Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

לפני 6 דקות, eitanuch כתב:

זו הבעיה שלהם. במקום לחשוב למה הצרכן לא רוצה להישאר אצלם (או ליתר דיוק, למה הצרכן מתעב אותם), הם מתעסקים ב"בעיות" של טסלה. 

אני לא חושב שמישהו "מתעב" את היצרנים המסורתיים ומבחינות רבות לטסלה יש עוד הרבה מה ללמוד מחברות שמייצרות רכבים מעל 100 שנים.

עריכה אחרונה על ידי Korgan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 7 דקות, Korgan כתב:

אני לא חושב שמישהו "מתעב" את היצרנים המסורתיים ומבחינות רבות לטסלה יש עוד הרבה מה ללמוד מחברות שמייצרות רכבים מעל 100 שנים.

מוזמן לקבוצת "נפגעי dsg7" בפייסבוק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבוצות הפייסבוק ברובן מלאות בנפגעים "נפשית = עוגמת נפש ובכיס , בעיקר אלו שאינם תחת אחריות.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, zaf כתב:

קבוצות הפייסבוק ברובן מלאות בנפגעים "נפשית = עוגמת נפש ובכיס , בעיקר אלו שאינם תחת אחריות.

בוואג האחריות שנתיים.
מרכב בן שנתיים מצופה אמינות ובוודאי במכלולים יקרים.
אם גיר מתקלקל אחרי שנתיים, ואתה נאלץ לשלם מכיסך על כשל תכנוני, אז כן, זה מייצר תיעוב.
אם לא הגיר, אני חושב שאוקטביה הייתה מככבת במשך שנים כמשפחתית הנמכרת ביותר, ובפער מהמתחרות.

עריכה אחרונה על ידי קוביד19
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק או כל טענה שהכאב אמיתי וכל מי שעבר את החוייה "זכה" לאכול סיפורי סבתא לאורך זמן עד שהיגיעה התביעה הייצוגית. אבל קבוצות הפייסבוק הן יותר רעש וצילצולים מאשר דרך פעולה .

מכירות VAG לא נפלו, להפך בחלק מהדגמים עלו.

אבל הדיון כאן הוא טסלה!   והם לא מוכרים פחות בגלל הכתבות השונות. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר המשחק מתאזן,
ליצרניות הרכב הוותיקות לוקח יותר זמן לעשות את ה"שיפט" לייצור מכונית כל-חשמלית, חלק מזה נובע ממוטיבציה,  שבתורה נובעת מהעובדה שהמבנה שלהן מפוזר על המון מוצרים שחשמל הוא רק אחד מהם. על זה שהיא אחראית במידה לא מבוטלת לזה שהמבערים מתחת לישבנים של היצרניות הגדולות עברו לטורבו - מגיע לה כל הקרדיט.

מצד שני, בכל הנוגע לבקרת איכות, יכולת ייצור, שירות או אפילו בלעמוד בהצהרות שלהן באשר לזמני הצגה, ייצור ואספקה - טסלה לפעמים מתנהגת כמו קיוסק. היא שמה את הז'יטונים על הצטיינות בתחומי ההנעה החשמלית, הפיצ'רים וחווית המשתמש של המכונית. 

אם נבודד את ההיבט הכלכלי של רווח מחלקי חילוף, יבואניות היו מתות להיפטר מהמבנה הנוכי כולל המעטפת הלוגיסטית של אולמות תצוגה, סוכנויות, שינוע כלי רכב וכו'. אבל זו עסקת החבילה שלהם כרגע.  

• אהבתי 1

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, eitanuch כתב:

פיזית כנראה שלא. נפשית? 

חחחח גם לא כל כך. אנשים קיבלו טיפול. אני נוהג על סקודה אוקטביה. ב-40,000 ק"מ התחילו בעיות בגיר. הגעתי למוסך וקיבלתי שירות. מאז הרכב עבר 80,000 ק"מ ללא בעיות. זה לא שזרקו עשרות אלפי לקוחות לכלבים. כמובן אם יש תקלה מחוץ לאחריות המורחבת יכולה להיות בעיה, אבל כמה יש גבול כמה היצרן צריך לכסות תיקונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, Korgan כתב:

חחחח גם לא כל כך. אנשים קיבלו טיפול. אני נוהג על סקודה אוקטביה. ב-40,000 ק"מ התחילו בעיות בגיר. הגעתי למוסך וקיבלתי שירות. מאז הרכב עבר 80,000 ק"מ ללא בעיות. זה לא שזרקו עשרות אלפי לקוחות לכלבים. כמובן אם יש תקלה מחוץ לאחריות המורחבת יכולה להיות בעיה, אבל כמה יש גבול כמה היצרן צריך לכסות תיקונים.

אחרי שהייתה תביעה ייצוגית. פרט לזה, היו תקלות נוספות שלא זכו לכותרות ולא נכללו בתביעה. היו ריקולים בעולם שבארץ הושקטו ולא בוצעו. יש את התקלה המפורסמת שהידית של הגיר לא מזהה את המצב שלה עקב תקלה בבורר. לי אישית עלה סכום מסויים להזמין את החלק מחול ולתקן בעצמי. במוסך מומחה זה היה עולה לי עוד אלפייה. במוסך מורשה בכלל לא היו יודעים מה לעשות והיו מחליפים את כל המכלול במחיר מופקע.

אבל זה לא שרשור תקלות וואג אז בא נעצור פה.

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת מהות הפורום, מתחיל דיון על טסלה ותכף עוברים לכמה טיפ צריך להשאיר בחתונה מעבר לקו הירוק עם תו סגול והגעה באוטובוס עם רב-קו

• אהבתי 3
  • מצחיק 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הזכירו את הPLAID: תיראו כמה "איטית" היא לעומת הNEVERA :

עכשיו אני תוהה מה מאסק מתכנן עם הרודסטר החדשה...

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, hwgeek כתב:

אם כבר הזכירו את הPLAID: תיראו כמה "איטית" היא לעומת הNEVERA :

עכשיו אני תוהה מה מאסק מתכנן עם הרודסטר החדשה...

$2.4M, 1,914 HP Rimac Nevera vs the 1,020 HP Tesla Model S Plaid

כפול כוח סוס כמעט ועלות 130K דולר מול 2.4M דולר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, לא ניסיתי להשוות ביניהם מהבחינה הזו- אלא רק לפוטנציאל של הרכב החשמלי, זו הסיבה למה הבוגאטי הבאה תיהיה חשמלית גם.

נ.ב: מאסק הציג שלרודסטר יהיה מומנט של 10000 NM, האם זה יהיה בגלגל או מנוע? כי רימאצ' מציגה את שתי הנתונים:

Motor torque

2360 Nm

Wheel torque

13430 Nm

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...