Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 16 דקות, sperial כתב:

@יבגניפ אין ויכוח לגבי האכיפה, אבל, @David32, כנראה שמשטרת הולנד יותר יעילה ממשטרת ישראל, שסובלת כבר שנים רבות מהחלשה מכוונת על ידי הממשלה, ובמיוחד העומד בראשה.

מה אתה מעשן שמעלה לך לראש כאלה תיאוריות?

אני מסכים אתך לחלוטין לגבי אופי הסגר שעלול להדרש,

אין סגר שעלול להדרש.

אני לא רואה סיבה להגביל מקומות עבודה שעומדים בדרישות הריחוק, כמו שאני לא רואה צורך בסגירת פארקים, לכל היותר איזו מגבלה מספרית כפי שמבוצע בגנים הלאומיים.בכלל, מקומות פתוחים אינם בעייתיים אם אינם צפופים כמו אצטדיונים. אני גם רואה חשיבות לכך שתהיה אכיםה במקומות סגורים, ואישית הייתי שמח אם מדי פעם שוטרים היו נכנסים למקום העבודה שלי וקונסים עברייני מסיכות, כולל אנשי צוות. וכך, כמובן, בכל מקום בו יש ציבור גדול, כמו קניונים וסופרמרקט

ועדיין כל הודעה שלך מכילה את המילה סגר או חלקים ממנה.

מצד שני, למשל, בבתי החולים נמצא שחדרי השתיה של הצוות מהווים מוקדי הדבקה (הגיוני, שם יושבים ומפטפטים בלי מסיכות, הרי אי אפשר לשתות עם מסיכה) אז יש מקום להסיק מכך על מקומות דומים.

אז לסגור אותם.

מצד שני,לגזול מבן אדם שגם ככה עובד עשרות שעות בשבוע מעט אינטרקציה אנושית יכול לחסל את המורל-להעביר אותן החוצה אולי?

• מצחיק 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המילה "סגר" מוזכרת כפתרון לא רצוי אבל אפשרי, בבחינת מוצא אחרון.

בתוך ישראל אני יושב ועם ישראלי אני חי, ורואה את התנהגותו.

לגבי חדרי השתיה - בהוראות האחרונות מאתמול נסגרים חדרי האוכל במפעלים. את האינטראקציה החברתית/מקצועית צריך להתאפק ולעשות תוך ריחוק ועטיית מסיכות, או בזום. מי שרוצה לאכול מוזמן לעשות זאת בחדר שלו, לבד ועם דלת סגורה. זה מה שאני עושה, ואם אני עובד עם עוד מישהו בחדר אני מתאפק עד שהוא יוצא לכמה דקות. אם אים כל ברירה אחרת אני מתרחק לפינה מרוחקת של החדר, שותה שלוק מהתרמוס ועוטה את המסיכה לאחר כמה שניות. אבל זה קורה לעתיםמרחוקות מאד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, sperial כתב:

המילה "סגר" מוזכרת כפתרון לא רצוי אבל אפשרי, בבחינת מוצא אחרון.

הוא לא כל כך אפשרי במצב הכלכלה הנוכחי,וזה משהו שאתה מסרב להפנים.

מסעדות אמרו שעל הזין שלהם החלטות הממשלה והם פותחים.

אתה חושב שזה קרה סתם?כי הם כולם חבורה של ערסים עבריינים?

בתוך ישראל אני יושב ועם ישראלי אני חי, ורואה את התנהגותו.

אחרי שחזרו הקנסות אנשים הולכים עם מסיכות יותר.

בכללי נחמד לי לראות עובדי פס עם מסיכות וכפפות,היה אמור לקרות הרבה לפני הקורונה.

לגבי חדרי השתיה - בהוראות האחרונות מאתמול נסגרים חדרי האוכל במפעלים. את האינטראקציה החברתית/מקצועית צריך להתאפק ולעשות תוך ריחוק ועטיית מסיכות, או בזום. מי שרוצה לאכול מוזמן לעשות זאת בחדר שלו, לבד ועם דלת סגורה. זה מה שאני עושה, ואם אני עובד עם עוד מישהו בחדר אני מתאפק עד שהוא יוצא לכמה דקות. אם אים כל ברירה אחרת אני מתרחק לפינה מרוחקת של החדר, שותה שלוק מהתרמוס ועוטה את המסיכה לאחר כמה שניות. אבל זה קורה לעתיםמרחוקות מאד.

אתה כרגיל מגזים.

להדבק זה עניין הסתברותי,ומה הסיכויים שתוך כדי ארוחה בקיוביקל שלך תידבק?

מכל מה שהצלחתי להבין עד עכשו,מדבק בעיקר רסס שנוצר בדיבור-אם אתה יושב לבד למה שיקרה משהו?

אותו דבר לגבי מסיכות שאנשים שמים בלי לכסות את האף-עדיין מקטין את סיכויי ההדבקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסיכה נחשבת יעילה בכיסוי פה ואף. אני לא יודע אם מישהו בדק יעילות עם אף גלוי, אבל אפצ'י יכול לגיע בלי התראה ולייצר רסס עשיר בחיידקים ונגיפים שמהירותו יכולה להגיע ל-150 קמ"ש. 

לגבי קיוביקל, אני מניח שאפשר להתיחס אליו כאל חדר, כל עוד אתה באמת לבד והמחיצות מספיק גבוהות.

עריכה: ראיתי עכשיו בערוץ 11 צילומים מחופי תל אביב היום. בהחלט צפיםות מטרידה, יתכן שמצדיקה את הסגירה בשבת.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, sperial כתב:

מסיכה נחשבת יעילה בכיסוי פה ואף. אני לא יודע אם מישהו בדק יעילות עם אף גלוי, אבל אפצ'י יכול לגיע בלי התראה ולייצר רסס עשיר בחיידקים ונגיפים שמהירותו יכולה להגיע ל-150 קמ"ש. 

