Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

Krd
שימו לב! השרשור הזה בן 518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכשירי ה gps מותאמים יותר ל"נהג הממהר", הם לדוגמה יודעים להיות נודניק אם עברת את המהירות בקרבת המצלמה ויש להם המון אפשרויות כוונון אחרות. וויז גם אפשרות טובה, אני באופן אישי חושב שההפרש נותן במקרה הזה תמורה טובה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 20 שעות, yossi23 כתב:

חולק עליך. אני נוסע עם וויז (50,000 ק"מ בשנה בעשר שנים האחרונות) והוא מספק הגנה נהדרת בפני לייזר ומצלמות. שוטר לא מספיק לחנות את הניידת וכבר מסומן....לדעתי אין צורך בgps 

א. מה שאתה אומר נכון בשעות העומס, כשיש המון נהגים על הכביש ותוך דקות ספורות מישהו מעלה את הדיווח לוייז. אבל אם אתה נוסע בלילה נניח, או בשעות מתות כשאין הרבה רכבים על הכביש, אתה תפגוש לא מעט ניידות (גם סמויות) שלא מדווחות בוייז. על כביש 1 לדוגמא אני יכול להעיד שאני רואה לא מעט כאלה בלילה, גם באיזור ת"א וגם באיזור ירושלים.

ב. גם אם כן הועלה דיווח, הווייז מישום מה לא תמיד מתריע ברמקול. חשבתי פעם שזו בעיה אצלי במכשיר או משהו, אבל גם לאחר שהחלפתי מכשיר הבעיה המשיכה, וגם מחברים שיצא לי לשאול, הבנתי שהבעיה היא באפליקציה. יש איזה באג שלפעמים הוייז לא מתריע ברמקול למרות שאם תסתכל במסך של הוייז כן תראה התראה על מצלמה או שוטר.

ג. לפעמים אני אני נוסע ולא בא לי להפעיל את הוייז רק בשביל דיווחי משטרות. גלאי שנמצא קבוע ברכב ונדלק באופן אוטומטי יכול לתת גם מענה מבחינת נוחות וזמינות מיידית מבלי להפעיל וייז לכל נסיעה. לא שזה בפני עצמו שווה 300 ש"ח לדעתי, אבל זה עוד בונוס קטן שמשפר את איכות החיים :)

לפני 15 שעות, Legend כתב:

יש חברי פורום ששדרגו מ-R3 ל-R7 ויכולים לכתוב האם ההבדל מצדיק את המחיר באיזשהי צורה?

*בשימוש בכבישי הארץ בלבד. לא חו"ל.

הR1 וה-R3 לדעתי מתריעים הרבה יותר מדי זמן מראש. גם אם תיסע על 300 קמ"ש אתה תספיק להאט מבלי לגעת בברקס עד שתגיע לדבורה. לכן לדעתי מבחינת הטווח הגדול יותר שמציע ה- R7 - השקעה מיותרת ואפילו די מעצבן וחופר לקבל התראה 5 ק"מ לפניי הדבורה.

לא יודע לגבי פיצ'רים אחרים וכו', אבל בכל אופן בארץ יש להפעיל רק תדר Ka, אז כל פיצ'ר שנועד להפחית התרעות שווא גם כן  די מיותר לדעתי, כי התראות שווא עם R1 או R3 כמעט ולא תקבל אם תגדיר אותם כמו שצריך. בנוסף לכך, הR7 מעט גדול יותר מהם, קח זאת בחשבון.

עריכה אחרונה על ידי motek
  • אהבתי 1
לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, motek כתב:

בשעות מתות כשאין הרבה רכבים על הכביש, אתה תפגוש לא מעט ניידות (גם סמויות) שלא מדווחות בוייז

ולכן, כשהווייז מתריע על "רכב עצר בצד הדרך", אני מעיף מבט ללוח השעונים, כאילו זו הייתה התרעה על "משטרה לפניך".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה, כשאני מפעיל את היונידן  R3 הוא מבצע בדיקה עצמית ומקריא בקול את התדרים . לאחר כמה שניות המכשיר מתריע  "לייזר" עם הצפצוף ואחר כך נרגע..

זה קורה בכל פעם שאני מפעיל את המכשיר ובמקומות שונים.

האם זה קורה למישהו נוסף ? מה יכולה להיות הסיבה לכך ?

אגב הרכב הוא ללא לידר (פורד מונדאו).

ספוילר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, pasat04 כתב:

ולכן, כשהווייז מתריע על "רכב עצר בצד הדרך", אני מעיף מבט ללוח השעונים, כאילו זו הייתה התרעה על "משטרה לפניך".

