Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

אני פשוט בהלם טוטאלי.

אני נכנס מדי פעם לקבוצה בפייסבוק הנקראת "אני שולמן" וקורא אשכול פה ואשכול שם של עצמאים ממורמרים וכועסים על הממשלה על ההתנהלות שלה במשבר הקורונה וגם ביום יום.

עד כאן סבבה.

למה אני בהלם ? הרמה של החברים העצמאיים בדף הפייסבוק "אני שולמן" פשוט ביזיון ! ממש תת רמה ! אנשים חוזרים מיליון פעם על אותם שאלות שהתשובה להם מופיעה באתר של רשות המיסים. כמה מקבלים ? איך מחשבים ? ושוב פעם איך מחשבים ? ביבי חרא, ביבי עבד עלינו, ביבי רמאי.

רבאק לא למדתם לקרוא ולהבין יותר ממשפט אחד רצוף ולעשות חישוב בעזרת מחשבון אחוזים כמה מגיע לכם ?

אם זה הרמה של העצמאים....

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, מרק10 כתב:

אני פשוט בהלם טוטאלי.

אני נכנס מדי פעם לקבוצה בפייסבוק הנקראת "אני שולמן" וקורא אשכול פה ואשכול שם של עצמאים ממורמרים וכועסים על הממשלה על ההתנהלות שלה במשבר הקורונה וגם ביום יום.

עד כאן סבבה.

למה אני בהלם ? הרמה של החברים העצמאיים בדף הפייסבוק "אני שולמן" פשוט ביזיון ! ממש תת רמה ! אנשים חוזרים מיליון פעם על אותם שאלות שהתשובה להם מופיעה באתר של רשות המיסים. כמה מקבלים ? איך מחשבים ? ושוב פעם איך מחשבים ? ביבי חרא, ביבי עבד עלינו, ביבי רמאי.

רבאק לא למדתם לקרוא ולהבין יותר ממשפט אחד רצוף ולעשות חישוב בעזרת מחשבון אחוזים כמה מגיע לכם ?

לא רק שם...

יש עוד איזה עמוד של עצמאיים

אני לא יודע אם זה באמת פרופילים מזויפיםאו פשוט אנשים טמבלים

המענק של ה 15,000 מאוד ברור ומאוד פשוט

בלי נוסחאות, בלי חישובים הזויים

אם קבלת רק 4000 יש סיבה לזה !!

תאמין לי שאני בעד להחליף את הראש ממשלה הביזיון שלנו אבל זה שקיבלת 4000 במקום 7500 זה לא קשור אליו !!

אנשים שם פשוט לא מבינים את זה 

מזכיר לי איזה כתב שהתקשר אליי ביום ראשון לגבי המענקים, הסברתי לו שמגיע לי 7500 ושאני כן רוצה לדבר על כמה נושאים אחרים שקשורים לעצמאים

והוא פשוט לא הקשיב לכלום רק רצה שאשלח אליו בעלי עסקים שקיבלו פחות

דיי חלאס שחררו. אני חוזר ואומר ראש הממשלה נכשל בכל פרמטר, הוא ביזה את עצמו, אבל ספציפית לגבי ה 7500  הוא לא אשם  בזה שקבלת 4000 במקום 7500 !

אלה בדיוק האנשים  שהורסים את ההפגנות וסתם באים וצועקים ימין ושמאל..

אבל בתקופה כזאת אי אפשר לשפוט אף אחד אם בנאדם עבד כל החיים ואין לו כסף לסגור את החודש אין לי טענות אליו

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Transporter כתב:

מה אתה בא להגיד בזה?

אנשים שאין להם מה לאכול הפגינו ובצדק

גם אם היו שם 20 חולים

לא מעניין

עדיף 300 נדבקים חדשים על עשרות אלפי אנשים בלי אוכל בבית

ואני לא  תומך בהפגנה הזאת ולא הלכתי לשם אבל כל מי שהלך והפגין צודק בכל מה שעשה

נראה לך שמישהו לוקח אותך ברצינות אחרי שאתה פולט שטויות כאלו?

אירוע כזה של אלפי אנשים אשר מגיעים מכל רחבי הארץ, מצטופפים ולא שומרים על כללי הריחוק, עלול לגרום לעליה חדה בתחלואה, במקרה ואכן היו שם חולי קורונה, ועל אחת כמה וכמה אם היו שם "גם 20 חולים".

