Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיתון כלכלי ? מישהו מרגיש משהו ?

stum
שימו לב! השרשור הזה בן 1081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
לפני 8 שעות, David32 כתב:

מאיפה אתה בא ואומר את זה? 

כמה שנאה אתה מוציא פה על נהג לילה, תיהיה בריא.

ממש. אם לא היו מוחקים פה כמה הודעות היינו מגיעים לרמת בדיחות אימש'ך.

• מצחיק 1
  • מעניין 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ואין דבר יותר כייפי לפתוח את השבת עם הודעות הדוחות האלה.

ההודעות נמחקו. אפשר להמשיך את הדיון הענייני. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, malcishua כתב:

מי שמגיע לסוף הדוקטורט בלי לעשות את כל אלה פשוט לא עשה את שיעורי הבית שלו.

אנשים מוצאים את האופציה הנוספת - הוראה, מדענות, הכרתי כאלו שהלכו להיות מדריכי טיולים. אבל לא פגשתי בחיים שלי מישהו שבמהלך המ.א. או הדוקטורט כבר הבין שאין לו עתיד באקדמיה והתחיל ללמוד הנדסה. זה כמעט לא סביר לא מבחינת state of mind ולא מבחינת שום דבר אחר, בטח בהתחשב בזה שחיים סטודנטיאלים מלאים בלחץ וכתיבת דוקטורט זו אומנם לא עבודה במשרה מלאה, אבל עשויה לייצר לחץ כאילו היא כן. 

ואתה ואני יכולים לחשוב על זה כאופציה, כי אנחנו כנראה מכירים את שני העולמות. אבל מי שמגיל 20 וקצת נמצא בחוג מסוים וזה מה שהוא חי - לא יחשוב על זה בכלל. גם אם בזמנו היה לו פסיכומטרי מתאים ללמוד מדמח או רפואה. ועוד לפני זה - זה דורש גם רמה של מודעות עצמית שמאפשרת לך להגיד "נכשלתי. אני לא באמת הולך להיות בורדייה הבא".

לפני 3 שעות, malcishua כתב:

אני חושב שהחוקר הזה סיכם את הנושא בצורה מצוינת. יותר מזה, אני חושב שהסיכוי של מישהו שעושה תואר במדעי הרוח תוך כדי עבודה בהייטק לעזוב את תחום העיסוק שלו הוא קטן עד אפסי. פשוט בגלל שאצל רוב האנשים, המומנטום והישארות בקומפורט זון הם הכוחות המניעים העיקריים בחיים. לכן עבור מישהו כזה, הלימודים יהיו כמעט תמיד בבחינת העשרה ולא career path אפשרי. שזה אחלה, אבל לא באמת ניתן להשוואה למסלול ההפוך.

בהחלט, יש עניין של מומנטום ותנאים והרבה מסביב. אבל זה נובע גם ממה שרואים מסביב ומבינים שהוא לא תמיד זוהר. גם אם מצליחים. ובסופו של דבר, עלולים להבין שהמחיר לא שווה את זה. בטח לא כשבזמן שאתה פוגש עשרות מהנדסים חדשים בהייטק, בחוג שאתה לומד בו מגיע בערץ חוקר אחד חדש כל שלוש שנים. בוודאי, כל עוד יש פקולטות למדעי הרוח, אז מישהו עובד בהן והסיכוי למצוא עבודה בתחום הוא לא אפס מוחלט. אבל הוא קרוב מאוד לזה. ולכן אני מאוד בעד לימודים בשביל העשרה, אבל לדבר ברצינות על קריירה באקדמיה, זה לדעתי אפילו יותר ספקולטיבי מלדבר על אקזיט בהייטק. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, sperial כתב:

אנחנו מדברים על "נכויות" מסוגים שונים.

האנשים שעליהם אתה מדבר סבלו ממחלות או פציעות שמגבילות אותם. אני מכיר לא מעט כאלה שלמרות המגבלות מתפקדים ברמות גבוהות מאד.

