך Aliexpress
https://s.click.aliexpress.com/e/_A199Fi

אתה יכול לצפות בסקירה שמישהו עשה וקטעי וידיאו ממנה

במידה ולא קורצת לך ה-A139, האופציה האחרת הייתה להמליץ לך על VIOFO A129 Plus בתור קדמית\אחורית ועוד איזו מצלמה פנימית אלטרנטיבית.

עריכה אחרונה על ידי FiS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם!

החלטתי לקנות מצלמה, ונראה שה- 70mai A500S תתאים ותתן הכי הרבה תמורה למחיר (מצ"ב בלינק למטה).

רק דבר אחד מטריד בה, יש לה סוללה ולא capacitor. האם לפסול אותה רק בגלל זה (חושש שלא תשרוד את החום בקיץ)? חבל להשקיע 100$ במצלמה טובה שתמות אחרי קיץ אחד.

מה שחשוב לי הוא צילום קדימה ואחורה וגם בזמן חנייה (עם קיט חיבור למצבר) באיכות סבבה, ולא לעבור את ה-100$.

1. לוותר עליה למרות שהיא מושלמת, רק בגלל הקטע עם הסוללה?

2. אם לוותר, אז יש משהו דומה שמבוסס על capacitor במקום סוללה, בלי לחרוג מהתקציב שיספק את הדרישות שלי?

3. שאלת בונוס: מה הסכנות בלחבר את המצלמה למצבר בעזרת הקיט שבא איתה? יכול לפגוע במצבר? זה יכול לרוקן אם אם לא מניעים כמה ימים?

תודה!

https://www.aliexpress.com/item/32931282121.html?aff_fcid=29cf2ee0104546bca61a96faecd0f965-1626813535387-00977-_9xfoh2&aff_fsk=_9xfoh2&aff_platform=portals-tool&sk=_9xfoh2&aff_trace_key=29cf2ee0104546bca61a96faecd0f965-1626813535387-00977-_9xfoh2&terminal_id=2da4e7720fa94488b0216240cf911ac6&tmLog=new_Detail

הסובארו שבסמלון למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, FiS כתב:

לדעתי VIOFO A139 תפורה לדרישות שלך. הנה התייחסות לדרישות:

היא מבוססת על קבל חשמלי ולא על סוללה, מה שיתרום לעמידות שלה לאורך זמן בשמש.
יש לה מעבד מסוג Novatek NT96687 (מתקדם משאר המצלמות),
חיישן תמונה IMX335 בקדמית (זהה לזה שבגרסת A129 Plus/A129 Pro) עם רזולוציית צילום 2560×1440p איכות Quad HD.
חיישן IMX307 באחורית ולדעתי גם במצלמה הפנימית חיישן זהה ורזולוציית צילום 1920x1080p FHD בשתי המצלמות האחרות. למצלמה הפנימית יש נורות IR לצילום לילה בתוך תא נוסעים חשוך.
סה"כ איכות הצילום טובה מאוד ביום ובלילה.

תומכת עד 256GB

יש למצלמה GPS מובנה וכמובן אפליקציה לסמארטפון.

יש על המצלמה כפתור ייעודי שנועד לזה 
39273080_VIOFOA139.png.41d1e55a3755a1b6bfb83211433b80a7.png

יש אפשרות לרכוש כפתור פיזי חיצוני שתוכל להניח אותו במקום שיהיה לך נוח.

יש Parking mode למצלמה, נדרש בשביל זה מתח קבוע למצלמה (במידה והשקע מצת מספק זאת גם כשהרכב כבוי). במידה ולא נדרש לחבר אותה ע"י קיט לפיוזים בשביל שתקבל מתח כשהרכב כבוי.
מופיע כ-Package B בלינק של המוצר.

בטוח שאפשר, דרך האפליקציה אתה בוחר עם לצרף נתוני נסיעה או לא ומאיזו מצלמה לשלוף סרטון.

