Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

Krd
שימו לב! השרשור הזה בן 549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 16 דקות, motek כתב:

הזמנתי את של radar mount לפני כמה ימים, עוד לא הגיע. אוכל לעדכן איך הוא אם אתה לא ממהר.

אשמח, יש לי עוד שבועיים בערך לפני שחלון הזמן נסגר.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפי המעקב של אמזון זה צריך להגיע ב22 לחודש שזה יוצא יום חמישי. מהניסיון שלי ייתכן וזה יהיה אצלי בידיים רק ביום ראשון 25/4, קח בחשבון. בכל אופן, שיגיע ארכיב ואעדכן בכיף.

אגב, אם כבר, אז יש את הבאנדל הזה שמגיע עם כבל התקנה קבוע לקופסאת הפיוזים (ולא לחיבור המצת):

https://www.amazon.com/gp/product/B0788W1NC6/

ועוד דבר שצריך שיהיה זה Add-a-Circuit Fuse Adapter:

https://www.amazon.com/gp/product/B08TX4JB9F/

יש כל מניי גדלים וכל יצרן משתמש בחיבור אחר. בלינק הזה יש 2 מכל גודל, זה מבטיח ש2 מהם יתאימו בוודאות.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויש גם את זה:
https://www.amazon.com/gp/product/B0788XRBTV/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

ששם זה קליל יותר ומתחבר לחיבורי המראה/סאן רוף וכו' במידה ויש.
ללא צורך במתאמים נוספים או פיוזים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויש גם את זה:
https://www.amazon.com/gp/product/B0788XRBTV/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

ששם זה קליל יותר ומתחבר לחיבורי המראה/סאן רוף וכו' במידה ויש.
ללא צורך במתאמים נוספים או פיוזים.
למרות שיש לי fuse tap עם שקע usb פנוי (התקנתי בשביל מצלמת דרך), אני מתכוון להתחבר עם חיבור כזה למראה הפנימית (יש לה מתח).

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היתרון ב-Mount שיושב מתחת למראה? נשמע לי כמו חסימה של שדה ראייה. אני דווקא חשבתי למקם אותו כמה שיותר למעלה עם ה-Suction Cup שהוא מגיע איתו, כי גם ככה הוא לא מצריך התעסקות.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון שהוא יושב הרבה יותר חזק מאשר בוואקום לשמשה. אני מתכוון לשים אותו ממש צמוד למראה, כמה למעלה יותר כבר אפשר למקם אותו?

אגב, לפעמים כן מצריך לחיצה על mute.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OK

הוזמן Uniden R3 מאמזון (244$).

ההפרש מול ה-R1 היה בערך 20$ כך שהיה הגיוני להוסיף אותם בשביל GPS.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Fraysa כתב:

המחיר באמאזון הוא 839 ש"ח (שהם 254$) ועוד מיסים ושילוח שהם 218 ש"ח (שהם 66$). מה אני מפספס?

לדעתי אתה מפספס שיש כמה מוכרים. לדעתי זה הכי זול כרגע:

https://www.amazon.com/gp/product/B0743H6CSN/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1YOYNYHM5J90Y&psc=1

פה אתה יכול לראות את כל המוכרים:

https://www.amazon.com/dp/B0743H6CSN/ref=olp_aod_early_redir?_encoding=UTF8&aod=1

• אהבתי 1
לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר באמאזון הוא 839 ש"ח (שהם 254$) ועוד מיסים ושילוח שהם 218 ש"ח (שהם 66$). מה אני מפספס?
רכשתי היום בבוקר ב 244 דולר וזה היה המחיר הכי זול, עכשיו יש ב 239 דולר.
אני שולח את זה בתוך ארה"ב, לא לישראל.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשנה הזמנתי מ-Amazon בסיס למצלמת ARLO PRO 3 אלחוטית ולא נדרשתי להמציא אישור משרד התקשורת.

במקביל לאותה הזמנה הזמנתי גם את המצלמה אבל דרך EBAY (לא היה מלאי ב- Amazon) ונדרשתי להוציא אישור ממשרד התקשורת.

לעומת החוויה הנוראית שהייתה לי לפני מס' שנים כדי לקבל את אישור משרד התקשורת עבור ה-R1 (הזמנתי באותה תקופה עם פות"ש, הבקשות נשלחו בפקס 🤦‍♂️), הצלחתי לקבל את האישור עבור המצלמה תוך יום.

סיכוי נמוך שתידרש להוציא אישור וגם אם כן זה מאוד קל היום דרך האתר (בתנאי שהמכשיר שמיובא אכן עומד בדרישות התדרים וכו').

דבר איתי בפרטי אם תידרש להמציא אישור ממשרד התקשורת.

מה שמצחיק שאחרי כל הח** שאכלתי כדי לקבל את הגלאי, הוא שוכב לו מעל 3 שנים בארון ללא שימוש.

לצערי זו אחת הרכישות המיותרות שעשיתי שכן אני מקפיד לנסוע כחוק ולכן אין לי שימוש בגלאי, אני פשוט חובב גאדג'טים והיד הייתה קלה על ההדק בעת הרכישה :)

עריכה אחרונה על ידי fusion-x
  • אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Fraysa כתב:

משום שאני מתכוון להזמין אוטוטו, האם מישהו הזמין לאחרונה מאמאזון ונתקל באישורים שנדרשים למשרד התקשורת?

בתור אחד שמזמין הרבה שנים מאמזון, כמעט כל דבר אפשרי, יכול להגיד לך שלעולם לא נתקלתי בבעיות באספקה. אחד היתרונות בלהזמין משם, זה המדיניות שלהם שאומרת שהמחיר ששילמת בעת ביצוע ההזמנה הוא לכל היותר המחיר הסופי עד הבית.

אגב, קרו לי לא מעט פעמים שקיבלתי מאמזון החזר כספי על כך שהזמנה לא נתפסה במכס וכאלה, ולכן זה לכל היותר המחיר הסופי.

בנוסף לכך, בשרשור הגדול על הגלאי של יונידן, יש כמה חברה שכתבו שהזמינו מאמזון והגיע להם בלי בעיות, לעומת כמה שהזמינו מאיביי ונתקלו בקשיים בשחרור החבילה מול משרד התקשורת. בקיצור רק אמזון.

• אהבתי 1
לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...