Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

אוקיי, זה באמת ברמה אחרת. טראמפ הזמין את קניה ווסט לארוחת צהרים ומשום מה החליט שזה רעיון טוב לשבת איתו במשך יותר מ-20 דקות כשכל המדיה נמצאת בחדר. התוצאה? יותר מ-10 דקות של נאום משוגע לגמרי שכלל משפטים מבולגנים ולא מחוברים למציאות, בעוד שטראמפ יושב מולו ומהנהן בעוד הוא בוודאי חושב לעצמו מה שחלקנו חושבים לעצמנו כשטראמפ מדבר :lol:

השיא? קניה מוציא את הטלפון מהכיס, מכניס את הקוד לעיני המצלמות (גאון, פשוט גאון), מראה לטראמפ תמונה של מטוס מונע מימן שבכלל לא קיים וטוען שככה טראמפ צריך לטוס ושחברת אפל אמורה לבנות את זה בשבילו.

סליחה, זה לא השיא. היו כל כך הרבה שיאים שאי אפשר לספור:

אנחנו חיים בעולם משוגע...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למדת את תורת הספין מהפוליטיקאי התורן? אתה באמת חושב שאם הדיווח על מאורע מסוים הוא בעייתי, אז המאורע פתאום בסדר?

יענו - מישהו א' אמר משהו מטומטם, אבל בגלל שמישהו ב' אמר משהו מעליב על מישהו א', אז עכשיו אנחנו פיטים? מה זה הקשקוש הזה...

ובתור מישהו שמתלונן על תרבות ה-PC - אם שחורים רוצים שלא יקראו להם בביטויים מעליבים, שלא יקראו לעצמם באותם הביטויים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בכלל לא משנה מי כינה, זה ה-CNN משתמש ביחס גזעני מעליב בפאנל וכולם מצחקקים.

זה רגע השיא ושזה מה שייזכר.

ובצדק.

ייזכר שהשמאל הוא גזעני ומזלזל, ומה שהוא חושב על רפובליקנים זה שהם מטומטמים. ואם הם שחורים רפובליקנים, אז הם ניגרוס אנאלפביתים.

שוב פעם טראמפ יצא עם המסר שהוא רצה שייצא.

בדיוק כמו עם סיפור קאוונה.

ה-"דביל" הזה עושה לכם ביצפר לתקשורת.

שוב.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מי זה ה"לכם" הזה, אבל אם הביצפר זה שנשיא ארה"ב נותן לאיזה טאמבל אחד לזיין לו ת'שכל לעיני המצלמות ועוד יוצא מזה מנצח בעיני הציבור שלו, אז מצב האומה האמריקאית באמת בכי רע. במיוחד כשאתה מוכיח היטב את הבעייתיות - חושב שזה "אנחנו" נגד "אתם".

כשנשיא ארה"ב אפילו לא מתיימר להעמיד פנים שהוא לא מנסה לפלג את העם, אתה צריך לדעת שיש לך בעיה מאוד קשה.

ו"זה מה שייזכר" - כשנוח לך אז אתה מה-זה PC, אה? כל יום מיליוני שחורים קוראים אחד לשני ניגר, וכשאדם שחור עושה את זה ברשת ליברלית בטלוויזיה (למען הדיוק הוא אמר negro, שבקונטקסט הזה לא מדובר באמירה גזענית פר-סה אלא בערך כמו שתגיד "האשכנזי הזה") - אז פתאום זה הרבה יותר גרוע מזה שנשיא ארה"ב נותן למוזיקאי "למכור" לו מטוס מימן שלא קיים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשנשיא ארה"ב אפילו לא מתיימר להעמיד פנים שהוא לא מנסה לפלג את העם, אתה צריך לדעת שיש לך בעיה מאוד קשה.

ו"זה מה שייזכר" - כשנוח לך אז אתה מה-זה PC, אה? כל יום מיליוני שחורים קוראים אחד לשני ניגר, וכשאדם שחור עושה את זה ברשת ליברלית בטלוויזיה (למען הדיוק הוא אמר negro, שבקונטקסט הזה לא מדובר באמירה גזענית פר-סה אלא בערך כמו שתגיד "האשכנזי הזה") - אז פתאום זה הרבה יותר גרוע מזה שנשיא ארה"ב נותן למוזיקאי "למכור" לו מטוס מימן שלא קיים.

זה מה שייזכר.

אבל אהבתי את ההתממות.

נגירו אנאלפבית זה ביטוי שיש לו קונטציות, הוא נאמר כקללה מעליבה וזו היתה הכוונה. אין לאמירה הזו שום רלוונטיות, גם לא לפגישה בין טראמפ לווסט.

זו לא היתה אמירה אקדמית.

זה כמו לקרוא לך "יהודון מלוכלך".