אני ממש לא מדבר על אנשים שסובלים ממחלות או פציעות משמעותיות, אלא על אנשים שבחרו בקצבת הנכות כדרך להתפרנס, גם אם בדוחק. 

sperial אתה חושב שבחרתי לחיות מ3218 שקל לחודש גם אני חי מנכות לא ביקשתי אותה 

היתה תקופה שעבדתי רגיל וחזרתי דרך אגב ביטוח לאומי לא מעלה לכה תקיצבה סתם ככה 

הכל בלי עו"ד 

רציתי לעבוד כמה שעות שאני יכול עף מפעל לא רצה אותי גם שאמרתי פחות משכר המינימום 

רק מפעל אחד היה מוכן זה לא הסתדר בסוף ועבדתי באחת מחברות הפארום יומיים בשבוע 

עזבתי בגלל הידרדרות במצבי 

שאמרתי לאנישים שאני הולך לעבוד במרכז שיקום אמרו לי מה בשביל 800 שקל לא האיתי הולך 

לי בתור ילד נער חריג ובכלל חשוב לתרום  היה חשוב לתרום לכלכלה בחיים זה לו רק כסף  

שתאיה בריאות לכולם 

• אהבתי 3
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, malcishua כתב:

ברור, זו חוויה שונה לגמרי. אני פשוט לא חושב שכל מי שעושה תואר אקדמי שבו הוא לא טוחן נונ-סטופ הוא אוטומטית ״בטלן״. כמו שאני לא חושב שמי שלא עובד 10 שעות ביום בהייטק למרות שיש לו תואר בהנדסה הוא ״בטלן״. כאמור, יש דברים אחרים בחיים מעבר למיקסום יכולת השתכרות. לא חייבים ללכת לאף קיצון, החוכמה היא למצוא את הבאלאנס שמתאים לך.

אני חושב שבגילאי ה20 זה הזמן לקרוע את התחת ולפתח את עצמך מקצועית.

אתה יכול שלא להסכים איתי ומבחיתך להיזרק בדשא בקמפוס ולזיין את השכל על פוליטיקה זה מה שצריך לעשות בשנים האלה.

שחרר אותי ממקרי קצה,יש טבלאות שכר והרוב המוחלט נופל שם,כל סיפורי הסבתא על "מי שמוכשר ימצא את עצמו" לא עוברים במבחן המציאות.

ברור, אבל אם אתה מודע לכך, כדאי לא לעשות הכללות על העולם בהתבסס רק עליהם.

רוב החברים שלי הם חברי ילדות(גיל יסודי) ויש כמה מהצבא.

איך הצלחתי לסנן אותם ככה שכולם לומדים הנדסות/תוכנה רק אלוהים יודע.

אני ממש לא מעודד להתעסק בשטויות. אני פשוט לא מאמין בכך שכל פעילות שלא ממלאת את חשבון הבנק שלך או תורמת לפוטנציאל ההשתכרות שלך היא אוטומטית ״בזבוז זמן״.

תן לי דוגמה לפעילות שהיא לא כזו.

תשתדל אבל לתת דוגמה פרקטית ולא משפט גנרי על סיפוק והתעצמות הנפש.

יכול להיות שבזבוז זמן מוגדר באופן ברור מבחינה חברתית (ואני לא משוכנע בזה, כל אחד והסביבה החברתית שלו). אבל גם אם נניח שכן, דבקות בנורמות חברתיות היא לא בהכרח הדרך לחיים מאושרים.

זה מוגדר יפה מאוד מכורח המציאות.

אין להורים שלי וילה בהרצליה פיתוח ודירה לתת לי בגיל 25 במגדל בתל אביב אז נאלצתי ללכת ללמוד משהו שיאפשר לי לחיות.

יש מצב שאם היה לי אבא טייקון הייתי הולך ללמוד תיאטרון וספרות בודהיסטית ולא מכווין את עצמי להתעניין במדע והנדסה.

המציאות הכלכלית שלי הכתיבה לי ולחברים שלי את הכיוון המקצועי.

אני מסכים לגמרי שמי שהולך לתואר ראשון במדעי הרוח בגיל 25, למרות שיכול להתקבל ללימודי הנדסה למשל, כבר צריך להבין טוב יותר מה האופציות שלו ולאן הוא הולך. אבל אני חושב שמישהו כזה, אם עבר משהו ב-3-4 שנים האחרונות ולא מרח אותן על הספה מול ה-xbox בבית של אמא, כבר בוגר יותר ויכול לעשות טוב יותר את ההערכה הזאת של איזה כיוון יהיה טוב יותר עבורו. הוא גם אמור להגיע לגיל הזה עם חסכון שיכול להיות לא קטן, ואולי גם יכולת לייצר איזושהי הכנסה סבירה במהלך תואר הראשון במדעי הרוח.

