Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

• תגובות 6.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 47 דקות, ch2856 כתב:

רק שמקור השריפה הוא הוא לא מיכל הדלק אלא משהו אחר ולרוב זה פשוט עניין של הזנחה. 

נכון, אבל זו לא הפואנטה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, Virtue3000 כתב:

ללא ספק זה מתייחס לכל החשמליות
... אבל אז יש לך את טייקאן ואיטרון RS.... שלפחות בפרמטר של "פאן" כנראה מוכיחות שזה כן אפשרי. ( אה וגם אני מוכן להתערב שהן לא רואות ממטר את טסלה מבחינת איכות ההרכבה, טוב נו, אז יש לנו גם את יונדאי\קיה ומרצדס עם במוו...)

אין מה לעשות, זה העתיד של תעשיית הרכב וכמה שנתאים את עצמינו לעתיד הזה הרווח שלנו הולך וגדל. אני מדבר על רווח אישי, רווח של המדינה והעולם כולו.לא חשוב מה החברה המייצרת ותמיד יהיו רמות שונות של טכנולוגיה ושל מחיר. כל אחד והשגעונות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.8.2021 בשעה 17:35, Virtue3000 כתב:

ללא ספק זה מתייחס לכל החשמליות
... אבל אז יש לך את טייקאן ואיטרון RS.... שלפחות בפרמטר של "פאן" כנראה מוכיחות שזה כן אפשרי. ( אה וגם אני מוכן להתערב שהן לא רואות ממטר את טסלה מבחינת איכות ההרכבה, טוב נו, אז יש לנו גם את יונדאי\קיה ומרצדס עם במוו...)

ריקול, לפורשה, אובדן כח חלקי / מלא בזמן נסיעה. 

https://m.calcalist.co.il/Article.aspx?guid=39164760

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם, אשמח מאוד לעזרתכם ב2 דברים.

הזמנתי את הטסלה מודל 3 סטנדרט לפני כשבוע וחצי, ואני מעוניין לשדרג בסוף לlong reing איך אני עושה את זה?

2. ממה שהבהנתי מטסלה אני לא מקבל את הרכב עם עמדת טעינה, הם מפנים אותי לקנות את זה בארץ בעלות של כ5500 ש"ח כולל התקנה...

השאלה האם יש מקומות אחרים בהם ניתן לקנות, וכן האם אפשר להתקין את זה לבד.

תודה רבה לכולם.

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, המהיר הזהיר כתב:

שלום לכולם, אשמח מאוד לעזרתכם ב2 דברים.

הזמנתי את הטסלה מודל 3 סטנדרט לפני כשבוע וחצי, ואני מעוניין לשדרג בסוף לlong reing איך אני עושה את זה?

2. ממה שהבהנתי מטסלה אני לא מקבל את הרכב עם עמדת טעינה, הם מפנים אותי לקנות את זה בארץ בעלות של כ5500 ש"ח כולל התקנה...

השאלה האם יש מקומות אחרים בהם ניתן לקנות, וכן האם אפשר להתקין את זה לבד.

תודה רבה לכולם.

1. שלח להם מייל ואם זה אפשרי ישנו את זה, אולי יש לך אפשרות לשנות גם בהזמנה עצמה, תבדוק.

2. יש כמה חברות שמוכרות מטענים, לא חייב אפקון.  אני קניתי מטען של שנפ.

בתאריך 27.8.2021 בשעה 17:49, stas12 כתב:

הריקול כבר מאחורינו, אבל אם אפשר ללכלך למה לא? 

הריקול הוא על כ 6000 מכוניות ברחבי העולם. בישראל מספר בודד כבר יצרו איתם קשר וטופלו במהלך יולי. 

מדהים, זה פורסם בכל מקום אפשרי ואני כבעל הדגם שמתאים לריקול ישר בדקתי והתברר שאין כלום..חברים נוספים בשתי קבוצות ווטסאפ גם בדקו ואף אחד לא מצא אצלו צורך בריקול.     תומר הדר היקר - מפרסם דברים בלי לבדוק וזו לא פעם ראשונה שהוא מתבל את הכתבות שלו בניחוח אנטי לצערי.

• רעיון טוב! 4

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלות עמדת טעינה של אפקון היה 2000ש"ח ללא צורך בעבודת סלילה מורכבת כמובן. ממתי זה התחיל לעלות פי 3?

לגבי כתבות אנטי-טסלה הם כותבים ובודקים טוב טוב וכל דבר שאפשר יהיה לכתוב בנושא גם אם יש קשר כלשהו לנושא יכתבו עליו כי משלמים להם על זה יפה מאוד. גם לתומר וגם לאודי היקר ועוד כמה כמוהם...שיהיה להם בהצלחה ולהתפרנס ב"כבוד"...

עריכה אחרונה על ידי Johnik
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטען טסלה דור 2 אומנם עולה 2000 שח, אך המטען הזה דורש ממסר מסוג type b שעולה עוד כאלפיה, תוסיף התקנה בבית הלקוח.

המחיר משתנה מאוד לפי סוג ההתקנה והעבודה הנדרשת למשיכת כבל מתח מלוח החשמל למקום בו רוצים להתקין את העמדה 

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, Johnik כתב:

שיהיה להם בהצלחה ולהתפרנס ב"כבוד"...

כבוד? אני לא רואה הבדל בין זה לבין <המקצוע העתיק בעולם>. מכניסים דברים לפה שלהם תמורת כסף (תרתי משמע)

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה לא רואה הבדל ביניהם? הראשון (במקרה הטוב) עוסק בהנעה והשני בהנאה😊

• מצחיק 3

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש, מקווה שזה בסדר...

אני רואה את החתימה הזו,

-מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.-

ולא רואה חתימות אחרות, יש לזה הגדרות ?

תודה.

אני במחשב, ווינדוס 7

---------------------
הזמן הכי טוב לשתול עץ היה לפני 20 שנים.
הזמן הבא הכי טוב הוא עכשיו ...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.8.2021 בשעה 09:45, Virtue3000 כתב:

איך אנשים קונים את הזבל החצי עפוי הזה...

שילוב מדהים של איכות החומרים והרכבה של רכב אמריקאי, וחברת היי טק שמתיימרת להיות יצרן רכבים. 
טכנית, אנשים שרוכשים את הכלי תחבורה הנפלאים האלה, הם עדיין נחשבים לearly adapters, עם כל מה הכיף שנובע מהמושג הזה.

בקנדה יש כבר מודל 3 שעשתה 400,000 ק"מ. לא רע לזבל חצי אפוי.

240946866_10160322604589276_557048308749

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, eitanuch כתב:

כבוד? אני לא רואה הבדל בין זה לבין <המקצוע העתיק בעולם>. מכניסים דברים לפה שלהם תמורת כסף (תרתי משמע)

פספסת גרשיים כנראה :) 

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...