בגדול הכי זול זה דרך Aliexpress
https://s.click.aliexpress.com/e/_A199Fi

אתה יכול לצפות בסקירה שמישהו עשה וקטעי וידיאו ממנה

במידה ולא קורצת לך ה-A139, האופציה האחרת הייתה להמליץ לך על VIOFO A129 Plus בתור קדמית\אחורית ועוד איזו מצלמה פנימית אלטרנטיבית.

תודה!
נראית נהדר!
אני מעוניין כמובן ללא חיבור למצת. מעוניין להתקין למס' שנים אם ירצה השם...

מבין שכדאי לרכוש Package B לשם חיבור ישירות למקור חשמל, ואני מבין לפי הסרטון שצירפת כי הוא ייכנס לפרקינג מוד גם ללא חיבור למצת.

- אני מבין שאין עניין במיקרופון חיצוני, אלא לשם הקלטות יזומות, כמו"כ אין לי צורך בלחצן שמירה אם אוכל להגיע ללחצן של המצלמה.

- אין בעיה בצריכת החשמל בפרקינג מוד אם אני מעמין את הרכב, נניח, לשבועיים? לא ירוקן את המצבר?

- הקבל למצלמה האחורית מספיק ארוך גם למסחרית?

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, den4eek כתב:

שלום לכולם!

החלטתי לקנות מצלמה, ונראה שה- 70mai A500S תתאים ותתן הכי הרבה תמורה למחיר (מצ"ב בלינק למטה).

רק דבר אחד מטריד בה, יש לה סוללה ולא capacitor. האם לפסול אותה רק בגלל זה (חושש שלא תשרוד את החום בקיץ)? חבל להשקיע 100$ במצלמה טובה שתמות אחרי קיץ אחד.

מה שחשוב לי הוא צילום קדימה ואחורה וגם בזמן חנייה (עם קיט חיבור למצבר) באיכות סבבה, ולא לעבור את ה-100$.

1. לוותר עליה למרות שהיא מושלמת, רק בגלל הקטע עם הסוללה?

2. אם לוותר, אז יש משהו דומה שמבוסס על capacitor במקום סוללה, בלי לחרוג מהתקציב שיספק את הדרישות שלי?

3. שאלת בונוס: מה הסכנות בלחבר את המצלמה למצבר בעזרת הקיט שבא איתה? יכול לפגוע במצבר? זה יכול לרוקן אם אם לא מניעים כמה ימים?

תודה!

https://www.aliexpress.com/item/32931282121.html?aff_fcid=29cf2ee0104546bca61a96faecd0f965-1626813535387-00977-_9xfoh2&aff_fsk=_9xfoh2&aff_platform=portals-tool&sk=_9xfoh2&aff_trace_key=29cf2ee0104546bca61a96faecd0f965-1626813535387-00977-_9xfoh2&terminal_id=2da4e7720fa94488b0216240cf911ac6&tmLog=new_Detail

בתקציב של עד 100$ זאת באמת המצלמה הדו כיוונית הכי VFM שאפשר למצוא כרגע.
לא הייתי פוסל בגלל שהיא עם סוללה פנימית, בתכל'ס זה עניין של מזל עם הסוללה.
באחד הרכבים במשפחה התקנתי את ה-70mai Pro וכבר מספר שנים עובדת מצויין (עם הסוללה).
מנגד יש סיפורים על כך שהמצלמה שובקת חיים לאחר תקופה מסויימת.

משהו אחר בתקציב של עד 100$ אין, יש רק מצלמה אחת שמבוססת על קבל שנקראת SAMEUO U700.
לא מכיר אישית, אבל הביקורות חיוביות בסה"כ.

בנוגע לחיבור שלה בעזרת הקיט - יש קטע מוזר ש-70mai שינו את הגדרות מצב חנייה, כך שנדרש לחבר את המצלמה לחיבור מתח קבוע על מנת שיפעל. זאת למרות שיש לה סוללה פנימית.
כן קיים מצב שהמצבר יתרוקן, אם אני זוכר נכון אין אפשרות לקבוע איזשהו רף מתח מסויים כמו בקיט של VIOFO למשל.
אולי לבדוק אופציה אלטרנטיבית לקיט שכן כולל בורר מתחים.