בגלל זה אנשים מורידים את המסיכה כשהם מתעטשים :)

עריכה: ראיתי עכשיו בערוץ 11

מצטער לשמוע שנקלעת לחוויה הזו.

צילומים מחופי תל אביב היום. בהחלט צפיםות מטרידה, יתכן שמצדיקה את הסגירה בשבת.

אל תשכח שהם כולם יילכו למקום אחר,אולי עדיף בים מלהצטופף בבתים?

לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

תאמין לי, מזל שאתה רק מגיב בפורום.

לצער רבים אני קיים גם בחיים האמיתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, halperin96 כתב:

לצער רבים אני קיים גם בחיים האמיתיים.

אל תחמיא לעצמך, דיברתי לספריאל 😛

• מצחיק 1
  • מבאס 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, sperial כתב:

עריכה: ראיתי עכשיו בערוץ 11 צילומים מחופי תל אביב היום. בהחלט צפיםות מטרידה, יתכן שמצדיקה את הסגירה בשבת.

יש לכבודו נתונים על כמות הנדבקים בחופים? מה הסיכוי להידבק בחוף ים עם רוח שמעיפה את הרסיסים בטמפ 30 מעלות? מה לגבי ההשפעה החיובית של שהייה בחוף על הבריאות הגופנית (ויטמין D, פעילות גופנית) ועל הבריאות הנפשית? 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחחל בעאוץ 11: אני לא מרבה לצפות בו, חדעתי אשתי לחצה על "ערוץ למטה" כדי לברוח מהפח הגדול, אבל האמת היא שהערוץ מצויין, ולא רק היום.

לגבי צפיפות בחוף לעןמת הבית - בבית אנשים מצטופפים עם בני ביתם, בחוף עם כל עם ישראל. אם לא היו נמצאים בחוף בקומות - ניחא, אבל שם כולם בתוך כולם, מה שמצריך הגבלת מספר השוהים, ואם אין אפשרות לשלוט בהם לסגור את החוף, כמי שעושים בכינרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, ChemGuy85 כתב:

יש לכבודו נתונים על כמות הנדבקים בחופים? מה הסיכוי להידבק בחוף ים עם רוח שמעיפה את הרסיסים בטמפ 30 מעלות? מה לגבי ההשפעה החיובית של שהייה בחוף על הבריאות הגופנית (ויטמין D, פעילות גופנית) ועל הבריאות הנפשית? 

קשה לערוך ניסוי מבוקר עם בני אדם.

מה שכן,אפשר להעמיד פולטי חלקיקים ובמרחקים מדודים מהם לשים קולטנים ולראות במעבדה כמה הוירוס מדבק בחוף.

אבל למה לטרוח כשאפשר לסגור הכל?

לפני 7 דקות, sperial כתב:

נתחחל בעאוץ 11: אני לא מרבה לצפות בו, חדעתי אשתי לחצה על "ערוץ למטה" כדי לברוח מהפח הגדול, אבל האמת היא שהערוץ מצויין, ולא רק היום.

אני מצטער לספר לך אבל האח הגדול נגמרה בתחילת אפריל.

אז אשתך ככל הנראה הצופה בvod ומעבירה "בטעות" כשsperial מגיע....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה, כיוון שלא יודעים לעשות סימולציה של חשיפה, כאשרנלא ידועה המנה המדבקת. 

יש עניין של משמעת עצמית. אנשים צריכים לדעת לשמור על מרחק בין המשפחות. בינינו, צפיפות כזו לא נעימה בלי קשר לקורונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבינימט, מישהו יכול להביא נתונים כלשהם (לא משנה מאיפה!) על סיכויי הדבקה במשחק כדורגל (כשחקן, לא כקהל)? אני כבר חודש לא משחק (עם ""הפסקה"" מייד אחרי הסגר כשמספר החולים היה מזערי, בלי לספור את החודשיים-שלוש של הסגר ולפניו) ומתחיל להתגעגע. נתונים על כדורסל גם תופס לצורך העניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, sperial כתב:

יש עניין של משמעת עצמית. אנשים צריכים לדעת לשמור על מרחק בין המשפחות. בינינו, צפיפות כזו לא נעימה בלי קשר לקורונה.

אז אל תלך. מה אתה רוצה ממני?

לפני 15 דקות, halperin96 כתב:

קשה לערוך ניסוי מבוקר עם בני אדם.

מה שכן,אפשר להעמיד פולטי חלקיקים ובמרחקים מדודים מהם לשים קולטנים ולראות במעבדה כמה הוירוס מדבק בחוף.

אז שיפעלו כשיהיו להם נתונים ולא על סמך תחושת בטן כאילו אנחנו חיים במאה ה-14. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Blaz00r כתב:

קיבינימט, מישהו יכול להביא נתונים כלשהם (לא משנה מאיפה!) על סיכויי הדבקה במשחק כדורגל (כשחקן, לא כקהל)? אני כבר חודש לא משחק (עם ""הפסקה"" מייד אחרי הסגר כשמספר החולים היה מזערי, בלי לספור את החודשיים-שלוש של הסגר ולפניו) ומתחיל להתגעגע. נתונים על כדורסל גם תופס לצורך העניין.

נראה מדבק העניין...

גם החברות שלהם בקייטנות קיץ וידוע שהדבקה בקרב ילדים גדולה.

football-club-players-celebrate-victory-football-club-players-celebrate-victory-match-fluminense-bangu-170784186.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...