אין שום קשר בין זה לבין מה שכתבתי. בשעות מתות לא בטוח שתיהיה התראה גם על רכב שעצר בצד הדרך.

לפני 9 דקות, vigi כתב:

לאחרונה, כשאני מפעיל את היונידן  R3 הוא מבצע בדיקה עצמית ומקריא בקול את התדרים . לאחר כמה שניות המכשיר מתריע  "לייזר" עם הצפצוף ואחר כך נרגע..

זה קורה בכל פעם שאני מפעיל את המכשיר ובמקומות שונים.

האם זה קורה למישהו נוסף ? מה יכולה להיות הסיבה לכך ?

אגב הרכב הוא ללא לידר (פורד מונדאו).

הגלאי מבצע בדיקה שכל התדרים והלייזר עובדים. זה תקין לחלוטין, עם זאת, יש מצב שאפשר לבטל את הבדיקה הזאת דרך ההגדרות אם זה חופר לך.

עריכה אחרונה על ידי motek
לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקה העצמית אינה הבעיה. מה שמפריע לי שלאחר הבדיקה המכשיר משתתק לכמה שניות ואז הוא פתאום מתריע שהוא מזהה לייזר ואז שוב שותק- למרות שכנראה אין במקום שאני חונה בו שום גורם שמשדר לייזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכוון שהתראת הלייזר שאתה מדבר עליה היא חלק מהבדיקה שהוא מבצע בהפעלה.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
ציטוט

לא זוכר בדיוק באיזה עמוד, אבל בכלליות ההגדרות הם:

KA ON

X  BAND OFF

K BAND OFF

KA WIDE

KA POP ON

לייזר אצלי מכובה, נתון לשיקול דעתך

יש עוד מספר אפשרויות בהגדרות, אם יש לך שאלות אתה מוזמן לשאול

היי, אני חדש בדיון הזה, האם זאת ההמלצה?

או זאת:

ציטוט

היי, צודק ביותר!! כאן בארץ הכי טוב לכבות את כל האפשרויות בגלאי מלבד KA סיגמנטים פעילים 1,2,3 בלבד + לייזר פעיל כמובן.

סיגמנטים 1 ו 3 פעילים אך ורק לייתר ביטחון במידה ורדאר הדבורה לא מכויל כראוי ע"י המשטרה והתדר סוטה משמעותית מ 33.8 KA

באופן זה לגלאי UNIDEN R1 יש טווח גילוי פי 2 מאשר ל valentine 1 אל מול הדבורה.

מומלץ מאד לעדכן את גרסת המכשיר ל 1.50 עדכון שמשפר משמעותית התראות שווא בלייזר.

הזמנתי דרך AMAZON והמכשיר הגיע תוך 4 ימים דרך DHL.

ד"א מצב KA POP כבוי משפר משמעותית את זריזות המכשיר וגם את טווח הגילוי, KA POP גורם לכל גלאי לעבוד קשה מאד כדי לתפוס את שידור הסופר מהיר הזה 0.67 שאינו קביל למדידת מהירות, בנוסף מצב POP ON מוריד משמעותית את סיכוי הגלאי לקלוט מרחוק את פעולת ה I/O אינסטנט און, פעולה בה השוטר מפעיל את הדבורה בבת אחת כנגד הרכב מולו ומקבל קריאה קבילה בבית משפט.

כאשר POP במצב OFF הגלאי סופר מהיר בתגובות שלו ויקלוט בקלות את כל ניסיונות שידור הדבורה שבוצעו כלפי רכבים אחרים הנמצאים הרבה לפנינו בדרך.

כבר דיי מבולבל....

לבצע סגמנטציה?

ושאלה על הPOP: על פי דבריו של עו"ד יוסי יעקובי העניין לא קביל בבית משפט, יש דרך להוכיח שאין לך אחות?

מצטט:

ציטוט

זהו מצב המעריך באופן גס את המהירות של הרכב המגיע בכיוון הניידת, אינו קביל בבית משפט.

תודה מראש לכול מי שיכול לעזור

עריכה אחרונה על ידי MrHicUp
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מצטרף לשאלה של MrHicUp, האם זאת ההמלצה עם הFW האחרון?

don't drive faster than your guardian angel can fly

ההונדה סיויק מטוס.

הונדה סיויק שנת 97 אוטומטית,, מאוד מהירה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, caravelle כתב:

מישהו הזמין בתקופה האחרונה וקיבל? 

הזמנתי את הr1 דרך אמזון ותקוע במכס חודש, 

מה אתם ממליצים לעשות? 

הגשת בקשה למשרד התקשורת?

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...