אתה רואה מישהו ב-CNN קורא להארווי וויסנטיין "יהודון מלוכלך"?

אתה חושב שאמירה כזו צריכה להאמר, בלי קשר לתרבות ה-PC?

אתה באמת חושב שטראמפ הולך לקנות מטוס מימן?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהנשיא מדבר על מהגרים ותרומתם לפשע, זה לא יזכר, למרות שזה גזעני ולא נכון.

כשמנחה אומר ניגר (לא ראיתי, סומך עליכם שזה מה שהוא אמר), זה יזכר כי זה פרצופו של השמאל. ופתאום ה-pc חשוב לכולם.

להתייחס לטראמפ כמישהו שמתכנן ויוצא עם מסרים מחוכמים?!

יש הסבר יותר פשוט:

מבחינת הימין, השמאל חרא. מבחינת השמאל, הימין חרא. זה הכל. זה כל השיח. גם בשרשור הזה, גם בשרשורים פוליטים אחרים שהיו כאן, גם בעולם שמחוץ לפורום.

עריכה: האמירה לא לגיטימית. היא פשוט לא לגיטימית ללא תנאי.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, זה באמת ברמה אחרת. טראמפ הזמין את קניה ווסט לארוחת צהרים ומשום מה החליט שזה רעיון טוב לשבת איתו במשך יותר מ-20 דקות כשכל המדיה נמצאת בחדר. התוצאה? יותר מ-10 דקות של נאום משוגע לגמרי שכלל משפטים מבולגנים ולא מחוברים למציאות, בעוד שטראמפ יושב מולו ומהנהן בעוד הוא בוודאי חושב לעצמו מה שחלקנו חושבים לעצמנו כשטראמפ מדבר :lol:

השיא? קניה מוציא את הטלפון מהכיס, מכניס את הקוד לעיני המצלמות (גאון, פשוט גאון), מראה לטראמפ תמונה של מטוס מונע מימן שבכלל לא קיים וטוען שככה טראמפ צריך לטוס ושחברת אפל אמורה לבנות את זה בשבילו.

סליחה, זה לא השיא. היו כל כך הרבה שיאים שאי אפשר לספור:

אנחנו חיים בעולם משוגע...

איך אפשר אחרי זה להתייחס ברצינות לטענות שלך כשאתה כל הזמן מתעסק בשטויות?

הכניס את הקוד לעיני המצלמות - מי ישמע הכניס את הקוד של הפוטבול הגרעיני. אתה בטח ציפית שהוא יסתיר את הטלפון מכל הכתבים שעומדים לו על הראש עם מיקרופונים ומצלמות (כי הרי אז בטוח אף אחד לא היה מחליט לצחוק על זה)?

ואפשר לנחש גם למה, בין השאר, הזמין טראמפ את "ניגרו המחמד" שלו - בחירות אמצע.

באשר לנאום - הוא בהחלט לא הנואם המוכשר או הרהוט ביותר, אבל בין המשפטים המבולבלים היו לו גם נקודות חשובות והגיוניות, במידה וראית את כל הפגישה והנאום.

מה שכן, יש לו תחרות לא קלה על תואר

של
.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהנשיא מדבר על מהגרים ותרומתם לפשע, זה לא יזכר, למרות שזה גזעני ולא נכון.

כשמנחה אומר ניגר (לא ראיתי, סומך עליכם שזה מה שהוא אמר), זה יזכר כי זה פרצופו של השמאל. ופתאום ה-pc חשוב לכולם.

להתייחס לטראמפ כמישהו שמתכנן ויוצא עם מסרים מחוכמים?!

יש הסבר יותר פשוט:

מבחינת הימין, השמאל חרא. מבחינת השמאל, הימין חרא. זה הכל. זה כל השיח. גם בשרשור הזה, גם בשרשורים פוליטים אחרים שהיו כאן, גם בעולם שמחוץ לפורום.

עריכה: האמירה לא לגיטימית. היא פשוט לא לגיטימית ללא תנאי.

כשהשמאל חרט על דגלו את ה-PC ואת שיח המגזרים והמוחלשים, וודאי שזה מה שייזכר.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שייזכר.

אבל אהבתי את ההתממות.

נגירו אנאלפבית זה ביטוי שיש לו קונטציות, הוא נאמר כקללה מעליבה וזו היתה הכוונה. אין לאמירה הזו שום רלוונטיות, גם לא לפגישה בין טראמפ לווסט.

זו לא היתה אמירה אקדמית.

זה כמו לקרוא לך "יהודון מלוכלך".

אתה רואה מישהו ב-CNN קורא להארווי וויסנטיין "יהודון מלוכלך"?

אתה חושב שאמירה כזו צריכה להאמר, בלי קשר לתרבות ה-PC?

אתה באמת חושב שטראמפ הולך לקנות מטוס מימן?