איזו הכנסה סבירה אתה יכול ליצור במהלך התואר?

חברים שלי שעובדים בחברות תוכנה גדולות בשכר מאוד מכובד מגיעים ל10-11 ברוטו בחודש.

וזה בתור סטודנטים בתחום הכי רווחי שהצלחת למצוא בחברות הגדולות שמשלמות יפה מאוד.

אני כסטודנט בתחום פחות רווחי מגרד את ה7 מלמטה,וגם זה בשנה וחצי האחרונות של התואר.

איפה תלך לעבוד עם אפס הכשרה ולהרוויח יותר מזה?איזה חסכון סביר יהיה לך ממשרה חלקית?

אני חושב שהחוקר הזה סיכם את הנושא בצורה מצוינת. יותר מזה, אני חושב שהסיכוי של מישהו שעושה תואר במדעי הרוח תוך כדי עבודה בהייטק לעזוב את תחום העיסוק שלו הוא קטן עד אפסי. פשוט בגלל שאצל רוב האנשים, המומנטום והישארות בקומפורט זון הם הכוחות המניעים העיקריים בחיים. לכן עבור מישהו כזה, הלימודים יהיו כמעט תמיד בבחינת העשרה ולא career path אפשרי. שזה אחלה, אבל לא באמת ניתן להשוואה למסלול ההפוך.

אני יכול להעיד על עצמי שהמון דברים מעניינים אותי.

מאוד הייתי רוצה ללמוד פסיכולוגיה ומדעי המוח,גם כלכלה ומנהל עסקים אלו תחומים שהייתי רוצה להחשף אליהם.

בהנחה ואני ממשיך איך שאני(רווק בלי מחויבויות) אין לי מניעה לעבוד במשרה מלאה וללמוד תואר אחרי תואר תוך כדי-הם כולם יבואו כהעשרה ואולי יתפסו בקו"ח.

אבל להפוך לקריירה כנראה שלא יהפכו,גם אם יהיו לי 4 תארים ראשונים נוספים.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו הולכים ללמוד משהו שאנחנו חושבים שמעניין אותנו/נתעשר ממנו וחושבים שאנחנו יודעים את המסלול המקצועי שחהיה לנו אבל בפועל לחייל יש את הדינמיקה שלהם ואנחנו עלולים למצוא את עצמנו בתחומים שבכלל לא חשבנו עליהם.

כל מה שתלמד, במיוחג אם הלכת ללמוד מתוך עניין) בסבירות גבוהה יתבטא גם בקריירה שתפתח. אם לדוגמא סיימת את הנדסת המכונות ואתה מתעניין בכלכלה יש סיכוי טוב שתתעסק גם בניהול תקציבי ותמחור של פרוייקטים שתעבוד עליהם ואולי אפילו ניהול ברמות יותר גבוהות מהצד הטכני נטו.

• רעיון טוב! 2

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 15 דקות, yor2 כתב:

אני ממש לא מדבר על אנשים שסובלים ממחלות או פציעות משמעותיות, אלא על אנשים שבחרו בקצבת הנכות כדרך להתפרנס, גם אם בדוחק

כמה כאלה כבר יש? איך בכלל אפשר לקבל קצבת נכות בלי להיות נכה שלא מסוגל לעבוד? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Potato כתב:

תן לי דוגמה לפעילות שהיא לא כזו.

קורס נהיגה מתקדמת.

מנוי בחדר כושר.

טיפול פסיכולוגי.

הלימודים שלי ממש לא היו בזבוז זמן גם כן. 

לפני 11 דקות, yor2 כתב:

sperial אתה חושב שבחרתי לחיות מ3218 שקל לחודש גם אני חי מנכות לא ביקשתי אותה 

אל תתרגש ממנו, הוא לא יודע להפגין אמפתיה. זה לא בכוונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, יבגניפ כתב:

קורס נהיגה מתקדמת.

אתה עושה את זה פעם בחיים או פעם בשנה אם בא לך,לוקח חצי יום.

ציטוט

מנוי בחדר כושר.

משלב את זה נהדר עם עבודה ולימודים.

ציטוט

טיפול פסיכולוגי.

אם צריך אז חשוב.

לא לשם כיוונתי.

