Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

Krd
שימו לב! השרשור הזה בן 550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה על התגובה @Krd אני אשאיר את הלייזר דולק.

אילו עוד אפשרויות בהגדרות כדי לי לשנות ? אגב היה לי את הגלאי לפני השנתיים +- ונראה כי זה הגיע עכשיו בעיצוב קצת שונה, כאילו עבר מתיחת פנים.

IMG_20200830_205130.jpg

IMG_20200830_204947.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אחרי קצת יותר שבוע עם הגלאי, לאחר שעשיתי את ההגדרות של KRD המליץ פה כמעט ולא היו לי התראות שווא ( רק אחת בכל השבוע וחצי) כמו כן בדרך לים המלח מאשדוד בשבת הגלאי זיהה לי דבורה שהתחבאה מאחורי הר וגם לייזר אחד שכיוונו עליי, סה"כ מבסוט רצח וממליץ !

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.9.2020 בשעה 11:45, igalkr11 כתב:

אחרי קצת יותר שבוע עם הגלאי, לאחר שעשיתי את ההגדרות של KRD המליץ פה כמעט ולא היו לי התראות שווא ( רק אחת בכל השבוע וחצי) כמו כן בדרך לים המלח מאשדוד בשבת הגלאי זיהה לי דבורה שהתחבאה מאחורי הר וגם לייזר אחד שכיוונו עליי, סה"כ מבסוט רצח וממליץ !

בדיוק אותן הגדרות? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

זה תדר k, בארץ הוא לא בשימוש לאכיפת מהירות וניתן לכבות אותו דרך ההגדרות, התדר הרלוונטי היחיד הוא ka. דלתות סופר הרבה פעמים עובדת עם תדר k ויכול להיות שזה מקור ההתראה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

חברים.

לבעלי r3 ו r7

בפורום rdf ישנם קבצי DB של מצלמות מהירות בישראל כדי להשתמש ב gps של הגלאי.

ניסיתי ומומלץ.

תנסו ואם יש משהו לא מדוייק  במצלמה שאתם מכירים- תעדכנו ויתקנו עם קובץ מעודכן

קישור לשרזור הרלוונטי בפורום:

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https://www.rdforum.org/threads/104022/&share_tid=104022&share_fid=25188&share_type=t&link_source=app

עריכה אחרונה על ידי josh_1972
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 31.8.2020 בשעה 12:42, Krd כתב:

לא זוכר בדיוק באיזה עמוד, אבל בכלליות ההגדרות הם:

KA ON

X  BAND OFF

K BAND OFF

KA WIDE

KA POP ON

לייזר אצלי מכובה, נתון לשיקול דעתך

יש עוד מספר אפשרויות בהגדרות, אם יש לך שאלות אתה מוזמן לשאול

הי אפשר לנצל"ש? חדש בתחום לא מבין כלום. אחרי קריאה עוד יותר מבולבל. יש אתר ישראלי שמוכר r7 il זה אמיתי? כדאי? אני מחפש לקנות מכשיר בלי התעסקות והורדה של הגדרות 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, קנה ב-uniden.co.il. לא הכי זול, אבל תקבל תמיכה, הגדרות נכונות ישר מהקופסא וציון עדכני של כל הנקודות אחת לחודש.

קח בחשבון שזה טוב למצלמות דרך ורדאר (דבורה), נגד לייזר לא מאמין שיעזור יותר מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.11.2020 בשעה 08:29, BobbyMiata כתב:

כן, קנה ב-uniden.co.il. לא הכי זול, אבל תקבל תמיכה, הגדרות נכונות ישר מהקופסא וציון עדכני של כל הנקודות אחת לחודש.

קח בחשבון שזה טוב למצלמות דרך ורדאר (דבורה), נגד לייזר לא מאמין שיעזור יותר מדי.

תודה על המענה. מקריאה הבנתי שכנראה שום דבר (חוץ ממשבש) לא יעזור נגד לייזר. הכי טוב שאני יכול לקוות זה שהרדאר שארכוש יציל אותי מדבורה וגם זה בסימן שאלה. אני נוסע קבוע עם וויז. בהינתן זאת, איזה יונידן כדאי לי לרכוש? אפשר להסתפק ב 3? 

בתאריך 10.9.2020 בשעה 11:45, igalkr11 כתב:

איזה גלאי קנית ומהיכן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.11.2020 בשעה 23:21, BobbyMiata כתב:

אם ככה, קנה את ה-R1. דיי דומה ל-3, ללא GPS. הכי משתלם באמזון. כעיקרון בהוראות תבטל הכל חוץ מ-Ka. לפי ההוראות פה בפורום 

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...