לפני 1 דקה, tinoki כתב:

תודה!
נראית נהדר!
אני מעוניין כמובן ללא חיבור למצת. מעוניין להתקין למס' שנים אם ירצה השם...

מבין שכדאי לרכוש Package B לשם חיבור ישירות למקור חשמל, ואני מבין לפי הסרטון שצירפת כי הוא ייכנס לפרקינג מוד גם ללא חיבור למצת.

- אני מבין שאין עניין במיקרופון חיצוני, אלא לשם הקלטות יזומות, כמו"כ אין לי צורך בלחצן שמירה אם אוכל להגיע ללחצן של המצלמה.

- אין בעיה בצריכת החשמל בפרקינג מוד אם אני מעמין את הרכב, נניח, לשבועיים? לא ירוקן את המצבר?

- הקבל למצלמה האחורית מספיק ארוך גם למסחרית?

על מנת שהמצלמה תיכנס למצב חנייה יש צורך בחיבור של מתח (דרך הפיוזים או אם שקע המצת ברכב עובד גם כשהרכב כבוי). 
אין צורך במיקרופון חיצוני.

לא תהיה בעיה בצריכת החשמל מכיוון שבקיט התקנה של VIOFO יש בורר מתחים שבעזרתו אפשר לקבוע רף מתח מסויים שממנו המצלמה תתנתק וכך בעצם למנוע מהמצבר להתרוקן.

VKIT.jpg.0b7df947fe321dcf477c75a0838d20c0.jpg

הקבל למצלמה האחורית באורך 6 מטר, מספיק לגמרי.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, FiS כתב:

בתקציב של עד 100$ זאת באמת המצלמה הדו כיוונית הכי VFM שאפשר למצוא כרגע.
לא הייתי פוסל בגלל שהיא עם סוללה פנימית, בתכל'ס זה עניין של מזל עם הסוללה.
באחד הרכבים במשפחה התקנתי את ה-70mai Pro וכבר מספר שנים עובדת מצויין (עם הסוללה).
מנגד יש סיפורים על כך שהמצלמה שובקת חיים לאחר תקופה מסויימת.

משהו אחר בתקציב של עד 100$ אין, יש רק מצלמה אחת שמבוססת על קבל שנקראת SAMEUO U700.
לא מכיר אישית, אבל הביקורות חיוביות בסה"כ.

בנוגע לחיבור שלה בעזרת הקיט - יש קטע מוזר ש-70mai שינו את הגדרות מצב חנייה, כך שנדרש לחבר את המצלמה לחיבור מתח קבוע על מנת שיפעל. זאת למרות שיש לה סוללה פנימית.
כן קיים מצב שהמצבר יתרוקן, אם אני זוכר נכון אין אפשרות לקבוע איזשהו רף מתח מסויים כמו בקיט של VIOFO למשל.
אולי לבדוק אופציה אלטרנטיבית לקיט שכן כולל בורר מתחים.

על מנת שהמצלמה תיכנס למצב חנייה יש צורך בחיבור של מתח (דרך הפיוזים או אם שקע המצת ברכב עובד גם כשהרכב כבוי). 
אין צורך במיקרופון חיצוני.

לא תהיה בעיה בצריכת החשמל מכיוון שבקיט התקנה של VIOFO יש בורר מתחים שבעזרתו אפשר לקבוע רף מתח מסויים שממנו המצלמה תתנתק וכך בעצם למנוע מהמצבר להתרוקן.

VKIT.jpg.0b7df947fe321dcf477c75a0838d20c0.jpg

הקבל למצלמה האחורית באורך 6 מטר, מספיק לגמרי.

תודה על התשובות. אזמין

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...