ציטוט

הלימודים שלי ממש לא היו בזבוז זמן גם כן. 

מה למדת?

ציטוט

אל תתרגש ממנו, הוא לא יודע להפגין אמפתיה. זה לא בכוונה.

או לקבל כל גישה שהיא לא הגישה שלו.

אני ככל הנראה ימני טיפש מהפריפריה שהגיע ללמוד בגלל קידום אוכלוסיות מוחלשות וכמובן מאוד מאוד טיפש וחסר ניסיון.

יבגני הוא יבגני אז הוא מאבטח בסופר.

ואתה בן אדם בריא לחלוטין שבא לעקוץ את ביטוח לאומי ומשרד הבריאות.

@yor2

אנשים כבר אפילו לא מופתעים מהגישה המסריחה שלו לכל מי שהוא לא בדיוק הוא.

קח את התגובות הטובות והעזרה שאנשים מציעים אפילו לאנשים שהם לא מכירים.

יש בפורום המון אנשים נפלאים,תתעלם מהמיעוט שלא.

לפני 24 דקות, Night Driver כתב:

אנחנו הולכים ללמוד משהו שאנחנו חושבים שמעניין אותנו/נתעשר ממנו וחושבים שאנחנו יודעים את המסלול המקצועי שחהיה לנו אבל בפועל לחייל יש את הדינמיקה שלהם ואנחנו עלולים למצוא את עצמנו בתחומים שבכלל לא חשבנו עליהם.

מסכים איתך,בדיוק מה שקרה לי.

אני עוד רגע מסיים תואר שהתחלתי עם המון עניין ומסיים אותו בשביל לסיים.

תוך כדי מצאתי אפיקים אחרים שיותר מעניין אותי להתעסק בהם, SHIT HAPPENS.

ציטוט

כל מה שתלמד, במיוחג אם הלכת ללמוד מתוך עניין) בסבירות גבוהה יתבטא גם בקריירה שתפתח. אם לדוגמא סיימת את הנדסת המכונות ואתה מתעניין בכלכלה יש סיכוי טוב שתתעסק גם בניהול תקציבי ותמחור של פרוייקטים שתעבוד עליהם ואולי אפילו ניהול ברמות יותר גבוהות מהצד הטכני נטו.

מעניין אותי ללמוד כלכלה ברמה התיאורטית.

לא בהכרח רוצה להתעסק עם זה.

אני צריך את ה"תואר" בשביל מסגרת שתכניס אותי ללו"ז,מודע ליכולות המוגבלות שלי בלשבת ולעשות דברים לבד.

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט

משלב את זה נהדר עם עבודה ולימודים.

בהחלט. יש המון דברים שאתה יכול לשלב, הם לא יתרמו לחשבון הבנק שלך אבל יתרמו לך ברמה האישית. רק על זה אני מדבר.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, SlowRide כתב:

כמה כאלה כבר יש? איך בכלל אפשר לקבל קצבת נכות בלי להיות נכה שלא מסוגל לעבוד? 

רק אם אתה מרמה את ביטוח לאומי. בכדי להיות מוכר כנכה וגם לקבל 'אובדן כושר עבודה' לצמיתות התהליך לא פשוט.

בכדי לקבל קצבת נכות אתה צריך גם שיהייה לך אובדן כושר עבודה כלומר אתה יכול להיות עם נכות של 80 אחוז אבל עם אובדן כושר עבודה של 0 אחוז לכן לא תקבל שום קצבה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Potato כתב:

זה רע? עדיף לסבול בעבודה ולהרוויח 16 מלסבול בעבודה ולהרוויח 6.

לא אומר שזה רע. החבוב שציטטתי אמר שאם אתה לא אוהב משהו, אתה לא תיהיה בו טוב. הצגתי דוגמה נגדית.

בוא נסכים שלא להסכים

מקבל.

זה לא בהכרח משנה משהו,כל עוד אתה מגיע גליון עם ציון מעל 80 לרוב המשרות זה יספיק.

בודדות ידרשו 85.

ואישית אני לא אוהב לגשת למועדי ב ולשפר,משעמם אותי ללמוד את אותו החומר שכבר ידעתי פעמיים אז אני פשוט משאיר את הציון הראשון.

אני פחות מכיר מכונות. אם אתה אומר אז אתה יודע. בתוכנה יש הבדל בין 80 ל-85 ואלו שמקבלים מעל 90. ההבדל הוא בקבלת הראיון הראשוני כמובן.