האירוניה היא שאותם אנשים שמפגינים, לא מבינים שהם חופרים לעצמם את הבור עם התנהגות כזאת.

• רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, מרק10 כתב:

אני פשוט בהלם טוטאלי.

עד כאן סבבה.

לא הבנתי ממה אתה בהלם טוטאלי בדיוק. אנשים לא נכנסים לפרטים, זה לא עולם התוכן שלהם, לרבים מהם אין השכלה/ניסיון רלוונטי בשביל להבין והרבה יותר קל לשאול יועץ מס/רואה חשבון במקום לקרוא חוזר מס הכנסה באורך 45 עמודים בניסיון להבין את הנוסחה. אתה לא שואל את החשבת שכר בעבודה שלך שאלות? אתה פותח ספר חקיקה של דיני עבודה ומתחיל לחקור לבד? 

לפני 4 שעות, Transporter כתב:

לא רק שם...

יש עוד איזה עמוד של עצמאיים

אני לא יודע אם זה באמת פרופילים מזויפיםאו פשוט אנשים טמבלים

המענק של ה 15,000 מאוד ברור ומאוד פשוט

בלי נוסחאות, בלי חישובים הזויים

אם קבלת רק 4000 יש סיבה לזה !!

תאמין לי שאני בעד להחליף את הראש ממשלה הביזיון שלנו אבל זה שקיבלת 4000 במקום 7500 זה לא קשור אליו !!

רד, רד, רד, מהעץ שלך. רד מהר לפני שאני אביא צילומי מסך מקבוצות של יועץ מס שהצפת בשאלות. בדיון הזה הסבירו לך במשך 80 עמודים איך מע"מ עובד, איך מחשבים רווח, איך מנהלים תזרים מזומנים. להזכיר לך כמה פעמים שאלת שאלות על המענקים וכיצד מחשבים אותם? פתאום אתה משחק אותה אנשים טמבלים ואתה "מבין" עניין. 

לפני 35 דקות, gadik6 כתב:

האירוניה היא שאותם אנשים שמפגינים, לא מבינים שהם חופרים לעצמם את הבור עם התנהגות כזאת.

כאשר המינוס בבנק גדל, העסק סגור ולא רואים עתיד ורוד באופק הדבר האחרון שמעניין אותם זה איזה וירוס. הפיתרון המיידי שיכול להקל על מצוקת העצמאיים הוא לתת להם זכאות לדמי אבטלה, אבל האוצר לא מוכן להודות בטעות ובמקום זה הם הולכים סחור-סחור עם כל מיני מענקים מטופשים לעצמאיים שנגזרים מכל מיני קריטריונים שרירותיים וככה מקבלים עיוותים שעצמאי מקבל 1,400 שקל, בחוץ 700 אלף מובטלים ועכשיו לך תסתדר.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • מצחיק 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, gadik6 כתב:

הם חושבים בדיוק ההפך.

גם לדעתי הם מטומטמים,אבל לך תסביר.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, ChemGuy85 כתב:

פתאום אתה משחק אותה אנשים טמבלים ואתה "מבין" עניין. 

אני רואה שהרבה אנשים פה בקבוצות חופפות עם טרנספורטר.

איזה קטע.

• מצחיק 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, gadik6 כתב:

נראה לך שמישהו לוקח אותך ברצינות אחרי שאתה פולט שטויות כאלו?

אירוע כזה של אלפי אנשים אשר מגיעים מכל רחבי הארץ, מצטופפים ולא שומרים על כללי הריחוק, עלול לגרום לעליה חדה בתחלואה, במקרה ואכן היו שם חולי קורונה, ועל אחת כמה וכמה אם היו שם "גם 20 חולים".

