Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

מה בדיוק אפשר להבין מהביקורת הזאת? את כל הדברים שהוא לא אוהב אפשר לבטל או לרסן. לא אוהב שהרכב מהיר? שים מצב CHILL. כנל לגברי הREGEN, אפשר לבטל. ומאיזה בחינה הרכב לא מתאים לו, אם אפשר לבטל את הדברים שהוא לא אוהב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

באמת לא ציינתי הפעם למה הרכב לא מתאים לי מאחר וציינתי זאת כבר בהודעות קודמות.

זה לא בגלל עודף ביצועים שלא איכפת לי שהם שם רק שאני לא צריך אותם ואפשר גם לאלחש את העוצמה שלהם או עודף בלימה הרגנרטיבית שאפשר לכוון גם אותה.

אלא בגלל מבנה סדאן לא פרקטי וגג זכוכית ללא כיסוי. גם התגלית החדשה ישנה על בלימות הפאנטום באוטו פיילוט הוסיפו אש למדורה. 

אני מעוניין ברכב פרקטי יותר, ג'יפון או בערך ג'יפון (כמו איוניק 5 למשל אבל יכול להיות גם מודל y בהתאם לשיפורים שיכניסו בדגמים מברלין), כלומר יותר מרווח, יותר גבוה, תא מטען גדול יותר עם דלת חמישית ובלי גג פנורמי בכלל (אולי אתפשר על גג פנורמי עם כיסוי אטום לחלוטין אם לא תהיה ברירה או שאשים מדבקה אטומה לגמרי על הגג).

הייתי רוצה גם מרווח גחון גדול בשביל לא לגלח את הפגוש במפגשים עם מדרכות, אבל בג'יפונים חשמליים זה פחות נפוץ לאור הסוללות בתחתית המרכב. 

וכמובן שאני מחפש גם מערך שירות נרחב ומקובל.

אבל הצרכים שלי הם שלי והמודל 3 יכולה להתאים לצרכים של אחרים.

בינתיים אני לא מחליף את הרכב שלי ומחכה להגדלת היצע הרכבים החשמליים בישראל ותשתית הטעינה הציבורית , יש לי זמן לאחר שמסתמן שיאריכו את הטבת המס על רכבים חשמליים.

עריכה אחרונה על ידי evc
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, shimta כתב:

תסתכלו בחובות המדינה לפנסיה התקציבית וגם תבינו למה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסד הפנסיה התקציבית, הפך אנשים רבים לבעלי הכנסה פנויה מרשימה, צריך לזכור שבמרבית המקרים מקבליה נהנים מהכנסות רבות נוספות שכן חלק לא קטן מהם יצאו לגימלאות בגיל שמאפשר קריירה שניה לאורך שנים. מדובר בשכבה לא קטנה שבאופן טבעי מייצרת ביקוש לגאדג'טים בנוסף להשקעות בנדלן וכיו"ב. טסלה היא גאדג'ט שימושי מושלם. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הייטקיסטים בהחלט יוצרים ביקוש רציני. באשר לתחרות עם מקבלי התקציביות, אני קצת פחות נחרץ ממך, למעט כמובן פליטי האקזיטים, אבל אלו עדיין מספר מבוטל ביחס.  ובכל מקרה השוק הישראלי הפך להיות אבן שואבת לכל מיני צעצועים מסוגה של הטסלה. לא לחינם משיטים לפה אניות מלאות בטסלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מדגם לא מדעי ולא מייצג נראה שרוב הרוכשים (לפחות אלה שאני מכיר) רכשו את הטסלה בכסף שאין להם (מימון) חלקם חושבים שיממנו את הרכב מהירידה בהוצאות האחזקה. נקווה (בשבילם) ששר האוצר לא יקלקל להם את החישוב.

ובעניין אחר: בטסלה ישראל מתכוננים למשלוח אוגוסט ורשמו 50 קודי דגם חדשים כולם מתוצרת טסלה סין.

20 דגמים SR+

20 דמים LR

10 דגמים Performance

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי מגיעה Y? יש עדכון?

מה שיגיע לכאן זה בטוח מברלין או שיהיו כאן בתקופה הראשונה Y מסין?

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, evc כתב:

באמת לא ציינתי הפעם למה הרכב לא מתאים לי מאחר וציינתי זאת כבר בהודעות קודמות.

יחסית לאחד שטסלה 3 לא מתאים לו, אתה פעיל מאוד בשרשור

לא מתאים לך? דפדף הלאה

למה אתה נתקע פה?

שואל ברצינות

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אנחנו אנשים בוגרים ומנהלים דיון על רכבים ויש אנשים שרוצים לקבל תמונה מלאה על הרכב ולא רק תשבוחות.

אני בעצמי התלבטתי אם לרכוש את המודל 3 ומשתף מההתלבטויות הסובייקטיביות שלי ואולי זה יעזור למישהו.

שמתי לב שבפורום הזה קשה להתבטא בחופשיות בגלל נפגעי אגו למיניהם בכל מיני נושאים, אז בלי להעליב, הגיע הזמן לפתח עמוד שדרה.

אפשר להגיב לגופו של עניין ולהסביר למה לא מסכימים.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, PriceDevil כתב:

ורשמו 50 קודי דגם חדשים כולם מתוצרת טסלה סין.

סליחה על הבורות אבל מה זה קודי דגם?

במה שונים קודי דגם שונים של אותו מודל (למשל טסלה LR) ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצרכן הסופי זה די חסר משמעות, זה בעיקר עניין של עבודה מול משרד התחבורה/רשות המסים. סתם לדוגמה, אם בטסלה מתמחירים רכב שהגיע לנמל בצבע לבן במחיר שונה מרכב בצבע צהוב, אז הם צריכים ליצור קוד דגם שונה כי זה מוצר שונה לחישוב מס שונה. כך לדוגמה גם יש קוד דגם שונה לחישוקי "19 במקום "18 וכו'. יש כמובן שינויים גדולים יותר כמו דגם SR אמריקאי ודגם SR סיני עם הבדל בהספק ובמשקל ואז בהחלט שחייבים קוד דגם שונה. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, evc כתב:

בינתיים אני לא מחליף את הרכב שלי ומחכה להגדלת היצע הרכבים החשמליים בישראל ותשתית הטעינה הציבורית , יש לי זמן לאחר שמסתמן שיאריכו את הטבת המס על רכבים חשמליים.

יש לך מכוניות חשמליות מצוינות כמו האיוניק 5 והיונדאי קונה שמשווקות החל מהשבוע בנוסף לדגמים החשמליים הרבים שכבר משווקים.

אין סיבה לא לעבור כבר היום לרכב חשמלי כאשר מחירי הדלק ממשיכים לזנק למעלה חודש תשיעי ברציפות - אפשר לחסוך המון כסף וליהנות מחווית נסיעה חשמלית שקטה ונעימה.

עריכה אחרונה על ידי Gopher
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...