אצלנו מועדי ב' היו סיכון, ולעשות קורס חוזר לא היה בא בחשבון. 

רוב הסטודנטים מגיעים להרצאה ומקבלים קצת מידע על מושגים,אחרי זה מגיעים לתרגול וקולטים שם קצת טכניקה ואז בשיעורי בית משפרים אותה לרמת הידע הנדרשת.

יש סטודנטים שמסוגלים להבין את החומר תוך כדי ההרצאה ומבינים אותו כל כך טוב על הפעם הראשונה שיכולים לדלג על התרגול לפתור שיעורי בית.

זה בודדים שבבודדים,הרוב יוצאים אחרי שעתיים הרצאה עם הבנה דיי בסיסית של מה קורה בקורס.

אני מכיר מדמח\תוכנה. ברוב הקורסים התרגול לא היה מספיק כדי לפתור תרגילים. ובטח לא מספיק כדי לפתור ברמה סבירה מבחן. נכון שיש קורסים שהיו די טכניים, אבל רוב הקורסים לא היו כאלה. משיחה מחברים שעושים\עשו חשמל קיבלתי את אותו הרושם. כלומר צריך איזה שהוא "משהו" (תמהיל מסויים של תכונות\יכולות\כשרון) כדי להצליח ללמוד את החומר בצורה כזו שאפשר יהיה לקבל ציון סביר (כל אחד והסביר שלו) במבחן. כמובן שיש הבדל בין ללמוד ולהבין את החומר ובין להצליח במבחן. כתלות בקורס- לפעמים זה מתלכד ביחד, לפעמים מדובר בשני כישורים נפרדים.

אני בכלל לא מדבר על המוכשרים במיוחד שבשבילם תואר ראשון זה לא אתגר.

אולי גם חינוך?

אני חושב שזה הרבה יותר מזה. בין אם מדובר בכישורים אנליטיים, יכולת פתרון בעיות, יכולת הסקה וכו' וכו'.

בוא נשאיר גמולים וטבלאות שכר במגזר הציבורי מחוץ לשיח,זה לא הנושא.

דווקא אני מדבר על כאלו שבאו ללמוד כדי באמת להעשיר את הידע שלהם. כמובן שהם כנראה מיעוט, אבל הם קיימים. 

פספסת בניחוש שלך ב10 נקודות למטה.

ועם תואר בהנדסה וממוצע 75 יהיה באסה רצח לחפש עבודה,ממוצע נמוך יתקבל על חשבון נסיון תעסוקתי,אבל אם גם לא עבדת וגם הממוצע שלך לא טוב כנראה שבהרבה מקומות שהיית רוצה לעבוד בהם לא יסתכלו עליך.

לא התכונתי לזלזל, ו80-90 זה אחלה בחלה של ממוצע. וגם אם יש לפלוני ממוצע מעט נמוך, זה לא אומר שהוא דן את עצמו לחיות בקרטון ולקבץ נדבות. אז הוא יעבוד כמהנדס במקום מעט פחות "נחשב". אם ישכיל לעשות, ילך ויצבור מקסימום ניסיון ומשם יתקדם הלאה.

ד"א בקשר ל"הרבה מקומות שהיית רוצה לעבוד בהם", מהניסיון שלי ושל חברים שלי, שנה-שנתים אחרי שנכנסנו למטחנה, אפשר להגיד שלא כל הנוצץ הוא זהב. אנשים מוכנים להתפשר היום, רק כדי לעסוק במה שמעניין אותם. גם אם אין פוזבול או סנוקר בחדר כיף. 

וכולנו נמצאים איפשהו על האמצע הזה.

רק אתה בוחר אם להסתכל למטה או למעלה.

אני מאוד ביקורתי כלפי עצמי וכנראה שזה ניכר קצת בכתיבה.

למה זה או? למה לא וגם? למה אי אפשר להסתכל למטה ולהכיר בכמה שהתקדמת ומנגד להתסכל למעלה ולראות לאן אתה רוצה להגיע.

לדעתי חשוב לדעת איפה אתה עומד, זה נותן פרספקטיבה יותר נכונה.

למה אני חושב שלתארים בהנדסה אין הצדקה?