זה לא מעניין אף אחד אם אתה לוקח אותי ברצינות או לא

הגיעו לשם בין 20 ל 30 אלף איש, לא נראה שמישהו שאל אותך אם ללכת

אנשים שבאמת בסכנה קיומית ומעדיפים לקחת סיכון שידבקו בקורונה מאשר ישקעו בחובות

אם  היעדים של ההפגנה היו שונים הייתי הולך לשם גם. לצערי קבעו יעדים שמבחינתי לא רלוונטים אבל זה לא אומר שהם לא צריכים להפגין

והם לא חופרים לעצמם שום בור

הם מעצבנים אותך כי אתה מפחד שיהיו שם הדבקות ויהיה סגר

הבעיה שזה  כבר לא מעניין אף אחד אם יהיה סגר או לא כי ממילא חלק גדול מהמשק סגור

אז יהיה  סגר. למי אכפת

ההפך אולי ככה יצליחו להוריד את כמות הנדבקים ולחזור לשגרה 

לפני 3 שעות, ChemGuy85 כתב:

רד, רד, רד, מהעץ שלך. רד מהר לפני שאני אביא צילומי מסך מקבוצות של יועץ מס שהצפת בשאלות. בדיון הזה הסבירו לך במשך 80 עמודים איך מע"מ עובד, איך מחשבים רווח, איך מנהלים תזרים מזומנים. להזכיר לך כמה פעמים שאלת שאלות על המענקים וכיצד מחשבים אותם? פתאום אתה משחק אותה אנשים טמבלים ואתה "מבין" עניין. 

יאללה בוא תביא לי  מחכה

בוא תראה לי מתי שאלתי איך מעמ עובד ואיך מחשבים רווח

הדבר היחיד ששאלתי עליו (גם כאן) זה המענק הוצאות שאף פעם לא היה ברור ועד עכשיו לא ברור

והנה פרסמתי כאן את ההסבר של כץ שהוא בעצמו אמר 70% וכנראה התבלבל

האנשים שהוא דיבר עליהם אלה אנשים שכל פוסט שלהם המטרה שלו להגיד שביבי גנב להם כסף \ רימה אותם \ שיקר להם

אין שום קשר בין לשאול על צורת החישוב לבין להגיד שלא קבלתי מענק גבוה כי ביבי שקרן

גם אני רוצה שהוא ילך הבייתה אבל אין לו שום קשר לזה שאני קבלתי 7500 והשכן שלי קיבל 4000

אז כן כל מי שכותב את זה בשביל להראות "שביבי שקרן" הוא טמבל

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, Transporter כתב:

זה לא מעניין אף אחד אם אתה לוקח אותי ברצינות או לא

הגיעו לשם בין 20 ל 30 אלף איש, לא נראה שמישהו שאל אותך אם ללכת

אנשים שבאמת בסכנה קיומית ומעדיפים לקחת סיכון שידבקו בקורונה מאשר ישקעו בחובות

אם  היעדים של ההפגנה היו שונים הייתי הולך לשם גם. לצערי קבעו יעדים שמבחינתי לא רלוונטים אבל זה לא אומר שהם לא צריכים להפגין

והם לא חופרים לעצמם שום בור

הם מעצבנים אותך כי אתה מפחד שיהיו שם הדבקות ויהיה סגר

הבעיה שזה  כבר לא מעניין אף אחד אם יהיה סגר או לא כי ממילא חלק גדול מהמשק סגור

אז יהיה  סגר. למי אכפת

ההפך אולי ככה יצליחו להוריד את כמות הנדבקים ולחזור לשגרה 

גם את אף אחד לא מעניינת הבכיינות שלך לאורך כל השרשור, אבל לא נראה שזה מפריע לך.

סכנה קיומית?   שיחליפו מקצוע, בקטנה (פחות גרוע מלהחליף בית).

ובוא, אתה הראשון שתבוא לבכות פה אם יעלו לך מיסים או יורידו את הפיצוי בגלל שפשוט אין מספיק כסף "לממן" עוד סגר, אז תפסיק לקשקש שזה לא מעניין אף אחד. זה מעניין את כולם.

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, מרק10 כתב:

לא קשור לעצמאים. קשור לפייסבוק. יש טיפוס כזה של אנשים,

שבמקום לקרוא, שואל בפייסבוק. או בווצאפ.

משהו בפלטרפומה הזאת מושך אליו את הטיפוס הזה,

שאיננו מסוגל לקרוא, רק להגיב.

עריכה אחרונה על ידי hans
  • מצחיק 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 להנס, זה לגמרי קטע של פייסבוק (או כל פלטפורמה נגישה, גם כאן בפורום) שאנשים מעדיפים פשוט לשאול ושיאכילו אותם בכפית במקום לבדוק בעצמם. תכנס לקבוצות פייסבוק של אוניברסיטאות מובילות (כביכול אנשים על רמה) ותתפלץ מהשאלות שלפעמים נשאלות שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...