אם אני מיתמם, אתה מצטדק.

ברור שהאמירה "זה מה שקורה כשניגרוז לא קוראים", או "token negro" היא קללה מעליבה ואפשר להתווכח עד מחרתיים אם היה בסדר להגיד ניגרו או לא (זה דיון שלם, אבל נכון להיום שחורים חושבים שזה בסדר ששחורים אחרים יקראו להם ניגר או ניגרו - אז די להצטדקות).

ולא, אני לא חושב שטראמפ הולך לקנות מטוס מימן, ולא רק בגלל שמטוס כזה לא קיים. אני כן חושב שהמהלך התקשורתי הזה מצד טראמפ הוא שקוף ועלוב וש-CNN אמרו את זה בדיוק כמו שזה (גם אם בצורה לא מקובלת) - קנייה הוא כושי המחמד של טראמפ, והוא כל כך טיפש שהוא אפילו לא רואה את זה. הכי מצחיק שאלו השמרנים שעכשיו צועקים "תראו מה CNN אמרו!". איך עולם (ה-PC) מתהפך.

כשטראמפ עושה סטאנטים כאלה, יש שתי אפשרויות להסתכל על זה, לדעתי. הראשונה היא לומר "איזה מלך" ולשמוח שטראמפ צוחק על התקשורת. זה, לטעמי, מפלטם של הטאמבלים שאפילו לא מבינים שטראמפ בעיקר צוחק עליהם. הדרך השניה היא לא ליפול בפח של טראמפ ולומר "זה לא בסדר" (לא שזה באמת משנה - כולה פגישה)

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אפשר אחרי זה להתייחס ברצינות לטענות שלך כשאתה כל הזמן מתעסק בשטויות?

ואפשר לנחש גם למה, בין השאר, הזמין טראמפ את "ניגרו המחמד" שלו - בחירות אמצע.

באשר לנאום - הוא בהחלט לא הנואם המוכשר או הרהוט ביותר, אבל בין המשפטים המבולבלים היו לו גם נקודות חשובות והגיוניות, במידה וראית את כל הפגישה והנאום.

יאללה נו, פעם בכמה זמן אני מעלה משהו ששיעשע אותי, ואתה הופך את זה לנורמה.

וברור שטראמפ הזמין אותו בגלל בחירות האמצע. לא, זה בגלל שהם באמת אחוקים :-P

וגם שעון מקולקל מראה את השעה הנכונה פעמיים ביום, אז תסלח לי...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהשמאל חרט על דגלו את ה-PC ואת שיח המגזרים והמוחלשים, וודאי שזה מה שייזכר.

אני מכיר מעט מעט מאוד שמאלניים שדוגלים ב-pc.

ככה אתה או אחרים רואים את השמאל - לגיטימי. אבל שוב, זה מחזיר אותנו בדיוק למה שכתבתי בתגובה הקודמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה השמאל דואג להראות את עצמו. זה שבינכם לבין עצמכם אתם אחרים? יש מצב, אין לי מושג. כלפי חוץ יש תדמית מאד ברורה, והיא משודרת ביודעין ובכוונה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי זה ביניכם לבין עצמכם? אני לא מסתובב בחוגי שמאל. לכל היותר מדבר עם אנשים על פוליטיקה, כמו שאני מדבר איתך :)

ולהגיד שהדתמית משודרת בכוונה? חלק ממנה כן. כמו שחלק מהימין בעולם זה נאו נאצים בגרמניה וחבריהם מארה״ב, וגם הם לא מסתירים את זה.

אבל זה שוב חוזר למה שכתבתי קודם. מי שרוצה, יראה בשמאל חבורה של צבועים, כי חלק מהם בעד pc ומנחה אחד שלם שאני אפילו לא יודע איך קוראים לו, השתמש ב-n word. מי שרוצה, יראה בימין סוגים שונים של נאצים. הכל טוב ולגיטימי. הישג של טראמפ אין בזה. הרי אתה יכול ללמד תוכי לצעוק ״שמאל צבוע. מהגרים זה חרא. מייק אמריקה גרייט אגיין״, ומדי פעם גם הוא יפגע במטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם כבר גדי רוצה התעסקות לא בשטויות, אז הנה דוגמא למה באמת מייצג בעיני את הבעיה בשיח בארה"ב - קח את המקרה של השופט קאוואנו.

סביב 90% מהדמוקרטים מאמינים לדר. פורד, ואחוז דומה מהרפובליקנים מאמינים לשופט קאוואנו. זו, לדעתי, דוגמא כואבת לתעודת עניות עבור שני הצדדים. כל צד מתבצר בעמדותיו והפילוג מעמיק. בדיוק כמו בארץ ובדיוק כמו בפורום - אנחנו נגד הם במקום כולנו ביחד לטובת כולנו.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...