אני מכיר את הנדסת מכונות,ולתואר הזה אין הצדקה במתכונת הנוכחית.

מלמדים בצורה מאוד לא רלוונטית קורסים חשובים ובצורה מאוד גרועה קורסים פחות חשובים.

אני יכול לספור על יד אחת את הקורסים שהועברו טוב והיו רלוונטיים(בלי לערב רגשות של כמה קיבלתי).

מהיכרותי עם מדמח\תוכנה ומחברים שעשו חשמל, כן הרגשנו ככה (כמו שאתה מתאר) כלפי חלק מהקורסים. אבל כתואר כמכלול כן מדציק את עצמו. אני לא מדבר על התעודה בלבד, אלא סיום מסלול לא טריוויאלי עם אינדיקטורים ברורים (ציונים בקורסים). 

ללכת לים זו בטלה,ועדיין אני "חוטא" בה לפעמים.

אבל להעביר ככה 3 שנים זה מוגזם.

אני צריך לקום לעבודה,לחזור ממנה ב6 בערב ולדעת שעוד יש לי לו"ז ועומס בבית שאני צריך לעמוד בו.

מוגזם זה סובייקטיבי. ד"א, מה שאתה מתאר זה לא בטלה (בעיניי).

נכון,לא הכל מושלם וגם עכשו אני מרשה לעצמי להתמרמר.

SO WHAT?

לא אומר שזה בעייתי, אבל אני לא חושב שיש פה הרבה מה להתמרמר.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 4 דקות, מרק10 כתב:

בכדי לקבל קצבת נכות אתה צריך גם שיהייה לך אובדן כושר עבודה כלומר אתה יכול להיות עם נכות של 80 אחוז אבל עם אובדן כושר עבודה של 0 אחוז לכן לא תקבל שום קצבה

זה בדיוק העניין, בשביל 3000 שקל בחודש לעבור את כל הטרטור הזה במקום פשוט ללכת לעבוד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום לכולם. מי מכם שראה, ומי שלא, השרשור הזה הגיע בעמוד הקודמת לרמות גועל שלא נתקלנו בהן כבר מזמן. 

לונג סטורי שורט, המשתמש הורחק לצמיתות מהפורום.

לונג סטורי לונג, לפני כשנתיים התקבלה החלטה להתחיל לשחרר קצת את הניהול בפורום ולאפשר לחברי הקהילה להתנהל ביתר חופשיות. מי מכם שחבר פורום הרבה שנים כבר, יודע שאחד הדברים שהיו "מפורסמים" בפורום זו רמת הניהול הקפדנית מאוד. לאחרונה כאמור שחררנו מעט ואנחנו נותנים לחברי הפורום הרבה יותר חופש התבטאות ונותנים לאנשים "לרדת יותר נמוך". ולפעמים זה אולי נראה כאילו אין ניהול, אבל זה ממש לא המצב. 

לצערי/לשמחתי, עם המעבר לפלטפורמה החדשה, הפעילות בפורום עלתה ביותר מפי שניים (מבחינת כמות פוסטים שנכתבים ושרשורים שנפתחים), מה שגורם לכך שלמנהלים יש הרבה פחות סיכוי לראות כל הודעה שנכתבת. ולכן אני מתנצל מראש על כך שלא הצלחנו להגיע להתבטאויות הנוראיות שנאמרו פה מוקדם יותר ולעצור אותן בזמן.

אני אנצל את ההזדמנות הזו כדי לבקש מכם שוב - אם אתם נתקלים בהודעות שחורגות מגבול הטעם הטוב - קללות, נאצות, גזענות, טיפשות יוצאת דופן, השתמשו בכפתור ה"דווח למנהל" שנמצא בחלקו העליון-שמאלי של כל חלון הודעה (הוא הופך בולט יותר כשמרחפים מעל ההודעה עם העכבר). 

ניהול קהילה זה ביזנס מורכב, של איזון בין הרצון לתת לחברים בה את חופש ההתבטאות הרחב ביותר שאפשר - כי אינטרנט = חופש טוטאלי (עד שהשב"כ דופקים לך בדלת, אבל עד אז... השמיים הם הגבול), ומצד שני לעקור משתמשים שמרעילים לשאר החברים את השהייה. הפעם נכשלנו בזמן התגובה, אני מקווה שבעתיד נצליח להגיב מהר יותר. 

תודה.

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 2

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...