Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

Krd
שימו לב! השרשור הזה בן 527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

משום שאני מתכוון להזמין אוטוטו, האם מישהו הזמין לאחרונה מאמאזון ונתקל באישורים שנדרשים למשרד התקשורת?

אני הזמנתי מאמזון R3 לפני חצי שנה .

2905bdaf7db5bece8ef752b0afe19580.jpg

מאחר והמשלוח היה דרך הגלובל שיפינג הם אחראיים לטפל בכל האישורים וכך היה.
אם אני זוכר נכון היה על החבילה אישור משרד התקשורת וחותמת בדיקת משרד התחבורה.
זה עיכב את המשלוח זמן מסויים. נדמה לי ששבועים שלושה.

Jeep ZJ V8 / C4 Cactus/
Octavia TSI 1.0 / Honda 300ex
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

השבוע הגיע הגלאי עם ערכת ההתקנה (תושבת למראה המרכזית+צמת חשמל להתחברות למתח של המראה המרכזית).

סה"כ התקנה קלה, מקווה שהתושבת תחזיק מעמד בשמש הישראלית.908a8f0765ab547ca96c3e1f325e8aaf.jpgc976be1c07489566f269aa2aa2090d9d.jpg

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

• אהבתי 2

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום לכם

כבר כמה פעמים עברתי על פני שוטר שלזר לעברי והמכשיר (יונידן  R3) לא צפצף , לא זמזם , ושתק כדג מת.

יש אפשרות לבצע בדיקה של המכשיר כאן בארץ ולברר האם הוא תקין ?

עם הפעלתו המכשיר מבצע בדיקה עצמית ונראה שהכל בסדר.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, vigi כתב:

שלום לכם

כבר כמה פעמים עברתי על פני שוטר שלזר לעברי והמכשיר (יונידן  R3) לא צפצף , לא זמזם , ושתק כדג מת.

יש אפשרות לבצע בדיקה של המכשיר כאן בארץ ולברר האם הוא תקין ?

עם הפעלתו המכשיר מבצע בדיקה עצמית ונראה שהכל בסדר.

תודה.

תוודא ש Ka band מופעל אצלך. אם הוא השתמש בדבורה זה התדר המתאים.

ואם הוא השתמש בלייזר, זה הרבה יותר ממוקד. אם הוא לא לזר על נקודה קרובה מאוד לגלאי, אז הגיוני שזה לא צפצף. בכל אופן תוודא שלייזר גם מופעל בהגדרות.

עריכה אחרונה על ידי motek
לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוודא ש Ka band מופעל אצלך. אם הוא השתמש בדבורה זה התדר המתאים.
ואם הוא השתמש בלייזר, זה הרבה יותר ממוקד. אם הוא לא לזר על נקודה קרובה מאוד לגלאי, אז הגיוני שזה לא צפצף. בכל אופן תוודא שלייזר גם מופעל בהגדרות.

גם אני חוויתי חוויה דומה.
הגלאי ממוקם בחלק הנמוך ביותר במרכז השמשה.
במרחק של כמה מאות מטרים הבנתי שהאלומה של הלייזר כבר בקוטר של כמטר אז זה לא הגיוני.
ואם אני טועה והגלאי יודע לקרוא רק אם האלומה נופלת עליו בדיוק הרי שאז הליזר חסר משמעות ועולה השאלה במה הוא מצטיין ביחס לגלאים של לפני ישר שנים ויותר?

אגב, קרה לי לפחות פעם אחת שהתראת הליזר צפצפה זמן ארוך במקום שבו אני נוסע קבוע ואין בו סיכוי כלל שהייתה בו ניידת על לייזר.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.5.2021 בשעה 11:58, Krd כתב:

איפה ממוקם המכשיר על השמשה?

היי.המכשיר ממוקם על תושבת היושבת על הדשבורד במרכז החלון.

יכול להיות שהחלון חוסם את הקרניים ?

tempFileForShare_20210530-002753.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התצוגה בגלאי שלי ( R3) השתבשה.
הצבעים מרוחים ונראה שזה חטף מכת שמש.

נרכש מאמזון לפני כחצי שנה.
מישהו בעל נסיון עם חוויה דומה?

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

שאלה שאולי נשאלה פה בעבר...

קניתי מאמזון את ה-UNIDEN R3 ולאחר הרכישה נאמר לי שלא ניתן לעדכן את מסדר הנתונים של המצלמות בארץ.

אני מבין שניתן להשתמש ב-WAZE עבור מיקם מצלמות נייחות אך בכל זאת, ראיתי פוסטים ישנים מלפני כמה שנים בהם נאמר שלא ניתן לעדכן כרגע את מסד הנתונים למיקומי המצלמות בארץ אך בעתיד אולי יהיה ניתן... 

האם מישהו עדכן מסד נתונים ויש לו ניסיון עם הדגם הספציפי?

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

קניתי מאמזון את ה-UNIDEN R3 ולאחר הרכישה נאמר לי שלא ניתן לעדכן את מסדר הנתונים של המצלמות בארץ.

אני מבין שניתן להשתמש ב-WAZE עבור מיקם מצלמות נייחות אך בכל זאת, ראיתי פוסטים ישנים מלפני כמה שנים בהם נאמר שלא ניתן לעדכן כרגע את מסד הנתונים למיקומי המצלמות בארץ אך בעתיד אולי יהיה ניתן... 

תודה מראש!
גם אני משתמש חדש עם R3 ללא בסיס נתונים.
כן התחלתי לבנות מסד נתונים "שלי" ע"י סימון (mark) של מיקומים מועדים לפורענות באזור שלי. הבעיה היא שהגלאי מתריע בצורה טיפשה כאשר אני באזור הנקודה שסימנתי, אפילו אם אני מגיע מהכיוון השני או נמצא ברח' סמוך.
לא יודע אם כך זה עובד גם במיקומים של בסיס הנתונים, אם כן זה מיותר ו waze עדיף משמעותית.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.6.2021 בשעה 22:45, TomB450 כתב:

שלום חברים,

תודה מראש!

לפני 17 שעות, Casper כתב:

גם אני משתמש חדש עם R3 ללא בסיס נתונים.
כן התחלתי לבנות מסד נתונים "שלי" ע"י סימון (mark) של מיקומים מועדים לפורענות באזור שלי. הבעיה היא שהגלאי מתריע בצורה טיפשה כאשר אני באזור הנקודה שסימנתי, אפילו אם אני מגיע מהכיוון השני או נמצא ברח' סמוך.
לא יודע אם כך זה עובד גם במיקומים של בסיס הנתונים, אם כן זה מיותר ו waze עדיף משמעותית.

יש פיראטי:

https://www.rdforum.org/threads/104022/page-3

לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.5.2021 בשעה 00:40, vigi כתב:

היי.המכשיר ממוקם על תושבת היושבת על הדשבורד במרכז החלון.

יכול להיות שהחלון חוסם את הקרניים ?

tempFileForShare_20210530-002753.jpg

הסיכוי לקלוט לזירה בפוזיציה הזו נמוך מאוד. קרן הלייזר צרה מאוד ולא סביר שתפגע במיקום שנמצא הגלאי. אם תרצה להגדיל את הסיכוי לקליטה מקם את הגלאי באותו קו רק על השמשה. קח בחשבון שגילוי לייזר הוא חסר תועלת, אצלי הוא בכלל לכבוי. וויז, ערנות, והכרת מקומות קבועים לממלז הם הפתרונות החוקיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היי חברים.

הזמנתי מאמאזון R3. לפי UPS, אני נדרש להמציא אישור משרד התקשורת וגם משרד התחבורה משום שרשום שזה מוצר לרכב. הסברתי להם שאין קשר לרכב אבל הם עדיין מתעקשים.

מישהו עשה ויכול לשתף?

649283CC-9D67-4A9C-B13F-62564F7B9586.jpeg

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר עם UPS, תגיד להם שיפסיקו להיות ליצנים, שזה שייך למשרד התקשורת ושיעשו בדיקה כמו שצריך לפי פרט המכס של המוצר. במקביל (אל תחכה לתשובה שלהם), תגיש בקשה לאישור ייבוא למשרד התקשורת מפה.

גם לי קרה מקרה דומה (עם GCX), הפנו אותי בכלל למשרד הכלכלה, הגשתי בקשה לאישור ייבוא ולאחר כמה ימים חזרו אליי ממשרד הכלכלה ואמרו לי שזה לא שייך אליהם. חזרתי ל-GCX, אמרתי להם שהם ליצנים והם הפנו אותי למשרד התחבורה, כנ"ל, שלחתי בקשה ולאחר כמה ימים גם הם התקשרו אליי ואמרו לי שזה לא שייך אליהם (פעם שניה). חזרתי ל-GCX שוב, אבל הפעם לאחר שבדקתי בעצמי לאיזה משרד זה שייך והנפקתי אישור ייבוא (דרך משרד התקשורת). ואז GCX אמרו לי שעבר כבר יותר מדיי זמן (מעניין בגלל מי) ולא ניתן לקבל את המשלוח. אז דיברתי עם אמזון, הם זיכו אותי והזמנתי שוב, הפעם הגיע דרך דואר ישראל תוך כמה ימים בלי שום התעסקויות.

לפני 5 דקות, banji man כתב:

מצטרף לשאלה, אני גם חושב להזמין את הגלאי מAMAZON. חשבתי שהם דואגים לכל הלוגיסטיקה מסביב.

הם אמורים לדאוג, אבל יש חברות בלדרות שעושות בעיות. מהנסיון שלי דווקא דואר ישראל עובדים הכי טוב עם אמזון.

עריכה אחרונה על ידי motek
לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...